Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #7171 15 października 2015, 15:31

meg86 Gotowa na wszystko
Faktycznie teraz w Google sobie wrzuciłam i wątróbki nie można jeść,no ja w niedzielę raz jadłam trudno chyba się nic złego nie wydarzyło,nie jem tego na codzień także myślę że jakoś raz zje nic się nie stanie
Co więcej wyczytalam że np pasztetow też nie można jeść bo zawierają watrobke

Zgłoś nadużycie #7172 15 października 2015, 15:32

meg86 Gotowa na wszystko

grZANKA napisał(a)

W sumie nie pytalam..a czemu smazonej ??

No bo wydawało mi się ze jak usmazona to powinno być ok a nie jest

Zgłoś nadużycie #7173 15 października 2015, 15:34

grZANKA Gotowa na wszystko
Owoców morza też nie można, a pozwoliła sobie z 2 razy... Ale to wszystko raczej jakoś nagminnie... Rozumiem alkoholu nie można, coli.. Ale watrobke też bym zjadla... Ummm

Zgłoś nadużycie #7174 15 października 2015, 15:41

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
Dzisiaj wizyta na wizycie wszystko okk ;) dzidzia rosnia potwierdzone ze dxiewczynka;D musze kontrolowac cisnienie a dokladnie puls bo mam taki troche na granicy :p no i tsh mialam troche za wysokie ostatnio i musze powtorzyc wynik i wtedy wdrozymy leki...a tak wszystko ok ;) a dziewczyny jak cos jesli macie w okolicu apteke"niezapominajka" to jest w promocji femibion natal 2+ kosztuje 27 zl z groszem ;) normalnie kosztował ok 50 zl takze oplaca sie ;) )

Zgłoś nadużycie #7175 15 października 2015, 15:47

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Dziewczyny watrobki nie mozna jesc w jakichs mega ilosciach, ale od czasu do czasu mozna spokojnie sobie pozwolic. Ja uwielbiam najbardziej drobiowa , uduszona we wlasnym sosie.... do tego kapusta kiszona i ziemniaczki. .. mniam. Kurde! Ostatnio cos non stop do wszystkiego bym jadla kapuche kiszona. W ogole ta ciaza jakas kwasna... rolmopsy, sledzie, kapusta... a mowia ze na dziewczynke je sie slodkie 😉 zabobony.

Zgłoś nadużycie #7176 15 października 2015, 15:50

MamaAnia25 napisał(a)

Dzisiaj wizyta na wizycie wszystko okk ;) dzidzia rosnia potwierdzone ze dxiewczynka;D musze kontrolowac cisnienie a dokladnie puls bo mam taki troche na granicy :p no i tsh mialam troche za wysokie ostatnio i musze powtorzyc wynik i wtedy wdrozymy leki...a tak wszystko ok ;) a dziewczyny jak cos jesli macie w okolicu apteke"niezapominajka" to jest w promocji femibion natal 2+ kosztuje 27 zl z groszem ;) normalnie kosztował ok 50 zl takze oplaca sie ;) )

Wspaniale wieści. Nie macie pojecia jak bardzo ciesze sie ze na naszym wątku jest spokoj i nasze bobasy sa zdrowe.

Zgłoś nadużycie #7177 15 października 2015, 15:56

Przed chwila dzwonila babka z Düsseldorfu ( klinika genetyczna) maja przyjsc poczta kolejne wyniki badan z amniopunkcji . Upewniala sie czy podany adres jest wlasciwy. Maz nie wytrzymal i zapytal czy wszystko ok. Powiedziala ze jest dobrze 😊 uffffff. Mi tak sie wydawalo wlasnie ze cos mowila wtedy o innych wynikach ktore beda dopiero po dwoch tygodniach, ale z moim niemieckim nie bylam pewna 😉 jednak dobrze zrozumialam. No nic. Najwazniejsze ze dzidziulka nasza zdrowa.

Zgłoś nadużycie #7178 15 października 2015, 16:28

kinste Gotowa na wszystko
No raz na jakiś czas chyba można tą wątróbkę :) Z drugiej strony mogli mi tak mówić bo jej nie lubią :D 😂

Zgłoś nadużycie #7179 15 października 2015, 16:58

anjaaa Gotowa na wszystko
Wątroba jest narządem który filtruje nieczystości i toksyny z organizmu wiec jest nie wskazana do częstego jedzenia. Max raz w miesiącu. O kobietach w ciąży nie słyszałam ale mysle ze raz na jakiś czas nie zaszkodzi 😊 osobiście wątroby nienawidzę wiec niemam problemów 😊
Fety tez niby nie można w ciąży ale jak z mleka pasteryzowanego to nie ma przeciwskazań 😊

Wszystkie takie nowinki trzeba z przymrużeniem oka i na zdrowy rozum 😊

Zgłoś nadużycie #7180 15 października 2015, 18:19

właśnie przejrzałam wyniki moczu na moim profilu i ph zeszło mi z 8 do 6 :)

Zgłoś nadużycie #7181 15 października 2015, 18:25

turboslimak Fajna mama

meg86 napisał(a)

Faktycznie teraz w Google sobie wrzuciłam i wątróbki nie można jeść,no ja w niedzielę raz jadłam trudno chyba się nic złego nie wydarzyło,nie jem tego na codzień także myślę że jakoś raz zje nic się nie stanie
Co więcej wyczytalam że np pasztetow też nie można jeść bo zawierają watrobke

kochana ja zezarlam sery plesniowe...i szynke dojrzewajaca....jak zjadlam to sobie przypomnialam ze nie wolno...
nic sie raczej nie stanie...

ROKIKOKI napisał(a)

Mam identycznie. I kłuje mnie tak codziennie w nocy jak np. wstaje do toalety, albo właśnie jak zmieniam gwałtownie pozycję. Wydaje mi się, ze jest to całkiem. normalne. ;)

no to ja mialam raz taki uciesk ze w ciagu 20 minut 5 razy bylam na sikaniu......nie do wiary :D

onea napisał(a)

Hej dziewczyny, ja już po wizycie. Same dobre wiadomości, dziecko ma już 18 cm ! rozwija się prawidłowo ! Próbowaliśmy
dopatrzeć co to za płeć. Na USG dopochwowym wyszło, że dziewczynka - ku mojemu zaskoczeniu bo ja cały czas obstawiam faceta. A na USG na brzuchu zauważyła coś między nogami. Także zostaje znów 50 a 50 do następnej wizyty. Fajnie się ruszał i obracał ten mój Kitek Mitek :) Oh co za ulga po każdej wizycie....
Kolejna 17.11

wspaniale ze wszystko okej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kitek mitek fajne okreslenie..... :)
i pomyslec jaka my ulge czujemy co miesiac a kiedy robili maksymalnie 3 usg na cala ciaze nie?
:)

dzis bylam w hurtowni ogladac wozki patrzcie w czym sie zakochalam.....

byl super sprzedawca i tak mi doradzil....widziala ze ejstem zielona :D :D

Zgłoś nadużycie #7182 15 października 2015, 18:29

turboslimak Fajna mama
ten w srodku wozek to ekoskóra wiec PAn mowil ze latwo sie czysci...

Zgłoś nadużycie #7183 15 października 2015, 18:47

motylek1909 Supermama

MamaAnia25 napisał(a)

Super ze wszystko w porzadku ;) a kiedy kolejna wizyta? I super ze potwierdzona dziewczyna ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7184 15 października 2015, 18:49

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

kochana ja zezarlam sery plesniowe...i szynke dojrzewajaca....jak zjadlam to sobie przypomnialam ze nie wolno...
nic sie raczej nie stanie...

no to ja mialam raz taki uciesk ze w ciagu 20 minut 5 razy bylam na sikaniu......nie do wiary :D

wspaniale ze wszystko okej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kitek mitek fajne okreslenie..... :)
i pomyslec jaka my ulge czujemy co miesiac a kiedy robili maksymalnie 3 usg na cala ciaze nie?
:)

dzis bylam w hurtowni ogladac wozki patrzcie w czym sie zakochalam.....

byl super sprzedawca i tak mi doradzil....widziala ze ejstem zielona :D :D

Pierwszy mi sie podoba :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7185 15 października 2015, 18:50

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach
Wątróbki nie można? Jadłam ze 3 razy i nic mi nie jest :)

Zgłoś nadużycie #7186 15 października 2015, 18:51

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach
Tzn małej 😌

Zgłoś nadużycie #7187 15 października 2015, 18:55

motylek1909 Supermama

Jasmin_9 napisał(a)

Wątróbki nie można? Jadłam ze 3 razy i nic mi nie jest :)

Ściema jakas :p

Zgłoś nadużycie #7188 15 października 2015, 18:57

motylek1909 napisał(a)

Ściema jakas :p

to w domu robią mnie w baloona :D chyba im zafunduję wątróbkę za karę :D
nie wiem jak można tego nie lubić :)

Zgłoś nadużycie #7189 15 października 2015, 19:26

onea Zaprawiona w bojach
Turbo slimak,rewelacyjne te wózki. Też na taki będę polować , ale w jakejś przystpnej cenie.
A co do Kitka Mitka to już się tak utarło, że mówię tak do mojego męża od wielu lat. Teraz mam przeczucie, że mieszkaniec mojego brzucha to facet i dlatego też mały kitek mitek :) uwielbiam to określenie.

Co jemy na kolacje dziewczyny ? :)
Proponuje kanapki z pasta z awokado, jajek i papryki i sook domowej roboty.

Zgłoś nadużycie #7190 15 października 2015, 20:50

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach

motylek1909 napisał(a)

Super ze wszystko w porzadku ;) a kiedy kolejna wizyta? I super ze potwierdzona dziewczyna ;)

Wizyta 12.11 a prenatalne 18.11 ;)