Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6851 11 października 2015, 22:10

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach
Dziewczyny napaliłam się na misia szumisia :) :) :) muszę go mieć !

Zgłoś nadużycie #6852 11 października 2015, 22:36

turboslimak Fajna mama

Jasmin_9 napisał(a)

Dziewczyny napaliłam się na misia szumisia :) :) :) muszę go mieć !

mnie powaliła cena 120 zł na kolana :)

Zgłoś nadużycie #6853 11 października 2015, 23:09

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Dobry wieczor☺ widze ze temat facetow..... moj tez czasami zachowuje sie jak palant, ale ja to jestem taka ze od razu z grubej rury do niego. Kiedys go krylam, udawalam ze nic sie nie dzieje, teraz potrafie powiedziec nawet jego bratu ze np " nie przyjedziemy jednak na kawe, bo z idiota nie mam zamiaru isc do ludzi" . I uwierzcie mi ze faceci wbrew pozorom nie lubia uleglych kobiet. Moj kiedys mi powiedział ze najbardziej we mnie lubi to ze sie ze mna nie nudzi, ze mam swoje zdanie, i ze nie moglby byc z kobieta ktora skacze przy nim i jest jak "ciepla klucha" , ktora zamiast tupnac noga to placze w kącie. Oni sa zdobywcami, musza miec bodziec do tego by caly czas sie starac i zabiegac. Moj po tylu latach wciaz robi wszystko by mi sie podobac. Wystarczy ze np powiem " ale ten facet mial fajnie brode przystrzyzona" .... i uwierzcie ze dlugo nie musze czekac a wychodzi z lazienki ogolony i pyta " tak moze byc" ? To sa bardzo drobne gesty, ale bardzo duzo znacza.

Zgłoś nadużycie #6854 11 października 2015, 23:15

I najwazniejsze. Oni uwielbiaja pochwaly! To ich uskrzydla i niesamowicie motywuje! Ja raz pochwalilam spaghetti jakie on robi, czy gulasz... i uwierzcie ze bardzo chetnie teraz gotuje 😉 i tak jest ze wszystkim 😊 takze chwalcie jak najwiecej swoich facetow !!! ☺

Zgłoś nadużycie #6855 11 października 2015, 23:24

Czytalam ze chcialybyscie juz luty, marzec.... a ja kurcze chcialabym czas zatrzymac😊 oj jak fajnie byloby miec taki wehikul czasu... uwierzcie ze ten czas kiedy chlopcy tak urosli trzasnal w mgnieniu oka!! I wiem ze z malutka bedzie tak samo 😯 a to moja ostatnia ciaza, wiec chcialabym sie wszystkim jak najdluzej nacieszyc, jak najbardziej zapamietac....

Zgłoś nadużycie #6856 11 października 2015, 23:25

turboslimak Fajna mama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Dobry wieczor☺ widze ze temat facetow..... moj tez czasami zachowuje sie jak palant, ale ja to jestem taka ze od razu z grubej rury do niego. Kiedys go krylam, udawalam ze nic sie nie dzieje, teraz potrafie powiedziec nawet jego bratu ze np " nie przyjedziemy jednak na kawe, bo z idiota nie mam zamiaru isc do ludzi" . I uwierzcie mi ze faceci wbrew pozorom nie lubia uleglych kobiet. Moj kiedys mi powiedział ze najbardziej we mnie lubi to ze sie ze mna nie nudzi, ze mam swoje zdanie, i ze nie moglby byc z kobieta ktora skacze przy nim i jest jak "ciepla klucha" , ktora zamiast tupnac noga to placze w kącie. Oni sa zdobywcami, musza miec bodziec do tego by caly czas sie starac i zabiegac. Moj po tylu latach wciaz robi wszystko by mi sie podobac. Wystarczy ze np powiem " ale ten facet mial fajnie brode przystrzyzona" .... i uwierzcie ze dlugo nie musze czekac a wychodzi z lazienki ogolony i pyta " tak moze byc" ? To sa bardzo drobne gesty, ale bardzo duzo znacza.

aaaa to prawda!!! A z tymi pochwałami to juz wogole faceci sa bardziej prózni niz my kobietki :)
ja tez w towarzystwie rodzinnym nie udaje ze ejstesmy np pokloceni...nie wywlekam nic wiadomo ale jak idziemy to wprost mowie ze jestesmy pokloceni nie bede wsrod rodziny udawac i na sile sie szczerzyc :)
moj poszedl 4 razy na pilke ostatanio noi widze ze fajnie schudł juz troszke i pochwalilam go ze robi sie dla mnie bardziej pociagajacy zebyscie widzialy jego mine jak to powiedzialam :D

Zgłoś nadużycie #6857 12 października 2015, 0:07

turboslimak napisał(a)

aaaa to prawda!!! A z tymi pochwałami to juz wogole faceci sa bardziej prózni niz my kobietki :)
ja tez w towarzystwie rodzinnym nie udaje ze ejstesmy np pokloceni...nie wywlekam nic wiadomo ale jak idziemy to wprost mowie ze jestesmy pokloceni nie bede wsrod rodziny udawac i na sile sie szczerzyc :)
moj poszedl 4 razy na pilke ostatanio noi widze ze fajnie schudł juz troszke i pochwalilam go ze robi sie dla mnie bardziej pociagajacy zebyscie widzialy jego mine jak to powiedzialam :D

Tak, tak.... dalas mu mega energie i motywacje. Pewnie jest dumny z siebie ze widzisz efekty😊 mi sie kiedys smiac chcialo jak powiedzialam mojemu ze swietnie wyglada w tym zestawie ubrań. .. potem codziennie to ubieral hahahaha 😊 kochany.... zeby tylko mi sie przypodobac. Ale i on jest wzrokowcem, wszystko zauwazy! Dzis np po calym tyg pomalowalam sie. Oczywiscie o cos sie poklocilismy i ja do niego " nie chce cie znac!" Na co on... " wiesz co ja na to" ? .... "slicznie wygladasz" ☺

Zgłoś nadużycie #6858 12 października 2015, 0:12

Malutka coraz wyrazniej dokazuje😊 lezalam na boku to caly czas okopywala miejsce gdzie jajnik, tak nisko.... wy tez jeszcze tak nisko czujecie swoje szkraby? Kiedy bede ja troche wyzej czuc ?

Zgłoś nadużycie #6859 12 października 2015, 0:20

motylek1909 Supermama
Ja chyba z duma mogę stwierdzić ze mój synek dzis cały dzien dawał mi małe kopniaczki :) cały dzien co jakis czas! Jestem pewna na 95% ze to ruchy :) zobacze jak bedzie jutro, czy bedzie powtórka z rozrywki :)

Kinste - nie wiem co Ci poradzić... Twoj facet wydaje sie nieodpowiedzialny.... Ale te nie znam go na tyle by oceniać. Cokolwiek nie zrobisz, mam nadzieje ze to słuszna decyzja i życzę zeby układało wam sie coraz lepiej ;)

Ja na meza nie narzekam, bo w domu posprząta, obiad zrobi, zakupy Robi. Nie musze go prosić. Sam z siebie od poczatku kiedy razem mieszkamy był tak nauczony i juz.

Zmykam spac bo jutro musze wczesnie wstać. Na 8 jade byc modelka na rzęsy i hybrydę na dłoniach i stopach ;D także do południa zejdzie bo to kilka godzin nim sie nauczy dziewczyna :) a ja za free bede piękna :) czuje sie o niebo lepiej, dzis cały dzien leżałam wiec chyba pomału to przechodzi :)

Dobranoc!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6860 12 października 2015, 7:56

meg86 Gotowa na wszystko
Witam się :-)
Słyszałam że śnieg pada gdzieś w Polsce? :-o no u mnie 2 na plusie zapowiada się słoneczny dzień także może kolejne pranie wstawie dla małej
Poza tym w środę już zaczynam szkołę rodzenia,już się nie mogę doczekać :-)

Jakie macie plany na dziś?

Zgłoś nadużycie #6861 12 października 2015, 8:27

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach
Dzień dobry :) ale mi się spało... :) z tm śniegiem to ja słyszałam ze za tydz ma spaść marznący deszcz ups opony muszę wymienić :) swoją droga chce juz śnieg! Chce biało i sankowo a nie rok temu ponuro deszczowo i byle jak do tego moja depresja jesienna ble

Zgłoś nadużycie #6862 12 października 2015, 8:37

kinste Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Dzień dobry :) ale mi się spało... :) z tm śniegiem to ja słyszałam ze za tydz ma spaść marznący deszcz ups opony muszę wymienić :) swoją droga chce juz śnieg! Chce biało i sankowo a nie rok temu ponuro deszczowo i byle jak do tego moja depresja jesienna ble

Ja śniegu jeszcze nie chce bo mi jabłka zmrozi :(

Czuje się coraz lepiej :) katar przechodzi mogę mówić i jest ok :) a Stasiania skacze i skacze :)

Wzięłam sobie norke do domu i jej reakcja na lustro jest niesamowita :D

Zgłoś nadużycie #6863 12 października 2015, 8:39

anjaaa Gotowa na wszystko
Witajcie 😊
Jak patrzę za okno to mam wrażenie ze drzewa zaraz się połamią od wiatru. Szaro buro i ponuro i 0 stopni. Wole piękna słoneczna jesień...

Plany na dzis takie jak zwykle od 10 do 17 w pracy 😊

Zgłoś nadużycie #6864 12 października 2015, 8:55

Lenka87 Fajna mama
Hej :-) Śnieg spadł u mojej mamy, w centrum polski. A co do facetów to mój dużo mi pomaga, interesuje się moim samopoczuciem, chodzi ze mną do lekarza, wie że w kłótni nie ma ze mną szanswięc nie zaczyna :-) Ale czasami zapomina o dość ważnych dla mnie sprawach. Np miał mieć we wtorek wolne, więc stwierdziłam że pójdę do lekarza z tym kaszlem, a on mi wczoraj mówi że jednak pracuje. Ok, rozumiem. No to stwierdziłam że pojadę dzisiaj bez wcześniejszej rejestracji, bo w ciąży muszą mnie przyjąć. Miał mi tylko przełożyć fotelik dla Młodego do drugiego auta... I co? Z samego rana dzwoni że zapomniał :-/ Nosz kur.a. Zatłukę dziada jak wróci z pracy
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #6865 12 października 2015, 9:40

jogi Gotowa na wszystko
dzien dobry,
i juz po weekendzie...wczorajszy footballowy wieczor byl bardzo emocjonujacy :)
synek w przedszkolu a ja koncze jesc sniadanie,wstawie pranie,zrobie makijaz i zabiore sie za prasowanie bo pojdziej ma wpasc znajoma na kawke.

u moich rodzicow,na ppludniu Polski tez spadl snieg..

Zgłoś nadużycie #6866 12 października 2015, 9:53

turboslimak Fajna mama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Malutka coraz wyrazniej dokazuje😊 lezalam na boku to caly czas okopywala miejsce gdzie jajnik, tak nisko.... wy tez jeszcze tak nisko czujecie swoje szkraby? Kiedy bede ja troche wyzej czuc ?

taak i na gorze i na dole...a najbardziej na pecherzu :D
ona ma mnostwo miejsca od pepka w doł zeby sie przemieszczac :D

meg86 napisał(a)

Witam się :-)
Słyszałam że śnieg pada gdzieś w Polsce? :-o no u mnie 2 na plusie zapowiada się słoneczny dzień także może kolejne pranie wstawie dla małej
Poza tym w środę już zaczynam szkołę rodzenia,już się nie mogę doczekać :-)

Jakie macie plany na dziś?

taaak spadl u mojeje babci :D zdazylam zebrac wczoraj rydze na jejecznice :D

oj lenka tez bym była zła...ale faceci tak maja ....moj dzis ma wizyte u internisty bo kazalam mu podstawowe badania porobic krew mocz...tarczyce i takie tam :D gdybym mu wczoraj nie przypomniała to by zapomniał

Zgłoś nadużycie #6867 12 października 2015, 10:03

Lenka87 Fajna mama
Turboslimak wkurzona jestem strasznie. Nie będę się z Młodym autobusami włóczyć przecież. Normalnie go zabije jak wróci. Teraz to już poczekam do piątku, gin mi powie co mogę brać, a ten burak niech spada na bambus.
Mnie Mała kopie już na wysokości pępka :-) Ale najbardziej upodobała sobie szyjkę, a to nie jest przyjemne

Zgłoś nadużycie #6868 12 października 2015, 10:33

turboslimak Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Turboslimak wkurzona jestem strasznie. Nie będę się z Młodym autobusami włóczyć przecież. Normalnie go zabije jak wróci. Teraz to już poczekam do piątku, gin mi powie co mogę brać, a ten burak niech spada na bambus.
Mnie Mała kopie już na wysokości pępka :-) Ale najbardziej upodobała sobie szyjkę, a to nie jest przyjemne

no wiem ze jestes :( tez bym była...ale on caly dzien bedzie o tym myslal i bedzie mial napewno wyrzuty sumienia to wybacz mu wieczorem :) ...
ale wiem jak to jest sobie cos zaplanować...albo jak czlowiek sie na cos nastawi..

Zgłoś nadużycie #6869 12 października 2015, 10:34

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

A i ciocia mi powiedziała że prawdopodobnie wysuszylam sobie blone sluzowa kroplami i popekaly mi naczynka. .
Jeszcze jakieś 3 dni będzie mnie męczyć kaszel. .

Krew w nosie podczas przeziębienia do normalka. A w ciąży to zwłaszcza. Mi już chyba od 2 miesięcy zalega krew w nosie i jak smarkam to widzę ją na chusteczkach, mówiłam o tym lekarzowi i ponoć to normalne. Ale powiem Ci, że jak wydzielina z nosa zmienia kolor na zielony czy żółty to zazwyczaj oznacza bakterie i trzeba wziąć antybiotyk..

Zgłoś nadużycie #6870 12 października 2015, 10:44

Lenka87 Fajna mama

turboslimak napisał(a)

no wiem ze jestes :( tez bym była...ale on caly dzien bedzie o tym myslal i bedzie mial napewno wyrzuty sumienia to wybacz mu wieczorem :) ...
ale wiem jak to jest sobie cos zaplanować...albo jak czlowiek sie na cos nastawi..

Wieczorem to on dostanie w cymbał :-P Sam mi każe iść do lekarza, a nie pomyśli jak mam się tam dostać.