Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6891 12 października 2015, 12:32

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

ja dostałam o 6:30 sms, że jednak jako modelka nie idę :/ więc poszłam spać dalej :D i też obudziłam się o 11 :D

zaraz wstawiam pranie (swoją drogą we 2 i tyle brudzimy! masakra)... na obiad mąż ma gulasz z ziemniakami, a ja mam jeszcze krokiety :)

dzisiaj jadę odebrać od 2 koleżanek ciuszki dla małego :D kolejna porcja będzie w szafie, chyba naprawdę muszę zacząć porządnie to układać :D

Eee.... no to szkoda ze jednak cie nie wzieli. Fajnie by bylo za free miec tyle rzeczy zrobionych. Ale za to pospalas 😉 kurcze tu tyle tych rzeczy masz a ja prawie nic. Ostatnio weszłam na jakis watek marcowek i dziewczyny pisaly ze jeszcze nawet nie mysla o wyprawkach... ze dopiero po nowym roku. Tak pomyslalam ze gdyby poczytaly tutaj fm.. yo by sie zdziwiły hihi... tu juz pralki dzialaja na pelnych obrotach 😉 tez mam dzis apetyt na gulasz... ale tyle roboty.... a ja dalej w lozku.... co za dzien! A te ktokiety to jak robicie?

Zgłoś nadużycie #6892 12 października 2015, 12:33

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

chociaz tyle dobrze ze dogadałas sie z szefem :-)
dobrze ze z szefem dalo sie dogadac i super ze trafilas na fajnego lekarza :) :)

Dziewczyny czy wam tez pocieka przezroczysty plyn z sutków?
no niby odrobine mi wylecialo ale poczulam ze koszulka mokra ....z obu sutków...

siara zaczyna pewnie :) bo może zacząć się pojawiać około 20 tyg ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6893 12 października 2015, 12:34

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Turbo mi nic nie leci... u ciebie to zapewne siara sie zbiera 😊

Zgłoś nadużycie #6894 12 października 2015, 12:36

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Eee.... no to szkoda ze jednak cie nie wzieli. Fajnie by bylo za free miec tyle rzeczy zrobionych. Ale za to pospalas 😉 kurcze tu tyle tych rzeczy masz a ja prawie nic. Ostatnio weszłam na jakis watek marcowek i dziewczyny pisaly ze jeszcze nawet nie mysla o wyprawkach... ze dopiero po nowym roku. Tak pomyslalam ze gdyby poczytaly tutaj fm.. yo by sie zdziwiły hihi... tu juz pralki dzialaja na pelnych obrotach 😉 tez mam dzis apetyt na gulasz... ale tyle roboty.... a ja dalej w lozku.... co za dzien! A te ktokiety to jak robicie?

ja po nowym roku zostawiłam do kupienia same duże rzeczy, czyli łóżeczko, wózek, kołdra do łóżeczka, kosmetyki dla dziecia i ewentualnie jakieś ciuszkowe sprawy, coś co będzie mi brakować, no i pampersy chusteczki itd. :) bo tak naprawdę myślę, ze od 30 tyg to już mniej sił będzie na latanie po sklepach :)

ja krokiety: smażę normalne naleśniki, farsz robię z sera tarkowanego do tego podsmażana cebulka z pieczarkami. Wkładam farsz do naleśnika, zawijam, obtaczam w jajku i bułce tartej i gotowe :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6895 12 października 2015, 13:03

motylek1909 Supermama
Dzisiaj jeszcze jedziemy do Auchan na większe zakupy ;) i do rossmanna muszę wejść po moje witaminy bo na jutro już nie mam... cały dzień zalatany ;)

Zgłoś nadużycie #6896 12 października 2015, 13:12

Lenka87 Fajna mama
Wrzuciłam film na fb :-)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #6897 12 października 2015, 13:22

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

ja po nowym roku zostawiłam do kupienia same duże rzeczy, czyli łóżeczko, wózek, kołdra do łóżeczka, kosmetyki dla dziecia i ewentualnie jakieś ciuszkowe sprawy, coś co będzie mi brakować, no i pampersy chusteczki itd. :) bo tak naprawdę myślę, ze od 30 tyg to już mniej sił będzie na latanie po sklepach :)

ja krokiety: smażę normalne naleśniki, farsz robię z sera tarkowanego do tego podsmażana cebulka z pieczarkami. Wkładam farsz do naleśnika, zawijam, obtaczam w jajku i bułce tartej i gotowe :)

Ehh i znowu żarcie. Może jutro zrobię, bo mam wolne, a tylko na 11 do dentysty jadę. :) A dzisiaj może karpatkę upiekę? Jako dziecko mogłam ją jeść blachami a teraz to już ze 3 lata będzie jak nie jadła. :)

Zgłoś nadużycie #6898 12 października 2015, 13:24

Kurde nie wiedziałam, że moje studia tyle kasy pochłoną.. Nie dość, że za miesiąc płacę prawie 700 zł to jeszcze muszę tyle książek kupić itp. Dobrze, że mój po prawie to kodeksy itp. mam po nim. Ale i tak miesięcznie będzie szło z 1000 zł wliczając żarcie i bilety..

Zgłoś nadużycie #6899 12 października 2015, 13:31

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

Ehh i znowu żarcie. Może jutro zrobię, bo mam wolne, a tylko na 11 do dentysty jadę. :) A dzisiaj może karpatkę upiekę? Jako dziecko mogłam ją jeść blachami a teraz to już ze 3 lata będzie jak nie jadła. :)

u mnie karpatkę robi tylko mój mąż :D bo robi najlepszą :D ale ja w ciąży na ciasta, ciasteczka to słabą mam ochotę...

Zgłoś nadużycie #6900 12 października 2015, 13:32

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

Kurde nie wiedziałam, że moje studia tyle kasy pochłoną.. Nie dość, że za miesiąc płacę prawie 700 zł to jeszcze muszę tyle książek kupić itp. Dobrze, że mój po prawie to kodeksy itp. mam po nim. Ale i tak miesięcznie będzie szło z 1000 zł wliczając żarcie i bilety..

o Boże... współczuję takich wydatków...

Zgłoś nadużycie #6901 12 października 2015, 13:38

motylek1909 napisał(a)

o Boże... współczuję takich wydatków...

Ale niestety innej opcji nie ma. Taki to nasz kraj, że na państwowej uczelni jest drożej niż na prywatnej.. A nie zrezygnuje, bo od zawsze chciałam to studiowiać, a jak bym teraz odpuściła to już bym pewnie nigdy nie zaczęła, bo znalazłabym milion powodów.

Zgłoś nadużycie #6902 12 października 2015, 13:46

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

Ale niestety innej opcji nie ma. Taki to nasz kraj, że na państwowej uczelni jest drożej niż na prywatnej.. A nie zrezygnuje, bo od zawsze chciałam to studiowiać, a jak bym teraz odpuściła to już bym pewnie nigdy nie zaczęła, bo znalazłabym milion powodów.

no to tak jak ja ze szkołą... gdyby nie to, że mamy i kredyt hipoteczny i 2 na wkład własny... to pewnie bym teraz była na studiach zaocznych :) tak to póki nie spłacimy tego 2 kredytu to muszę być na darmowych szkołach policealnych :)

Zgłoś nadużycie #6903 12 października 2015, 13:51

onea Zaprawiona w bojach
Przekonałyście mnie. Poszłam dziś rano do lekarza i to była dobra decyzja. Dostałam tydzień zwolnienia. Mam dużo pić i leżeć w łóżku.
Fajnie, że od wczoraj tyle naskrobałyście to miałam lekturę pod kocyk :P

Kinste ja chyba coś przeoczyłam co do twojego związku, kiedy bierzesz ślub ? Długo jesteście razem ?

Tez kiedyś czytałam tą książkę "kobiety sa z wenus a mężczyźni z marsa", dużo mi to pozwoliło zrozumieć i popracowałam nad swoim związkiem. Warto było, bo teraz widać tego efekty.

Mój mąż przyznał mi się ostatnio, że nasze życie jest teraz zdominowane tematem ciąży, dziecka. Troche jest przestraszony i mówi, że on nie ma z kim o tym pogadać tak ja mam swoje kumpele, was czy rodzinę. Jest mu ciężko sobie wyobraźić, że w moim brzuchu jest mały człowiek i to za kilka miesięcy będzie jego dziecko. W sumie mnie to nie dziwi, my kobiety widzimy i czujemy co sie w naszym ciele dzieje, czytamy dużo i rozmawiamy, dla faceta to abstrakcja póki co. Nie wiem jak mogłbym mu pomóc...żeby lepiej sie poczuł.

Zgłoś nadużycie #6904 12 października 2015, 13:54

motylek1909 Supermama

onea napisał(a)

Przekonałyście mnie. Poszłam dziś rano do lekarza i to była dobra decyzja. Dostałam tydzień zwolnienia. Mam dużo pić i leżeć w łóżku.
Fajnie, że od wczoraj tyle naskrobałyście to miałam lekturę pod kocyk :P

Kinste ja chyba coś przeoczyłam co do twojego związku, kiedy bierzesz ślub ? Długo jesteście razem ?

Tez kiedyś czytałam tą książkę "kobiety sa z wenus a mężczyźni z marsa", dużo mi to pozwoliło zrozumieć i popracowałam nad swoim związkiem. Warto było, bo teraz widać tego efekty.

Mój mąż przyznał mi się ostatnio, że nasze życie jest teraz zdominowane tematem ciąży, dziecka. Troche jest przestraszony i mówi, że on nie ma z kim o tym pogadać tak ja mam swoje kumpele, was czy rodzinę. Jest mu ciężko sobie wyobraźić, że w moim brzuchu jest mały człowiek i to za kilka miesięcy będzie jego dziecko. W sumie mnie to nie dziwi, my kobiety widzimy i czujemy co sie w naszym ciele dzieje, czytamy dużo i rozmawiamy, dla faceta to abstrakcja póki co. Nie wiem jak mogłbym mu pomóc...żeby lepiej sie poczuł.

kuruj się kochana!

wiesz co, mój mąż z kolei od początku jest przejęty (może ze względu na poprzednie poronienie). Codziennie pyta jak synuś, głaszcze brzuch, całuje, mówi do niego, słuchamy razem serduszka i co tydzień czytamy cotygodniowe info na jego temat, jak się rozwija itd. Był wycofany tylko na początku, później jak poszliśmy razem na USG to już przeżywa pełną parą :)

Zgłoś nadużycie #6905 12 października 2015, 14:27

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
Takieee cuda dla maluszka i az 12 zl wydalam ;) ) szmateksowe szalenstwoo ;)
I towszydtko w rozmiarze 0-3 mies :D

Zgłoś nadużycie #6906 12 października 2015, 14:38

motylek1909 Supermama

MamaAnia25 napisał(a)

Takieee cuda dla maluszka i az 12 zl wydalam ;) ) szmateksowe szalenstwoo ;)
I towszydtko w rozmiarze 0-3 mies :D

wow! ś;liczne! :)

Zgłoś nadużycie #6907 12 października 2015, 14:39

meg86 Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Ja robię z pieczarkami i serem normalnie naleśniki piekę a farsz to kroję drobno pieczarki smażę z cebulką potem zlewam wszystko w sitko żeby było bez tłuszczu do tego daje ser i mieszam i potem zawijamy krokiety ;-)

Zgłoś nadużycie #6908 12 października 2015, 15:51

turboslimak Fajna mama
motylek muszę Cię pochwalic za prowadzenie naszej tabelki - rzetelne , skrupulatne dzis przejrzalam wszystkie 3 zakładki :-)

Zgłoś nadużycie #6909 12 października 2015, 16:03

turboslimak napisał(a)

motylek muszę Cię pochwalic za prowadzenie naszej tabelki - rzetelne , skrupulatne dzis przejrzalam wszystkie 3 zakładki :-)

Potwierdzam. :P Dzisiaj rano coś napomknęłam o dalszej wizycie i już w tabelce jestem. :D

Zgłoś nadużycie #6910 12 października 2015, 16:24

kinste Gotowa na wszystko
Onea, ślub bierzemy w sierpniu a jesteśmy ze sobą dwa lata. .