Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #7771 26 października 2015, 22:25

motylek1909 Supermama
Zapomniałam wam dopisać co do wagi! dzisiaj na wadze 89.6 kg, czyli 3,2 kg do przodu ;)

ano cisza tutaj... nie wiem gdzie się wszystkie dziewczyny podziały!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7772 26 października 2015, 22:26

motylek1909 Supermama
meg, jogi, Jasmin - zaciskam kciuki za Wasze jutrzejsze wizyty i czekam na relacje oczywiście!!! :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7773 26 października 2015, 22:45

meg86 Gotowa na wszystko
Wiecie co a mi się chyba zaczyna spojenie lonowe rozchodzic. :-(
Jutro wizyta i zobaczymy co dr będzie mówić :-(

Zgłoś nadużycie #7774 26 października 2015, 23:13

jogi Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Zapomniałam wam dopisać co do wagi! dzisiaj na wadze 89.6 kg, czyli 3,2 kg do przodu ;)

ano cisza tutaj... nie wiem gdzie się wszystkie dziewczyny podziały!

ja w piatek sie wazylam i bylo 4kg do przodu..rosniemy,rosniemy... :) :) oby tylko nie za bardzo ;)

Zgłoś nadużycie #7775 27 października 2015, 0:01

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

meg, jogi, Jasmin - zaciskam kciuki za Wasze jutrzejsze wizyty i czekam na relacje oczywiście!!! :)

Dzięki
Aż się boję tej wizyty jakieś takie mam przeczucie że położy mnie do szpitala :-(

Zgłoś nadużycie #7776 27 października 2015, 0:36

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Dzięki
Aż się boję tej wizyty jakieś takie mam przeczucie że położy mnie do szpitala :-(

Nie boj sie. Wszystko bedzie ok. Mi tez sie wszystko rozchodzi. Najbardziej bolą pachwiny i tez kosc lonowa. Czasami nogi nawet podniesc nie moge. Bywa ze chlopaki i maz pomagaja mi sie podniesc, bo nie daje rady. To dopiero 21tydz a co dopiero bedzie w 31? Ale ja się tym nie martwie bo przeciez musi sie to dziecko jakoś przecisnac, wiec i dupsko sie przygotowywuje na to wydarzenie 😉

Zgłoś nadużycie #7777 27 października 2015, 6:15

meg86 Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Nie boj sie. Wszystko bedzie ok. Mi tez sie wszystko rozchodzi. Najbardziej bolą pachwiny i tez kosc lonowa. Czasami nogi nawet podniesc nie moge. Bywa ze chlopaki i maz pomagaja mi sie podniesc, bo nie daje rady. To dopiero 21tydz a co dopiero bedzie w 31? Ale ja się tym nie martwie bo przeciez musi sie to dziecko jakoś przecisnac, wiec i dupsko sie przygotowywuje na to wydarzenie 😉

Oby było ok zobaczymy
Witam się
A ja już nie śpię,mąż poszedł do pracy po 5 ja poszłam do wc i jakoś zasnąć już nie mogę,leżę i myślę co tu dziś robić
Chyba zacznę pomału drugi raz prac rzeczy dla małej już w tym dziecinnym płynie,zaraz będzie 23 tc więc myślę że jaj teraz popiore i poprasuje nie będzie za szybko poza tym z moimi dolegliwościami nie wiem czy później będę mieć na to wszystko siły bo powiem wam że krocze to mnie masakrycznie boli :-( dobrze że dzisiaj ta wizyta zobaczę co u mojej księżniczki słuchać a no i czy jej siusiak nie urósł bo to różnie bywa ;-)

Dziewczyny zameldować się bo coś ostatnio cisza u nas
Jak samopoczucie wasze?
Jakie plany na dziś,co na obiad ;-) pisaaaac mi tu ;-)

Zgłoś nadużycie #7778 27 października 2015, 7:04

anjaaa Gotowa na wszystko
Witajcie 😊
Ja na rano do pracy ale nawet łatwo mi się wstało. Snily mi się farmazony straszne aż mnie rano wszystko bolało od tych snów.

A propos waszych kości to czytałam ze to normalne po 17 tygodniu . Obciążenie i hormony robią swoje.

Wyglądam za okno i biało! Mgła jak mleko, własnej balustrady na balkonie nie widziałam 😊

Zgłoś nadużycie #7779 27 października 2015, 7:11

meg86 Gotowa na wszystko

anjaaa napisał(a)

Witajcie 😊
Ja na rano do pracy ale nawet łatwo mi się wstało. Snily mi się farmazony straszne aż mnie rano wszystko bolało od tych snów.

A propos waszych kości to czytałam ze to normalne po 17 tygodniu . Obciążenie i hormony robią swoje.

Wyglądam za okno i biało! Mgła jak mleko, własnej balustrady na balkonie nie widziałam 😊

U mnie też mgła okropna teraz jakby troszkę ustepowala

Co do bólu kości to mi się wydaje że u mnie to nie wynik ciąży i jej hormonów Ale innej zależności przed ciążą też miewalam takie bóle także chyba to nie od ciąży

Zgłoś nadużycie #7780 27 października 2015, 9:49

Gumsior Gotowa na wszystko
Witam wszystkie :)

Ja dzisiaj, tak jak wczoraj, siedzę na zajęciach wiec nie mam za bardzo jak pisać.

Mi się chyba tez coś tam rozszerza bo jak za długo poleze to odczuwam ból przy wstawaniu, w zasadzie mysle ze w okolicach 30 tc zostanie mi płacz bo ani nie będę mogła siedzieć ani leżeć ani stać.

Wszystkim gratuluje kolejnych tygodni. Ja zaczynam dzisiaj 21 :)

Motylku możesz mi zmienić datę wizyty na 4.11 na 15.30? Ze względu na szpital musiałam przesunąć.

Meg czemu miałabyś iść do szpitala?

Zgłoś nadużycie #7781 27 października 2015, 10:04

kinste Gotowa na wszystko
tadaaam :)

Zgłoś nadużycie #7782 27 października 2015, 10:12

onea Zaprawiona w bojach
kinste super brzuch :)

ja wczoraj po raz pierwszy w pracy zostałam zapytana przez dziecko czy jestem w ciąży. Troche mnie to oniesmielilo (!) Mój brzuch moim zdaniem nadal nie wygląda na ciążowy, ale może ja już się do niego przyzwyczaiłam. Ale chyba na dniach zacznie się fala pytan od dzieciakow - jest ich 180 :P

Zgłoś nadużycie #7783 27 października 2015, 10:13

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Oby było ok zobaczymy
Witam się
A ja już nie śpię,mąż poszedł do pracy po 5 ja poszłam do wc i jakoś zasnąć już nie mogę,leżę i myślę co tu dziś robić
Chyba zacznę pomału drugi raz prac rzeczy dla małej już w tym dziecinnym płynie,zaraz będzie 23 tc więc myślę że jaj teraz popiore i poprasuje nie będzie za szybko poza tym z moimi dolegliwościami nie wiem czy później będę mieć na to wszystko siły bo powiem wam że krocze to mnie masakrycznie boli :-( dobrze że dzisiaj ta wizyta zobaczę co u mojej księżniczki słuchać a no i czy jej siusiak nie urósł bo to różnie bywa ;-)

Jak samopoczucie wasze?

Hej! Ja dopiero się obudziłam, ale nocka była fatalna, mialam milion snów i po każdym się budziłam :/

Na obiad u mnie zrazy z sosem (mąż robi, bo rob oyszne) ja zjem z kaszą i mizerią a on z ziemniakami i mizerią :)

Zgłoś nadużycie #7784 27 października 2015, 10:14

onea Zaprawiona w bojach
Chcialam wam jeszcze polecić pewna strone, być może ja znacie, ale warto poczytać, jest tam dużo o wyborze wozkach, o chustach, nosidełkach, wyprawce i pieluchach itd.

http://domowa.tv/wyprawka-dla-dziecka-za-500-zl/

Zgłoś nadużycie #7785 27 października 2015, 10:14

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Witam wszystkie :)

Ja dzisiaj, tak jak wczoraj, siedzę na zajęciach wiec nie mam za bardzo jak pisać.

Mi się chyba tez coś tam rozszerza bo jak za długo poleze to odczuwam ból przy wstawaniu, w zasadzie mysle ze w okolicach 30 tc zostanie mi płacz bo ani nie będę mogła siedzieć ani leżeć ani stać.

Wszystkim gratuluje kolejnych tygodni. Ja zaczynam dzisiaj 21 :)

Motylku możesz mi zmienić datę wizyty na 4.11 na 15.30? Ze względu na szpital musiałam przesunąć.

Meg czemu miałabyś iść do szpitala?

jasne, zaraz zmieniam i gratuluję 21 go tygodnia :)

Zgłoś nadużycie #7786 27 października 2015, 10:16

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

tadaaam :)

ale piękny domek księżniczki! Ty taka chudzinka - żeby doemk Ani Cię nie przeważył :)

Zgłoś nadużycie #7787 27 października 2015, 11:06

motylek1909 napisał(a)

ale piękny domek księżniczki! Ty taka chudzinka - żeby doemk Ani Cię nie przeważył :)

nie dam się tak łatwo :)
choć juz odczuwam plecy :/

Zgłoś nadużycie #7788 27 października 2015, 11:10

meg86 napisał(a)

Oby było ok zobaczymy
Witam się

Jak samopoczucie wasze?

jejkju Ty tu o drugim praniu mówisz a u mnie nawet wyprawki porządnej nie ma ;p a to juz 21 tydzień ..

trzymam kciuki za wizytę :)

fizycznie czuje sie dobrze oprócz pleców bo zaczynają boleć.. a psychicznie ujdzie..

u mnie nadal królują pomidory i dzisiaj są pulpety w sosie pomidorrrowym :)

Zgłoś nadużycie #7789 27 października 2015, 11:13

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

jejkju Ty tu o drugim praniu mówisz a u mnie nawet wyprawki porządnej nie ma ;p a to juz 21 tydzień ..

trzymam kciuki za wizytę :)

fizycznie czuje sie dobrze oprócz pleców bo zaczynają boleć.. a psychicznie ujdzie..

u mnie nadal królują pomidory i dzisiaj są pulpety w sosie pomidorrrowym :)

z wyprawką jeszcze zdążymy :D ja to jakaś w gorącej wodzie kąpana, ale zawsze wolę zaplanować i mieć wcześniej niż ma mi czegoś zabraknąć :)

pomidorowa Ania :D

Zgłoś nadużycie #7790 27 października 2015, 11:27

motylek1909 napisał(a)

z wyprawką jeszcze zdążymy :D ja to jakaś w gorącej wodzie kąpana, ale zawsze wolę zaplanować i mieć wcześniej niż ma mi czegoś zabraknąć :)

pomidorowa Ania :D

Ja na pewno jutro robię zakupy do szpitala na wszelki wielki .. I ciuszkow dokupie :)

Pomidorowa Ania - mój mały pomidorek