Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #7131 15 października 2015, 12:04

kinste Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Dziękuję za troskę,pochodziłam trochę bo małemu śniadanie robiłam i przeszło,tak sobie pomyślałam że może mała mi gdzieś tam ucisnela?być może jak zaczęłam chodzić to się przekrecila i przestało boleć kluc,nie wiem w każdym razie już nie boli

Poza tym dziś po raz kolejny przekonałam się ze na rodziców liczyć nie mogę w żaden sposób :-( przykre bo mieszkają 5 km ode mnie a z ich strony żadnego zainteresowania nie ma nami :-(

Może to prawda bo jednak te nasze dzieciaczki są coraz większe :)
Moje maleństwo najbardziej lubi kopać mnie w pecherz :D to najlepsza zabawa :)

Zgłoś nadużycie #7132 15 października 2015, 12:07

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Może to prawda bo jednak te nasze dzieciaczki są coraz większe :)
Moje maleństwo najbardziej lubi kopać mnie w pecherz :D to najlepsza zabawa :)

u mnie w ogóle dziwnie, bo serduszko jest całkiem z lewej strony przy kości biodrowej, kopki czuję albo na środku wzgórka albo po prawej stronie :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7133 15 października 2015, 12:19

kinste Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

u mnie w ogóle dziwnie, bo serduszko jest całkiem z lewej strony przy kości biodrowej, kopki czuję albo na środku wzgórka albo po prawej stronie :D

Ja dawno serduszka nie słuchałam ..
Motylku, wbrew pozorom to już duże te nasze dzieciaczki :) aplikacja moja ciąża mówi mi że dzieciątko ma już 14 cm :)

Ja mam takie śmieszny problem bo jak siessiedzę jakieś 15-20 minut to mi pośladki drętwieją :D

Zgłoś nadużycie #7134 15 października 2015, 12:20

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Motylku, wbrew pozorom to już duże te nasze dzieciaczki :) aplikacja moja ciąża mówi mi że dzieciątko ma już 14 cm :)

Ja mam takie śmieszny problem bo jak siessiedzę jakieś 15-20 minut to mi pośladki drętwieją :D

a jak się wyprostuje to podobno nawet 25 cm! ogromne :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7135 15 października 2015, 12:20

motylek1909 Supermama
jadę do mamy, mężu dziś do 18 w pracy to mnie odbierze po kosmetyczce :)

Zgłoś nadużycie #7136 15 października 2015, 12:21

jogi Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Mi jeszcze bardzo sie podoba Anielka 😉 takze zobaczymy. A kiedy teraz masz wizyte ? Moze juz bedzie wiadomo...

te dlugo wyczekiwane drugie polowkowe usg bede miala 27.10.mam nadzieje ze poznam wtedy plec bo jak wtedy malenstwo nie pokaze co ma miedzy nozkami to plci niestety nie poznam az do porodu

Zgłoś nadużycie #7137 15 października 2015, 12:23

jogi Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

A jajka nie dajesz? Ja dzis wbilam .. w sumie to nigdy nie pamiętam czy do kopytek dodaje sie tez mąkę ziemniaczaną 😉 dlatego zapytałam jak robisz dla pewnosci 😊

a tak dodaje tez jajko ale w sumie nie zawsze

Zgłoś nadużycie #7138 15 października 2015, 12:23

motylek1909 Supermama

jogi napisał(a)

te dlugo wyczekiwane drugie polowkowe usg bede miala 27.10.mam nadzieje ze poznam wtedy plec bo jak wtedy malenstwo nie pokaze co ma miedzy nozkami to plci niestety nie poznam az do porodu

a u was nie ma usg w 30 tyg?

Zgłoś nadużycie #7139 15 października 2015, 12:29

Gumsior Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Gumsior u was zajęcia są rano?

O 9.45 w kazdy czwartek, a od 31 tc jeszcze jakis dzien dojdzie zeby byly 2 dni w tg bo polozna powiedziala ze tak nam sie nalezy tyle ze w przychodniach "nie ma czasu" dla ciezarnych.

Zgłoś nadużycie #7140 15 października 2015, 12:32

jogi Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Hej! Na kopytka to i ja mam ochote :p ale u mnie dzis zupa grochowa ;)

Pogoda straszna, wieje i pada... A na 17 ide z mama do kosmetyczki na regulacje i henne brwi ;) musze sie do fryzjera zapisać przed wszystkimi świętymi...

o zjadlabym zupe grochowa.wieki nie robilam... dzis u mnie na obiad grillowana piers z kurczaka z duszonymi pieczarkami, pieczonymi ziemniakami i surowką ( salata, rzodkiewka, jogurt grecki) a na jutro planuje łazanki

Zgłoś nadużycie #7141 15 października 2015, 12:32

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Słuchajcie jak to jest z tą szkołą rodzenia? Chodzi się do niej raz w tygodniu w określony dzień i godzinę czy można sobie indywidualnie ułożyć plan? Bo jak z góry założony jest plan to chyba sama pójdę przez pracę Mojego.. :/

Zgłoś nadużycie #7142 15 października 2015, 12:33

jogi Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

a u was nie ma usg w 30 tyg?

nie ma niestety kochana :( sa tylko i wylacznie 2 usg, w 12/13 tyg i 20/21

Zgłoś nadużycie #7143 15 października 2015, 12:35

jogi Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Cześć wy o kopytkach które uwielbiam ale bede musiała przejść dietę wczoraj musiałam sie zatruć w pizzy hut i niby biegunka i usnęłam ale wstałam i dalej kręci brzuch i wogole nie mam apetytu:/ to sie załatwić można :(

oj biedna,oby szybko przeszlo.w takich miejscach to mozna sie czasem zalatwic :/

Zgłoś nadużycie #7144 15 października 2015, 12:37

jogi Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Dziewczyny kluje któraś tak na dole całkiem koło cipki?
Bo mnie znowu od wczoraj kluje i już głową pracuje czy aby wszystko ok :-(

mnie czasem tez cos zakluje ale tak znosnie i przechodzi szybko

Zgłoś nadużycie #7145 15 października 2015, 12:38

jogi Gotowa na wszystko

kasik077 napisał(a)

Cześć MArcóweczki! Ahh dawno mnie nie było, ale zawsze o Was myslęz wyrzutami, że się nie udzielam :(
Podajcie link do fb plis albo zapiszcie mnie :) łatwiej mi jest udzielać sie na fb jednak niż wchodzic na fm, bo duzo sieu nas ostatnio dziejee.

Brzuch ogromny, mezul co chwile w rozjazdach, ja do pracy, młoda do żłobka. Ja mam wszystko na swojej głowie i nikogo do pomocy. Upadłam psychicznie na początku października . Myslałam, że się nie podniosę. Leżałam pół września po prostu w łóżku, marazm totalny - tylko dziecko odbierałam i zaprowadzałam do żłobka. Psychicznie minus sto :( do tego na początku października ja zaczynałam prace, mój maż wyjechał daleko a ja i dziecko do tego giga przeziebienie. Ona goraczkuje, mnie telepie... ahhh szkoda gadac :( jeszcze smarkamy.

Ciezko jest byc w ciazy i miec roczniaka w domu. Wieczorem siadam z komórka i łatweij mi na fb cos kontrolować, dlatego będę wdzieczna o dodanie mnie do grupy :)

kasik fajnie ze sie odezwalas :) zycze lepszego samopoczucia. a odnosnie fc wyslalam Ci wiadomosc na priv

Zgłoś nadużycie #7146 15 października 2015, 12:40

jogi Gotowa na wszystko

Lenka87 napisał(a)

Tak wogóle to zaczynamy dzisiaj 21 tc :D Oto domek Julci :)

spory domek ma juz Julcia :) ja jutro pstrykne foto na moj 20 tydzien

Zgłoś nadużycie #7147 15 października 2015, 12:43

jogi Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

o super! :) widzę, że chyba dużo z nas się wybrało do szkoły rodzenia :)

ja w pierwszej ciazy chodzilam i bylo warto.teraz juz nie potrzebuje

Zgłoś nadużycie #7148 15 października 2015, 12:46

jogi Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Dziękuję za troskę,pochodziłam trochę bo małemu śniadanie robiłam i przeszło,tak sobie pomyślałam że może mała mi gdzieś tam ucisnela?być może jak zaczęłam chodzić to się przekrecila i przestało boleć kluc,nie wiem w każdym razie już nie boli

Poza tym dziś po raz kolejny przekonałam się ze na rodziców liczyć nie mogę w żaden sposób :-( przykre bo mieszkają 5 km ode mnie a z ich strony żadnego zainteresowania nie ma nami :-(

przykre to ze na najblizszych nie mozna liczyc :( ale czemu oni tak sie zachowuja?żywią jakąś uraze?

Zgłoś nadużycie #7149 15 października 2015, 12:52

jogi Gotowa na wszystko
witam,
ale ten czas leci.. odprowadzilam malegi do przedszkola.przyszlam,zrobilam sobie Inke i zjadlam kawalek szarlotki.posiedzialam moze z pol godziny.w miedzy czasie wrzucilam pranie,posciagalam suche i przygotowalam do prasowania.poprasowalam caly duzy kosz.chwilke znow na internet poczytac co u Was.pranie sie skonczylo,trzeba rozwiesic i zaraz ide znow po malego.i kiedy te 4godz zlecialy? a moj maz teraz twierdzi ze jak maly chodzi do przedszkola na te 4 godzinki to ja mam tyyyyyle czasu dla siebie :/

Zgłoś nadużycie #7150 15 października 2015, 12:54

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

A mi już od jakiegoś czasu w nocy dretwieja i tak jakby w tym dretwieniu bolą ręce od łokcia w dół wcześniej myślałam że tylko mi się wydaje że mi się tak robi ale dziś ewidentnie mnie lewa ręka od łokcia w dół bolała i była zdretwiala