Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #7211 16 października 2015, 10:25

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Hej dziewczyny .. ja dzisiaj mam placzliwy dzień .. wyszykowalam brata na wycieczkę zawiozlam go do szkoły i w samochodzie jak byłam już sama się poplakalam bo bałam się że coś mu się stanie .. A przecież to rozsądny chłopak ..

Co kawałek płacze.. jakaś babka plakala w serialu który lecial w tle to i ja zaczęłam .. jakas masakra dzisiaj ze mną jest ..

hormonki szaleja ;p spokojnie, ja w weekend tak miałam ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7212 16 października 2015, 10:25

motylek1909 Supermama
turboslimak dzis na sniadanie jem Twoje danie :D kanapki z pasztetową, szczypiorkiem i ogórkiem :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7213 16 października 2015, 12:09

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

turboslimak dzis na sniadanie jem Twoje danie :D kanapki z pasztetową, szczypiorkiem i ogórkiem :D

smacznego :D noi milej nauki :) :) :)

jogi napisał(a)

dzien dobry,

pokaze Wam moj brzucholek w zaczynajacym sie dzisiaj 20 tygodniu :)

no piekny brzuszek my sie tu brzuchem zachwycamy prosze Panstwa a jaka pierś nam zademonstrowałaś na zdjęciu :D
tez mam takie duże piersi.... ale juz mi sie rozstepy robią....z A zrobil mi sie biust wiekszy niz D....

wygladasz pieknie.

kinste napisał(a)

Hej dziewczyny .. ja dzisiaj mam placzliwy dzień .. wyszykowalam brata na wycieczkę zawiozlam go do szkoły i w samochodzie jak byłam już sama się poplakalam bo bałam się że coś mu się stanie .. A przecież to rozsądny chłopak ..

Co kawałek płacze.. jakaś babka plakala w serialu który lecial w tle to i ja zaczęłam .. jakas masakra dzisiaj ze mną jest ..

ojjj skąd ja to znam :D ach te hormony :D ostatanio bez powodu wyłam pol wieczoru bylam tak rozżalona...nie wiadomo o co :) :) :) :)

Zgłoś nadużycie #7214 16 października 2015, 12:47

motylek1909 Supermama
No, odrobiłam, pouczyłam się :) ale wykładowcy polecieli w kulki, bo mieli nam wrzucić na tą platformę e-learningową materiały do wczoraj, a dziś nic nie ma :/ czyli nie mamy materiałów z których mieliśmy sami się pouczyć. A w sekretariacie powiedzieli, że skoro dziś nic tam nie ma, to już nie będzie i mamy rozmawiać jutro z wykładowcami :/ ja pierdziu... porządek w tej szkole mnie dobija :P

Zgłoś nadużycie #7215 16 października 2015, 13:49

Lenka87 Fajna mama
Hej :-) Ja byłam zawieźć sąsiadkę do gina i jem teraz drugie śniadanie :-)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #7216 16 października 2015, 14:19

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Nie martw sie... ja tez dzisiaj wyje jak bobr. Do tego brzuch mnie boli i plecy ... jestem rozdrazniona, zalamana. Nie moge patrzec na mojego. Irytuje mnie to jak je, jak przelyka herbate, jak chodzi, jak patrzy, wszystko ! Czuje taki wewnetrzny wkurw ze nie wiem jak sie uspokoic. Jeszcze stanal za mna i czytal co pisze.... tak sie strasznie wystraszylam ze wrzasnelam na caly blok i sie rozwylam na calego....

Zgłoś nadużycie #7217 16 października 2015, 15:03

turboslimak Fajna mama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Nie martw sie... ja tez dzisiaj wyje jak bobr. Do tego brzuch mnie boli i plecy ... jestem rozdrazniona, zalamana. Nie moge patrzec na mojego. Irytuje mnie to jak je, jak przelyka herbate, jak chodzi, jak patrzy, wszystko ! Czuje taki wewnetrzny wkurw ze nie wiem jak sie uspokoic. Jeszcze stanal za mna i czytal co pisze.... tak sie strasznie wystraszylam ze wrzasnelam na caly blok i sie rozwylam na calego....

ło matko....ty masz tak w ciazy a mnie moj potrafi tak wnerwiac bez ciazy :D
poplacz sobie porycz...zrobi ci sie lepiej napewno :)
jutro bedzie lepszy dzien :*

Zgłoś nadużycie #7218 16 października 2015, 17:08

meg86 Gotowa na wszystko
Widzę że każda ma chyba gorszy dzień :-( ja też :-(

Zgłoś nadużycie #7219 16 października 2015, 18:17

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny ale bidulki z was :**** ja miałam to samo pare dni temu na szczęście chwila przerwy ;) nie wiem jak u was ale w Szczecinie od pary dni pada cały dzień nic jak ciepła herbatka i sobie ponarzekać :)

Zgłoś nadużycie #7220 16 października 2015, 18:39

jogi Gotowa na wszystko
no piekny brzuszek my sie tu brzuchem zachwycamy prosze Panstwa a jaka pierś nam zademonstrowałaś na zdjęciu :D
tez mam takie duże piersi.... ale juz mi sie rozstepy robią....z A zrobil mi sie biust wiekszy niz D....

wygladasz pieknie.

ja mialam C a urosly mi jakies 2 rozmiary.i mam nadzieje ze juz wiecej nie urosna :D zauwazylam ze na poczatku ciazy rosly szybko ale juz od jakiegos czasu na szczescie przestaly :)

Zgłoś nadużycie #7221 16 października 2015, 18:44

jogi Gotowa na wszystko
a ja czuje sie bardzo dobrze :) wrazliwsza wprawdzie jestem tez i tez zdarza mi sie puscic lezke przy jakis tam wzruszajacych sytuacjach ale generalnie nie dopuszczam do siebie zlych emocji,mysli...i tego wszystkim zycze :)

Zgłoś nadużycie #7222 16 października 2015, 19:53

turboslimak Fajna mama

jogi napisał(a)

ja mialam C a urosly mi jakies 2 rozmiary.i mam nadzieje ze juz wiecej nie urosna :D zauwazylam ze na poczatku ciazy rosly szybko ale juz od jakiegos czasu na szczescie przestaly :)

jeszcze pewnie urosna jak mleko dojdzie :-)
mi urosly najbardziej w pierwsze trzy miesiace......ale uwazam ze smarowanie tymi kremami to nic nie daje. naprawde...najdorzsze kremy nic nie daja...

pisałam na staraczkach to i tu napisze :) :) :) :

dzis obudzilam sie taka szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
budze mojego niemęża szarpie,,,,, on sie zrywa myslac krzyczac co sie stalo!!!
a ja: kochanie!!!!!!!!!!!!!boże!!!!!!!!!!
on: boze co sie dzieje ?? ?? ?? jezu co sie dzieje ?? ??
ja: boże!!! boże misiek!!!
on: matko boska mów!
ja: bożeeee ja nosze w sobie czlowieka!!!!! to niezwykłe!!!!!!! :)

szkoda ze nie pomyslalam ze mogłam doprowadzic go do zawału :D :D :D
ale ogarneła mnie taka szalencza radosc eforia....i znowu w to uwierzyc nie moglam ze mam w sobie czlowieczka :)

Zgłoś nadużycie #7223 16 października 2015, 19:56

turboslimak Fajna mama

jogi napisał(a)

a ja czuje sie bardzo dobrze :) wrazliwsza wprawdzie jestem tez i tez zdarza mi sie puscic lezke przy jakis tam wzruszajacych sytuacjach ale generalnie nie dopuszczam do siebie zlych emocji,mysli...i tego wszystkim zycze :)

super ze czujesz sie dobrze i oby tak do konca ciazy :) a pozytywne myslenie tylko na babla dobrze wplynie :)

mnie lapie od paru dni taki bol miedzy zebrami....taki ucisk...oddychac nie moge...macie tak moze?

Zgłoś nadużycie #7224 16 października 2015, 19:59

kinste Gotowa na wszystko
turboślimak mój by mnie za to zabił chyba :D

Zgłoś nadużycie #7225 16 października 2015, 20:08

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

mi urosly najbardziej w pierwsze trzy miesiace......ale uwazam ze smarowanie tymi kremami to nic nie daje. naprawde...najdorzsze kremy nic nie daja...

dzis obudzilam sie taka szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale ogarneła mnie taka szalencza radosc eforia....i znowu w to uwierzyc nie moglam ze mam w sobie czlowieczka :)

tak sa czasem takie momenty kiedy tak bardzo to do nas dochodzi ze mamy w sobie nowe zycie, ktore zyje rusza sie dajac o sobie co jakis czas znac i to coraz bardziej dobitniej ;)

Zgłoś nadużycie #7226 16 października 2015, 20:09

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

super ze czujesz sie dobrze i oby tak do konca ciazy :) a pozytywne myslenie tylko na babla dobrze wplynie :)

mnie lapie od paru dni taki bol miedzy zebrami....taki ucisk...oddychac nie moge...macie tak moze?

takiego ucisku nie mam za to mnie co rusz pokluwa w okolicy kosci lonowej i dzis bol przeszedl na uda :(

Zgłoś nadużycie #7227 16 października 2015, 20:31

Gumsior Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Aaaa ja mam tak co dwa dni ale nauczyłam się nie zaskakiwać krzykami radości mojego P. bo jak zacznę rodzić to pomyśli, że znowu coś wymyślam.
Dzisiaj byłam w pracy no i nadrabiałam wykładowe zaległości i tyle mam nauki, że można tak powiedzieć, że nie mam kiedy się w spokoju wys**ć no ale chciałam to mam.
Odkryłam, że jak siedzę po turecku to wyjątkowo czuję jak Tosia się wierci. Dzisiaj okopała mi pęcherz ze wszystkich stron i zastanawiałam się aż skąd ona ma tyle siły a ja tyle sików hahaha
Dziewczyny wiecie, że pierwszą z odziedziczonych cech po rodzicach jaka się wykształca w okresie prenatalnym jest małżowina uszna? Już w pierwszych tygodniach nabiera kształt po którymś z rodziców :D

Zgłoś nadużycie #7228 16 października 2015, 23:40

motylek1909 Supermama
Dziewczyny, ja przeżyłam chwilę zgrozy. Poszłam do łazienki u teściów - sikam- podcieram się (dalej mnie wszystko swędzi) a tu różowa krecha... i już łzy w oczach! panika! mówię: jadę na izbę przyjęć~! ale sobie tłumaczę, ze to nie krew, wsadziłam palucha i nic tam nie ma w środku prócz białego śluzu. Zadzwoniłam na izbę, powiedziałam jaka jest sytuacja i że nie wiem co robić... połączyli mnie z lekarzem dyżurnym, opisałam mu stan itd. I kazał mi kupić tantum rosa i zrobić nasiadówkę, i posmarować clotrimazolem! tak jak radziłyście. Właśnie przygotowuję sobie wiadro i zaczynam. Mam nadzieję, że pomoże. Jeśli nie pomoże to w pon na izbę mam się zgłosić. Rety! Strachu się najadlam. Teraz już zero plamek ani nic także jestem spokojna. Dostałam kopy od małego więc jest OK. Ale się mocno wystarszylam :(

Zgłoś nadużycie #7229 17 października 2015, 0:05

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Dziewczyny, ja przeżyłam chwilę zgrozy. Poszłam do łazienki u teściów - sikam- podcieram się (dalej mnie wszystko swędzi) a tu różowa krecha... i już łzy w oczach! panika! mówię: jadę na izbę przyjęć~! ale sobie tłumaczę, ze to nie krew, wsadziłam palucha i nic tam nie ma w środku prócz białego śluzu. Zadzwoniłam na izbę, powiedziałam jaka jest sytuacja i że nie wiem co robić... połączyli mnie z lekarzem dyżurnym, opisałam mu stan itd. I kazał mi kupić tantum rosa i zrobić nasiadówkę, i posmarować clotrimazolem! tak jak radziłyście. Właśnie przygotowuję sobie wiadro i zaczynam. Mam nadzieję, że pomoże. Jeśli nie pomoże to w pon na izbę mam się zgłosić. Rety! Strachu się najadlam. Teraz już zero plamek ani nic także jestem spokojna. Dostałam kopy od małego więc jest OK. Ale się mocno wystarszylam :(

Ojej to przezylas :-( oby nic więcej się nie działo

Zgłoś nadużycie #7230 17 października 2015, 1:19

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Pisalam o tym juz kiedys. Taka jakby kolka ? Ja tak mam. To takie klucie jak czasami po biegach na lekcji wf u . Glebszego oddechu wziac nie mozna. Mysle ze to jakies nerwobole.