Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #7451 21 października 2015, 0:02

motylek1909 Supermama
U maz wygrał bilety do kina z radia ;D idziemy 27.10 na 19 :) ale relax!

Zmykam spac bo dzis kręgosłup mi doskwiera! Dobranoc :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7452 21 października 2015, 0:46

turboslimak Fajna mama
Coś ty!!! :-) myślałam ze te konkursy to ściema :-) a tu prosze! Super!

Pedrova No ale kruszynka ty chyba w ciazy to tylko przytyjesz 5kg

Ania u mnie 7,5 kilo na plusie i dzis zobaczyłam ile cellulitu mi sie zrobiło
Jeszcze mi lekarz powiedział ze brązowe plamy na pupie i udach moga mi zostać bo to po opalaniu
A mi sie przypomniało ze na wyjeździe lazilam w kostiumie jednocZesciowym po słońcu -i mam za swoje :p

Zgłoś nadużycie #7453 21 października 2015, 0:56

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Gumisior , na takim wikcie to ty bidna zmarniejesz nam w oczach. Niech juz cie szybko wypuszczaja lepiej.
Pedrova , no moja oby nie poszla w matke, bo ja wazylam 4550g 😉 pocieszam sie ze maz 2450g , to moze jakos po srodku bedzie ... ja mam duzy brzuch bo to juz nie pierwsza ciaza... miesnie rozciagniete. Nim sie obejrzysz a wyskoczy ci pilka...oby to sie w czasie rozciagalo, zeby rozstepow nie bylo jak tak nagle urosnie.
Dziewczyny ktore sa po wizytach... gratuluje zdrowych dzidziusiow 😊
Turbo, ciesze sie ze z Zosienka wszystko ok, i ze tylko leniuszkiem sie zrobila 😉
Trzymam za nas wszystkie kciuki bardzo mocno. Duzo zdrowka wam zycze !! 😘
U mnie w porzadku . Mala zaczyna zajmowac coraz wiecej miejsca w brzuchu bo wczesniej kopala tylko na dole, a teraz w okolicach pępka. Dzis przytknelam reke to poczulam pierwszy raz przez brzuch ... ale wasze dzieci tez maja tak ze jak tylko dotkniecie to jest nagle cisza? No u mnie za kazdym razem tak jest. Dzis to chyba cud ze kopnela akurat w miejsce ręki, albo akurat trafilam 😉

Zgłoś nadużycie #7454 21 października 2015, 6:17

meg86 Gotowa na wszystko
Witam

Pendrova ty miałaś wczoraj zły dzień a Ja dziś czuję że będę mieć gorszy dzień :-( jak wczoraj latalam robiłam tak dziś jakby brak mocy :-( czuje się jakas słaba niby po nocy w zmęczona :-( jeszcze przed chwilka poszłam do wc to tak zakrecilo mi się w głowie ze myślałam że padne :-(
Ale ta ciąża daje mi do wiwatu :-(

Zgłoś nadużycie #7455 21 października 2015, 6:18

meg86 Gotowa na wszystko
Mama moja tak robi że się rusza po czym jak dotkne ręka to przestaje podobno dzieci czują "dotyk" i wtedy się uspokajają

Zgłoś nadużycie #7456 21 października 2015, 9:23

anjaaa Gotowa na wszystko
Witajcie 😊
Obudziłam się z bólem głowy wiec "super " dzien się zapowiada.
Ja niestety jeszcze nie czuje bobasa za to zęba czuje... Jak cos zjem najczęściej zimnego albo twardego to potem pobolewa. Teraz spokój nie czuje wcale. Będę musiała iść do dentysty choć juz myślałam ze tego uniknę 😊
Miłego dnia wam życzę 😊

Zgłoś nadużycie #7457 21 października 2015, 10:04

Pedrova Zaprawiona w bojach
Dziewczyny, taki front do was przyszedł. Mnie już dziś głowa nie boli, chociaż nie spałam najlepiej, budziłam się co chwilę. Stresowałam się tym, że dziś, właśnie teraz mój kot jest kastrowany. Biedaczek wczoraj kolacji już nie dostał i całą noc kręcił się wokół mnie, pomiaukiwał. No szkoda mi go było, ale nic nie dostał. Za pół godziny idę go odebrać.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #7458 21 października 2015, 10:40

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Gumisior , na takim wikcie to ty bidna zmarniejesz nam w oczach. Niech juz cie szybko wypuszczaja lepiej.
Pedrova , no moja oby nie poszla w matke, bo ja wazylam 4550g 😉 pocieszam sie ze maz 2450g , to moze jakos po srodku bedzie ... ja mam duzy brzuch bo to juz nie pierwsza ciaza... miesnie rozciagniete. Nim sie obejrzysz a wyskoczy ci pilka...oby to sie w czasie rozciagalo, zeby rozstepow nie bylo jak tak nagle urosnie.
Dziewczyny ktore sa po wizytach... gratuluje zdrowych dzidziusiow 😊
Turbo, ciesze sie ze z Zosienka wszystko ok, i ze tylko leniuszkiem sie zrobila 😉
Trzymam za nas wszystkie kciuki bardzo mocno. Duzo zdrowka wam zycze !! 😘
U mnie w porzadku . Mala zaczyna zajmowac coraz wiecej miejsca w brzuchu bo wczesniej kopala tylko na dole, a teraz w okolicach pępka. Dzis przytknelam reke to poczulam pierwszy raz przez brzuch ... ale wasze dzieci tez maja tak ze jak tylko dotkniecie to jest nagle cisza? No u mnie za kazdym razem tak jest. Dzis to chyba cud ze kopnela akurat w miejsce ręki, albo akurat trafilam 😉

Mam to samo! Jak leżę normalnie to kopie jak szalony! Jak położę rękę to koniec kopniaków :p cwaniaczek :p
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7459 21 października 2015, 10:42

motylek1909 Supermama

Pedrova napisał(a)

Dziewczyny, taki front do was przyszedł. Mnie już dziś głowa nie boli, chociaż nie spałam najlepiej, budziłam się co chwilę. Stresowałam się tym, że dziś, właśnie teraz mój kot jest kastrowany. Biedaczek wczoraj kolacji już nie dostał i całą noc kręcił się wokół mnie, pomiaukiwał. No szkoda mi go było, ale nic nie dostał. Za pół godziny idę go odebrać.

O mnie tez to czeka w listopadzie albo grudniu :(

Zgłoś nadużycie #7460 21 października 2015, 10:58

meg86 Gotowa na wszystko

Pedrova napisał(a)

Oj bidulek

Zgłoś nadużycie #7461 21 października 2015, 11:00

meg86 Gotowa na wszystko
U mnie ciutke lepiej,rozchodzilam się i powiedzmy że jest nienajgorzej.
Ogarnelam mieszkanie zjedliśmy z mikim śniadanie teraz ja idę się kąpać miki ogląda bajki
Bo później jak mój wróci jedziemy do banku

Zgłoś nadużycie #7462 21 października 2015, 11:03

meg86 napisał(a)

Witam

Pendrova ty miałaś wczoraj zły dzień a Ja dziś czuję że będę mieć gorszy dzień :-( jak wczoraj latalam robiłam tak dziś jakby brak mocy :-( czuje się jakas słaba niby po nocy w zmęczona :-( jeszcze przed chwilka poszłam do wc to tak zakrecilo mi się w głowie ze myślałam że padne :-(
Ale ta ciąża daje mi do wiwatu :-(

Pewnie przez pogode takie samopoczucie. W ogole przy nerwicy nie masz spadku formy jesienią? To taki okres depresyjny... ja mam straszne wahania samopoczucia. Dzis sloneczko u mnie, to i humor lepszy. A mialam ostatnio cie pytac, jak tesciowa?

Zgłoś nadużycie #7463 21 października 2015, 11:07

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

U mnie ciutke lepiej,rozchodzilam się i powiedzmy że jest nienajgorzej.
Ogarnelam mieszkanie zjedliśmy z mikim śniadanie teraz ja idę się kąpać miki ogląda bajki
Bo później jak mój wróci jedziemy do banku

Ja dopiero co wstałam i nie zdążyłam do lab :( ale jutro muszę i tak iść oddać krew dla endokrynologa, to przy okazji mi to pobiorą. To już MUS...

CZekam aż minie 1h, zjem śniadanko, mąż pójdzie do pracy, a ja muszę posprzątać mieszkanko, poprasować ciuszki i dopiero siądę :)

Zgłoś nadużycie #7464 21 października 2015, 11:11

Dzien dobry laski 😊 ja tradycyjnie nadaje z łóżka hihi. Sniadanie juz wsunelam, ostatnio jestem fanką pasztetu 😉 zaraz wstaje i trzeba sie ogarnac. Sprzatne w domu, obiad ( jeszcze nie mam pojecia co.. ) . Wiem jedno, gdy maz wroci z pracy musimy sie wybrac na spacer. Musze naladowac akumulatory na kolejne deszczowe dni.

Zgłoś nadużycie #7465 21 października 2015, 11:14

motylek1909 Supermama

Dzien dobry laski 😊 ja tradycyjnie nadaje z łóżka hihi. Sniadanie juz wsunelam, ostatnio jestem fanką pasztetu 😉 zaraz wstaje i trzeba sie ogarnac. Sprzatne w domu, obiad ( jeszcze nie mam pojecia co.. ) . Wiem jedno, gdy maz wroci z pracy musimy sie wybrac na spacer. Musze naladowac akumulatory na kolejne deszczowe dni.

ja dziś na obiad robię dla siebie żurek, a dla męża spaghetti ;)

Zgłoś nadużycie #7466 21 października 2015, 11:15

motylek1909 napisał(a)

Ja dopiero co wstałam i nie zdążyłam do lab :( ale jutro muszę i tak iść oddać krew dla endokrynologa, to przy okazji mi to pobiorą. To już MUS...

CZekam aż minie 1h, zjem śniadanko, mąż pójdzie do pracy, a ja muszę posprzątać mieszkanko, poprasować ciuszki i dopiero siądę :)

Ja bylam z kolei na pobraniu krwi w poniedzialek i cos ciezko mi sie zmobilizowac by iść po wyniki. Maz zabiera rano auto, a po poludniu sa w przychodni mega kolejki. Ale bede musiala, bo ciekawi mnie wynik Tsh, czy bede musiala zwiekszyc dawke...

Zgłoś nadużycie #7467 21 października 2015, 11:18

motylek1909 napisał(a)

ja dziś na obiad robię dla siebie żurek, a dla męża spaghetti ;)

Zurku bym pojadla ale nie potrafie robic.... a spaghetti maz ostatnio robil, wiec nie bede powtarzac. Moja gwiazda po sniadaniu sie obudzila i szaleje... 😉 lubie to ! Fajne uczucie.

Zgłoś nadużycie #7468 21 października 2015, 11:21

anjaaa Gotowa na wszystko
Ja słońca dawno nie widziałam. Non stop pada albo jest szaro. Mi to nie przeszkadza gorzej z dziećmi. Na dworek nie wyjdą bo jak.
A teraz do bólu głowy doszły mi mdłości.

Pedrova współczuję kotu braku kolacji 😊 moje 7 kilowe cudo jakby nie dostało kolacji to by mi spać nie dał 😊

Zgłoś nadużycie #7469 21 października 2015, 11:22

motylek1909 Supermama

Ja bylam z kolei na pobraniu krwi w poniedzialek i cos ciezko mi sie zmobilizowac by iść po wyniki. Maz zabiera rano auto, a po poludniu sa w przychodni mega kolejki. Ale bede musiala, bo ciekawi mnie wynik Tsh, czy bede musiala zwiekszyc dawke...

no właśnie, u mnie ciężko ostatnio z wstawaniem, kładę się po północy i nie ma szans, żeby wstała o 8...

Zgłoś nadużycie #7470 21 października 2015, 11:23

motylek1909 Supermama
Ile ważą wasze koty? bo mój ma 7 mcy i waży 4,4 kg? czy to dużo czy mało?