Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #8011 30 października 2015, 10:36

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

A daj spokój. .. jakis czas temu pisalam ze dla mnie wlozenie palca do środka jest trauma. ... nie mam pojecia jak ja ta globulke tam wadze. .. w aptece nie bylo tego leku i sprowadza na jutro wiec dzisiejsza wieczorna aplikacja mi sie upiekla. Ale za to podmylam sie woda z dodatkiem babcinej mikstury z kwiatow lilii. Odkaza rany, to i niech podwozie mi odkazi troche 😉 ja sie zastanawiam czy aby to nie jest jakis grzyb, bo kazal tez smarować sie mezowi tym kremem... a chyba przy zapaleniu by na meza na patrzyl ? Jak to u was bylo ?

U mnie przy grzybicy pytała, czy od czasu świądu współżyłam z mężem, bo jeśli tak to on też by musiał lek dostać, żeby później z powrotem na mnie nie przenieść...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8012 30 października 2015, 10:37

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Witam się w 23 tc :-)
Mama pewnie i mąż musi coś mieć tzn ty Ale coś takiego taka infekcje którą mogłaś go zarazić albo on mógł ciebie dlatego obydwoje musicie przejść kuracje.ale będzie dobrze musi być

Leżę jeszcze w łóżku i zastanawiam się co tu dziś robić,pogoda jakoś nie nastraja optymistycznie :-( jest szaro pochmurno....Ale pewnie miki zaraz wstanie i już mi plan dnia przygotuje :-/

gratuluję 23-go tygodnia! pokaż brzuszek :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #8013 30 października 2015, 10:39

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

Wcziraj przywiozłam lozeczko po dwoch corkach koleżanek wyglada jak nowe
Materacyk tez az spojrze jaka to firma ;)

Kinste wez nie słuchaj innych bo tak jak piszą dziewczyny zostaniesz z 3 śpiochami
Ja tam biore używane rzeczy wcziraj znajoma mnie mega skrytykowała ze ona to bedzie kupować bo brzydzi sie po kimś a ja do niej: szybko zrozumiesz jak urodzisz ze mogłas wziąć cześć używanych rzeczy :-)

Moj przyszły teść tez mi pieprzy ze nad stać na nowe to jak jest taki mądry niech nam da kase :D
Juz teraz widzę ile oszczedzilismy i dzieki temu moge dokończyć remont przedpokoju :-)
Moge kupić lepsiejszy wózek czy cos innego :-)

Chciałam mała nagrać ale zawsze jak biore aparat to przestaje sie ruszać ha!

Ale dziewuszek na forum 13 :-)

Dzis jade po kurtkę 8 dzien mam katar chodzę rozpięta i nigdy mi nie przejdzie jak nie zacznę sie zapinać

Kupuje kurtkę Ala Lewandowska tylko dlatego ze kosztuje u nas 120 zł a wszystkie ciążowe lub inne zimowe ponad 200 zł
Kazdy mi gada ze wszyscy maja ta kurtkę -ale wiem ze sie w niej dopne i nie bede dopłacać do kurtki dlatego ze nazywa sie ciążowa
A w większych to bedzie mi wiało bo ręce mam chude jak badyle

ale ta kurtka jest śliczna :) gdybym miała wolną kasę, to bym sobie taką kupiła, bo ją spokojnie można jeszcze ponosić po ciąży ;)

jakie macie łóżeczko? pokaż :D

Zgłoś nadużycie #8014 30 października 2015, 10:40

motylek1909 Supermama

Hej dziewczyny. Dzisiaj mialam ciezki poranek. Znajoma z innego forum wczoraj wieczorem urodzila trojaczki, nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze stalo sie to w 23tyg ciazy 😢 maluchy nie maja nawet po 500g. Walcza o zycie. I tak sobie mysle ze czlowiek juz sie cieszy, kompletuje wyprawke i nagle ciach.... ona juz i łóżeczka ma, multum ciuszków, w szafie 1500 pieluch... a wszystko przez infekcje .... miala mocno podwyzszone CRP, pecherz plodowy wszedl w drogi rodne. Tydz leżała i przyjmowala antybiotyki zeby zmniejszyc stan zapalny, ale wczoraj pękł worek owodniowy i musieli zrobic cc...

rety :( takie rzeczy są straszne :( miejmy nadzieję, że maluszki są silne i dadzą sobie radę!!!

Zgłoś nadużycie #8015 30 października 2015, 10:42

motylek1909 Supermama
Malalili, asienka90, Filemonka - dajcie znać co u Was po wizytach u doktorków :)

Zgłoś nadużycie #8016 30 października 2015, 11:09

motylek1909 Supermama
Fryzjer jednak przeniesiony, dzisiaj moja Pani się nie wyrobi, no i dobrze, bo mi się wcale z domu wychodzić nie chce :) idę 12.11 :)

Zgłoś nadużycie #8017 30 października 2015, 11:40

turboslimak Fajna mama

Hej dziewczyny. Dzisiaj mialam ciezki poranek. Znajoma z innego forum wczoraj wieczorem urodzila trojaczki, nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze stalo sie to w 23tyg ciazy 😢 maluchy nie maja nawet po 500g. Walcza o zycie. I tak sobie mysle ze czlowiek juz sie cieszy, kompletuje wyprawke i nagle ciach.... ona juz i łóżeczka ma, multum ciuszków, w szafie 1500 pieluch... a wszystko przez infekcje .... miala mocno podwyzszone CRP, pecherz plodowy wszedl w drogi rodne. Tydz leżała i przyjmowala antybiotyki zeby zmniejszyc stan zapalny, ale wczoraj pękł worek owodniowy i musieli zrobic cc...

Boże masakra :-( dlatego jak urodzę dopiero bede sie cieszyć na sto procent .. Jest szansa ze one przeżyją ?? ?? ?

Zgłoś nadużycie #8018 30 października 2015, 11:43

turboslimak Fajna mama
A oto kurtka tylko nie chce limonki jakas czarna czy niebieska moze byc
120 zł dam za kurtkę bo brzuch mi wejdzie

Zgłoś nadużycie #8019 30 października 2015, 11:44

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

U mnie przy grzybicy pytała, czy od czasu świądu współżyłam z mężem, bo jeśli tak to on też by musiał lek dostać, żeby później z powrotem na mnie nie przenieść...

Moj gin mowi ze w ciazy swedziawki sie zdarzają czesto dlatego trzeba śluz wąchać czy to chwilowe czy jest stan zapalny

Zgłoś nadużycie #8020 30 października 2015, 11:47

anjaaa Gotowa na wszystko
Masakra. Współczuję bo nawet nie umiem sobie wyobrazić co ta kobieta przeżywa. Niestety właśnie często ciąże mnogie są obciążone wczesnym porodem i nawet maly wysiłek może być tragiczny. Mój gin odrazu mnie zakwalifikował do zagrożonych bo miały być bliźniaki.

Turbo z tego co czytałam to lekarze dają szanse dopiero od 600 gram ale tu są trojaczki wiec ich masa może być niższa niż stan rozwoju.

Trzymam kciuki za maluchy.

Zgłoś nadużycie #8021 30 października 2015, 11:47

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Fryzjer jednak przeniesiony, dzisiaj moja Pani się nie wyrobi, no i dobrze, bo mi się wcale z domu wychodzić nie chce :) idę 12.11 :)

To poleniuchuj :-) i masz prawo!!!!

Co do śpania ...mam tego rogala i przesypiam całe noce
Polecam go wam

Zgłoś nadużycie #8022 30 października 2015, 11:53

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

A oto kurtka tylko nie chce limonki jakas czarna czy niebieska moze byc
120 zł dam za kurtkę bo brzuch mi wejdzie

chyba Gumisior sobie kupiła właśnie taką :)

Zgłoś nadużycie #8023 30 października 2015, 11:54

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

To poleniuchuj :-) i masz prawo!!!!

Co do śpania ...mam tego rogala i przesypiam całe noce
Polecam go wam

leniuchuję! nadal leżę w łóżku :D

p.s. jak z terminem w USC? :)

Ja śpię normalnie całą noc, koło 5 wstaję na siku, ale daje rade bez rogala ;)

Zgłoś nadużycie #8024 30 października 2015, 11:54

turboslimak Fajna mama

anjaaa napisał(a)

Masakra. Współczuję bo nawet nie umiem sobie wyobrazić co ta kobieta przeżywa. Niestety właśnie często ciąże mnogie są obciążone wczesnym porodem i nawet maly wysiłek może być tragiczny. Mój gin odrazu mnie zakwalifikował do zagrożonych bo miały być bliźniaki.

Turbo z tego co czytałam to lekarze dają szanse dopiero od 600 gram ale tu są trojaczki wiec ich masa może być niższa niż stan rozwoju.

Trzymam kciuki za maluchy.

Boże aż słabo mi się robi jak sobie to wyobraże przecież te bąble nie maja dobrze wykształconych naczyń krwionośnych :-( jak tu podać leki dożylnie :(
Mam nadzieje ze przeżyją

Zgłoś nadużycie #8025 30 października 2015, 11:57

anjaaa Gotowa na wszystko
Wcześniaki maja robione transfuzje bo krwinki czerwone szybko umierają. Wiec pewnie leki razem z krwią są podawane.
Tragedia.

Zgłoś nadużycie #8026 30 października 2015, 12:01

Gumsior Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Wcziraj przywiozłam lozeczko po dwoch corkach koleżanek wyglada jak nowe
Materacyk tez az spojrze jaka to firma ;)

Kinste wez nie słuchaj innych bo tak jak piszą dziewczyny zostaniesz z 3 śpiochami
Ja tam biore używane rzeczy wcziraj znajoma mnie mega skrytykowała ze ona to bedzie kupować bo brzydzi sie po kimś a ja do niej: szybko zrozumiesz jak urodzisz ze mogłas wziąć cześć używanych rzeczy :-)

Moj przyszły teść tez mi pieprzy ze nad stać na nowe to jak jest taki mądry niech nam da kase :D
Juz teraz widzę ile oszczedzilismy i dzieki temu moge dokończyć remont przedpokoju :-)
Moge kupić lepsiejszy wózek czy cos innego :-)

Chciałam mała nagrać ale zawsze jak biore aparat to przestaje sie ruszać ha!

Ale dziewuszek na forum 13 :-)

Dzis jade po kurtkę 8 dzien mam katar chodzę rozpięta i nigdy mi nie przejdzie jak nie zacznę sie zapinać

Kupuje kurtkę Ala Lewandowska tylko dlatego ze kosztuje u nas 120 zł a wszystkie ciążowe lub inne zimowe ponad 200 zł
Kazdy mi gada ze wszyscy maja ta kurtkę -ale wiem ze sie w niej dopne i nie bede dopłacać do kurtki dlatego ze nazywa sie ciążowa
A w większych to bedzie mi wiało bo ręce mam chude jak badyle

Też mam właśnie taką kurtkę a'la lewandowska i połowa miasta ją ma xd ale w dupie to mam bo za rok sobie kupię jakąś taką co nikt jej nie będzie miał hahahaha

A co do trojaczków to bardzo współczuję!!! Jak miałam podejrzenie wyciekających wód to mi lekarz powiedział, że jeżeli dziecko nie ma 500 g to są minimalne szanse a w zasadzie ich brak. To było okropne przeżycie.

Ja na razie też zalegam w łóżku bo jakoś takiego lenia mam. Niestety mój leń nie może trwać wiecznie, ale dałam sobie godzinkę oglądania internetów ;D

Zgłoś nadużycie #8027 30 października 2015, 12:01

turboslimak Fajna mama
Powiem wam co wcziraj przeżyłam . Niby sytuacja mnie nie dotyczy ale jednak taki mnie nerw ogarnął
Wyobraźcie sobie ze znajoma mi zadzwoniła wkurzona powiedziec ze jej znajomej przyjaciolka usunęła ciaze w 20 tygodniu!!!!!!!
I tamta sie obraziła ze usłyszała od niej ze postąpiła jak idiotka
Po wuj czekała ponad 20 tygodni jak to powiedziała :nie mogłam sie zdecydować
Bo to dziecko było z pierwszego seksu z obcokrajowcem i jak to stwierdziła nikt sie nie zabezpiecza przeciez
Laska ma ponad 30 lat
5 miesięcy ja namawiano by donosiła i oddała dzuecko do okna zycia tyle par miec nie moze
Było zdowiutenkie!!!!!

No mnie sie to w pale nie mieści i mam nadzieje ze jak kiedys zapragnie dziecka to ja pokara i w ciaze nie zajdzie

Trzęsie mnie tak ze szok

Zgłoś nadużycie #8028 30 października 2015, 12:10

turboslimak Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Też mam właśnie taką kurtkę a'la lewandowska i połowa miasta ją ma xd ale w dupie to mam bo za rok sobie kupię jakąś taką co nikt jej nie będzie miał hahahaha

A co do trojaczków to bardzo współczuję!!! Jak miałam podejrzenie wyciekających wód to mi lekarz powiedział, że jeżeli dziecko nie ma 500 g to są minimalne szanse a w zasadzie ich brak. To było okropne przeżycie.

Ja na razie też zalegam w łóżku bo jakoś takiego lenia mam. Niestety mój leń nie może trwać wiecznie, ale dałam sobie godzinkę oglądania internetów ;D

U nas to samo pol miasta w niej chodzi :D
To bedziemy miec takie same hihi

Boze ja odliczam nadal kazdy tydzien teraz do 25 to juz duze szanse ze jakby co tfu tfu ...

Zgłoś nadużycie #8029 30 października 2015, 12:10

motylek1909 Supermama
Co do tych trojaczków to właśnie w tym programie "Moje 600g..." są trojaczki i mają się nieźle. Wiadomo, ich jest 3 w brzuchu a nie 1 jak zazwyczaj, więc ich masa jest mniejsza, ale za to są narządy wykształcone tak jak być powinno! Oby było wszystko z nimi w porządku :)

Ślimak - co do abrocji... ja jestem ogólnie przeciwna. I wiem, że są różne sytuacje w życiu, dlatego zazwyczaj nie potępiam. Myślę, że dla każdego jest to ciężka decyzja. Ale... jeśli ktoś nie myśli tak jak ta kobieta o ktorej piszesz i ma w tyłku zabezpieczenia, to mi po prostu brak słów :(

Zgłoś nadużycie #8030 30 października 2015, 12:11

kinste Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Powiem wam co wcziraj przeżyłam . Niby sytuacja mnie nie dotyczy ale jednak taki mnie nerw ogarnął
Wyobraźcie sobie ze znajoma mi zadzwoniła wkurzona powiedziec ze jej znajomej przyjaciolka usunęła ciaze w 20 tygodniu!!!!!!!
I tamta sie obraziła ze usłyszała od niej ze postąpiła jak idiotka
Po wuj czekała ponad 20 tygodni jak to powiedziała :nie mogłam sie zdecydować
Bo to dziecko było z pierwszego seksu z obcokrajowcem i jak to stwierdziła nikt sie nie zabezpiecza przeciez
Laska ma ponad 30 lat
5 miesięcy ja namawiano by donosiła i oddała dzuecko do okna zycia tyle par miec nie moze
Było zdowiutenkie!!!!!

No mnie sie to w pale nie mieści i mam nadzieje ze jak kiedys zapragnie dziecka to ja pokara i w ciaze nie zajdzie

oj pokara ją pokara! zazwyczaj tak jest ze jak juz zapragnie tego dziecka to nie bedzie go miała ..

jedna dziewczyna z moich stron usunęła ciążę 3!!! razy i teraz kiedy chce to w nią zajść nie może . i bardzo jej dobrze .. wiem ze nie powinno sie życzyc zle innym ludziom ale nie mam słow na takich debilnych ludzi .. jestem oburzona takim zachowaniem .. to ja się martwie czy mój Staś będzie zdrowy, nie śpie po nocach a taka pizda za przeproszeniem usuwa ciąże w takim stadium gdzie to dzieciątko juz kopie .. szmata z niej i tyle!

przepraszam ze sie uniosłam ..