Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #7271 17 października 2015, 15:50

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

no to prawda :-) mi tez sie snila niunia jakis czas temu... :)
mi sie dzis snilo ze grałam w jakims przedstawieniu i byla niezła ze mnie aktorka :D buahaha a grać wogole nie umiem ;p .
motylek na co lecicie na miasto? pizza? :) domowy obiadek?

mąż pewnie north fish a ja mcdonald :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7272 17 października 2015, 15:51

motylek1909 Supermama

Pedrova napisał(a)

Któraś z was wspominała, że leczy się prenalenem. To tu taka ciekawostka

"Prenalen syrop malinowo-czosnkowy - bardzo popularny w ostatnich latach syrop dla kobiet w ciąży, który jest delikatnie mówiąc nabijaniem ciężarnych w butelkę. W składzie tego specyfiku znajdziecie na pierwszym miejscu syrop glukozowo-fruktozowy (nieobojętny dla zdrowia), oraz śladowe ilości malin i czosnku. Już lepiej samemu sobie taki syrop przygotować na bazie naturalnych składników."

no ale sam ginekolog to poleca... nie każą innych leków brać. Przynajmniej u mnie w klinice.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7273 17 października 2015, 15:53

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Nie a czemu pytasz?

bo Twoje zawroty głowy nagłe i mdłości wskazują na zatrucie ciążowe. Tylko wtedy występują obrzęki nóg, rąk twarzy itp. Jeśli nie masz to dobrze!

Zgłoś nadużycie #7274 17 października 2015, 16:05

onea Zaprawiona w bojach
Sobotnie dzien dobry !
U jednych widze gorzej u innych sie powodzi i na obiad do mcdonalda jada :P .
Ja po tygodniowym chorowaniu i lezeniu plackiem dzis z samego rana wstalam w doskonalym humorze, poniewaz przysnil mi sie moj Kitek Mitek :P cudne to bylo. Od razu poszlam po swieze buleczki i przygotowalam pycha sniadanko dla dwojga. Potem pojechalismy do miasta kupic w drogrerii kilka kosmetykow - mialam plan zeby kupic juz jakies pierwsze drobiazgi typu butelka, obcinacz do paznokci czy termometr, ale moj maz niestety robi takie miny na sama mysl ze sobie darowalam. Pojade za tydyien sama i kupie to co bede chciala bez przewalania oczami. Potem bylismy ogladac wozki i lozeczka. Niestety nic ciekawego nie znalezlismy.

Zgłoś nadużycie #7275 17 października 2015, 16:08

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

bo Twoje zawroty głowy nagłe i mdłości wskazują na zatrucie ciążowe. Tylko wtedy występują obrzęki nóg, rąk twarzy itp. Jeśli nie masz to dobrze!

Nie nie nogi mam chudziutkie ;-)
Zresztą jest już ok, czytałam że mdłości mogą przez całą ciążę męczyć,dziś to chyba się zirytowalam tymi mdłościami stąd moja nerwowa reakcja bo ile kuzwa może to gowno męczyć :-(
Ale puki co minęło jest ok
Teraz zjadłam obiad zobaczymy czy mdłości nie wrócą

Zgłoś nadużycie #7276 17 października 2015, 16:09

meg86 Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Tobie odpuscily a mnie teraZ męczą 😢 ledwo obiad zrobilam... ja pierdziele... masakra.

A co smacznego zrobiłaś ;-)

Zgłoś nadużycie #7277 17 października 2015, 16:51

malalili Zaprawiona w bojach

motylek1909 napisał(a)

Gratuluje! Mamy kolejnego chlopaka :) kiedy masz wizyte? Cieszę sie ze sie odezwałas :)

Z checia odzywalabym sie czesciej ale czasu brak.. Ostatnio mielismy w domu wirusa, tzw choroba bostonska dopada wszystkie dzieci w okolicy. Niby nic groznego ale stres mialam niezly.... Pisalam Wam ze zostalam bez lekarza i musialam w biegu szukac nowego. I tak trafilam na nfz do mlodego pana doktora, ktory juz po pierwszej wizycie u mnie nawet zapunktowal ;) Do swojego chodzilam prywatnie, ale tam wiedzialam za co place.. Ale ten doktorek jest tak mlody ze jeszcze sie nie dorobil prywatnego gabinetu :) A caly czas sie zarzekalam ze do mlodego nie pojde bo sie wstydze he he ale w ciazy to jest jakos inaczej :) Polowkowe mam 30 pazdziernika i wtedy na 100 % mi potwierdzi plec, bo teraz robil mi takie usg poza planowe z racji ze bylam u niego pierwszy raz, po prostu chcial do babelka zajrzec. I nawet nie pytalam o plec, sam wyszedl z inicjatywa. Poza tym bardzo dokladny, uprzejmy i widac ze poki co nie znudzony swoja praca a wrecz przeciwnie :)
No i z nowosci u mnie jeszcze to, ze wczoraj pierwsze ruchy poczulam :) :) :) W koncu! Juz sie martwilam, bo wszyscy mowia ze w kolejnych ciazach jest wczesniej a ja Lile szybciej czulam niz tego malucha. No ale juz po zmartwieniu, moze bedzie bardziej leniwy? Oby! Bo za corka czasem juz nie nadazam :D
Trzymajcie sie kochane cieplo!

Zgłoś nadużycie #7278 17 października 2015, 18:00

Pedrova Zaprawiona w bojach

motylek1909 napisał(a)

U mnie są zawroty głowy, bo odstawiłam kawę, a mam tendencję do niskiego ciśnienia.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #7279 17 października 2015, 20:01

szczesliwamamusia Fajna mama
:-)

Zgłoś nadużycie #7280 17 października 2015, 20:33

motylek1909 Supermama
Ale cisza sie zrobiła :) zaległam na rozłożonej kanapie przed TV :) zdecydowanie leniwy wieczór...

Zgłoś nadużycie #7281 17 października 2015, 20:56

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny.Wczorajszy dzień spędziłam bardzo leniwie. I miałam tak dość swojego chłopa, ze myślałam, że się z domu do mamy wyprowadzę.. :/ ale to pewnie hormony, bo sam raczej nie zawinił. Dzisiaj na 8 miałam mieć zajęcia, ale z tych nerwów zasnęłam o 6 i poszłam dopiero na 13 na ćwiczenia. Jeju co ja mam robić jak mnie tak łapie? A najgorszy to miałam sen.. Byłam w nim u ginekologa, który stwierdził, że dziecko już nie żyje i że trzeba się go pozbyć. I na żywca mi rozciął brzuch i wyjął martwe dziecko.. Normalnie obudziłam się ze łzami w oczach i sprawdzałam czy na pewno mam brzuch.

Zgłoś nadużycie #7282 17 października 2015, 21:06

meg86 Gotowa na wszystko
Mnie albo coś rozkłada albo nie wiem hormony bo jakoś humor do dupy kości jakoś bolą eh niech ten dzień się kończy

Zgłoś nadużycie #7283 17 października 2015, 21:18

meg86 Gotowa na wszystko
I jeszcze mdłości mnie męczą :-( matko mam dosyć :'(

Zgłoś nadużycie #7284 17 października 2015, 21:36

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

Hej dziewczyny.Wczorajszy dzień spędziłam bardzo leniwie. I miałam tak dość swojego chłopa, ze myślałam, że się z domu do mamy wyprowadzę.. :/ ale to pewnie hormony, bo sam raczej nie zawinił. Dzisiaj na 8 miałam mieć zajęcia, ale z tych nerwów zasnęłam o 6 i poszłam dopiero na 13 na ćwiczenia. Jeju co ja mam robić jak mnie tak łapie? A najgorszy to miałam sen.. Byłam w nim u ginekologa, który stwierdził, że dziecko już nie żyje i że trzeba się go pozbyć. I na żywca mi rozciął brzuch i wyjął martwe dziecko.. Normalnie obudziłam się ze łzami w oczach i sprawdzałam czy na pewno mam brzuch.

Chyba zaczyna nam sie era dziwnych snów! Biedna :( to tylko sny! Nic sie nie martw :*

Zgłoś nadużycie #7285 17 października 2015, 22:42

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Meg ja dzis poszlam na latwizne i zrobilam ziemniaki z cebulka, jajko sadzone i ogorek. Ale za to teraz skonczylam gotowac bigos 😉 pyszny wyszedl, kwasny i pikantny. Mniam ! Zjadlam odrobine zeby na noc nie meczyc zoladka ale nie wiem czy sie zdolam powstrzymac zeby znowu nie zjesc 😊

Zgłoś nadużycie #7286 17 października 2015, 22:44

Ja tez mialam kiepski dzien. Mdlilo mnie i glowa bolala caly dzien. Dobrze ze juz koniec dnia.

Zgłoś nadużycie #7287 17 października 2015, 23:02

meg86 Gotowa na wszystko
Ja to znowu mam wrażenie jakby mnie jakas jelitowka brała :-( przed chwilka wypilam ciepła herbatę miętowa oby jutro było lepiej bo nie lubię takich dni "niemocy" :'(

Zgłoś nadużycie #7288 18 października 2015, 0:08

meg86 napisał(a)

Ja to znowu mam wrażenie jakby mnie jakas jelitowka brała :-( przed chwilka wypilam ciepła herbatę miętowa oby jutro było lepiej bo nie lubię takich dni "niemocy" :'(

Oby to nic takiego kochana. Może to zmęczenie. ..pogoda tez optymistycznie nie nastraja. Jutro bedzie lepiej 😊

Zgłoś nadużycie #7289 18 października 2015, 0:43

motylek1909 Supermama
A mnie juz ze 2h meczy zgaga :( normalnie nie nogę wytrzymać :/

Dobranoc! Mam nadzieje ze jutro bedzie lepszy dzien :)

Zgłoś nadużycie #7290 18 października 2015, 9:06

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny rano pokazała mi sie twarda kula z prawej strony a za nim to sie stało. To czułam przewracanie dziwne czy to stawianie sie brzucha ?? :(