Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #7831 27 października 2015, 20:22

anjaaa Gotowa na wszystko
Ceny porównywalne jak w maximusie. 😊

Zgłoś nadużycie #7832 27 października 2015, 20:47

Gumsior Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Czemu do szpitala po pierwsze duża anemia dwa bolace spojenie lonowe trzy bolaca nerka

Współczuję, ale widziałam że "pod obserwacją" jesteś więc dobrze, że nie jest tak źle :) Dasz radę na pewno! Będziemy trzymać kciuki, żeby Ci lepiej było!

Zgłoś nadużycie #7833 27 października 2015, 21:13

kinste Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Współczuję, ale widziałam że "pod obserwacją" jesteś więc dobrze, że nie jest tak źle :) Dasz radę na pewno! Będziemy trzymać kciuki, żeby Ci lepiej było!

Zgadzam się, będziemy trzymać kciuki :)

Udało mi się znowu nagrać jak mnie mała kopie ale nie będę spamowac na fejsie już :)
Niestety przez te kopniaki jest mi bardzo niedobrze .. mam wrażenie że zwymiotuje ..

Zgłoś nadużycie #7834 27 października 2015, 22:18

Gumsior Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Zgadzam się, będziemy trzymać kciuki :)

Udało mi się znowu nagrać jak mnie mała kopie ale nie będę spamowac na fejsie już :)
Niestety przez te kopniaki jest mi bardzo niedobrze .. mam wrażenie że zwymiotuje ..

Ojej to może mi też tak źle od kopniaków? Bo Tosia dopiero od kilku dni szaleju się najadła i może przestawiam się na tryb "okopana"

Zgłoś nadużycie #7835 27 października 2015, 22:37

motylek1909 Supermama
To ja jestem nienormalną ;D moj mały wieczorem zrobił sobie dyskotekę w brzuchu ;D a ja glupia płakałam ze szczęścia. Kazdy jego ruch dla mnie jest niesamowity :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7836 27 października 2015, 22:49

Pedrova Zaprawiona w bojach
Dziewczyny, dziś zawiozłam siostrę na angielski, miałam ponad godzinę dla siebie na mieście, więc pojechałam do hurtowni z wózkami, bo mieli mieć Dymex. Niestety tego jeszcze nie ma, a facet pokazywał mi też podobne wózki, na tej samej konstrukcji i pokazał mi też Anex Sport, taki pudrowy róż z szarym. No gondola cudna, taka zgrabna. Jak ja jestem drobna, to naprawdę ślicznie ten wózek wygląda. Jednak więcej czasu na pewno będę używać spacerówkę, a ta niestety jest bardzo wysoka. Wśród wielu rad z mojej rodziny, większość młodych mam zwraca uwagę na to, żeby spacerówka była na tyle nisko, żeby dziecko, które już chodzi i biega samo, mogło również samo wejść do tego wózka. Niestety Anex spacerówkę ma wysoko :/ więc trzeba by się nastawić na podnoszenie dziecka. Czy Wy też na to zwracacie uwagę?
Chyba jednak poczekam na Dymex... może trochę większy, ale przynajmniej spacerówka nisko i szeroki stopień do stawania dla dziecka.

Widziałam też śliczne ubranka. Podobno nie warto kupować ciuszków na 56cm, lepiej zacząć od 62cm, bo dla mniejszego dziecka można zagiąć rękawki, a przynajmniej więcej razy dziecku się założy. Razem z mamą i kuzynką robimy listę co i ile będzie potrzebne dla dziecka na pierwsze miesiące życia. I wcale tego aż tak dużo nie ma jak się spodziewałam.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #7837 27 października 2015, 23:01

jogi Gotowa na wszystko
witam kochane,
a wiec jak juz widzialyscie na fc bedziemy miec coreczke ♥ ♥ bardzo sie cieszymy :) :) wszystko jest w porzadku jedynie lozysko mam nisko ulozone.lekarz stwierdzil ze na dzien dzisiejszy jest to ok ,jest duza szansa ze sie podniesie.z tego wzgledu mam dodatkowe usg w styczniu gdzie sprawdzi czy sie podnioslo.jesli nie to czekala by mnie wczesniejsza cesarka.choc ja i tak raczej cesarke bede miala.poczytalam na internecie o tym nisko ulozonym lozysku i wszedzie mowia zeby sie oszczedzac,nie dzwigac,zero seksu itp.lekarz nic mi na ten temat nie mowil.czy ktoras z Was ma moze tez lozysko nisko ulozone?to podobno nie to samo co przodujace.

Zgłoś nadużycie #7838 27 października 2015, 23:06

jogi Gotowa na wszystko
moja kochana akrobatka ♥  z nozkami w gorze :D na badaniu byla bardzo ale to bardzo ruchliwa :D

Zgłoś nadużycie #7839 27 października 2015, 23:09

jogi Gotowa na wszystko
Meg,Jasmin- ciesze sie ze u Was z dzidziami wszystko ok :) :)

trzymam kciuki za dziewczyny ktore jutro maja wizyty!!

Zgłoś nadużycie #7840 27 października 2015, 23:31

A ja niestety jeszcze nie czyje kopniaków. Narazie czuje jak sie kreci. Wczoraj ułożyło sie na dole brzucha a dzis czułam jak mi gula idzie na lewy bok 😊

Gratuluje Jogi córeczki 😊 bardzo babski bedzie marzec 😊

Zgłoś nadużycie #7841 28 października 2015, 4:21

Gumsior napisał(a)

Ojej to może mi też tak źle od kopniaków? Bo Tosia dopiero od kilku dni szaleju się najadła i może przestawiam się na tryb "okopana"

Być może bo ona się tak gwałtownie obrocila a ja chciałam rzygnąć ?. .

Ja o 9 się dowiem czy siusiak jakiś mały nie jest a cz sto na pewno Ania ..

Mialamnprzed chwilą okropny sen .. niby jestem poklocona z moją siostra (rywalizacja przez cale życie ) to śniło mi się że nacpala się czegoś i miała jakiś stan przedzzpaściowy. . I niedosluch jej został po tym został .. jak ja się splakakam. . Obudziłam się z mokrą poduszka. .
Zasnelam i przysnilo mi się że mój pracownik złamał rękę tak okropnie .. a teraz boję się zasnąć ..

Zgłoś nadużycie #7842 28 października 2015, 6:12

meg86 Gotowa na wszystko
Dzięki dziewczyny za wsparcie :*
Mam nadzieję że po tym żelazie na receptę będzie lepiej

Dziś już nerka nie boli także myślę że to jakieś jednorazowe było

Poza tym wczoraj o głupotę pozarlam się z moim :-/ z tym że on nie potrzebnie zaczął i już sobie powiedziałam że jak nie przeprosi to ja się pierwsza nie odezwę

Kinste ale miałaś sen :-( ja nie lubię mieć takich emocjonujących snów bo potem się budzę cala niespokojna i zdenerwowana :-(
Rybka a jak z twoim k?

Zgłoś nadużycie #7843 28 października 2015, 6:23

meg86 napisał(a)

Dzięki dziewczyny za wsparcie :*
Mam nadzieję że po tym żelazie na receptę będzie lepiej

Dziś już nerka nie boli także myślę że to jakieś jednorazowe było

Poza tym wczoraj o głupotę pozarlam się z moim :-/ z tym że on nie potrzebnie zaczął i już sobie powiedziałam że jak nie przeprosi to ja się pierwsza nie odezwę

Kinste ale miałaś sen :-( ja nie lubię mieć takich emocjonujących snów bo potem się budzę cala niespokojna i zdenerwowana :-(
Rybka a jak z twoim k?

Dobrze ze ta nerka nie boli już :)

Co do kłótni w związkach to się nie wypowiadam ..

A z K to jest tak że śpimy osobno .. dzisiaj zasnął u mnie bo tv oglądał ale spaliśmy z dużą przestrzenią między nami .. ponoć obiecał mojej mamie ze pojedzie ze mna nacwizyte i zakupy ale juz od rana coś mu się nie podoba bo skarpetki nie mógł znaleźć .. to ja do niego że było se poskładać ..

Zgłoś nadużycie #7844 28 października 2015, 6:33

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Dobrze ze ta nerka nie boli już :)

Co do kłótni w związkach to się nie wypowiadam ..

A z K to jest tak że śpimy osobno .. dzisiaj zasnął u mnie bo tv oglądał ale spaliśmy z dużą przestrzenią między nami .. ponoć obiecał mojej mamie ze pojedzie ze mna nacwizyte i zakupy ale juz od rana coś mu się nie podoba bo skarpetki nie mógł znaleźć .. to ja do niego że było se poskładać ..

A ja przed chwilka zaliczyłam okropna wojnę przez telefon z tym moim :-( aż mi mala w brzuchu jakoś nerwowo się rusza :-( no niemogę przeżyć co za duren :-( :-(

Zgłoś nadużycie #7845 28 października 2015, 8:42

asienka90 Gotowa na wszystko
hej kochane, ja tez mialam ostatnio nisko łożysko na wizycie, nic nie mowił o leżeniu ani nic, mowil ze na nast wizycie sprawdzimy i wtedy sie bedziemy martwic a wizyta w ten piatek.
jedyne co dzisiaij w nocy obudzialam się na siusiu i bolal mnie jajnik prawy, jak wysikałam bylo ok. ale dzisiaj jak wstalam dalej boli ale przy chodzeniu i nie moge nogi podniesc do góry, czy miala ktoras z was tak?jak sie nie ruszam to nic nie boli, a wiem ze mały tam siedzi z tej strony bo czulam tam kopniaki, co myslicie

Zgłoś nadużycie #7846 28 października 2015, 9:20

motylek1909 Supermama

Pedrova napisał(a)

Dziewczyny, dziś zawiozłam siostrę na angielski, miałam ponad godzinę dla siebie na mieście, więc pojechałam do hurtowni z wózkami, bo mieli mieć Dymex. Niestety tego jeszcze nie ma, a facet pokazywał mi też podobne wózki, na tej samej konstrukcji i pokazał mi też Anex Sport, taki pudrowy róż z szarym. No gondola cudna, taka zgrabna. Jak ja jestem drobna, to naprawdę ślicznie ten wózek wygląda. Jednak więcej czasu na pewno będę używać spacerówkę, a ta niestety jest bardzo wysoka. Wśród wielu rad z mojej rodziny, większość młodych mam zwraca uwagę na to, żeby spacerówka była na tyle nisko, żeby dziecko, które już chodzi i biega samo, mogło również samo wejść do tego wózka. Niestety Anex spacerówkę ma wysoko :/ więc trzeba by się nastawić na podnoszenie dziecka. Czy Wy też na to zwracacie uwagę?
Chyba jednak poczekam na Dymex... może trochę większy, ale przynajmniej spacerówka nisko i szeroki stopień do stawania dla dziecka.

Widziałam też śliczne ubranka. Podobno nie warto kupować ciuszków na 56cm, lepiej zacząć od 62cm, bo dla mniejszego dziecka można zagiąć rękawki, a przynajmniej więcej razy dziecku się założy. Razem z mamą i kuzynką robimy listę co i ile będzie potrzebne dla dziecka na pierwsze miesiące życia. I wcale tego aż tak dużo nie ma jak się spodziewałam.

Powiem szczerze, że te wózki które ja oglądałam, na szczęście mają nisko spacerowkę, więc dziecko samo będzie mogło wejść. fakt, żeby wózek też pasował do naszej postawy :) jeśli jesteśmy drobne niech wózek też będzie drobny, a jeśli jesteśmy postawne to i wózek większy się przyda :)

ja wg listy kupuję co miesiąc coś. Ale z ciuszkami opanować się nie mogę. Co prawda 3/4 rzeczy kupuje używane, ale za to znoszę to torbami do domu. Zawsze później może zostać na drugiego malucha, ewentualnie oddam komuś :) na 56 podliczę ile czego mam jak już wszystko wypiorę, żebym wiedziała jak to ilościowo wygląda, ale na 62 i 68 też już troszkę rzeczy mam :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7847 28 października 2015, 9:21

motylek1909 Supermama

jogi napisał(a)

moja kochana akrobatka ♥  z nozkami w gorze :D na badaniu byla bardzo ale to bardzo ruchliwa :D

hihi jakie długie nogi! modelka nam się szykuje :D a ile waży?

Zgłoś nadużycie #7848 28 października 2015, 9:30

motylek1909 Supermama
kinste biedna Ty :( na szczęśćie to tylko sny! i trzymam kciuki za super zdjęcia z USG :)

Zgłoś nadużycie #7849 28 października 2015, 9:43

Witajcie 😊
Jesli chodzi o ubranka to 56 tez sie może przydać. Jak urodzi sie maluszek to bedzie sie topił w 62.
Najbezpieczniej jest kupic po pare kompletów i poprostu prac. A jesli zdąży sie tak ze 62 bedzie nosił dluzej to zawsze można cos dokupić.

My teraz czekamy do 17 i jak poznamy płeć to kupimy cala wyprawkę. Planuje tak po 6 sztuk wszystkiego z danego rozmiaru. 😊

Zgłoś nadużycie #7850 28 października 2015, 9:49

motylek1909 Supermama

anjaaa napisał(a)

Witajcie 😊
Jesli chodzi o ubranka to 56 tez sie może przydać. Jak urodzi sie maluszek to bedzie sie topił w 62.
Najbezpieczniej jest kupic po pare kompletów i poprostu prac. A jesli zdąży sie tak ze 62 bedzie nosił dluzej to zawsze można cos dokupić.

My teraz czekamy do 17 i jak poznamy płeć to kupimy cala wyprawkę. Planuje tak po 6 sztuk wszystkiego z danego rozmiaru. 😊

hoho ja bym nie wytrzymała kupić "tylko" po 6 sztuk :) te rzeczy są tak śliczne, że nie mogę się oprzeć :D