Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #7671 24 października 2015, 11:11

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

On się nie chce wyprowadzić ode mnie a moi rodzice próbują ratowac ten związek .. ale jak slyszycie słowa "gdyby nie to dziecko to już byśmy się nie znali " i bardzo dużo wyzwisk tylko dlatego że pojechałam sama do warszawy bo moja przyjaciółka potrzebowała pomocy to też byscie taka decyzje podjęły .. nie spalam pol nocy bolal mnie brzuch .. A on zaczął mnie straszyć że odbierze mi prawa rodzicielskie ..

Ja pikole... Co za koleś!!! A moze wez na raziesie przenieś do innego pokoju?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7672 24 października 2015, 11:11

anjaaa Gotowa na wszystko
Straszyć to on sobie może. Żaden sad nie odbierze matce praw jesli nie ma ku temu powodu.
Kinste nie martw się bedzie dobrze. Ale skoro on taki to pogoń dziada. Spakuj walizę i za drzwi. Szkoda czasu na takiego dzieciaka... Trzymam kciuki i nie izoluj się. W kupie siła 😊

Zgłoś nadużycie #7673 24 października 2015, 11:12

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

On się nie chce wyprowadzić ode mnie a moi rodzice próbują ratowac ten związek .. ale jak slyszycie słowa "gdyby nie to dziecko to już byśmy się nie znali " i bardzo dużo wyzwisk tylko dlatego że pojechałam sama do warszawy bo moja przyjaciółka potrzebowała pomocy to też byscie taka decyzje podjęły .. nie spalam pol nocy bolal mnie brzuch .. A on zaczął mnie straszyć że odbierze mi prawa rodzicielskie ..

Kinste z tego co mówiłas to nie pierwszy raz jest źle ty w tej chwili powinnaś dbać o siebie i swoje maleństwo nerwy ci nie wskazane,nie chcę radzić nic ani w tą ani w tamtą stronę ale myślę że bez szczerej rozmowy i ustalenia jakiś rzeczy się nie obędzie,poza tym najgorsza głupota jest wtedy kiedy rodzice się wtracaja :-/ nienawidzę czegoś takiego jak ingerowanie w czyjś związek i czyjeś szczęście ty sama wiesz co dla Ciebie i maleństwa jest najlepsze i wierzę w to ze podejmiesz słuszną decyzję :*

Zgłoś nadużycie #7674 24 października 2015, 11:34

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Kinste z tego co mówiłas to nie pierwszy raz jest źle ty w tej chwili powinnaś dbać o siebie i swoje maleństwo nerwy ci nie wskazane,nie chcę radzić nic ani w tą ani w tamtą stronę ale myślę że bez szczerej rozmowy i ustalenia jakiś rzeczy się nie obędzie,poza tym najgorsza głupota jest wtedy kiedy rodzice się wtracaja :-/ nienawidzę czegoś takiego jak ingerowanie w czyjś związek i czyjeś szczęście ty sama wiesz co dla Ciebie i maleństwa jest najlepsze i wierzę w to ze podejmiesz słuszną decyzję :*

Masz racje meg.. No bo ile mozna?! To nie pierwsza taka sytuacja, a teraz najważniejszy jest spokój Twoj i dziecka
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7675 24 października 2015, 11:51

kinste Gotowa na wszystko
Dzisiaj spał w innym pokoju bo zamknęłam się w sypialni na klucz .. leciały słowa takie " jak nie otworzysz to ci pier*olne" ..
Pokazuje swoją prawdziwą twarz ..
Najlepsze jest to że on miał mnie zawieźć do mojej przyjaciółki bo bałam się jeździć po warszawie a jak ja już się naszykowalam to on do mnie że za dwie godziny będzie w domu .. I wszystko się zaczęło od tego że sama pojechałam .. przynajmniej się przemoglam i wiem ze pojadę sama już wszędzie ..
Jak rozmawiałam z jego bratem to powiedział żebym sie uspokoila. . Ze wszystko sie ulozy .. a takie akcje są dwa razy w miesiącu ..

Zgłoś nadużycie #7676 24 października 2015, 11:55

kinste Gotowa na wszystko
Najlepsze jest to że ja zdążyłam pojechać do wwy i wrócić a w jedną stronę jest 70 km , jeszcze jadlysmy po drodze a on nadal nie wrócił do domu ..
Mam wrażenie że mnie zdradza .. telefon bierze nawet do kibla ..
Pozmienial wszystkie hasła a z racji tego że ja czasami chciałam gdzieś zadzwonić od niego czy obejrzeć kogoś na fejsie i na odwrót to mieliśmy dostęp do swoich telefonów i portali społecznościowych ..

Zgłoś nadużycie #7677 24 października 2015, 12:06

Podejrzane to ukrywanie. Ale teraz najważniejsze jest Twoje samopoczucie i zdrowie maluszka w brzuszku. Stres w tym nie pomoże. A propos słów wypowiedzianych przez niego to bym wyszła i mu przyłożyła a potem kazała spać na wycieraczce. Żeby do matki swojego dziecka słać groźby to juz kure***o!
Powód do kłótni tez nie za mądry. Nie jesteś więźniem i masz prawo jechac sama gdzie chcesz.

Zgłoś nadużycie #7678 24 października 2015, 12:10

meg86 Gotowa na wszystko
Eh kinste ja bym się grubo zastanowila nad związkiem z kimś takim :-(
Co to za słowa bo ci przypierdole :-/ do matki swojego dziecka :-/ poza tym uważam (sama wiem po sobie niestety) że takie chowanie telefonu hasła nie są bezpodstawne,widocznie ma coś do ukrycia :-( swego czasu mieliśmy z moim poważny kryzys w małżeństwie ja poznałam pewnego faceta i też telefon na hasło jak spałam to trzymałam go pod poduszką także takie rzeczy się robi wtedy kiedy coś jest na rzeczy teraz mój telefon leży bez hasła i jest ok bo między nami jest ok
Ja bym się rybka grubo zastanowiła,dziecko się urodzi i ty zamiast mieć spokój będziesz mieć jazdy :-( przy dziecku będzie się do ciebie tak odzywać :-( jesteś młoda jeszcze zdążysz sobie życie poukładać a dziecko to nie przeszkoda w tym aby tak było...

Zgłoś nadużycie #7679 24 października 2015, 12:12

Chwalicie się brzuchami to i ja się odważę 😊

Zgłoś nadużycie #7680 24 października 2015, 12:24

meg86 Gotowa na wszystko

anjaaa napisał(a)

Zaokragla się domek kruszynki :-)

Zgłoś nadużycie #7681 24 października 2015, 13:05

Gumsior Gotowa na wszystko
Kinste przykro mi to mówić, ale powinnaś go spakować i wywalić za drzwi. Jak rodzice będą coś mówić to ich uświadomić również, że nie chcesz przemocy w domu.
Mówi się, że nie powinno się ingerować w cudzy związek, ale powiem Ci tak. Z doświadczenia wiem czym jest przemoc domowa, zarówno fizyczna jak i psychiczna, a tym bardziej wiem co oznacza do dla małego dziecka. To się nie tylko na Tobie odbije, ale na Twoim maleństwie. Nieważne czy będzie miało miesiąc czy 3 latka to wpłynie na jego rozwój psychiczny w przyszłości, a z racji tego, że to Ania to może mieć późniejsze problemy z nawiązaniem poprawnej relacji damsko-męskiej. Kobiety w Twojej sytuacji tłumaczą bycie z oprawcą "dobrem dziecka", ale uwierz mi wiem z doświadczenia, że dziecku będzie lepiej bez takiego ojca. To dopiero początek. Powinnaś ochłonąć i na spokojnie to przemyśleć. Wiem, że to może być niesamowicie trudne i doskonale to rozumiem.
Nie chcę, żebyś mnie odebrała negatywnie, ale mówię tylko to co wiem, co przeżyłam i czego jestem pewna. Najpierw wyzwiska, później pierwszy cios, a później już leci. Takie zachowania nie są normalne, a z tego co widzę to Twój facet nie zgodzi się na terapię. Zastanów się co jest dobre dla Ciebie i Twojego dziecka i pamiętaj, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.

Zgłoś nadużycie #7682 24 października 2015, 14:14

motylek1909 Supermama
Kinste niestety ale dziewczyny maja race :( z tego to raczej nic dobrego juz bie bedzie :( szkoda Twoich nerwow niestety... A rodzice - no cóż... Ja sie moim postawiłam 3 lata temu i dzieki temu mam teraz super meza i dziecko w drodze. Nie daj im sie! To Twoe zycie!!!

Zgłoś nadużycie #7683 24 października 2015, 14:15

motylek1909 Supermama
A to my w 20 tyg :)

Nie pojechaliśmy na grzyby, bo zaspalismy i juz nie było sensu... A jutro rano maz idzie do komisji siedziec...

Zgłoś nadużycie #7684 24 października 2015, 14:23

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Moj maz wczoraj wzial do pracy moj telefon bo jego cos szwankuje a musial zadzwonic. Mi zostawil swoj. I powiem wam ze ja z fb sie wylogowalam. A chcialam z jego tel wejsc, i patrze a on sie nie wylogowal, zostawil wszystko tak jak mial. Az mi sie cieplo na sercu zrobilo. Moglam przegladnac wszystko, ale nie zrobilam tego bo po prostu pokazal ze moge mu ufac. Moja milosc do niego wzrosla o 10000000% 😊 a tez mielismy rozne nieprzyjemne sytuacje w zyciu... i wiem po nas ze jak czlowiek chce zmian to je osiagnie. Tylko trzeba byc konsekwentnym. My musieliśmy sie rozstac by to zrozumiec. I skoro ja dalam rade sama z 2dzieci, to ty kinste tez dasz ! Tym bardziej ze masz blisko rodzicow. Pamietaj by nie pozwolic sobie na takie traktowanie, bo jak raz zobaczy ze mu to ujdzie plazem to juz po tobie. Nie jestem za rozstaniami.... a juz tym bardziej za wydawaniem osadów gdy nie zna sie wersji drugiej strony, ale tekst typu " bo ci przypierdole" nie powinien miec miejsca chocby nie wiem jak byl na ciebie zly!!! Ty jestes w ciazy, nosisz jego dziecko i nalezy ci sie szacunek a przede wszystkim spokoj !!!!

Zgłoś nadużycie #7685 24 października 2015, 14:28

motylek1909 napisał(a)

A to my w 20 tyg :)

Nie pojechaliśmy na grzyby, bo zaspalismy i juz nie było sensu... A jutro rano maz idzie do komisji siedziec...

Motylek ja to mam wrazenie ze ty z tygodnia na tydz coraz wieksza dzaga sie robisz! Dupka taka mala, tylko pileczka z przodu rosnie ☺ ja to mam wrazenie ze sie cala rozlewam 😂 swietnie wygladasz, ciaza ci sluzy 👍👍👍

Zgłoś nadużycie #7686 24 października 2015, 14:31

A mi juz rece opadaja... lekarka kazala wypijac dziennie 16szkl plynow... a ja dopiero 2ga pije ... naprawde nie daje rady ... co robic ? Jak sprostac temu zadaniu? Kupilam sobie suszona zurawine i sok taki 100% w aptece... ta suszona zjadlam a z sokiem gorzej... wy ile pijecie dziennie?

Zgłoś nadużycie #7687 24 października 2015, 14:46

anjaaa napisał(a)

Anjaaa super brzuszek 😊

Zgłoś nadużycie #7688 24 października 2015, 15:05

Ja dużo pije. Przed praca wypijam kubek wody. Potem w pracy ok 4-5 a potem w domu dalej pije. 2,5 litra to spokojnie. 😊

Zgłoś nadużycie #7689 24 października 2015, 15:40

meg86 Gotowa na wszystko
Odebrałam wyniki mocz super glukoza super morfologia masakra :-( :-( ciekawe jaką decyzje podejmie moją dr napewno zmiana leku na anemie bo wyniki są jeszcze gorsze niż mc temu :'(

Zgłoś nadużycie #7690 24 października 2015, 16:51

mis Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

mis, podaj mi dane do naszej marcowej tabelki to Cię wpiszę :) wiek, data porodu, płeć, data wizyty u gina i województwo ;)

33 lata,data porodu 18.03,plci jeszcze nie znam,data wizyty 28.10,woj.podkarpackie.dziekuje :)