Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #7251 17 października 2015, 12:29

turboslimak Fajna mama

meg86 napisał(a)

Dziewczyny zwariuje normalnie :-( w czwartek miałam krótki incydent z mdlosciami,minęły dosyć szybko i o nich zapomniałam dziś wstałam zjadłam śniadanie i mówię do mojego że pojedziemy do apteki i warzywniaka bo na obiad chciałam zrobić fasolkę z bułka tarta i co jedziemy autem zaczynam robić się spiaca(na początku ciąży też tak było nim pojawiły się mdłości) myślę pogoda do dupy to od tego,mój zaparkowal idę do warzywniaka a ja nie mogę z mdlosciami odrazu zawroty głowy (wcześniej też tak było jak mdłości to zawroty głowy) kupiłam z ledwoscia ta fasolkę i wypieprzylam na dwór już nie poszłam do apteki bo odrazu jakoś gorąco mi się zaczęło robić :-/ no masakra 21 tydzień leci a tu takie atrakcje :-( już mi się odechcialo obiadu wszystkiego :-(

bidulka....tez miewam takie dni takze rozumiem cie.
tez myslalam ze z kazdym tyogdniem bedzie co raz lepiej..moze odpusc sobie robienie obiadu ?? poloz sie odpocznij? otwórz .okno tzn uchyl...

..mi we wlasnym domu tak smierdzi łzy mam w oczach ze nie moge funkcjonować normalnie

Zgłoś nadużycie #7252 17 października 2015, 12:30

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Dziewczyny zwariuje normalnie :-( w czwartek miałam krótki incydent z mdlosciami,minęły dosyć szybko i o nich zapomniałam dziś wstałam zjadłam śniadanie i mówię do mojego że pojedziemy do apteki i warzywniaka bo na obiad chciałam zrobić fasolkę z bułka tarta i co jedziemy autem zaczynam robić się spiaca(na początku ciąży też tak było nim pojawiły się mdłości) myślę pogoda do dupy to od tego,mój zaparkowal idę do warzywniaka a ja nie mogę z mdlosciami odrazu zawroty głowy (wcześniej też tak było jak mdłości to zawroty głowy) kupiłam z ledwoscia ta fasolkę i wypieprzylam na dwór już nie poszłam do apteki bo odrazu jakoś gorąco mi się zaczęło robić :-/ no masakra 21 tydzień leci a tu takie atrakcje :-( już mi się odechcialo obiadu wszystkiego :-(

o kurka! ale Ci daje ta Twoja księżniczka popalić :(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7253 17 października 2015, 12:40

turboslimak Fajna mama
mamaporaztrzeci- wspolczuje ci calej sytuacji,najgorzej ze masz nie stanal w twej obronie...takto faceci potrafia sie pobić z obcym!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a w takiej sytuacji to.......janie wiem- kurde juz niebede pisać.. ;p
mam nadzieje ze troszke sie juz uspokoilas... myslac o dzidzi :) .

Zgłoś nadużycie #7254 17 października 2015, 12:50

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

o kurka! ale Ci daje ta Twoja księżniczka popalić :(

No szczerze to mam dość :-( bo wychodząc z domu byłam pełną sił i wogole nie minęło pół godziny i poprostu zdycham a najgorsze jest te uczucie słabości zawroty głowy no masakra jakbym na początku ciąży była :-( nawet ciśnienie sobie zmierzyłam ale jest 118/78 czyli ok ehhh coś czuje że do końca ciąży będę mieć takie jazdy :-( mam dosyć :'(

Zgłoś nadużycie #7255 17 października 2015, 12:52

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

No szczerze to mam dość :-( bo wychodząc z domu byłam pełną sił i wogole nie minęło pół godziny i poprostu zdycham a najgorsze jest te uczucie słabości zawroty głowy no masakra jakbym na początku ciąży była :-( nawet ciśnienie sobie zmierzyłam ale jest 118/78 czyli ok ehhh coś czuje że do końca ciąży będę mieć takie jazdy :-( mam dosyć :'(

a masz obrzęki nóg?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7256 17 października 2015, 12:56

turboslimak Fajna mama

meg86 napisał(a)

wcale sie nie dziwie ze masz dosyć :-(
dobrze ze chociaz cisnienie masz dobre.
mam nadzieje ze Ci przejdze za pare godzin bo tak sie nie da funkcjonowac :(

Zgłoś nadużycie #7257 17 października 2015, 13:03

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

taaaakkkk dokladnie! mam to samo!!!!

wczoraj znajoma mi powiedziala ze dziecko ucieka wysoko i macica rozpycha wnetrznosci do góry...i to dlatego ale czy to prawda? :)

To czyli jestesmy dwie 😉 no tez myślałam ze moze to flaki uciskaja... ale w tym tyg? Cholera wie...

Zgłoś nadużycie #7258 17 października 2015, 13:10

turboslimak napisał(a)

mamaporaztrzeci- wspolczuje ci calej sytuacji,najgorzej ze masz nie stanal w twej obronie...takto faceci potrafia sie pobić z obcym!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a w takiej sytuacji to.......janie wiem- kurde juz niebede pisać.. ;p
mam nadzieje ze troszke sie juz uspokoilas... myslac o dzidzi :) .

Tak. Dzis juz jestem spokojna ☺ w ogole to dzien dobry wszystkim !!!
Ja jeszcze w łóżku! !! Maz teraz z pracy zadzwonil i sie za glowe chwycil. Meg ja tez mam jeszcze dni z mdlosciami. Nawet prania zrobic nie moge, wiec tak chyba bedzie juz do końca. .

Zgłoś nadużycie #7259 17 października 2015, 13:11

Co robicie dzis na obiad ?

Zgłoś nadużycie #7260 17 października 2015, 13:23

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

My jedziemy na miasto coś zjesć :)

Zgłoś nadużycie #7261 17 października 2015, 13:25

motylek1909 Supermama
Miałam wam powiedzieć! Miałam pi ekny sen! Że karmiłam synka piersią!!! jeny! byłam taka wzruszona i... szczęśliwa! masakra :D ile takie sny mogą dać radości ;)

Zgłoś nadużycie #7262 17 października 2015, 13:32

turboslimak Fajna mama
mamaporaztrzeci- no cholera wie :D

ja na obiad nic nie robie idziemy na 18 na urodziny brata...musze upiec murzynka choc powiem szczerze ze chetnie bym kupila gotowe ciasto...ale za 30 minut zabieram se za robote... ;p
na urodzinach beda salatki i przystawki wiec sie najjem :)

Zgłoś nadużycie #7263 17 października 2015, 13:36

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Miałam wam powiedzieć! Miałam pi ekny sen! Że karmiłam synka piersią!!! jeny! byłam taka wzruszona i... szczęśliwa! masakra :D ile takie sny mogą dać radości ;)

no to prawda :-) mi tez sie snila niunia jakis czas temu... :)
mi sie dzis snilo ze grałam w jakims przedstawieniu i byla niezła ze mnie aktorka :D buahaha a grać wogole nie umiem ;p .
motylek na co lecicie na miasto? pizza? :) domowy obiadek?

Zgłoś nadużycie #7264 17 października 2015, 13:40

Pedrova Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny :) Wyszłam już ze szpitala. Na szczęście te wymioty na przemian z biegunką minęły, żołądek też mnie przestał boleć. Na razie dietka lekkostrawna. Dziś babcia mi znowu domowy rosołek i gotowane mięsko podrzuci na obiad. Żadnej z was nie życzę, by coś takiego wam się przytrafiło. Tak bolało, że aż miałam łzy w oczach. Na szczęście z Małą wszystko w porządku, nasłuchałam się jej tętna, bo co 6 godzin było mierzenie mojego ciśnienia i sprawdzanie tętna dziecka :) Lekarz mówi, że ja się bardziej namęczyłam niż dziecko, bo dobrze że szybko się zgłosiłam, to zaraz dostałam kroplówkę i nie doszło do odwodnienia organizmu.

Tak widziałam te wózki, co pokazywała któraś zdjęcia. Takie same stylowo wózki robi też Camarelo, Adamex, Dymex, tylko lżejsze. Wózki tych producentów ważą max 13kg (czy to z gondolą, czy to ze spacerówką) konstrukcyjnie są identyczne.
Myśmy ostatecznie zdecydowali się na ten Dymex jasno szary z tęczowymi wstawkami, który wrzucałam jakiś czas temu. W pakiecie gondola+spacerówka+fotelik samochodowy. Sam producent na allegro sprzedaje po 1500zł :) I taki był mój budżet.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #7265 17 października 2015, 13:41

Pedrova Zaprawiona w bojach
Któraś z was wspominała, że leczy się prenalenem. To tu taka ciekawostka

"Prenalen syrop malinowo-czosnkowy - bardzo popularny w ostatnich latach syrop dla kobiet w ciąży, który jest delikatnie mówiąc nabijaniem ciężarnych w butelkę. W składzie tego specyfiku znajdziecie na pierwszym miejscu syrop glukozowo-fruktozowy (nieobojętny dla zdrowia), oraz śladowe ilości malin i czosnku. Już lepiej samemu sobie taki syrop przygotować na bazie naturalnych składników."
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #7266 17 października 2015, 14:33

Co do snów. ... to dzis snila mi sie wizyta u lekarza. Robil Usg i powiedzial ze dziecko wazy 400g i ze to za duzo jak na ten tydz ciazy... wystraszylam sie ze cos nie tak.... i on nawet nie probowal mnie uspokajac.

Zgłoś nadużycie #7267 17 października 2015, 14:35

Pedrova super ze juz wrocilas do zdrowia. Cieszymy sie bardzo. Oby juz nigdy wiecej nie bylo takich akcji.

Zgłoś nadużycie #7268 17 października 2015, 15:42

meg86 Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Ja zrobiłam bo mdłości dopuściły
U nas gulasz na sosie bolońskim fasolka z bułka tarta i ziemniaczki,zaraz będziemy jeść a po obiedzie jak się nic nie zmieni chcemy jechac na Gdynię na bulwar na spacer..

Zgłoś nadużycie #7269 17 października 2015, 15:42

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

a masz obrzęki nóg?

Nie a czemu pytasz?

Zgłoś nadużycie #7270 17 października 2015, 15:49

meg86 napisał(a)

Ja zrobiłam bo mdłości dopuściły
U nas gulasz na sosie bolońskim fasolka z bułka tarta i ziemniaczki,zaraz będziemy jeść a po obiedzie jak się nic nie zmieni chcemy jechac na Gdynię na bulwar na spacer..

Tobie odpuscily a mnie teraZ męczą 😢 ledwo obiad zrobilam... ja pierdziele... masakra.