Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #7931 29 października 2015, 9:56

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach

malalili napisał(a)

A kosmetyki dla maluchow jakiej firmy zamierzacie uzywac?

Zobacze jak to w praniu eyjdzie ;) ale zastanawiam sie nad Oilatum albo Oilan ;) )

Zgłoś nadużycie #7932 29 października 2015, 10:13

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Mam
3x body na ramiączka r. 62
1x kaftanik r. 56 ( ja i K. Mieliśmy po 53 cm )
1x body na krótki rekaw r. 62
1x body na krótki rekaw r. 68!!
5x body na długi rękaw r. 56
2x śpiochy r. 56
1x body na długi rękaw r.62
2x body na długi rękaw r. 68
7x skarpetki
5x rajstopki
2x rękawiczki niedrapki
1x buciki misie
5x spodenki r 62-68
3x spodenki ze stopkami ( to są chyba polspiochy ) r 56
2x bluza r. 62

Nie mam czapeczek i kombinezonu na dwór

ja to chyba mam po 15 rzeczy wszystkiego ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7933 29 października 2015, 10:16

motylek1909 Supermama

malalili napisał(a)

A kosmetyki dla maluchow jakiej firmy zamierzacie uzywac?

Ja kupię tą serię z rossmanna babydream. Bo czytałam o kosmetykach na blogu tej sroki i są najlepsze :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7934 29 października 2015, 10:17

motylek1909 Supermama
Cześć wszystkim! Ja to po tej zmianie czasu cos nie moge sie ogarnąć :/ jestem niewyspana, w dodatku mam chore sny...

Zgłoś nadużycie #7935 29 października 2015, 10:52

anjaaa Gotowa na wszystko
Oilatum i emoilum inne kosmetyki są dla dzieci z problemami skórnymi i gdzies czytałam ze lepiej nie używać bez potrzeby. Ja to jak motylek albo rossmanowskie babydreamy albo zwykle bambino 😊

Zgłoś nadużycie #7936 29 października 2015, 10:57

Filemonka Zadomowiona
O.M.G ale zaniedbałam to forum, chyba ze 100 stron mam nieczytanych :) Jakoś zdecydowanie latwiejszy i szybszy jest dla mnie kontakt na fb, ale obliguje sie ze postaram sie czytac sukcesywnie wszystkie strony :) Tym bardziej ze.... zamierzam wrzucic na luz iiii jutro bedzie moj ostatni dzien w pracy, kolejny pewnie za 1,5 roku :P Wszystko z szefostwem ustalone, dokladnie w polowie ciazy znikam na jakis czas z zycia zawodowego (jak ja to przezyje :P ). Na ten czas bede musiala tez dać m.in komputer sluzbowy osobie na moje zastepstwo, ale moj kochany mąż (ktoremu juz wczoraj wystawiłam laurkę na fb :P ) zabrał mnie w niedziele do sklepu i kupil nowy, z ktorym powoli sie oswajam bo ma calkiem inny system operacyjny i nawet uklad klawiatury, jak zauwazycie nawet niewygodnie mi sie robi polskie znaki na nim póki co :) (btw ja mialam komputer tylko sluzbowy i maz tez ma sluzbowy, nie mielismy zadnego swojego komputera w domu :P )

A w temacie kosmetykow dla dzieci to ciezka sprawa bo ja to jestem kosmetycznym freakiem i pewnie ciezko bedzie mi znalesc cos co mi podpasuje le ostatnio znajoma (biotechnolog, ktora pracowala w laboratowium przy poswstawaniu tych kosmetykow) bardzo rekomendowala mi serie LATOPIC. Na pewno przyjrze sie jej bliżej :)

Zgłoś nadużycie #7937 29 października 2015, 11:04

motylek1909 Supermama

Filemonka napisał(a)

O.M.G ale zaniedbałam to forum, chyba ze 100 stron mam nieczytanych :) Jakoś zdecydowanie latwiejszy i szybszy jest dla mnie kontakt na fb, ale obliguje sie ze postaram sie czytac sukcesywnie wszystkie strony :) Tym bardziej ze.... zamierzam wrzucic na luz iiii jutro bedzie moj ostatni dzien w pracy, kolejny pewnie za 1,5 roku :P Wszystko z szefostwem ustalone, dokladnie w polowie ciazy znikam na jakis czas z zycia zawodowego (jak ja to przezyje :P ). Na ten czas bede musiala tez dać m.in komputer sluzbowy osobie na moje zastepstwo, ale moj kochany mąż (ktoremu juz wczoraj wystawiłam laurkę na fb :P ) zabrał mnie w niedziele do sklepu i kupil nowy, z ktorym powoli sie oswajam bo ma calkiem inny system operacyjny i nawet uklad klawiatury, jak zauwazycie nawet niewygodnie mi sie robi polskie znaki na nim póki co :) (btw ja mialam komputer tylko sluzbowy i maz tez ma sluzbowy, nie mielismy zadnego swojego komputera w domu :P )

A w temacie kosmetykow dla dzieci to ciezka sprawa bo ja to jestem kosmetycznym freakiem i pewnie ciezko bedzie mi znalesc cos co mi podpasuje le ostatnio znajoma (biotechnolog, ktora pracowala w laboratowium przy poswstawaniu tych kosmetykow) bardzo rekomendowala mi serie LATOPIC. Na pewno przyjrze sie jej bliżej :)

o proszę no to w takim razie urlopo kochana! czas porządnie wypocząć przed tym co nas czeka za jakieś 4 miesiące :) hihi ;)

o której dziś pędzisz na USG?

Zgłoś nadużycie #7938 29 października 2015, 11:08

Filemonka Zadomowiona

kinste napisał(a)

W mojej rodzinie jak teraz podliczylam to jest więcej dziewczynek a z K. Chłopców ..
Więc na swoją rodzinę lliczycbnie mogę za bardzo ;)

Ja juz nie moglam sie oprzec i kilka rzeczy kupiłam dla Małej (wiekszosc w sklepach internetowych z uwagi na moj ograniczony czas i troche w TKmaxx, generalnie za zadna rzecz ktora kupilam nie zaplacilam pełnej ceny tylko wyhaczałam jakieś promocje, kody rabatowe itp). Znalazlam kilka cudnych perełek kiedys w wolnej chwili porobie zdziecia i wrzuce Wam na fb (tam jest mi zdecydowanie latwiej) generalnie fajnie jabysmy sobie pokazywaly swoje łupy bo zawsze można sie zainspirować fajnie :) (chyba ze juz pokazujecie tylko ja jestem w tyle z forum to sorki :) )
A co do ciuszkow po innych dzieciach to ja dostałam już od 4 osob ciuchow kilka wielkich kartonow... i wiekszosc przepieknych niezniszczonych a wrecz wygladajacych jak zupelnie nowe :) przejrzalam je juz i zostawilam sobie moze 1/4 z tego, bo w zyciu bym nawet nie przerobila wszystkich tych ciuchow, spokojnie dla 4 dzieci by starczylo :) a poza tym nie mam gdzie tego w domu trzymac wiec wybralam co mi sie najbardziej podobalo a reszte oddaałam :) Musze kiedys dokonac inwentaryzacji tych wszytskich ciuszkow i na spokojnie sie zastanowic co mam a co bedzie mi potrzebne jeszcze zeby niepotrzebnie nie dublować.

Zgłoś nadużycie #7939 29 października 2015, 11:08

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

taaa .. i właśnie dostałam opierdziel .. ma nie kupować na allegro żadnych używanych rzeczy .. mówię że to oszczędność to każdy sie na mnie drze ..

Hm dziwne podejście :-/ a z lumpka też nie? Poza tym to ty jesteś matką i to ty decydujesz w czym twoje dziecko będzie chodzić,to tak jakbyś dostała od koleżanki ciuszki po jej dziecku też by kazali ci wyrzucić...
No chyba że ktoś ma dużo kasy więc może
Ale moim zdaniem dziwne podejście :-/

Zgłoś nadużycie #7940 29 października 2015, 11:11

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Hm dziwne podejście :-/ a z lumpka też nie? Poza tym to ty jesteś matką i to ty decydujesz w czym twoje dziecko będzie chodzić,to tak jakbyś dostała od koleżanki ciuszki po jej dziecku też by kazali ci wyrzucić...

dziwne naprawde... moja rodzina się nie wtraca w to, wręcz uważa, że skoro ja chcę zaoszczędzić i kupić fajne rzeczy ale używane, to dlaczego nie :)

Zgłoś nadużycie #7941 29 października 2015, 11:15

kinste Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Proszę Cię .. kiedyś sama się w lumpku obkupilam to zjeby dostałam ze niewiadomo kto to nosił a były to rzeczy z metkami ..

Zgłoś nadużycie #7942 29 października 2015, 11:18

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Trzymajcie kciuki. Zaraz wyjeżdżam, na 12 wizyta..... boooojeeeeee sieeeeeee.... nie dość ze te polowkowe to jeszcze ciekawe co powie na te leukocyty.

Zgłoś nadużycie #7943 29 października 2015, 11:20

Filemonka Zadomowiona

motylek1909 napisał(a)

Mamaporaztrzeci i Filemonka - trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty! :)

Dzięki Motylek, przydadzą sie kciuki bo jakoś czuje wewnetrzy niepokój... Na szczescie moj maż bedzie dzisiaj ze mna na usg, bo normalnie jak chodze na wizyty do mojej gin, badania itp to ze mna nie chodzi bo jest sto razy bardziej "nieczasowy" niż ja :) Ale na tych 3 najwazniejszych badaniach usg powiedzial ze bardzo chce być i tak sobie w pracy poorganizuje zeby zdazyc wiec super :) a badanie mamy o 18.30 wiec jeszcze sporo czasu (chociaz mezowi powiedzialam ze o 18.15 zeby nawet jak sie spozni troche to zdazyl :P niestety jak on wraca z pracy w py to autostrada na bramkach jest tak zakorkowana ze nierzadko musi jechac nie godzine tak jak normalnie tylko 2 a czasem nawet wiecej;/)

Zgłoś nadużycie #7944 29 października 2015, 11:20

Filemonka Zadomowiona

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Trzymajcie kciuki. Zaraz wyjeżdżam, na 12 wizyta..... boooojeeeeee sieeeeeee.... nie dość ze te polowkowe to jeszcze ciekawe co powie na te leukocyty.

trzymam mocno kciuki! :*

Zgłoś nadużycie #7945 29 października 2015, 11:36

motylek1909 Supermama

trzymam z całych sił i czekam na wieści!!! :)

Zgłoś nadużycie #7946 29 października 2015, 11:39

motylek1909 Supermama

Filemonka napisał(a)

Dzięki Motylek, przydadzą sie kciuki bo jakoś czuje wewnetrzy niepokój... Na szczescie moj maż bedzie dzisiaj ze mna na usg, bo normalnie jak chodze na wizyty do mojej gin, badania itp to ze mna nie chodzi bo jest sto razy bardziej "nieczasowy" niż ja :) Ale na tych 3 najwazniejszych badaniach usg powiedzial ze bardzo chce być i tak sobie w pracy poorganizuje zeby zdazyc wiec super :) a badanie mamy o 18.30 wiec jeszcze sporo czasu (chociaz mezowi powiedzialam ze o 18.15 zeby nawet jak sie spozni troche to zdazyl :P niestety jak on wraca z pracy w py to autostrada na bramkach jest tak zakorkowana ze nierzadko musi jechac nie godzine tak jak normalnie tylko 2 a czasem nawet wiecej;/)

nie martw się, ja tylko przed ostatnią wizytą miałam stresa co do potwierdzenia płci ;) ale czuję małego więc wiem, że wszystko ok :) fajnie, że mąż chce z Tobą chodzić. Dla mnie osobiście jest to bardzo miłe, w końcu to nie tylko Twoje dziecko, ale też jego... i on też powinien być przy USG :) mój był ze mną w pon na potwirdzeniu płci w szpitalu i idzie też na połówkowe :) może nawet uda nam się dostać płytkę z filmem ;)

Zgłoś nadużycie #7947 29 października 2015, 11:47

meg86 Gotowa na wszystko

3mam kciuki

Zgłoś nadużycie #7948 29 października 2015, 11:47

Ja też mocno trzymam kciuki :* przede wszystkim żeby Wasze Skarby były zdrowe ! :)

Zgłoś nadużycie #7949 29 października 2015, 11:54

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Proszę Cię .. kiedyś sama się w lumpku obkupilam to zjeby dostałam ze niewiadomo kto to nosił a były to rzeczy z metkami ..

A po co ty się chwalisz i mówisz że coś kupilas,ty jesteś dorosła i nie masz obowiązku spowiadac się z tego co robisz a tym bardziej kupujesz
Kiniste jak tak sobie pozwolisz to oni tobie wejdą na głowę i sobie z Tym nie poradzisz :-/

Zgłoś nadużycie #7950 29 października 2015, 12:13

meg86 napisał(a)

A po co ty się chwalisz i mówisz że coś kupilas,ty jesteś dorosła i nie masz obowiązku spowiadac się z tego co robisz a tym bardziej kupujesz
Kiniste jak tak sobie pozwolisz to oni tobie wejdą na głowę i sobie z Tym nie poradzisz :-/

O ja sie nie chwale tylko to po prostu widac jak sie w to ubiore ..
Na razie mam cierpliwość ale jak się mały urodzi to pewnie ja stracę :) kwestia kilku miesiecy :)

Przed chwilą nadarlam się na mamę ze jak mi dziecko obsra ubranka 6 razy w dniu albo obrzyga to pozniej bede musiala na golasa dziecko trzymac :D bo nawet jak poprzednie rzeczy upiore to będą brudne ..

Sama zapomniała jak 11 lat temu kupowala wszystko bratu i nie bylo tego tak mało ..