Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #7231 17 października 2015, 1:21

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Dziewczyny, ja przeżyłam chwilę zgrozy. Poszłam do łazienki u teściów - sikam- podcieram się (dalej mnie wszystko swędzi) a tu różowa krecha... i już łzy w oczach! panika! mówię: jadę na izbę przyjęć~! ale sobie tłumaczę, ze to nie krew, wsadziłam palucha i nic tam nie ma w środku prócz białego śluzu. Zadzwoniłam na izbę, powiedziałam jaka jest sytuacja i że nie wiem co robić... połączyli mnie z lekarzem dyżurnym, opisałam mu stan itd. I kazał mi kupić tantum rosa i zrobić nasiadówkę, i posmarować clotrimazolem! tak jak radziłyście. Właśnie przygotowuję sobie wiadro i zaczynam. Mam nadzieję, że pomoże. Jeśli nie pomoże to w pon na izbę mam się zgłosić. Rety! Strachu się najadlam. Teraz już zero plamek ani nic także jestem spokojna. Dostałam kopy od małego więc jest OK. Ale się mocno wystarszylam :(

Daj spokoj. Chyba bym sie osrala ze strachu. Dobrze ze to nic takiego. Kuruj sie.

Zgłoś nadużycie #7232 17 października 2015, 1:42

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
A ja nie dosc ze caly dzien wylam to jeszcze na dokladke poklicilam sie z bratem mojego. Powiedzialam dobmojego zeby skladal podania o inna robote bo tu jak zobaczylismy ile za ten postoj dostal to sie za glowe zlapalismy. Niby papiery do miasta juz wszystkie zlozone i czekamy na decyzje ile nam doplaca ale to wszystko trwa... no i mowie mu -skladaj.... na co jego brat do mnie
- ty myslisz ze bez znajomosci jezyka to wszystko takie proste! A sama siedzisz tylkiem i tylko dyrygujesz ! ....ozesz tyyyy , sobie mysle.... i do niego;
- ale moj maz adwokata nie potrzebuje! Od tego ma mnie ! I akurat znajduje sie w takiej sytuacji ze akurat mige sobie pozwolic na siedzenie w domu. !!! Oj to tylko namiastka tego co mu nagadalam.
Ale to nic.... najbardziej mnie zabolało ze maz w ogole nic sie nie odezwal. Bo nim jego brat w de znalazl sobie swoj kat, to przez dwa miesiace mieszkal u nas, ja go opieralam, i zarcie dzien w dzien pod ryj podstawialam. Do niczego ani centa nie dolozyl, a on smial mi wyrzut zrobic ze ja w domu siedze i nic nie robie ?? ?? Deszcz lal jak z cebra, a ja na pieszo do domu wracalam, bo z moim do auta wsiasc nie chcialam, cala droge jechal i przez okno prosił bym wsiadla, zatrzymywal sie, podbiagal a ja za każdym razem go odpychalam i kazalam wracac ( a raczej spierda...c) do braciszka. No cyrk. W koncu uprosil mnie i wlazlam do tego samochodu, bo mialam jeszcze z jakies 5km a kosc lonowa i dol brzucha tak mnie rozbolal ze masakra. W domu dalam mu do wiwatu, a on tylko sie smial i mowil ze co on mial mnie bronic jak brat slowo a ja sto, i ze to jego mu bardziej szkoda bylo bo go zrownalam z ziemia. Co za dzien !!!

Zgłoś nadużycie #7233 17 października 2015, 6:42

motylek1909 Supermama
Mamaporaztrzeci tak to niestety jest. Ty komuś pomożesz a ta druga osoba Ci nóż w plecy. To tak samo jak przekonanie ze siedząc w domu z dziećmi leżysz i pachniesz... Głowa muru nie przebijesz!!! Nie martw sie bo i mała sie denerwuje :*

Mi jakby troche lepiej. Dzis sie umyje tym tantum rosa i posmaruje maścią. Mam nadzieje ze fo piątku mi przejdzie bo musze zrobic badania na wizyte i nie chce zeby mocz wyszedł z kosmosu przez taka infekcje :/

Dzis zaczynam 19-ty tydzien :) radość ogromna :)

Mamaporaztrzeci gratuluje 20-go tyg!!! Połowa juz za Toba :) teraz juz z górki :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7234 17 października 2015, 8:17

meg86 Gotowa na wszystko
Witam się

U nas szaro ciemno co prawda nie pada ale pogoda nie nastraja na wyjście nawet z łóżka
A miałam tyle zaplanowane i coś czuje że nic z tego nie wyjdzie :-( zobaczę zresztą jak moi chlopacy wstana co będzie

Mama współczuję sytuacji z bratem ale powiem ci ze dla mnie taka sytuacja to nie nowość mój szwagier (brat mojego m) przyjechał tu na pomorze z dziewczyną chcieli tu zyc bo i lepiej z Praca i wogole niż na mazurach przez 2 mc mieszkali u nas ja ich obydwoje opieralam zryc gotowałam (przy małym dziecku miki miał wtedy 10 mc) potem jak się wyprowadzili na "swoje" piętro wyżej to też jedli u nas bo się im nigdy nie przelewalo (swoją drogą oni byli we dwójkę obydwoje pracowali a u nas dziecko i pracował tylko moj i jakoś to byłoby) w każdym razie dużo im pomogliśmy i po półtorej roku mój szwagier z tęsknoty za teściową uciekł stąd (tak uciekli pojechali na niby święta Bożego Narodzenia i już nie wrócili) to tak nam dupe obrobil że szkoda mówić i też żeby moj m był inny to by mu w twarz powiedzial parę słów a że między szwagrem a moim jest sporo lat różnicy to mój nie chce go stresować :-/ eh szkoda mówić w każdym razie szwagier ma u mnie pozycje spalona

Motylek podmywaj się tantum bardzo dobrze łagodzi takie stany objawy powinno chociaż trochę zminimalizować objawy poza tym powiem ci co do mycia samego wiesz czym ja się od wielu lat myje i odpukac nigdy nic nie miałam woda zwykła ciepła woda oczywiście jak biorę prysznic to jakiś tam żel mam Ale tam na dole nigdy go jakoś bezpośrednio nie stosuje także ja zawsze będę mówić że zwykła ciepła woda jest najlepsza nie tam żadne żele czy płyny do higieny intymnej

Zgłoś nadużycie #7235 17 października 2015, 8:20

meg86 Gotowa na wszystko
A i dziewczyny gratuluję kolejnych tygodni ;-)

U nas wczoraj zaczął się 21 ;-)

Zgłoś nadużycie #7236 17 października 2015, 8:25

Lenka87 Fajna mama
Dzień dobry. Motylek ja jak byłam w pl miałam podobną sytuację. Poszłam siku, wstaję, a tam cała muszla czerwona. Mało zawału nie dostałam. Od razu wsadziłam palucha, ale było czysto. Okazało się że hemoroidy się odezwały...
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #7237 17 października 2015, 8:29

asienka90 Gotowa na wszystko
hej dziewczyny, nie mialam internetu.... muszę teraz was nadrobić
wizyte mam 30.10 :) . wczoraj tak mnie bolał jajnik masarka... tez tak macie?

Zgłoś nadużycie #7238 17 października 2015, 8:40

asienka90 Gotowa na wszystko
oo motylek tez bym sie wystarszyla, ale mały kopie wszystko dobrze bedzie :) ja wczoraj tez płakałam bo tak mnie kuł jajnik ze myslalam ze na Ip pojade, ale była noc i jakos przeszło, teraz boli ale jak sie ruszam. bedzie dobrze,.. troche sie najemy sie strachu przez te 9 ms

Zgłoś nadużycie #7239 17 października 2015, 10:14

madziaa Gotowa na wszystko
Witam marcówki :) Dawno mnie tu nie było :) Niestety nie miałam kiedy dużo na głowie ostatnio remont, przeprowadzka teraz cały czas jeszcze się urzadzmy. Wczoraj byłam w diagnostyce porobić wyniki a po niedzieli idę do lekarza. Czuję się dobrze zero jakichkolwiek objawów ciaży maluszek kopie coraz częściej i coraz mocniej. Obecnie jestem w trakcie poszukiwania wózka rok po roku dla moich maluchów :) Pozdrawiam :)

Zgłoś nadużycie #7240 17 października 2015, 10:28

meg86 Gotowa na wszystko

asienka90 napisał(a)

hej dziewczyny, nie mialam internetu.... muszę teraz was nadrobić
wizyte mam 30.10 :) . wczoraj tak mnie bolał jajnik masarka... tez tak macie?

Myślę że to nie jajnik a wiezadla tym bardziej że teraz cię boli przy poruszaniu

Zgłoś nadużycie #7241 17 października 2015, 11:57

motylek1909 Supermama
A tu moj brzuszek z rana :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7242 17 października 2015, 12:00

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Motylek podmywaj się tantum bardzo dobrze łagodzi takie stany objawy powinno chociaż trochę zminimalizować objawy poza tym powiem ci co do mycia samego wiesz czym ja się od wielu lat myje i odpukac nigdy nic nie miałam woda zwykła ciepła woda oczywiście jak biorę prysznic to jakiś tam żel mam Ale tam na dole nigdy go jakoś bezpośrednio nie stosuje także ja zawsze będę mówić że zwykła ciepła woda jest najlepsza nie tam żadne żele czy płyny do higieny intymnej

No właśnie i tak zacznę robić, bo jednak to ph się zmienia... ale kurcze, specjalnie wyubierałam taki dla kobiet w ciazy zel :/ no nic, mam nadzieje, że to szybko wylecze :)

Zgłoś nadużycie #7243 17 października 2015, 12:00

motylek1909 Supermama

Lenka87 napisał(a)

Dzień dobry. Motylek ja jak byłam w pl miałam podobną sytuację. Poszłam siku, wstaję, a tam cała muszla czerwona. Mało zawału nie dostałam. Od razu wsadziłam palucha, ale było czysto. Okazało się że hemoroidy się odezwały...

ja nigdy hemoroidów nie miałam... nie wiem nawet jak się objawiają ani nic...

Zgłoś nadużycie #7244 17 października 2015, 12:03

turboslimak Fajna mama

kinste napisał(a)

turboślimak mój by mnie za to zabił chyba :D

dlatego już tak nie bede robić ;p zastanowie sie dwa razy zanim zafunduje mu costakiego ;p

meg86 napisał(a)

tak sa czasem takie momenty kiedy tak bardzo to do nas dochodzi ze mamy w sobie nowe zycie, ktore zyje rusza sie dajac o sobie co jakis czas znac i to coraz bardziej dobitniej ;)

mialam tak na poczatku bardzo potem przerwa a teraz znowu takie mysli mnie cudne dopadaja :) :) :) :)

meg86 napisał(a)

takiego ucisku nie mam za to mnie co rusz pokluwa w okolicy kosci lonowej i dzis bol przeszedl na uda :(

moze to pecherz tak od góry naciska bo jest scisniety ?? ??

Gumsior napisał(a)

Aaaa ja mam tak co dwa dni ale nauczyłam się nie zaskakiwać krzykami radości mojego P. bo jak zacznę rodzić to pomyśli, że znowu coś wymyślam. Dzisiaj byłam w pracy no i nadrabiałam wykładowe zaległości i tyle mam nauki, że można tak powiedzieć, że nie mam kiedy się w spokoju wys**ć no ale chciałam to mam. Odkryłam, że jak siedzę po turecku to wyjątkowo czuję jak Tosia się wierci. Dzisiaj okopała mi pęcherz ze wszystkich stron i zastanawiałam się aż skąd ona ma tyle siły a ja tyle sików hahahaDziewczyny wiecie, że pierwszą z odziedziczonych cech po rodzicach jaka się wykształca w okresie prenatalnym jest małżowina uszna? Już w pierwszych tygodniach nabiera kształt po którymś z rodziców :D

o prosze!!!!malzowina uszna - tego nie wiedzialam ...dzis o tym powiedzialam mojemu ależ był mocno zdzwiony!!!!

Zgłoś nadużycie #7245 17 października 2015, 12:12

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Dziewczyny, ja przeżyłam chwilę zgrozy. Poszłam do łazienki u teściów - sikam- podcieram się (dalej mnie wszystko swędzi) a tu różowa krecha... i już łzy w oczach! panika! mówię: jadę na izbę przyjęć~! ale sobie tłumaczę, ze to nie krew, wsadziłam palucha i nic tam nie ma w środku prócz białego śluzu. Zadzwoniłam na izbę, powiedziałam jaka jest sytuacja i że nie wiem co robić... połączyli mnie z lekarzem dyżurnym, opisałam mu stan itd. I kazał mi kupić tantum rosa i zrobić nasiadówkę, i posmarować clotrimazolem! tak jak radziłyście. Właśnie przygotowuję sobie wiadro i zaczynam. Mam nadzieję, że pomoże. Jeśli nie pomoże to w pon na izbę mam się zgłosić. Rety! Strachu się najadlam. Teraz już zero plamek ani nic także jestem spokojna. Dostałam kopy od małego więc jest OK. Ale się mocno wystarszylam :(

boże motylek....ja bym ze strachu umarła...nawet nie wyobrazam sobie co poczulas i jak sie zestresowałaś.....a troszke pomogla ci tantum rosa i clotrumazolum ?? ? moze to byl jakis nadruczek rozowy na papierze?

a moja kuźwa malo ruchliwa dalej jest..... :( kazda z was tu pisze ze dostaje kopy ze jej sie rusza...a u mnie ?? mało, słabo...czasem ale jest to chociaz mnie to uspokoi na pare godzin..ale takie jakies słąbe te ruchy....
dziś nie bede smecic powiem tylko ze ide na urodziny brata....oczywiscie posprzeczalismy sie z moim...
pogoda do dupy..i czuje ze tej jesieni dopadnie mnie chyba depresja.

Zgłoś nadużycie #7246 17 października 2015, 12:15

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

boże motylek....ja bym ze strachu umarła...nawet nie wyobrazam sobie co poczulas i jak sie zestresowałaś.....a troszke pomogla ci tantum rosa i clotrumazolum ?? ? moze to byl jakis nadruczek rozowy na papierze?
a moja kuźwa malo ruchliwa dalej jest..... :( kazda z was tu pisze ze dostaje kopy ze jej sie rusza...a u mnie ?? mało, salbo...czasem ale jest to chociaz mnie to uspokoi na pare godzin..ale takie jakies słąbe te ruchy....
dziś nie bede smecic powiem tylko ze ide na urodziny brata....oczywiscie posprzeczalismy sie z moim...
pogoda do dupy..i czuje ze tej jesieni dopadnie mnie chyba depresja.

wiesz co, troszkę pomogło, ale dalej nie przeszło :/ cholerstwo jakieś... sprobuje sie tym myc normalnie.

nie martw sie, od wczoraj moj maly tez jakis spokojniejszy, ale rano mnie skopal delikatnie ;)

Zgłoś nadużycie #7247 17 października 2015, 12:21

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

wiesz co, troszkę pomogło, ale dalej nie przeszło :/ cholerstwo jakieś... sprobuje sie tym myc normalnie.
nie martw sie, od wczoraj moj maly tez jakis spokojniejszy, ale rano mnie skopal delikatnie ;)

motylku ja mialam w pewnym momencie to samo....zaleczalo mi sie na chwilke pfumacin mi pomogl to bardzo bezpieczny lek dla kobiet w ciazy ale na recepte...moze masz kogos kto wypisze ci te globulki?
to jedyny lek dla kobiet w ciazy na grzybice drozdzyce...
wogole lec do apteki bo ginaintima test za darmo daja to zoabczysz sobie czy to zmiana grzybicza czy drozdzycowa...bo czasem swedzi w srodku ale od zlego podtarcia sie od pecherza -ja zrobilam raz test gina intima i okazalo sie ze mnie swedzi ale to zadna zmiana drozdzycowa ani grzybicza podraznilam sobie od rapania jak zle sie podtarlam i mnie zaswedzialo...
ale innym razem mialam grzybka i te globulki pomogły...

Zgłoś nadużycie #7248 17 października 2015, 12:23

meg86 Gotowa na wszystko
Dziewczyny zwariuje normalnie :-( w czwartek miałam krótki incydent z mdlosciami,minęły dosyć szybko i o nich zapomniałam dziś wstałam zjadłam śniadanie i mówię do mojego że pojedziemy do apteki i warzywniaka bo na obiad chciałam zrobić fasolkę z bułka tarta i co jedziemy autem zaczynam robić się spiaca(na początku ciąży też tak było nim pojawiły się mdłości) myślę pogoda do dupy to od tego,mój zaparkowal idę do warzywniaka a ja nie mogę z mdlosciami odrazu zawroty głowy (wcześniej też tak było jak mdłości to zawroty głowy) kupiłam z ledwoscia ta fasolkę i wypieprzylam na dwór już nie poszłam do apteki bo odrazu jakoś gorąco mi się zaczęło robić :-/ no masakra 21 tydzień leci a tu takie atrakcje :-( już mi się odechcialo obiadu wszystkiego :-(

Zgłoś nadużycie #7249 17 października 2015, 12:25

turboslimak Fajna mama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Pisalam o tym juz kiedys. Taka jakby kolka ? Ja tak mam. To takie klucie jak czasami po biegach na lekcji wf u . Glebszego oddechu wziac nie mozna. Mysle ze to jakies nerwobole.

taaaakkkk dokladnie! mam to samo!!!!

wczoraj znajoma mi powiedziala ze dziecko ucieka wysoko i macica rozpycha wnetrznosci do góry...i to dlatego ale czy to prawda? :)

Zgłoś nadużycie #7250 17 października 2015, 12:28

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

motylku ja mialam w pewnym momencie to samo....zaleczalo mi sie na chwilke pfumacin mi pomogl to bardzo bezpieczny lek dla kobiet w ciazy ale na recepte...moze masz kogos kto wypisze ci te globulki?
to jedyny lek dla kobiet w ciazy na grzybice drozdzyce...
wogole lec do apteki bo ginaintima test za darmo daja to zoabczysz sobie czy to zmiana grzybicza czy drozdzycowa...bo czasem swedzi w srodku ale od zlego podtarcia sie od pecherza -ja zrobilam raz test gina intima i okazalo sie ze mnie swedzi ale to zadna zmiana drozdzycowa ani grzybicza podraznilam sobie od rapania jak zle sie podtarlam i mnie zaswedzialo...
ale innym razem mialam grzybka i te globulki pomogły...

juz poczekam - bede to stosowac do wizyty ;) jesli nie przejdzie, to na wizycie niech coś poradzą