Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6871 12 października 2015, 10:45

Lenka87 Fajna mama
Już mu zapowiedziałam że zanim się Mała urodzi to musimy kupić dla mnie jakiś samochód, bo ja nie mogę być cały czas zależna od jego pracy
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #6872 12 października 2015, 10:52

kinste Gotowa na wszystko
Rokioki tak było wczoraj :) dzisiaj już jest spoko :)
Prenalen mi nie pomógł a z kolei pregnofer immuno daje radę :)
Niby to samo ale musi coś być w tym drugim ze mi pomaga :)

Zgłoś nadużycie #6873 12 października 2015, 10:54

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Kinste no co za gnojek z Twojego faceta. Ja to chyba na Twoim miejscu go za drzwi wyrzuciła, a nie znosiła jego zachowanie.. U mnie jest zupełnie inaczej. Ja mam bardzo ciężki charakter i od początku związku dałam swojemu to odczuć. Oczywiście kocham go strasznie, doceniam, pomagam, gotuje itp. ale to nigdy nie jest na siłę. On mi niczego nigdy nie narzucił, bo wie dobrze o tym, że ja jego matką czy służącą nie jestem. Jakoś tak partnersko do tego podchodzimy. Oczywiście na początku było ścieranie się, dopasowywanie, zwłaszcza jak zaczęliśmy razem mieszkać, ale daliśmy sobie na tyle swobody, ze każdy czuje się dobrze i nie ma siebie dość.

Zgłoś nadużycie #6874 12 października 2015, 10:57

turboslimak Fajna mama
dziś mam takiego lenia ,że szok.

sterta prasowania krzyczy do mnie: weź mnie!

pije wlasnie kako zeby sie rozgrzać...bo babunia wczoraj mi zrobiła i dziś mi sie zachciało...

jeju wiecie co? jak fajnie miec babcie...naprawde lezac u niej przed snem tykały zegary w takiej istnej ciszy i mi sie dziecnstwo przypomniało..

kurcze nie moge takimi chwilami przeboleć ze moje dziecko nie bedzie mialo jednej babci (czyt tesciowa) wiem ze juz omawialysmy ten temat....ale kurde nie moge sie z tym pogodzić...
przeciez dziadkowie sa tacy wazni w zyciu dziecka.

aaa wlasie ogladam kuchenne reowulcje...wogole jak patrze co wlaściciele restauracji robi a jak nas trują..
jak bylam teraz w zakopanem poszlismy na schabowego wiecie ?? ? czulam ze jest smazony na tluszczy starym po rybie...pachnial i smakowal rybą...przeciez olej nie jest az taki drogi.....

Zgłoś nadużycie #6875 12 października 2015, 10:59

turboslimak Fajna mama
Zosia puszcza oczko ciociom :D

Zgłoś nadużycie #6876 12 października 2015, 11:05

A ja byłam w weekend na uczelni. Nie poznałam jeszcze swojej grupy, bo mieliśmy łączne wykłady. Poznałam tylko 1 bardzo sympatyczną dziewczynę i jakoś ten dzień zleciał. Na wykładach i ćwiczeniach z matematyki mam tak starego faceta, że bałam się że na zawał zejdzie. :D I jeszcze na początku zajęć się herbatą zakrztusił i przez 15 min był siny.. :D

Niedzielę na szczęście miałam wolną, ale za to obudziłam się z okropnym bólem zęba. Oczywiście pojechałam na ostry dyżur i okazało się, że w plombie zrobiła się jakaś dziurka, poszło zapalenie i ropa się zgromadziła. Wymieniła wypełnienie i jak ręką odjął.

A dzisiaj rano byłam u nowego ginekologa. No powiem Wam, że urody mu nie poszczędzono.. :P Stwierdziłam, że już tylko do niego będę chodzić. Na miejscu robi USG 3D więc jeździć nie będę musiała po innych a i bardzo miły facet. :)

Zgłoś nadużycie #6877 12 października 2015, 11:11

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

A ja byłam w weekend na uczelni. Nie poznałam jeszcze swojej grupy, bo mieliśmy łączne wykłady. Poznałam tylko 1 bardzo sympatyczną dziewczynę i jakoś ten dzień zleciał. Na wykładach i ćwiczeniach z matematyki mam tak starego faceta, że bałam się że na zawał zejdzie. :D I jeszcze na początku zajęć się herbatą zakrztusił i przez 15 min był siny.. :D

Niedzielę na szczęście miałam wolną, ale za to obudziłam się z okropnym bólem zęba. Oczywiście pojechałam na ostry dyżur i okazało się, że w plombie zrobiła się jakaś dziurka, poszło zapalenie i ropa się zgromadziła. Wymieniła wypełnienie i jak ręką odjął.

A dzisiaj rano byłam u nowego ginekologa. No powiem Wam, że urody mu nie poszczędzono.. :P Stwierdziłam, że już tylko do niego będę chodzić. Na miejscu robi USG 3D więc jeździć nie będę musiała po innych a i bardzo miły facet. :)

Płeć potwierdzona? L4 dostałaś?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6878 12 października 2015, 11:12

Lenka87 Fajna mama
Ja dzwoniłam do internisty żeby się umówić na jutro, ale po pierwsze okazało się że nie ma terminu, a po drugie jak powiedziałam że jestem w ciąży bo myślałam że się jakiś termin znajdzie, to mnie do gina odesłali :-/ Ja pierd...e jaka wieś.... Na szczęście jutro na 18.30 był wolny termin do mojego gina. Wizyta 3 dni wcześniej
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #6879 12 października 2015, 11:19

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Zosia puszcza oczko ciociom :D

Ale slodki szkrab ☺ turbo mnie tez serce boli ze mojego taty nie ma... walentynki juz nie kojarza mi sie z dniem zakochanych, tylko z rocznica smierci ... dobrze ze chlopcy pamietaja dziadka i czesto go wspominaja. Szkoda ze mala juz nie pozna dziadka. Moje dziecinstwo i wakacje kojarza sie glownie z babcia.... razem gonilismy krowy na łąki, babcia robiła nam hamaki z workow jutowych, spiewala, opowiadala rozne historie, doilysmy krowy a potem pilysmy takie cieple mleko, moglysmy przebierac sie w jej rzeczy i malowac, dawala nam mnostwo swobody. Jest kochana.. do dzis dnia mowi na mnie " moja burunia" bo jak sie urodzilam mialam wielkie i czarne oczy😉 daje mi sloiczki z przetworami, a jak sie dowiedziala ze urodze dziewczynke to zalala sie lzami i powiedziala ze wymodlila mi taka Zosienke 😊

Zgłoś nadużycie #6880 12 października 2015, 11:28

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Tak w ogole to dzien dobry ☺ u mnie sloneczko 🌞🌞🌞 obudzilam sie o 11 !!! Coraz lepiej mi to idzie hihihi
Chcialabym wstawic pranie, ale tak mnie mdli na sama mysl o proszku ze chyba odpuszcze. Kolejny problem to brak pomyslu na obiad... zaraz jakies sniadanie zjem, ogarne chate... jestem totalnie zdezorganizowana gdy tak pozno wstaje. .. za wami juz polowa dnia a ja w betach....

Zgłoś nadużycie #6881 12 października 2015, 11:28

motylek1909 napisał(a)

Płeć potwierdzona? L4 dostałaś?

Gadałam z szefem w weekend i dogadałam się, że zostaję do końca października, bo on jako pracodawca płaci za pierwszy miesiąc zwolnienia, a żeby nie był stratny to ja takjakby pracuję, ale na zwolnieniu. Ale zamiast 5 dni będę pracować 3. W sumie mogłabym się nie zgodzić, ale w końcu on mi dał tą umowę jak już w ciąży byłam i opłaca dodatkowo składki i chcę mieć gdzie wrócić do pracy.. Ale na zwolnieniu jestem i wypisał mi je bez problemu. W sumie tylko po to dzisiaj byłam umówiona a wizytę u niego mam w przyszły poniedziałek.

Zgłoś nadużycie #6882 12 października 2015, 11:45

Pedrova Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny! Ja wczoraj cały dzień wygrzewałam się w łóżeczku, bo czułam jakiś tam początek kataru, lekki ból gardła. Pod wieczór dzwonił dziadek zapytać, kiedy to ja chciałam od niego samochód pożyczyć (dziadek ma 92 lata i ma samochód, ale już nie prowadzi, a ja mieszkam 2 bloki dalej, więc pożyczam jak potrzebuję). Zapytał o zdrowie, jak powiedziałam że tak sobie, to z babcią zaraz alarm na pół rodziny zrobili, bo ja teraz sama mieszkam, mężu za granicą. Zaraz tata zadzwonił, czy mnie nie trzeba do lekarza zabrać, ciocia zadzwoniła, czy mi obiad przywieźć. A już i tak skakała nade mną druga babcia. Także oni wszyscy bardziej się zestresowali moim przeziębieniem niż ja sama.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #6883 12 października 2015, 11:47

meg86 Gotowa na wszystko

Pedrova napisał(a)

Hej dziewczyny! Ja wczoraj cały dzień wygrzewałam się w łóżeczku, bo czułam jakiś tam początek kataru, lekki ból gardła. Pod wieczór dzwonił dziadek zapytać, kiedy to ja chciałam od niego samochód pożyczyć (dziadek ma 92 lata i ma samochód, ale już nie prowadzi, a ja mieszkam 2 bloki dalej, więc pożyczam jak potrzebuję). Zapytał o zdrowie, jak powiedziałam że tak sobie, to z babcią zaraz alarm na pół rodziny zrobili, bo ja teraz sama mieszkam, mężu za granicą. Zaraz tata zadzwonił, czy mnie nie trzeba do lekarza zabrać, ciocia zadzwoniła, czy mi obiad przywieźć. A już i tak skakała nade mną druga babcia. Także oni wszyscy bardziej się zestresowali moim przeziębieniem niż ja sama.

Zazdroszczę troski rodziny,u mnie jak sama nie zadzwonię nie poproszę o coś to zero zainteresowania :-/ szkoda mówić

Zgłoś nadużycie #6884 12 października 2015, 11:53

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Tak w ogole to dzien dobry ☺ u mnie sloneczko 🌞🌞🌞 obudzilam sie o 11 !!! Coraz lepiej mi to idzie hihihi
Chcialabym wstawic pranie, ale tak mnie mdli na sama mysl o proszku ze chyba odpuszcze. Kolejny problem to brak pomyslu na obiad... zaraz jakies sniadanie zjem, ogarne chate... jestem totalnie zdezorganizowana gdy tak pozno wstaje. .. za wami juz polowa dnia a ja w betach....

ja dostałam o 6:30 sms, że jednak jako modelka nie idę :/ więc poszłam spać dalej :D i też obudziłam się o 11 :D

zaraz wstawiam pranie (swoją drogą we 2 i tyle brudzimy! masakra)... na obiad mąż ma gulasz z ziemniakami, a ja mam jeszcze krokiety :)

dzisiaj jadę odebrać od 2 koleżanek ciuszki dla małego :D kolejna porcja będzie w szafie, chyba naprawdę muszę zacząć porządnie to układać :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6885 12 października 2015, 11:54

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

Gadałam z szefem w weekend i dogadałam się, że zostaję do końca października, bo on jako pracodawca płaci za pierwszy miesiąc zwolnienia, a żeby nie był stratny to ja takjakby pracuję, ale na zwolnieniu. Ale zamiast 5 dni będę pracować 3. W sumie mogłabym się nie zgodzić, ale w końcu on mi dał tą umowę jak już w ciąży byłam i opłaca dodatkowo składki i chcę mieć gdzie wrócić do pracy.. Ale na zwolnieniu jestem i wypisał mi je bez problemu. W sumie tylko po to dzisiaj byłam umówiona a wizytę u niego mam w przyszły poniedziałek.

aaaa nie no, szef poszedł Ci na rękę, co było miłe z jego strony, więc uważam, że dobrze zrobiłaś :) a jeszcze do konca miesiąca jakoś dasz radę :) to czekamy na wizytę za tydzien :) fajnie, że dobry lekarz Ci sie trafił... prywatne czy na NFZ?

Zgłoś nadużycie #6886 12 października 2015, 11:55

motylek1909 Supermama

Pedrova napisał(a)

o rety! ale z 2 strony bardzo to miłe że wszyscy się troszczą o Ciebie :) hihi :) mam nadzieję, że Ci lepiej? bo mi została już tylko resztka kataru więc w sumie jestem zadowolona :D

Zgłoś nadużycie #6887 12 października 2015, 11:59

motylek1909 napisał(a)

aaaa nie no, szef poszedł Ci na rękę, co było miłe z jego strony, więc uważam, że dobrze zrobiłaś :) a jeszcze do konca miesiąca jakoś dasz radę :) to czekamy na wizytę za tydzien :) fajnie, że dobry lekarz Ci sie trafił... prywatne czy na NFZ?

Prywatnie. Ale tak czy siak bym musiała prywatnie jeździć i robić połówkowe itp więc wyjdzie na to samo. A jeszcze mniej mnie dzisiaj skasował, bo po znajomości ;)

Zgłoś nadużycie #6888 12 października 2015, 12:02

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

Prywatnie. Ale tak czy siak bym musiała prywatnie jeździć i robić połówkowe itp więc wyjdzie na to samo. A jeszcze mniej mnie dzisiaj skasował, bo po znajomości ;)

To miłe z jego strony ;) bardzo się cieszę, że to normalny lekarz nareszcie :)

Zgłoś nadużycie #6889 12 października 2015, 12:18

turboslimak Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

chociaz tyle dobrze ze dogadałas sie z szefem :-)
dobrze ze z szefem dalo sie dogadac i super ze trafilas na fajnego lekarza :) :)

Dziewczyny czy wam tez pocieka przezroczysty plyn z sutków?
no niby odrobine mi wylecialo ale poczulam ze koszulka mokra ....z obu sutków...

Zgłoś nadużycie #6890 12 października 2015, 12:24

turboslimak Fajna mama

Pedrova napisał(a)

to slodkie ze wszyscy sie martwia :)