Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #7351 19 października 2015, 20:45

anjaaa Gotowa na wszystko
Wszystko bedzie dobrze 😊 trzymam kciuki

Zgłoś nadużycie #7352 19 października 2015, 20:58

motylek1909 Supermama
anjaaa gratuluję 18go tygodnia :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7353 19 października 2015, 20:59

motylek1909 Supermama
kinste i anjaaa - trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte! pochwalcie się co tam u waszych maluszków :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7354 19 października 2015, 21:43

jogi Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Dziewczyny zadzwoniłam do poloznej i kazala przyjechac. Pojechalam to zaczela ktg ale nie mogla znalezc bijacego serduszka!!! No ale mala sie w prawym biodrze schowala. Potem do gabinetu i podejrzenie ze widy mi odplywaja. Generalnie test wyszedl negatywny. Na usg wszystki okej. Mala sobie dzielnie rosnie i wazy 240g. Niestety z racji tego ze mokre majtki to moze byc milion przyczyn w tym te przeklete wody to ide do szpitala na kilka dni. Lekarz powiedzial wprost ze na chwile obwcna wod wyciekajacych nie stwierdza. Ale gdy go zapytalam czy jak to wody to da sie cos z tym zrobic powoedzial ze nie i ze Tosia by mysiala wazyc min 500 g zeby miala jakakolwoek szanse. Oby to byly jakies siki ktorych nie czuje bo nie wytrzymam. Trzymajcie kciuki

trzymam mocno kciuki by wszystko bylo ok!!

Zgłoś nadużycie #7355 19 października 2015, 21:47

jogi Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

jem kochana.....i nic....nawet poszlam specjalnie ostre zjesc do kfc....
teraz peczek rzodkiewki i nic.....
od naszej tamtej rozmowy na face ...to były ostatanie ruchy jakie poczułam.

zwariować można....jedynie co czuje to taki ucisk w macicy jakby mialo mi sie wzdecie robić- nieprzyjemne uczucie.

przeprszam za smęty :(
wogole to łapie doła i mam ochote zaszyc sie pod koldra :(
wypisac sie z forum , z fejsa urwac kontakt ze swiatem :(

chyba źle ze mną po calosci :( :( :(

trzymaj sie kochana! na pewno wszystko jest dobrze.a jak sie teraz czujesz? jesli sie tak niepokoisz to jedz i sprawdz u lekarza

Zgłoś nadużycie #7356 19 października 2015, 21:49

anjaaa Gotowa na wszystko
Dziękuję motylku.
Dam znać po wizycie. 😊

Zgłoś nadużycie #7357 19 października 2015, 21:52

motylek1909 Supermama
slimak - odezwij się!!!

tymama, Lenka - co u Was? bo też cichutko się zrobiło..

Zgłoś nadużycie #7358 19 października 2015, 21:56

onea Zaprawiona w bojach
Gumisior jesteśmy wszystkie z Toba. Z taka grupa przejdziemy przez wszystko ! :)

Zgłoś nadużycie #7359 19 października 2015, 22:06

turboslimak Fajna mama
boze gumsior to jakas masakra ciebie spotkała..... :(
mam nadzieje ze to ulatuje ci z pecherza moczowego- ja tak mialam, myslalam ze to wody...
jestesmy z toba.......:*:* daj znać jutro odezwij sie...

a u mnie...20 min szukalam tetna malej nie znalazłam...juz mialam łzy w oczach przysiegam....
znajoma mowi nie poddawaj sie ..polozylam sie znow na plecach w koncu po 20 minutach uslyszalam w tle...
ja nie wiem to dziecko moje wogole sie nie rusza....

tylko boli mnie macica. ale serce bije. to najwazniejsze.

Zgłoś nadużycie #7360 19 października 2015, 22:07

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

mam nadzieje ze to ulatuje ci z pecherza moczowego- ja tak mialam, myslalam ze to wody...

a u mnie...20 min szukalam tetna malej nie znalazłam...juz mialam łzy w oczach przysiegam....
znajoma mowi nie poddawaj sie ..polozylam sie znow na plecach w koncu po 20 minutach uslyszalam w tle...

popukaj w brzuch trochę, zrelaksuj sie... ja w 1 pozycji najelpeij czuje ruchy! ale ważne, że serduszko bije ładnie :* nie denerwuj się :*

Zgłoś nadużycie #7361 19 października 2015, 22:23

jogi Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

najwazniejsze ze serduszko bije :) trzymaj sie i przesylam moc samych pozytywnych fluidow :*

Zgłoś nadużycie #7362 19 października 2015, 22:48

Pedrova Zaprawiona w bojach

Gumsior napisał(a)

Dziewczyny zadzwoniłam do poloznej i kazala przyjechac. Pojechalam to zaczela ktg ale nie mogla znalezc bijacego serduszka!!! No ale mala sie w prawym biodrze schowala. Potem do gabinetu i podejrzenie ze widy mi odplywaja. Generalnie test wyszedl negatywny. Na usg wszystki okej. Mala sobie dzielnie rosnie i wazy 240g. Niestety z racji tego ze mokre majtki to moze byc milion przyczyn w tym te przeklete wody to ide do szpitala na kilka dni. Lekarz powiedzial wprost ze na chwile obwcna wod wyciekajacych nie stwierdza. Ale gdy go zapytalam czy jak to wody to da sie cos z tym zrobic powoedzial ze nie i ze Tosia by mysiala wazyc min 500 g zeby miala jakakolwoek szanse. Oby to byly jakies siki ktorych nie czuje bo nie wytrzymam. Trzymajcie kciuki

Gumsior, moja koleżanka też miała takiego stracha, i tak jak ktoś tu wyżej wspomniał, było to popuszczanie z pęcherza. Trzymam kciuki, żebyś ty też tylko siusiu popuszczała. I postaraj się nie stresować, śpij, żebyś nie naprężała ze stresu brzucha.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #7363 19 października 2015, 23:40

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Kurde co tu sie dzieje.... dziewczynki trzymajcie sie dzielnie, Gumisior ja tez czuje codziennie mokre majtki, ale mam pewnosc ze to mocz. I trzymam kciuki by u ciebie bylo to samo. Turbo kochana ja ci powiem ze ostatnio jak mialam takiego doła i sie pozarlam ze szwagrem to mloda tez siedziala cicho jak truska. Teraz znowu sie rozkopala, takze bardzo mozliwe ze Zosia ma tak samo.
Głowa do gory !

Zgłoś nadużycie #7364 19 października 2015, 23:43

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
A ja dzisiaj mialam dzien swira. Juz od 7 na nogach, pojechalam pobrac krew do Tsh, potem kolejne sprawy, kupilam plyn do płukania i nawet w nim wypralam! Nie mulilo mnie.... szok. Lenor zloty 😉 jutro maz zaczyna pierwszy dzień probny w nowej pracy ! Jupi !
A ja z tej radosci zrobilam rogaliki z jablkiem i cynamonem 😊

Zgłoś nadużycie #7365 20 października 2015, 8:24

grZANKA Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Hej, w pierwszej ciąży miałam to samo.
. tyle że chyba w 36t... Mocz to nie był bo byłby jakiś kolor i zapach... Mój gin wysłał mnie do szpitala, lezalam 3 dni, do dziś nie wiadomo co to było ale nie wody... Po 2dniach chciałam wyjść skoro nie to, to stwierdzili, że na ktg za mało ruchów wychodzi... Wiadomo 3dni kasa do szpitala,
Także trzymam kciuki żeby u Ciebie też było co innego !!

Zgłoś nadużycie #7366 20 października 2015, 10:04

motylek1909 Supermama
Hej! Za mna tragiczna noc :/ nie mogłam znaleźć dobrej pozycji do spania i sie strasznie kręciłam :/

Zgłoś nadużycie #7367 20 października 2015, 11:54

Pedrova Zaprawiona w bojach
Dziś od rana boli mnie głowa :/ i zawroty głowy też mnie dopadły znowu, ale za oknem taka plucha że szok, ciśnienie mam niskie, więc wypiłam słabą kawę z mlekiem, żeby nieco podwyższyć ciśnienie. No i na tyle mi się udało, że zjadłam śniadanie i... wróciłam do łóżka. Masakryczny dzień :/
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #7368 20 października 2015, 12:54

Gumsior Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny.Wczoraj jak przyjechałam do szpitala od razu mi zrobili usg i pani lekarka stwierdziła, że mam dużo wód i że to nie to ufff. Dzisiaj rano mój lekarz prowadzący, który tu pracuje to potwierdził. Więc ja z radościom wszem i wobec oznajmiłam wszystkim, że nigdy nie myślałam, że to powiem ale mam nadzieje, że po prostu robię w gacie.

Ogólnie to jest szpital, w którym miałam rodzić. Generalnie NIE MA SZANS. Na terenie szpitalu nie ma żadnego sklepiku ani nic bo obok jest biedronka a położne to nawet z oddziału nie chcą mnie wypuścić. Ode mnie nikt mi nic nie przywiezie bo wszyscy w pracy no i mają 70 km do mnie. Na szczęście babeczka, która leży ze mną na sali jest stąd i syn do niej przyjdzie to mi zrobi zakupy(jeeej).

W ogóle kobitka jest około 40 i dowiedziała się, że jest w ciąży w 22 tygodniu!! A teraz leży w szpitalu bo ma ciśnienie 190/80. Masakra.

Nie podoba mi się tu. Jestem głodna i jest beznadziejnie. Mam nadzieję, że Wasz dzień jest dużo lepszy niż mój :)

Zgłoś nadużycie #7369 20 października 2015, 12:56

asienka90 Gotowa na wszystko
o jejku ale strach :( 3 mamy kciuki i napewno to cos innego...

Zgłoś nadużycie #7370 20 października 2015, 13:08

szczesliwamamusia Fajna mama
Kochane oby wszystko było okej :*
Co do prania ciuszków ja dopiero kolo stycznia będę prac i prasować. Od czegoś mam męża. :)

Mt skończyliśmy juz 22 tydzień zaczynamy 23 :) ale leci czas :)
Noc nie fajna była. Śniło mi się ze utopilismy się z Wiki i moim K nad rzeką. Ale na szczęście udało nam się uratować i doplynac na brzeg. A później sennik sprawdzałam i było ze utoniecie oznacza nieszczęście :( ale my się uratowalismy przecież wiec może to nic złego. I nie mogłam spać od 1 :( obudziłam się z przerażeniem i patrzyłam czy Mała oddycha i mój K. Nie chce nikogo już nigdy stracić nie przeżyła bym tego :(