Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #691 19 lipca 2015, 18:43

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Poprostu martwisz się a to normalne w naszym stanie :*
dziewczyny macie coś takiego ze np macie na coś ochotę po czym jak już kupicie zrobicie to ochota mija albo jesteście bardzo głodne po czym zjecie trochę i koniec jesteście pełne

Ooooo tak!!! Chce mi sie cos zjeść a jak to ugryze to koniec :p
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #692 19 lipca 2015, 18:52

Brewa Gotowa na wszystko
Ja w pierwszej ciąży mialam lekkie mdłoście od okoli 10 tc. A teraz puki co tez nic :-) .
Ja też narazie sie najadam w zasadzie oczami :-)

Zgłoś nadużycie #693 19 lipca 2015, 18:53

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Ooooo tak!!! Chce mi sie cos zjeść a jak to ugryze to koniec :p

No i ja tak mam... Dziś z działki przywieźlismy jagody oj jaką ochotę miałam na kasze manną(generalnie jej nie jem bo nie przepadam) z jagodami mój m stal gotował po czym zjadłam trochę i koniec :-/

Zgłoś nadużycie #694 19 lipca 2015, 19:15

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

No i ja tak mam... Dziś z działki przywieźlismy jagody oj jaką ochotę miałam na kasze manną(generalnie jej nie jem bo nie przepadam) z jagodami mój m stal gotował po czym zjadłam trochę i koniec :-/

ja miałam u rodziców chęć na ciasto... ale zaczęłam jeść i nie dokończyłam bo mi się odechciało :P
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #695 19 lipca 2015, 19:17

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

ja miałam u rodziców chęć na ciasto... ale zaczęłam jeść i nie dokończyłam bo mi się odechciało :P

Znam to...
a mdłości jak mnie męczą :-( przed chwilka nad wc wisialam ale nic nie pomoglo :-(

Zgłoś nadużycie #696 19 lipca 2015, 19:41

kinste Gotowa na wszystko
Dziewczyny a jak u Was z pogodą? Bo u mnie sie zbiera na duza wichure ..

Zgłoś nadużycie #697 19 lipca 2015, 19:58

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

U mnie od kilku godzin pada...ale bez wiatru jestem z Gdyni ;-)

Zgłoś nadużycie #698 19 lipca 2015, 20:01

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

U mnie tak momentami pada, później leje, później grad i teraz spokój, w nocy ponoć ma padać, ale bez wiatru, spokój ;)

Zgłoś nadużycie #699 19 lipca 2015, 20:02

tymama Fajna mama

kinste napisał(a)

U mnie to samo, w dodatku grzmi i czarne chmury nadchodzą :) uwielbiam burze :)

Z jedzeniem mam podobnie, jestem ciągle głodna i mam ochotę na wszystko co zobaczę i na tym się kończy bo chyba żołądek mi się skurczył :)

Zgłoś nadużycie #700 19 lipca 2015, 20:23

asienka90 Gotowa na wszystko
a ja mam odwrotnie, jestem cały czas głodna :) jem tak jak zawsze :) chyba zdrowiej , ale to tylko dla dobra dzidka :) ale strasznie mi sól posmakowaała tak jak jej nie lubie tak teraz mam ochote na kanapke z pomidorem i solą :) chociaz tego tez nie wolno za wiele jesc ;p
hehe
ja wiem że mdłości są okropne i wymioty też nie są dobre dla dziecka, ale choć raz bym chciala poczuć że coś tam się rozwija we mnie :) narazie tylko piersi bolą i zła chodze martwie sie i mi sie płakac chce :( ale to normalne :) :*

Zgłoś nadużycie #701 19 lipca 2015, 20:40

malalili Zaprawiona w bojach
Witam kobietki i dolaczam :) Póki co jestem tylko po testach, bo do lekarza wybiore sie dopiero w okolicach osmego tygodnia, zeby od razu i usg pierwsze pyknac ;)
To moja druga ciaza, pierwsza przezywalam wspolnie z marcoweczkami 2014 :)
Mam nadzieje, ze tutaj bedzie rownie przyjemnie i pomocnie :)
Moja corcia ma teraz roczek i piec miesiecy, staralismy sie o nia rowno pol roku a teraz taka wpaaaaaaaadka, ze jeszcze sie z tym oswoic nie potrafimy :P Myslelismy o drugim dziecku ale troszke pozniej.. Do tego Lilianka jest nadal na cycu, co mnie teraz szczegolnie martwi i za bardzo nie potrafie sobie z tym problemem poradzic.. A co do poczatkow ciazy to nie sa u mnie zbyt przyjemne tak jak i poprzednim razem. Niby nie wymiotowalam ani razu ale mdlosci mam codziennie i do tego brak sil mnie ogarnia i ciagla sennosc.. A na spanie w ciagu dnia szans nie ma niestety :/
Troszke sie rozpisalam, bo wkoncu mala terrorystka spi i mam chwile dla siebie. Postaram sie teraz posledzic Wasze wpisy od poczatku, zeby wiedziec co i jak i od tej pory byc na biezaco ;)
Pozdrawiam!

Zgłoś nadużycie #702 19 lipca 2015, 21:18

malalili napisał(a)

Witam kobietki i dolaczam :) Póki co jestem tylko po testach, bo do lekarza wybiore sie dopiero w okolicach osmego tygodnia, zeby od razu i usg pierwsze pyknac ;)
To moja druga ciaza, pierwsza przezywalam wspolnie z marcoweczkami 2014 :)
Mam nadzieje, ze tutaj bedzie rownie przyjemnie i pomocnie :)
Moja corcia ma teraz roczek i piec miesiecy, staralismy sie o nia rowno pol roku a teraz taka wpaaaaaaaadka, ze jeszcze sie z tym oswoic nie potrafimy :P Myslelismy o drugim dziecku ale troszke pozniej.. Do tego Lilianka jest nadal na cycu, co mnie teraz szczegolnie martwi i za bardzo nie potrafie sobie z tym problemem poradzic.. A co do poczatkow ciazy to nie sa u mnie zbyt przyjemne tak jak i poprzednim razem. Niby nie wymiotowalam ani razu ale mdlosci mam codziennie i do tego brak sil mnie ogarnia i ciagla sennosc.. A na spanie w ciagu dnia szans nie ma niestety :/
Troszke sie rozpisalam, bo wkoncu mala terrorystka spi i mam chwile dla siebie. Postaram sie teraz posledzic Wasze wpisy od poczatku, zeby wiedziec co i jak i od tej pory byc na biezaco ;)
Pozdrawiam!

Witam i gratuluje :) ale przed wizyta robisz bete ? :)

Zgłoś nadużycie #703 19 lipca 2015, 21:33

Monika1234 Początkująca
Witaj kinste :) ja wybieram sie na usg ok 10tc bo teraz jade na urlopik. Jak do tad wogole nie msm mdlosci i czuje sie zupelnie normalnie poza lekko powiekszonymi piersiami.

Zgłoś nadużycie #704 19 lipca 2015, 21:51

Brewa Gotowa na wszystko
Wiecie co...jadlam rybę wędzoną na zmianę z czekolada z nadzieniem truskawkowym.... Normalnie fuuuu! Ale jak najadlam sie,ryby to czulam potrzebe zmiany smaku i po czekoladzie przychodzila chec na rybę bo czumal ze mi slodko ... Nigdy tak nie mialam😊

Zgłoś nadużycie #705 19 lipca 2015, 21:57

Monika1234 napisał(a)

Witaj kinste :) ja wybieram sie na usg ok 10tc bo teraz jade na urlopik. Jak do tad wogole nie msm mdlosci i czuje sie zupelnie normalnie poza lekko powiekszonymi piersiami.

A ja sie modle zeby przestaly bolec .. moga rosnac tylko niech nie bola ;)

Zgłoś nadużycie #706 19 lipca 2015, 22:01

Brewa napisał(a)

Wiecie co...jadlam rybę wędzoną na zmianę z czekolada z nadzieniem truskawkowym.... Normalnie fuuuu! Ale jak najadlam sie,ryby to czulam potrzebe zmiany smaku i po czekoladzie przychodzila chec na rybę bo czumal ze mi slodko ... Nigdy tak nie mialam😊

O fuuu :D to ja jeszcze tak nie mialam ale jutro kupie owoce i czekolade :) czekolade rozpuszcze i bede maczac w niej te owoce :D

Zgłoś nadużycie #707 19 lipca 2015, 22:20

asienka90 napisał(a)

a ja mam odwrotnie, jestem cały czas głodna :) jem tak jak zawsze :) chyba zdrowiej , ale to tylko dla dobra dzidka :) ale strasznie mi sól posmakowaała tak jak jej nie lubie tak teraz mam ochote na kanapke z pomidorem i solą :) chociaz tego tez nie wolno za wiele jesc ;p
hehe
ja wiem że mdłości są okropne i wymioty też nie są dobre dla dziecka, ale choć raz bym chciala poczuć że coś tam się rozwija we mnie :) narazie tylko piersi bolą i zła chodze martwie sie i mi sie płakac chce :( ale to normalne :) :*

Ehh te hormony :) mnie też tylko albo aż bolą piersi :)

Zgłoś nadużycie #708 19 lipca 2015, 22:20

malalili Zaprawiona w bojach

kinste napisał(a)

Witam i gratuluje :) ale przed wizyta robisz bete ? :)

W pierwszej ciazy nic takiego nie robilam, wiec teraz tez nie widze potrzeby.. Pojde do doktorka i dalej on rzadzi naszym losem :)
Dodam, ze to wspanialy lekarz- gdyby nie ON Lila moglaby nie przezyc porodu. Lekarka ktora mnie przyjmowala na oddzial po odejsciu wod zdecydowala o naturalnym i mialam dostac kroplowe na wywolanie. Dzieki Bogu zmienil sie dyzur i zajal sie nami moj doktor ktory zdecydowal o natychmiastowej cesarce. Mala byla taka pozawijana w pepowine ze predzej by sie udusila niz wyszla na swiat naturalnie.. Ech.. lekarz a lekarz. Moze jest stary, ale powolanie widac w jego oczach ;) Poza tym jest bardzo mily i nawet ciesze sie na nasze kolejne spotkanie :P
Widzialam tabelke, wiec dodam ze mam 23 lata i wybieram sie do gin 7 sierpnia ;)

Zgłoś nadużycie #709 19 lipca 2015, 22:24

Monika1234 Początkująca
Bierzecie jakies witaminy dla kobiet w ciazy? Bo ja tylko kwas foliowy i wit D. Zastanawiam sie czy nie zsczac brac jakiegos kompleksu wit. specjalnie na ten czas.

Zgłoś nadużycie #710 19 lipca 2015, 22:28

Pedrova Zaprawiona w bojach

meg86 napisał(a)

Poprostu martwisz się a to normalne w naszym stanie :*
dziewczyny macie coś takiego ze np macie na coś ochotę po czym jak już kupicie zrobicie to ochota mija albo jesteście bardzo głodne po czym zjecie trochę i koniec jesteście pełne

Dzis rano naszla mnie ochota na kanapke z szynka I musztarda. Wzielam doslownie 2 gryzy I juz nie bylam w stanie jej dokonczyc. 
Zaczynam miec mdlosci, ale nie poranne, tylko popoludniowe.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.