Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #7191 15 października 2015, 20:59

Lenka87 Fajna mama
Ja na kolacje pożarłam bułkę z dżemem z czarnej porzeczki :-)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #7192 15 października 2015, 21:04

Gumsior Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

kochana ja zezarlam sery plesniowe...i szynke dojrzewajaca....jak zjadlam to sobie przypomnialam ze nie wolno...
nic sie raczej nie stanie...

no to ja mialam raz taki uciesk ze w ciagu 20 minut 5 razy bylam na sikaniu......nie do wiary :D

wspaniale ze wszystko okej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kitek mitek fajne okreslenie..... :)
i pomyslec jaka my ulge czujemy co miesiac a kiedy robili maksymalnie 3 usg na cala ciaze nie?
:)

dzis bylam w hurtowni ogladac wozki patrzcie w czym sie zakochalam.....

byl super sprzedawca i tak mi doradzil....widziala ze ejstem zielona :D :D

Turbo marzyłam o tym pierwszym wózku!!! Ale wiesz ile on waży!? 16 kg spacerówka ponoć! Powiedz mi jaki on jest skoro widziałaś/macałaś go na żywo!?

Zgłoś nadużycie #7193 15 października 2015, 21:33

jogi Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Szczerze to nie wiem, u mojej matki to przeszło chyba z pokolenia na pokolenie bo moja babka(już nie żyje zresztą) pomimo że miała 4 dzieci zawsze faworyzowala i uznawala tylko moją matke innym dzieciom (pamiętam to jeszcze jak za dzieciaka do banku jezdzilismy) potrafiła drzwi nie otworzyc :-/ np mojej matki siostra przyjechała dzwoniła pukala,my byliśmy wtedy u babki a ona ciotce nie otworzyla drzwi :-/ tak samo moja matka robi moja siostra z nią mieszka mało tego mnie wydziedziczyli i pomimo że moja siostra ja traktuje jak piąte koło u wozu ta jej mało co w dupe nie wejdzie :-/ dziś np widziałam że byli w galerii handlowej koło mojego domu a do mnie nie weszli pomimo że wiedzą że jestem przeziębiona i że byli ostatnio u mnie na mikiego urodzinach w sierpniu :-/ szkoda mówić

:(

Zgłoś nadużycie #7194 15 października 2015, 21:34

jogi Gotowa na wszystko

onea napisał(a)

Hej dziewczyny, ja już po wizycie. Same dobre wiadomości, dziecko ma już 18 cm ! rozwija się prawidłowo ! Próbowaliśmy dopatrzeć co to za płeć. Na USG dopochwowym wyszło, że dziewczynka - ku mojemu zaskoczeniu bo ja cały czas obstawiam faceta. A na USG na brzuchu zauważyła coś między nogami. Także zostaje znów 50 a 50 do następnej wizyty. Fajnie się ruszał i obracał ten mój Kitek Mitek :) Oh co za ulga po każdej wizycie....
Kolejna 17.11

super ze wszystko ok :)

Zgłoś nadużycie #7195 15 października 2015, 21:35

jogi Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Szkoda! Tak to bedziesz miała niespodziankę ;p ale liczymy na to ze maluch jednak sie pokaże ;)

trzymajcie kciuki prosze :)

Zgłoś nadużycie #7196 15 października 2015, 21:39

jogi Gotowa na wszystko
[QUOTE=MamaAnia25;2904558]Dzisiaj wizyta na wizycie wszystko okk ;) dzidzia rosnia potwierdzone ze dxiewczynka;D musze kontrolowac cisnienie a dokladnie puls bo mam taki troche na granicy :p no i tsh mialam troche za wysokie ostatnio i musze powtorzyc wynik i wtedy wdrozymy leki...a tak wszystko ok ;) a dziewczyny jak cos jesli macie w okolicu apteke"niezapominajka" to jest w promocji femibion natal 2+ kosztuje 27 zl z groszem ;) normalnie kosztował ok 50 zl takze oplaca sie ;) )[/QUOT
super :)

Zgłoś nadużycie #7197 15 października 2015, 21:41

jogi Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Przed chwila dzwonila babka z Düsseldorfu ( klinika genetyczna) maja przyjsc poczta kolejne wyniki badan z amniopunkcji . Upewniala sie czy podany adres jest wlasciwy. Maz nie wytrzymal i zapytal czy wszystko ok. Powiedziala ze jest dobrze 😊 uffffff. Mi tak sie wydawalo wlasnie ze cos mowila wtedy o innych wynikach ktore beda dopiero po dwoch tygodniach, ale z moim niemieckim nie bylam pewna 😉 jednak dobrze zrozumialam. No nic. Najwazniejsze ze dzidziulka nasza zdrowa.

SUPER :) :)

Zgłoś nadużycie #7198 15 października 2015, 22:21

motylek1909 Supermama
No, ja już w łóżku... odrabiałam część lekcji na weekend, ale mam jeszcze mnóstwo do zrobienia :/ jutro chyba wstanę o 6 i to ogarnę,bo jeszcze mieszkanie muszę posprzątać, a mąż ma jutro urodziny... i będzie chciał jechać pewnie do swoich rodziców, do moich raczej też... więc wieczorem to się raczej nie pouczę :(

Dobranoc dziewczyny!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7199 15 października 2015, 22:26

motylek1909 Supermama
Gumisior - podawałaś mi datę kolejnej wizyty? bo nie mam wpisanej i nie mogę znaleźć w postach :/

asienka90 - Ty też pwoiedz kiedy kolejną wizytę masz :)

staram się uzupełniać tabelę na bieżąco ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7200 16 października 2015, 0:21

szczesliwamamusia Fajna mama
Mi podoba się ten pierwszy wózek. Taki nowoczesny wygląd ma :)

Zgłoś nadużycie #7201 16 października 2015, 9:00

turboslimak Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Turbo marzyłam o tym pierwszym wózku!!! Ale wiesz ile on waży!? 16 kg spacerówka ponoć! Powiedz mi jaki on jest skoro widziałaś/macałaś go na żywo!?

nie sa az takie ciezkie....ja nie podnosilam ale Pan mowil ze wszystkie podobnie waza te na pompowanych kolach ...noi one sa lzejesze...ale wszystkie genralnie maja taki prosty mechanizm skladania...

nie dzwigałam no bo w ciazy jestem ale kurcze jakos musze sprawdzic te wozki ;p
Pan mi powiedzial szczerze ze dzis wozki  firmy bebetto i tako roznia sie tylko bajerami wszystkie sa generalnie podobne...wszystkie gondole do pol roku dla dziecka...wiekszosc ma podwojna amortyzacje....mechanizmy zmiany gondoli na  klik klik albo na wpinke tzn z przyciskiem...kazdy ma regularna raczke...tak naprawde one roznia sie wygladem :)
ceny wszystkich sa podobne...
boje sie tlyko ze ten 1 marynarski bedzie   za ciemny i dziecku bedzie za goraco wiosna/latem.....
mamania25  super ze z corcia wszystko okej! :) :) :) :)
u mnie  wygrywa pasztet z koguciekiem...wiem ze to zadne witaminy i zadne jedzenie .. :D ale jem codziennie kanapki z pasztetem od paru dni nie moge sie powstrzymac...i wcale nie mam ochote na domowe pasztety tylko na ten z kogucikiem ;p

Zgłoś nadużycie #7202 16 października 2015, 9:11

motylek1909 Supermama
Hej! Ja sie wlasnie obudziłam! Leje deszcz cały czas :(

Zgłoś nadużycie #7203 16 października 2015, 9:44

jogi Gotowa na wszystko
dzien dobry,

pokaze Wam moj brzucholek w zaczynajacym sie dzisiaj 20 tygodniu :)

Zgłoś nadużycie #7204 16 października 2015, 9:45

motylek1909 Supermama

jogi napisał(a)

dzien dobry,
pokaze Wam moj brzucholek w zaczynajacym sie dzisiaj 20 tygodniu :)

śliczny brzuszek :) i gratuluję 20 tygodnia :)

Zgłoś nadużycie #7205 16 października 2015, 9:47

jogi Gotowa na wszystko
jak sie czujesz motylku? wspolczuje deszczu..nienawidze...

Zgłoś nadużycie #7206 16 października 2015, 9:48

motylek1909 Supermama

jogi napisał(a)

jak sie czujesz motylku? wspolczuje deszczu..nienawidze...

a dziękuję, w porządku. Tylko przez tą pogodę nic się nie chce. Czekam po tabletkach żeby zjeść śniadanie i biorę się za naukę...

Zgłoś nadużycie #7207 16 października 2015, 9:50

jogi Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

a dziękuję, w porządku. Tylko przez tą pogodę nic się nie chce. Czekam po tabletkach żeby zjeść śniadanie i biorę się za naukę...

to zycze Ci milej nauki :) zeby latwo,szybko i na dlugo wchodzilo do glowy :)

Zgłoś nadużycie #7208 16 października 2015, 9:53

motylek1909 Supermama

jogi napisał(a)

to zycze Ci milej nauki :) zeby latwo,szybko i na dlugo wchodzilo do glowy :)

nie zdawałam sobie sprawy, że tej nauki w zwykłej szkole policealnej będzie aż tyle :P no ale ciekawią mnie te rzeczy więc mam nadzieję, że uda mi się dobrze na jutro przygotować :)

Zgłoś nadużycie #7209 16 października 2015, 9:57

anjaaa Gotowa na wszystko
Witajcie 😊
Ja dzis wolne przymusowe. Dzieci w żłobku poległy i musieliśmy odwołać dwoje i zamknąć. Pogoda nie służy nikomu.
A ja juz byłam na pobraniu krwi. Oczywiście jak zwykle panikara prawie zemdlałam.

Troche mi apetyt osłabł. W pierwszym trymestrze jadłam co 2 godziny bo ciągle głodna byłam a teraz juz tak nie musze. I waga stoi na szczęście juz tak nie tyje. 😊

Zgłoś nadużycie #7210 16 października 2015, 10:20

kinste Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny .. ja dzisiaj mam placzliwy dzień .. wyszykowalam brata na wycieczkę zawiozlam go do szkoły i w samochodzie jak byłam już sama się poplakalam bo bałam się że coś mu się stanie .. A przecież to rozsądny chłopak ..

Co kawałek płacze.. jakaś babka plakala w serialu który lecial w tle to i ja zaczęłam .. jakas masakra dzisiaj ze mną jest ..