Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6931 12 października 2015, 23:26

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Motylku mam to samo ! Ale ja wiem ze to od mydla.... bo wczesniej mylam sie tylko szarym, ale zapach mydla zaczal mi przeszkadzac, to przerzucilam sie na dzieciece.... odstawilam i zobacze jak dalej bedzie.

Zgłoś nadużycie #6932 12 października 2015, 23:34

Moja babcia dala mi w sloiczku cudowna miksture lecznicza. Kwiaty lilii w spirytusie. Dziala cuda! Wyleczylam tym zastrzal u mojego syna, a wygladalo to juz okropnie. Siostra mowi zebym dolala tego troszke do wody i sie podmywala, ale troche sie boje w ciazy. W ogole moja babcia robi tez syrop na kaszel z mniszka lekarskiego, albo kinkture z jagód i spirytusu na dolegliwosci żołądkowe. .. powiem wam ze te domowe sposoby czasem lepsze jak apteczne specyfiki. Kiedys przywiozla mi pylek pszczeli... i wyciety z gazety artykul z wlasciwosciami leczniczymi.

Zgłoś nadużycie #6933 13 października 2015, 6:52

kinste Gotowa na wszystko
Dziewczyny ale u mnie pada deszcz. . :( taka brzydka pogoda :(

Zgłoś nadużycie #6934 13 października 2015, 6:53

anjaaa Gotowa na wszystko
Mamaporaztrzeci masz babcie szamanke 😊 tez uważam ze domowe sposoby są lepsze niż chemia.

Dzis noc na czuwaniu. Mam na rano do pracy i cała noc czuwałam żeby nie zaspać. Popołudniu będę odsypiać 😊

Miłego dnia wam życzę 😊

Zgłoś nadużycie #6935 13 października 2015, 7:43

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Dziewczyny ale u mnie pada deszcz. . :( taka brzydka pogoda :(

U mnie tez pada....
Witam się ;-)

Zgłoś nadużycie #6936 13 października 2015, 7:44

meg86 Gotowa na wszystko

anjaaa napisał(a)

Mamaporaztrzeci masz babcie szamanke 😊 tez uważam ze domowe sposoby są lepsze niż chemia.

Dzis noc na czuwaniu. Mam na rano do pracy i cała noc czuwałam żeby nie zaspać. Popołudniu będę odsypiać 😊

Miłego dnia wam życzę 😊

Czemu na czuwaniu? A budzik?

Zgłoś nadużycie #6937 13 października 2015, 8:11

anjaaa Gotowa na wszystko
Budzik nastawiony ale moja podświadomość swoje działa. Bałam się zaspać 😊

Zgłoś nadużycie #6938 13 października 2015, 8:19

anjaaa napisał(a)

Budzik nastawiony ale moja podświadomość swoje działa. Bałam się zaspać 😊

Też tak czasami mam :) idę spać o 21 bo wiem że muszę rano wstać a od 2 zaczynam się budzić czy już mam wstawać :) i czasami mam wtedy sny ze zaspalam. .

Zgłoś nadużycie #6939 13 października 2015, 8:25

Lenka87 Fajna mama
Dzień dobry :-) U nas szron na szybach i 1 stopień na termometrze.
Turboslimak o której masz wizytę?
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #6940 13 października 2015, 8:56

onea Zaprawiona w bojach
Dzień dobry, ja od rana się głowie co na obiad....mąż wczoraj zrobił spagetti z tuńczykiem i pomidorami, ale niestety nie będę przyjaciółką tuńczyka w ciąży. Nie smakuje mi, mimo iz przed ciążą jadałam regularnie.

Powiedzcie mi wasze dziecko będzie miało swój pokoik ? Macie już pomysły na urządzenie pokoiku ewentualnie sypialni pod kątem bobaska ? U nas możliwości wielkiej nie ma, bo mieszkanie 2 pokojowe więc maleństwo będzie z nami w sypialni, ale coś fajnego chciałabym dla niego zrobić :)

Zgłoś nadużycie #6941 13 października 2015, 9:16

Lenka87 Fajna mama
My też mamy 2 pokoje i Mała będzie spała przy nas, do czasu aż zacznie przesypiać całe noce. Pomysłu żadnego nie mam. Pewnie po prostu postawię kołyskę i komode z jej rzeczami koło naszego łóżka i tyle :-)

Zgłoś nadużycie #6942 13 października 2015, 9:28

Lenka87 Fajna mama
A na obiad zrobię dzisiaj chyba zupę fasolową :-)

Zgłoś nadużycie #6943 13 października 2015, 9:52

onea napisał(a)

Dzień dobry, ja od rana się głowie co na obiad....mąż wczoraj zrobił spagetti z tuńczykiem i pomidorami, ale niestety nie będę przyjaciółką tuńczyka w ciąży. Nie smakuje mi, mimo iz przed ciążą jadałam regularnie.

Powiedzcie mi wasze dziecko będzie miało swój pokoik ? Macie już pomysły na urządzenie pokoiku ewentualnie sypialni pod kątem bobaska ? U nas możliwości wielkiej nie ma, bo mieszkanie 2 pokojowe więc maleństwo będzie z nami w sypialni, ale coś fajnego chciałabym dla niego zrobić :)

Ja w swojej części domu mam 2 sypialnie kuchnie i salon więc dzieciątko będzie miało swój pokoik ale nie wiem czy od początku będzie tam spać czy nie w naszej sypialni. .

Zgłoś nadużycie #6944 13 października 2015, 10:09

Lenka87 Fajna mama

kinste napisał(a)

Ja w swojej części domu mam 2 sypialnie kuchnie i salon więc dzieciątko będzie miało swój pokoik ale nie wiem czy od początku będzie tam spać czy nie w naszej sypialni. .

Ja wiem z doświadczenia że jak noworodek jest od początku w swoim pokoju, to po kilku dniach matka wynosi się do niego spać :-P Jak dziecko jest na cycu to w nocy dość często się wstaje, a mi się nie widzi latać po kilka razy w nocy po całym mieszkaniu

Zgłoś nadużycie #6945 13 października 2015, 10:09

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Hej :)

A ja się zbieram powoli do dentysty. Pogoda straszna, aż się płakać chce. Mój od rana na nadzorach, bo dodatkowo jest kuratorem a ja chyba z teściówką pojadę, bo to kawał drogi. A w tle słucham Feela. Ahh te wspomnienia. :D

Motylku ja słyszałam, że takie infekcje są bardzo częste w ciąży dodatkowo jak masz zasadowe pH moczu. I że najlepiej z tym do ginekologa żeby wziął wymaz i sprawdził co to za cholerstwo.

Zgłoś nadużycie #6946 13 października 2015, 10:21

motylek1909 Supermama

onea napisał(a)

ja mam maleńkie 2-pokojowe mieszkanie i mały będzie spał z nami. W kąciku postawimy łóżeczko i komodę dla niego i tyle. Bo sypialnia jest malutka. A jak podrośnie, to zwolnimy mu sypialnię... ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6947 13 października 2015, 10:25

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

Hej :)

A ja się zbieram powoli do dentysty. Pogoda straszna, aż się płakać chce. Mój od rana na nadzorach, bo dodatkowo jest kuratorem a ja chyba z teściówką pojadę, bo to kawał drogi. A w tle słucham Feela. Ahh te wspomnienia. :D

Motylku ja słyszałam, że takie infekcje są bardzo częste w ciąży dodatkowo jak masz zasadowe pH moczu. I że najlepiej z tym do ginekologa żeby wziął wymaz i sprawdził co to za cholerstwo.

Dzwoniłam do ginki, ona niestety do niedzieli jest na urlopie. Powiedziała, że jeśli naprawdę jest to uporczywe to mam jechać do poradni i coś zaradzą. A jeśli wytrzymam, to poczekać do niedzieli, ona wtedy ma dyżur to podjadę do niej i ona na to spojrzy. Powiedziała, że mam się nie przejmować, w ciąży często to się zdarza... I że to albo zwykłe podrażnienie albo jakaś infekcja grzybicza (nic z tego nie jest groźne dla dziecia). Dzięki Bogu w środku nic mi się nie dzieje, więc raczej poczekam do niedzieli ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6948 13 października 2015, 10:25

motylek1909 Supermama
Ja dopiero wstałam, pogoda zimowa się robi to i ja zapadam w zimowy sen :D hahahaha

Nie pada u mnie, ale mega pochmurno i zimno.... jakieś 6 stopni max.

Zgłoś nadużycie #6949 13 października 2015, 11:00

Dzien dobry milym brzuchatkom 😊 u mnie budzik dzwonil dzwonil i dzwonil... mialam isc do lekarza na pobranie krwi do Tsh. No a dopiero sie obudzilam.... u mnie pochmurno... ale fajnie☺ mam chec zrobic dzisiaj zupe jakas... ale powiem wam ze w ciazy mi one nie wychodzą. .. odrzucilo mnie od kostek rosolowych, vegety, i innych chemicznych badziewi.. doprawiam tylko sola, pieprzem. Ewentualnie czosnek i papryka. I te zupy jakies mdle....

Zgłoś nadużycie #6950 13 października 2015, 11:02

Malutka od rana kopie az milo ☺ motylku a jak z twoimi ruchami? To jednak Filip byl ? Ja czuje bardzo niziutko ruchy.... na wysokosci spojenia.