Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #7371 20 października 2015, 13:38

kinste Gotowa na wszystko
Witam się z Wami kochane :*
Gumsior jestem pewna że popuszczasz w gatki ;) powiem Ci że ja patrzę czy w szpitalu jest coś takiego jak mały bar/restauracja żebym mogła coś zjeść bo to karmienie w szpitalach to jest porażka ...

Szczęśliwa mamusia, a nie ogladalas ostatnio jakiegoś filmu z wodą i utonieciem? Nawet tydzien temu ? Bo czasami nasza podświadomość jest okropna ..
Ja miałam tak tylko że byłam uwięziona z rodziną w jakiejś przepaści czy cos ..

I ogłosze Wam że w moim brzuszku prawdopodobnie mieszka Ania ! :)

Zgłoś nadużycie #7372 20 października 2015, 14:16

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Gumsior jestem pewna że popuszczasz w gatki ;) powiem Ci że ja patrzę czy w szpitalu jest coś takiego jak mały bar/restauracja żebym mogła coś zjeść bo to karmienie w szpitalach to jest porażka ...

Szczęśliwa mamusia, a nie ogladalas ostatnio jakiegoś filmu z wodą i utonieciem? Nawet tydzien temu ? Bo czasami nasza podświadomość jest okropna ..

O no to moje gratulacje!!! Kolejna dziewczynka u nas :) hihi
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7373 20 października 2015, 14:17

motylek1909 Supermama
A ja jestem u mojego chrzesniaka, byłam z bim na 2h spacerze :) pokaże wam jak karmił Kaczkę :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7374 20 października 2015, 14:22

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
O boziu Gumsior weź mnie nie stresuj, ze w szpitalu leżysz.. :( Na szczęście wydaje się być wszystko w porządku! :) Ja po tym moim ostatnim śnie jestem jakaś przewrażliwiona .. Chyba bym umarła gdyby się coś waszym dzieciaczkom stało..

Kinste dziewczynka? To super. Na pewno będzie miała urodę po mamusi i moj Kacperek będzie się miał za kogo brać w przyszłości. :D Zdrowiutka mam nadzieję? Wiesz, że chyba 2 dni temu poczułam jakieś takie puknięcia po pępkiem? Chyba w końcu zaczynam czuć.

Zgłoś nadużycie #7375 20 października 2015, 14:30

meg86 Gotowa na wszystko

Pedrova napisał(a)

Dziś od rana boli mnie głowa :/ i zawroty głowy też mnie dopadły znowu, ale za oknem taka plucha że szok, ciśnienie mam niskie, więc wypiłam słabą kawę z mlekiem, żeby nieco podwyższyć ciśnienie. No i na tyle mi się udało, że zjadłam śniadanie i... wróciłam do łóżka. Masakryczny dzień :/

Współczuję :-( ja miałam taką sobotę mdłości zawroty głowy jakoś słabo do tego :-( okropnie poprostu
Dziś o dziwo mam sporo sił rano ogarnelam mieszkanie pomylam podłogi ugotowałam zupkę upiekłam karkowke z pieczarkami i papryka teraz zjadłam i siedzę bo się z przejedzenia ruszyć nie mogę :-D

Zgłoś nadużycie #7376 20 października 2015, 14:49

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

O boziu Gumsior weź mnie nie stresuj, ze w szpitalu leżysz.. :( Na szczęście wydaje się być wszystko w porządku! :) Ja po tym moim ostatnim śnie jestem jakaś przewrażliwiona .. Chyba bym umarła gdyby się coś waszym dzieciaczkom stało..

Kinste dziewczynka? To super. Na pewno będzie miała urodę po mamusi i moj Kacperek będzie się miał za kogo brać w przyszłości. :D Zdrowiutka mam nadzieję? Wiesz, że chyba 2 dni temu poczułam jakieś takie puknięcia po pępkiem? Chyba w końcu zaczynam czuć.

W podobnym czasie do mnie! Ja zaczęłam w 17t1d a od czwartku daje czadu :)

Zgłoś nadużycie #7377 20 października 2015, 14:50

Zdrowiutka :) waży 349 gram :) rozwija się prawidłowo , za tydzien na 3D okaże się czy jednak nie ma jakiegoś siusiaka :) mam nadzieję że mija Pani doktor się nie pomyliła bo kupiłam słodką różową sweterkowa i milutka sukienusie :)

Zgłoś nadużycie #7378 20 października 2015, 14:51

motylek1909 Supermama
Gumisior! Tak sie cieszę ze to nie wody!!! Popuszczane w majty to normalna sprawa :) hihi :) przynajmniej w ciąży :p mam nadzieje ze szybko Cie wypuszcza :)

Zgłoś nadużycie #7379 20 października 2015, 14:51

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Zdrowiutka :) waży 349 gram :) rozwija się prawidłowo , za tydzien na 3D okaże się czy jednak nie ma jakiegoś siusiaka :) mam nadzieję że mija Pani doktor się nie pomyliła bo kupiłam słodką różową sweterkowa i milutka sukienusie :)

O to tez klocek ;) miedzy nami tydzien różnicy i Twoja większa o 110 gram :)

Zgłoś nadużycie #7380 20 października 2015, 15:04

motylek1909 napisał(a)

O to tez klocek ;) miedzy nami tydzien różnicy i Twoja większa o 110 gram :)

Właśnie zaczęłam ogarniać wagę w 20 tygodniu i z takim przerażeniem powiedzialam co to za klocek :D

Zgłoś nadużycie #7381 20 października 2015, 15:26

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Dzien dobry 😊 caly dzien lenistwa. .. wstalam tylko gary pomyc, sprzatnac chate, wstawic pranie i obiad ugotować. I dalej moge sie byczyc. Gumisior super wiesci. Kinste ale juz duza ta twoja coreczka☺ ciekawe ile moja będzie miala za tydzien na polowkowych. Zaraz maz z pracy wroci, dzwonil ze jutro znowu idzie, wiec chyba sie sprawdzil. Fajnie bo w poprzedniej musial codziennie 50km dojeżdżać a tu na miejscu jest.

Zgłoś nadużycie #7382 20 października 2015, 15:26

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
A to moj brzuch w 20 tyg 😊

Zgłoś nadużycie #7383 20 października 2015, 15:48

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Noo faktycznie klocuszek. :D Ale to dobrze. Przynajmniej wiadomo, że się ładnie rozwija. :D A jak z Twoją wagą? Ja już boję się na nią stawać. :P

Mamaporaztrzeci Twój to taki porządny bandzioch. :D Bardzo zgrabny :)

Zgłoś nadużycie #7384 20 października 2015, 15:50

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

kinste napisał(a)

Wow gratulacje córusi !! :)

Zgłoś nadużycie #7385 20 października 2015, 15:50

U Pani doktor w spodniach bluzce sweterku i butach 49 kg :)

Zgłoś nadużycie #7386 20 października 2015, 15:53

Cześć wam :) byłam dziś u stolarza i zamówiłam łóżeczko i komodę niestety będę ja miała dopiero w styczniu noo ale mi się nie spieszy :) dziś strasznie śpiący dzień normalnie śpię na stojąco ..

Zgłoś nadużycie #7387 20 października 2015, 15:54

kinste napisał(a)

U Pani doktor w spodniach bluzce sweterku i butach 49 kg :)

49? Ja nie pamietam takie wagi a co dopiero w ciąży....

Zgłoś nadużycie #7388 20 października 2015, 16:03

Jasmin_9 napisał(a)

49? Ja nie pamietam takie wagi a co dopiero w ciąży....

No u mnie niestety taka chuda rodzina .. gorzej jak Ania wrodzi się do K. O.o ..
Już główka jest nad pepkiem :) zmierzyć się nie dało więc orientacyjnie pani doktor cos tam wyliczyła i ponoc calkowita dlugosc to jakies 23 cm .. czyli mam wielkoluda. . W ogole ruchy tak wczesnie wyczulam dlatego ze mala jest duza :D

Zgłoś nadużycie #7389 20 października 2015, 16:14

kinste napisał(a)

No u mnie niestety taka chuda rodzina .. gorzej jak Ania wrodzi się do K. O.o ..
Już główka jest nad pepkiem :) zmierzyć się nie dało więc orientacyjnie pani doktor cos tam wyliczyła i ponoc calkowita dlugosc to jakies 23 cm .. czyli mam wielkoluda. . W ogole ruchy tak wczesnie wyczulam dlatego ze mala jest duza :D

O jaaaaaa to rzeczywiście :) )) ale dobrze im szybciej będzie większa tym w razie w ma większe szanse.. Ja naoglądałam się mojego 600 gram i teraz tylko czekam żeby dobiło do tej wagi to juz będę spokojna

Zgłoś nadużycie #7390 20 października 2015, 16:18

szczesliwamamusia Fajna mama
kinste gratulacje Corci :)
A co do filmu to chyba nie ogladalam zadnego.