Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6991 14 października 2015, 7:59

Lenka87 Fajna mama
A turboslimak nie miała mieć wczoraj wizyty? Czemu się nie odzywa?
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #6992 14 października 2015, 8:12

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny muszę was o cos zapytać :( wczoraj pisałam kiedy zobaczę ruchy dziecka no i w wannie zobaczyłam 1 raz cudowne uczucie prawie płakałam ze szczęścia a dzis po nocy jaka mi zafundowała czuje sie jak wyrodna matka;( nie spałam wogole bo tak sie wiercila... To takie dziwne jak sie tak mocno wierci ze nie mogę usnac i odrazu sie denerwuje :( wstałam taka zrezygnowana ze co ze mnie za matka..dziewczyny czy to kwestia przyzwyczajenia czy u mnie jakieś nerwice sie odzywają? :(

Zgłoś nadużycie #6993 14 października 2015, 8:17

kinste Gotowa na wszystko
Szczesliwamamusia a jakie okolice w łódzkim ? Też z łódzkiego jestem :)

Zgłoś nadużycie #6994 14 października 2015, 8:21

kinste Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Cześć dziewczyny muszę was o cos zapytać :( wczoraj pisałam kiedy zobaczę ruchy dziecka no i w wannie zobaczyłam 1 raz cudowne uczucie prawie płakałam ze szczęścia a dzis po nocy jaka mi zafundowała czuje sie jak wyrodna matka;( nie spałam wogole bo tak sie wiercila... To takie dziwne jak sie tak mocno wierci ze nie mogę usnac i odrazu sie denerwuje :( wstałam taka zrezygnowana ze co ze mnie za matka..dziewczyny czy to kwestia przyzwyczajenia czy u mnie jakieś nerwice sie odzywają? :(

Ja na początku bylam tak zzaaferowana tymi ruchami ze na początku się kladlam 😂 dlaczego nie wiem ale już normalnie funkcjonujemy :) kopie coraz bardziej :)

Dzisiaj w nocy mi się śniło ze mam syna i tak się do mnie pięknie uśmiechał .. cudo :)

Zgłoś nadużycie #6995 14 października 2015, 8:28

kinste napisał(a)

Ja na początku bylam tak zzaaferowana tymi ruchami ze na początku się kladlam 😂 dlaczego nie wiem ale już normalnie funkcjonujemy :) kopie coraz bardziej :)

Dzisiaj w nocy mi się śniło ze mam syna i tak się do mnie pięknie uśmiechał .. cudo :)

Czyli idzie sie przyzwyczaić? Teraz po śniadanku tak kopnęła az brzuch sie poruszył rano juz inaczej reaguje..

Zgłoś nadużycie #6996 14 października 2015, 8:30

Lenka87 Fajna mama

Jasmin_9 napisał(a)

Myślę że to kwestia przyzwyczajenia. Te pierwsze wyraźnie ruchy, zwłaszcza w pierwszej ciąży są ogromnym przeżyciem, ale jeszcze z tydzień i dziecko będzie sobie kopać a Ty będziesz spała jak suseł :-)

Zgłoś nadużycie #6997 14 października 2015, 8:30

meg86 Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Ja uwielbiam krecenie się mojej gwiazdy ;-) owszem jak czasem mi okopuje pęcherz albo nie wiem szyjke czy coś w jej okolicy nie jest to miłe aczkolwiek niezloszcze się wtedy jestem spokojna,być może ty potrzebujesz czasu aby się przyzwyczaić do jej ruchów obecnosci

Zgłoś nadużycie #6998 14 października 2015, 8:37

Lenka87 napisał(a)

Myślę że to kwestia przyzwyczajenia. Te pierwsze wyraźnie ruchy, zwłaszcza w pierwszej ciąży są ogromnym przeżyciem, ale jeszcze z tydzień i dziecko będzie sobie kopać a Ty będziesz spała jak suseł :-)

Chyba ze ten brak snu to z emocji.. No nic czas pokaże nie mniej jednak fajnie ze ja czuje bo wiem ze żyje ;)

Zgłoś nadużycie #6999 14 października 2015, 8:38

Lenka87 Fajna mama
Mnie Mała bardzo często po szyjce kopie i szczerze, jest to bardzo nieprzyjemne. Ale wtedy pukam kilka razy w brzuch i się obraca :-)

Zgłoś nadużycie #7000 14 października 2015, 8:45

meg86 Gotowa na wszystko

Lenka87 napisał(a)

Mnie Mała bardzo często po szyjce kopie i szczerze, jest to bardzo nieprzyjemne. Ale wtedy pukam kilka razy w brzuch i się obraca :-)

Ja staram się nie pukać w brzuch nie trzasc brzuchem jak się nie odzywa bo z mikim tak robiłam i wydaje mi się ze przez to od urodzenia miał zaburzony rytm dnia a np u Liwi już wiem jakie pory ma na drzemkę kiedy się bawi i niech tak zostanie taka uporzadkowana bo przy mikim była tragedia

Zgłoś nadużycie #7001 14 października 2015, 8:49

Lenka87 Fajna mama

meg86 napisał(a)

Ja staram się nie pukać w brzuch nie trzasc brzuchem jak się nie odzywa bo z mikim tak robiłam i wydaje mi się ze przez to od urodzenia miał zaburzony rytm dnia a np u Liwi już wiem jakie pory ma na drzemkę kiedy się bawi i niech tak zostanie taka uporzadkowana bo przy mikim była tragedia

Ja też jej specjalnie nie budzę :-) Po prostu jak kopie w jakieś mało przyjemne miejsce to próbuję ją zachęcić do zmiany pozycji. Jak śpi to wogóle brzucha nie dotykam

Zgłoś nadużycie #7002 14 października 2015, 8:56

anjaaa Gotowa na wszystko
Meg pracuje w żłobku 😊

Zazdroszczę wam tych kopniaków. U mnie tylko cos bulgocze w brzuchu zawsze rano i wieczorem. W dzień od czasu do czasu

Zgłoś nadużycie #7003 14 października 2015, 9:08

turboslimak Fajna mama
Jestem brrrr. Jezu telefon mi padł spałam u mamy i cos mi sie stało z ładowarka przestała ładować!!! Skubanica po nocnym ładowaniu a raczej całonocnym mam i tak tylko pol baterii ale dziad sie włączył i jestem! Wizyta trwała 20 minut bo byłam na nogach i musiałam na pociag zdążyć ale szyjka ok śluz ok dzidzia ok następna za miesiąc wizyta ta była pozno bo 19:40 weszłam do gabinetu zrobił usg serducho biło mowi ze wszystko w porzadeczku formalności wypełnił wyniki badan dobre ale jeszcze walczymy z moczem tzn bakteriami ale z 6,5 tysiaca jest tylko 460 jednostek takze dobrze noi kazał zrobic glukozę na czczo i z obciążeniem chyba sie pozygam jak to wypije ...Zośka mniej ruchliwą sie zrobiła .pojde sama od siebie zrobic próby wątrobowe bo swędza mnie te plamokrostki na pupie . Lekarz pochwalił moja sukienkę w kratę i narzutke mowię ze sama szukam pytał czy szyje tez dla innych mowię ze tak ake chwilowo firma nie działa . miło ze zauważył ze ciekawy materiał ma a sukienka taki ciążowy Worek bez przygód sie nie obyło bo udać na nogach na kolejkę moja mamusia wymyśliła skrót taaaki skrót ze kolejka nam uciekła i do następnej stacji szliśmy przez las na nogach bo znalazłysmy sie idealnie pomiędzy dwoma przystankami takze kręgosłup wlazł mi w dupę :-)

Motylku następna wizyta 10.11 o 19:30 za miesiąc :-) :-)
Zaraz was nadrobie :-)

Zgłoś nadużycie #7004 14 października 2015, 9:17

turboslimak Fajna mama
Lenka piękna dzidzia :-) 3d zdjęcie sama słodycz :-) )))

Motylku jak wracałam z zakopca tak mnie swedzialo a clotrimazolum było w domu
Kupiłam chusteczki nawilżane rumiankowe i mi pomogło
Ale w domu i tak clotrimazolum zastosowałam
Dzieki tym chusteczki przeżyłam bo tak mnie swedzialo ze az irytowało mnie to
Myslalam ze sobie pipke wydrapie :D

Zgłoś nadużycie #7005 14 października 2015, 9:25

turboslimak Fajna mama

Jasmin_9 napisał(a)

Ojej nie przejmuj sie:* wiesz Ile razy ja wstaje zła ze nie spie? :( dzis od 5 nie spie niby sie nie wierci mocno ale spać nie moge.. Organizm moj jest pobudzony ..
Wiesz ile razy powiedziałam w nerwach ze zaluje tej ciazy? A wcale nie zaluje i tak nie mysle tylko byłam w takich bólach nerwach niemocy siedząc w zimnej wannie bliska omdlenia ze moj to słyszał a w duchu tak nie myslalam ale to nie znaczy ze jestesmy lub bedziemy złymi matkami :-)
Miałam naprawde depresyjne chwile.

U mnie nie ma rytmu dnia wcziraj mi o 17 ruszala sie a wieczorem sekundy pulsowania i nic..
Ostatnio mało sie wierci .. Moze to lepiej? Niech duzo spi

Zgłoś nadużycie #7006 14 października 2015, 9:28

turboslimak Fajna mama

meg86 napisał(a)

Zazdroszcze :)
W nocy to ja sie rzucam jak kobyła Piłsudskiego :D
Wiec moje dziecko ma napewno karuzele ..
Liczę sie z tym ze da mi popalić

Zgłoś nadużycie #7007 14 października 2015, 10:20

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Witam się

Wczoraj już się nie odezwałam bo wróciłam ok 21 od koleżanki miki już spał więc i ja się położyłam
Faktycznie jakas cisza u nas na wątku

Mam pytanie czy któraś z was będzie teraz jakoś robić krzywa cukrzucowa? Ja mam robić ją w przyszłym tygodniu i na samą myśl mi nie dobrze :-(

A jakie plany na dziś?
Meldowac się pisać :-)

hej ho, pogoda szara i ponura ale bez deszczu... ja mam dziś do zrobienia obiad, prasowanie dla małego i muszę przygotować się na zajęcia weekendowe (odrobić ćwiczenia i nadrobić ostatnie zajęcia e-learningowe). Także pracowicie chociaż bardzo mi sie nie chce...

Ja robiłam krzywą cukrową rok temu, da się przeżyć... ;) bardzo słodka woda. Zaciskasz zęby i pijesz :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7008 14 października 2015, 10:21

motylek1909 Supermama

Lenka87 napisał(a)

A turboslimak nie miała mieć wczoraj wizyty? Czemu się nie odzywa?

miała... nic się nie odzywa... właśnie miałam pytać.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #7009 14 października 2015, 10:24

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

Jestem brrrr. Jezu telefon mi padł spałam u mamy i cos mi sie stało z ładowarka przestała ładować!!! Skubanica po nocnym ładowaniu a raczej całonocnym mam i tak tylko pol baterii ale dziad sie włączył i jestem! Wizyta trwała 20 minut bo byłam na nogach i musiałam na pociag zdążyć ale szyjka ok śluz ok dzidzia ok następna za miesiąc wizyta ta była pozno bo 19:40 weszłam do gabinetu zrobił usg serducho biło mowi ze wszystko w porzadeczku formalności wypełnił wyniki badan dobre ale jeszcze walczymy z moczem tzn bakteriami ale z 6,5 tysiaca jest tylko 460 jednostek takze dobrze noi kazał zrobic glukozę na czczo i z obciążeniem chyba sie pozygam jak to wypije ...Zośka mniej ruchliwą sie zrobiła .pojde sama od siebie zrobic próby wątrobowe bo swędza mnie te plamokrostki na pupie . Lekarz pochwalił moja sukienkę w kratę i narzutke mowię ze sama szukam pytał czy szyje tez dla innych mowię ze tak ake chwilowo firma nie działa . miło ze zauważył ze ciekawy materiał ma a sukienka taki ciążowy Worek bez przygód sie nie obyło bo udać na nogach na kolejkę moja mamusia wymyśliła skrót taaaki skrót ze kolejka nam uciekła i do następnej stacji szliśmy przez las na nogach bo znalazłysmy sie idealnie pomiędzy dwoma przystankami takze kręgosłup wlazł mi w dupę :-)

Motylku następna wizyta 10.11 o 19:30 za miesiąc :-) :-)
Zaraz was nadrobie :-)

cieszę się, że wszystko w porządku! a co powiedział na te nereczki?

Zgłoś nadużycie #7010 14 października 2015, 10:27

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Dzień dobry!

A ja już w pracy. Pogoda paskudna, zimno i pada.. W taką pogodę raczej mało osób gdziekolwiek się ruszy więc będę mieć dzisiaj bardzo spokojny dzień w pracy. Wczoraj zrobiłam karpatkę więc mam dzisiaj co jeść. :)
Chyba wezmę się za naukę matematyki, bo z tego co słyszałam łatwo na niej nie jest..

Turboslimak ten lekarz jakiś taki podejrzany. Najpierw przegląd fb, teraz pochwała sukienki.. :D No no ;P