Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #7991 29 października 2015, 20:05

kinste Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Jeny sama nie wiem :( bo tak ju jest z 3 dni z rzędu :(

Kochana ja przed chwilą wyplakalam się swojej ginekolog a ona się Poplakala przeze mnie bo jest wrażliwa na płacz .. dzwon do swojego lekarza przeciez jest od tego zeby Ci pomoc :*

Zgłoś nadużycie #7992 29 października 2015, 22:37

motylek1909 Supermama
Dobranoc dziewczyny :) spokojnej nocy! Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7993 29 października 2015, 22:40

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

malalili napisał(a)

Oj biedna :( JA tez mialam ostatnio jakis niewielki stan zapalny i przepisal mi tabletki dopochwowe - Nystatyne. Boze ile ja sie przy nich naplakalam zeby je wlozyc :( Taki bol.. Na szczescie juz po wszystkim. Zdrowka Mama!

A daj spokój. .. jakis czas temu pisalam ze dla mnie wlozenie palca do środka jest trauma. ... nie mam pojecia jak ja ta globulke tam wadze. .. w aptece nie bylo tego leku i sprowadza na jutro wiec dzisiejsza wieczorna aplikacja mi sie upiekla. Ale za to podmylam sie woda z dodatkiem babcinej mikstury z kwiatow lilii. Odkaza rany, to i niech podwozie mi odkazi troche 😉 ja sie zastanawiam czy aby to nie jest jakis grzyb, bo kazal tez smarować sie mezowi tym kremem... a chyba przy zapaleniu by na meza na patrzyl ? Jak to u was bylo ?

Zgłoś nadużycie #7994 29 października 2015, 22:41

motylek1909 napisał(a)

Dobranoc dziewczyny :) spokojnej nocy! Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty :)

Cieszę sie ze uspokoilas sie nieco 😊 dobranoc ;*

Zgłoś nadużycie #7995 29 października 2015, 22:46

Kurde no... ja znowu malo wypilam .... 4 szkl... to raptem litr... juz naprawde nie wiem co robic... sledzi slonych chyba sie nawpieprzam zeby mnie pragnienie chwycilo. Moze jutro jakis koktajl zrobie .... moze lepiej bedzie wchodzic... no masakra... ja jak wielblad pic nie musze....

Zgłoś nadużycie #7996 29 października 2015, 22:49

A bierze któraś witaminy ktore zawieraja dwie kapsulki ? Ta druga to chyba tran czy kwasy omega ? Jak je brac ? Obie na raz ? Czy odstęp?

Zgłoś nadużycie #7997 29 października 2015, 23:00

Mamaporaztrzeci napisał(a)

A bierze któraś witaminy ktore zawieraja dwie kapsulki ? Ta druga to chyba tran czy kwasy omega ? Jak je brac ? Obie na raz ? Czy odstęp?

Ja biorę obie na raz ale ta kapsulka DHA jakby zatrzymuje mi się w przełyku. .

Zgłoś nadużycie #7998 29 października 2015, 23:03

kinste napisał(a)

Ja biorę obie na raz ale ta kapsulka DHA jakby zatrzymuje mi się w przełyku. .

Hehe, no mi sie nie zatrzymuje 😉 ale dzieki za info 😊

Zgłoś nadużycie #7999 29 października 2015, 23:05

Kinste czy ty widzisz jak bobas na twoim suwaku juz mocno na prawa stronę przeszedl ? Kurde juz blisko.... 😊

Zgłoś nadużycie #8000 29 października 2015, 23:07

A tak z innej beczki kiedy zaczynamy 6 miesiac ? Bo to chyba juz blisko.... jutro ostatni dzien 21tyg.

Zgłoś nadużycie #8001 30 października 2015, 6:45

meg86 Gotowa na wszystko
Witam się w 23 tc :-)
Mama pewnie i mąż musi coś mieć tzn ty Ale coś takiego taka infekcje którą mogłaś go zarazić albo on mógł ciebie dlatego obydwoje musicie przejść kuracje.ale będzie dobrze musi być

Leżę jeszcze w łóżku i zastanawiam się co tu dziś robić,pogoda jakoś nie nastraja optymistycznie :-( jest szaro pochmurno....Ale pewnie miki zaraz wstanie i już mi plan dnia przygotuje :-/

Zgłoś nadużycie #8002 30 października 2015, 8:24

A tak z innej beczki kiedy zaczynamy 6 miesiac ? Bo to chyba juz blisko.... jutro ostatni dzien 21tyg.

O faktycznie !
A 6 miesiąc zaraz sprawdzę :D

Zgłoś nadużycie #8003 30 października 2015, 8:27

Mamaporaztrzeci jeszcze tydzień i w 23 tyg zaczniemy 6 miesiąc! :) ;

Zgłoś nadużycie #8004 30 października 2015, 8:32

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Dziewczyny! Ważne pytanie... jaki materacyk do łóżeczka? tyle tego jest, że ja już nie wiem :/

Wcziraj przywiozłam lozeczko po dwoch corkach koleżanek wyglada jak nowe
Materacyk tez az spojrze jaka to firma ;)

Kinste wez nie słuchaj innych bo tak jak piszą dziewczyny zostaniesz z 3 śpiochami
Ja tam biore używane rzeczy wcziraj znajoma mnie mega skrytykowała ze ona to bedzie kupować bo brzydzi sie po kimś a ja do niej: szybko zrozumiesz jak urodzisz ze mogłas wziąć cześć używanych rzeczy :-)

Moj przyszły teść tez mi pieprzy ze nad stać na nowe to jak jest taki mądry niech nam da kase :D
Juz teraz widzę ile oszczedzilismy i dzieki temu moge dokończyć remont przedpokoju :-)
Moge kupić lepsiejszy wózek czy cos innego :-)

Chciałam mała nagrać ale zawsze jak biore aparat to przestaje sie ruszać ha!

Ale dziewuszek na forum 13 :-)

Dzis jade po kurtkę 8 dzien mam katar chodzę rozpięta i nigdy mi nie przejdzie jak nie zacznę sie zapinać

Kupuje kurtkę Ala Lewandowska tylko dlatego ze kosztuje u nas 120 zł a wszystkie ciążowe lub inne zimowe ponad 200 zł
Kazdy mi gada ze wszyscy maja ta kurtkę -ale wiem ze sie w niej dopne i nie bede dopłacać do kurtki dlatego ze nazywa sie ciążowa
A w większych to bedzie mi wiało bo ręce mam chude jak badyle

Zgłoś nadużycie #8005 30 października 2015, 8:36

turboslimak Fajna mama

malalili napisał(a)

Zazdroszcze Wam tych powybieranych imion.. Tak bardzo chcialabym sie juz zwracac do babelka po imieniu.. Ale nadal z D nie mozemy dojsc do porozumienia.. Ech, musze zaczac ten temat w bardziej romantycznym momencie, po jakims tuli tuli :P

Wybierz imię i powiedz ze bedziesz wszystkie kupy przewijać :p
Od razu sie zgodzi hihi

Zgłoś nadużycie #8006 30 października 2015, 8:51

turboslimak napisał(a)

Wybierz imię i powiedz ze bedziesz wszystkie kupy przewijać :p
Od razu sie zgodzi hihi

A później i tak tatus będzie przewijac :)

Zgłoś nadużycie #8007 30 października 2015, 9:02

anjaaa Gotowa na wszystko
Witajcie 😊
Ja juz nie wiem jak spytać żeby mnie kręgosłup nie bolał.

Ja kupiłam właśnie wczoraj vitaminer prenatal z dha i ma dwie tabletki. To na opakowaniu pisze ze to dha bierze się przy posiłku. Wiec dwie naraz będę brać 😊

A propos kurtek ja dostałam od szefowej kurtkę zimowa ale jest mi ciągle ciepło i jeszcze chodzę w bluzie z misiem a i tak czasem spocona jestem 😊

Zgłoś nadużycie #8008 30 października 2015, 9:31

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Wcziraj przywiozłam lozeczko po dwoch corkach koleżanek wyglada jak nowe
Materacyk tez az spojrze jaka to firma ;)

Kinste wez nie słuchaj innych bo tak jak piszą dziewczyny zostaniesz z 3 śpiochami
Ja tam biore używane rzeczy wcziraj znajoma mnie mega skrytykowała ze ona to bedzie kupować bo brzydzi sie po kimś a ja do niej: szybko zrozumiesz jak urodzisz ze mogłas wziąć cześć używanych rzeczy :-)

Moj przyszły teść tez mi pieprzy ze nad stać na nowe to jak jest taki mądry niech nam da kase :D
Juz teraz widzę ile oszczedzilismy i dzieki temu moge dokończyć remont przedpokoju :-)
Moge kupić lepsiejszy wózek czy cos innego :-)

Chciałam mała nagrać ale zawsze jak biore aparat to przestaje sie ruszać ha!

Ale dziewuszek na forum 13 :-)

Dzis jade po kurtkę 8 dzien mam katar chodzę rozpięta i nigdy mi nie przejdzie jak nie zacznę sie zapinać

Kupuje kurtkę Ala Lewandowska tylko dlatego ze kosztuje u nas 120 zł a wszystkie ciążowe lub inne zimowe ponad 200 zł
Kazdy mi gada ze wszyscy maja ta kurtkę -ale wiem ze sie w niej dopne i nie bede dopłacać do kurtki dlatego ze nazywa sie ciążowa
A w większych to bedzie mi wiało bo ręce mam chude jak badyle

A co to za kurtka ala Lewandowska? ;-)

Zgłoś nadużycie #8009 30 października 2015, 9:34

Hej dziewczyny. Dzisiaj mialam ciezki poranek. Znajoma z innego forum wczoraj wieczorem urodzila trojaczki, nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze stalo sie to w 23tyg ciazy 😢 maluchy nie maja nawet po 500g. Walcza o zycie. I tak sobie mysle ze czlowiek juz sie cieszy, kompletuje wyprawke i nagle ciach.... ona juz i łóżeczka ma, multum ciuszków, w szafie 1500 pieluch... a wszystko przez infekcje .... miala mocno podwyzszone CRP, pecherz plodowy wszedl w drogi rodne. Tydz leżała i przyjmowala antybiotyki zeby zmniejszyc stan zapalny, ale wczoraj pękł worek owodniowy i musieli zrobic cc...

Zgłoś nadużycie #8010 30 października 2015, 10:17

Hej dziewczyny. Dzisiaj mialam ciezki poranek. Znajoma z innego forum wczoraj wieczorem urodzila trojaczki, nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze stalo sie to w 23tyg ciazy 😢 maluchy nie maja nawet po 500g. Walcza o zycie. I tak sobie mysle ze czlowiek juz sie cieszy, kompletuje wyprawke i nagle ciach.... ona juz i łóżeczka ma, multum ciuszków, w szafie 1500 pieluch... a wszystko przez infekcje .... miala mocno podwyzszone CRP, pecherz plodowy wszedl w drogi rodne. Tydz leżała i przyjmowala antybiotyki zeby zmniejszyc stan zapalny, ale wczoraj pękł worek owodniowy i musieli zrobic cc...

jejku .. przykra sprawa .. nie potrafie sobie tego wyobrazić..