Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6831 11 października 2015, 21:33

turboslimak Fajna mama

kinste napisał(a)

Nie jest przesadnie :) jeszcze przed ciążą było tak że oboje się wypelnialismy.. teraz jest tak jakby nie chciał żebym w tej ciąży była. .
On nie lubi jak ktoś nim kieruje i lubi rządzić.

no przeprszam :) jak sie uprawia seks i ma sie z niego przyjemniosc to trzeba sie liczyc z tym ze mozna zostac ojcem a nie zachowywac sie tak po fakcie jaby chcial zebys w ciazy nie była- tu ma ode mnie czerwona kartke

Zgłoś nadużycie #6832 11 października 2015, 21:35

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

meg86 napisał(a)

O Nie nie ze mną by to nie przeszło,szacunek i zaangażowanie muszą być takie same z obydwoch stron co to ma znaczyć ze ona ma się starać kochać a on co? Nie można starać się i kochać za dwójkę.Myślę że poprostu jeśli ma się zmienić to się zmieni a nie za przeproszeniem robić księcia z niego bo w końcu w piórka za bardzo obrosnie

Tak! Z tym ze ja wlasnie zauważyłam zmianę u mojego a gdyby było inaczej nie zamieszkałabym nie wzięła ślubu itd

Zgłoś nadużycie #6833 11 października 2015, 21:36

kinste Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

No wlasnie :) pewnie trochę minie i sam dojrzy do tego ze zrobił złe a jeśli nie to jesteś mądra ładna i zaradna niczego ci nie brakuje wiec ... Niech on się martwi żeby ciebie nie przejął dojrzały odpowiedzialny mezczyzna.. Z tymi facetami to cyrki są całe życie ;)

Hahahaha :) on twierdzi że do tego w życiu nie dojdzie bo mu juz kiedyś wspomniałam że jak on się no ale zainteresuje to zainteresuje się inny :)

2 lata starszy jest

Zgłoś nadużycie #6834 11 października 2015, 21:36

Chociaż z drugiej strony no ja nie miałam przykrych sytuacji kurde starał się chłopak choć być zwyczajnie nie dojrzały na początku i teraz się z tego śmiejemy

Zgłoś nadużycie #6835 11 października 2015, 21:39

turboslimak napisał(a)

no przeprszam :) jak sie uprawia seks i ma sie z niego przyjemniosc to trzeba sie liczyc z tym ze mozna zostac ojcem a nie zachowywac sie tak po fakcie jaby chcial zebys w ciazy nie była- tu ma ode mnie czerwona kartke

A ja się cieszę ze będę miała małego Bąbelka i jest to mój największy Skarb :) a on jak nie potrafi tego docenić to jest jego problem :)

Zgłoś nadużycie #6836 11 października 2015, 21:40

kinste napisał(a)

Hahahaha :) on twierdzi że do tego w życiu nie dojdzie bo mu juz kiedyś wspomniałam że jak on się no ale zainteresuje to zainteresuje się inny :)

2 lata starszy jest

Aha czyli jest ciebie pewny? Wobec tego zmień zasady bądź miła ale zajmij się sobą i maluchem a przyjdzie z podkulonym ogonem za 3 dni czemu robiłaś im śniadanie? Ja bym powiedziała- żartujesz ?! My czekamy od godz aż coś zrobisz! ;) nie zawsze ale czasami trzeba dowalić

Zgłoś nadużycie #6837 11 października 2015, 21:42

Jasmin_9 napisał(a)

Chociaż z drugiej strony no ja nie miałam przykrych sytuacji kurde starał się chłopak choć być zwyczajnie nie dojrzały na początku i teraz się z tego śmiejemy

Może i ja ze swoim też będziemy się śmiać. .
Chociaż on się do takich rzeczy nie przyzna :D nawet po latach :)

Zgłoś nadużycie #6838 11 października 2015, 21:46

Jasmin_9 napisał(a)

Aha czyli jest ciebie pewny? Wobec tego zmień zasady bądź miła ale zajmij się sobą i maluchem a przyjdzie z podkulonym ogonem za 3 dni czemu robiłaś im śniadanie? Ja bym powiedziała- żartujesz ?! My czekamy od godz aż coś zrobisz! ;) nie zawsze ale czasami trzeba dowalić

To z tym śniadaniem było tak że później ten mój by mnie mógł w złym świetle stawiać. .

Zgłoś nadużycie #6839 11 października 2015, 21:48

Kinste musisz wiedzieć ze kobiece myślenie tez się zmienia z wiekiem jestem ciut starsza od ciebie ale widzę różnice w podejściu do związku jak byłam w twoim wieku to skakałam nad swoim i pewnie dużo kobitek w twoim wieku tak robi... A z czasem pluje sobie za to w twarz za 10 lat pewnie mogłabym powiedzieć dużo więcej i odrazu bym krytykowała twojego ale po co? Każdy ma swój czas i musi go przejść ;)

Zgłoś nadużycie #6840 11 października 2015, 21:51

kinste napisał(a)

To z tym śniadaniem było tak że później ten mój by mnie mógł w złym świetle stawiać. .

No i co? Czemu ty go nie stawiasz w złym świetle za to ze nie interesuje się ciąża? Tak by raczej wypadało skoro ty musisz mu zrobić śniadanie... Ah można by tak pisać każdy ma swoje zdanie ;) powiedz mu któregoś razu ze szkoda ci go bo chyba rodzice nie poświęcili mu dużo uwagi skoro on tak się zachowuje i ze jest ci przykro gdy tak cię traktuje...

Zgłoś nadużycie #6841 11 października 2015, 21:52

turboslimak Fajna mama
no to ja jestem mega zołza w takim razie....bo ja wiele rzeczy robie dla mojego ale nigdy nic na siłe...i wymagam tez od niego wiele.
tak samo w domu z pomocą, wiem ze ejst noga w kuchni to go nie zmuszam ale za to robi inne rzeczy i mnie wyrecza.

potrafie być jędzą i mu powiedziec co mysle, i nie zrobic pewnych rzeczy jesli nie mam ochoty ale dzieki temu zyje mi sie z tym lepiej :)

w swoim pierwszym zwiazku robilam wszystko dla faceta, pod faceta, im wiecej dawalam tym bardziej mialam wrazenie ze mnie doceni a to dzialalo na odwrót on byl coraz barziej egoistyczny i tylko wymagaał....kiedyś przeczytalam ksiaze kobiety sa z wenus mezczyzni z marsa i nie rozumiałam jej...no jak to byc zozla?
ale po latach zrozumiałam ze bycie zolza to nie bycie zla kobieta dla kogos tylko zycie z facetem w zgodzie z samą sobą i nie zapominanie o sobie ,poswiecenie dla drugiej osoby ale nie zatracanie sie dla kogos...

jezuuuu ale mnie wzielo na wspomnienia :D

Zgłoś nadużycie #6842 11 października 2015, 21:56

turboslimak napisał(a)

no to ja jestem mega zołza w takim razie....bo ja wiele rzeczy robie dla mojego ale nigdy nic na siłe...i wymagam tez od niego wiele.
tak samo w domu z pomocą, wiem ze ejst noga w kuchni to go nie zmuszam ale za to robi inne rzeczy i mnie wyrecza.

potrafie być jędzą i mu powiedziec co mysle, i nie zrobic pewnych rzeczy jesli nie mam ochoty ale dzieki temu zyje mi sie z tym lepiej :)

w swoim pierwszym zwiazku robilam wszystko dla faceta, pod faceta, im wiecej dawalam tym bardziej mialam wrazenie ze mnie doceni a to dzialalo na odwrót on byl coraz barziej egoistyczny i tylko wymagaał....kiedyś przeczytalam ksiaze kobiety sa z wenus mezczyzni z marsa i nie rozumiałam jej...no jak to byc zozla?
ale po latach zrozumiałam ze bycie zolza to nie bycie zla kobieta dla kogos tylko zycie z facetem w zgodzie z samą sobą i nie zapominanie o sobie ,poswiecenie dla drugiej osoby ale nie zatracanie sie dla kogos...

jezuuuu ale mnie wzielo na wspomnienia :D

Zaczęłam czytać ta książkę i jej nie skończyłam... Ale masz w stu procentach racje ja do dziś czasami jestem za dobra ale taki juz mam charakter

Zgłoś nadużycie #6843 11 października 2015, 21:57

Ale nie mylić tego ze na wszystko się zgadzam bo ja skorpion jestem ;D

Zgłoś nadużycie #6844 11 października 2015, 22:00

Jasmin_9 napisał(a)

No i co? Czemu ty go nie stawiasz w złym świetle za to ze nie interesuje się ciąża? Tak by raczej wypadało skoro ty musisz mu zrobić śniadanie... Ah można by tak pisać każdy ma swoje zdanie ;) powiedz mu któregoś razu ze szkoda ci go bo chyba rodzice nie poświęcili mu dużo uwagi skoro on tak się zachowuje i ze jest ci przykro gdy tak cię traktuje...

Nie jestem miła w 100% :) oczywiście że mówiłam jak się on zachowuje ze ma w dupie wszystko a on nie wiedział.jak się zachować i co zrobić żeby oczernic mnie :)

Zgłoś nadużycie #6845 11 października 2015, 22:01

turboslimak Fajna mama

kinste napisał(a)

noi i co ? sam z siebie zrobilby glupka ze stawia w zlym swietle swoja przyszla zone w koncu z nia jest...to on wyszedlby na glupka.

zgadzam sie z jasmin ja majac 18-20 lat tez dla chlopaka zrobilabym wszystko....nawet na sile chodzilam na dyskoteki czy do jego znajomych nawet jak bylam chora...
tak sie poswiecałam aaaa!
i jeszcze zabranial mi w spodnicach chodzic i sie malowac i takie tam...oczywiscie dla niego wszystko a dzis?
dziś gdybym uslyszała ze mam iecki nie zakladac to i tak bym ubrała jakbym chcialaale tak jak jasmin mowi to przychodzi wraz z uplywajacym czasem :)

Zgłoś nadużycie #6846 11 października 2015, 22:03

turboslimak Fajna mama

Jasmin_9 napisał(a)

Zaczęłam czytać ta książkę i jej nie skończyłam... Ale masz w stu procentach racje ja do dziś czasami jestem za dobra ale taki juz mam charakter

ja za to nie jestem konsekwetna bo postanowilam byc oziebła dla swojego ostatanio noi wyttrzymalam jeden dzien ;p
kwiaty,czekoladki myzianie i mnie zmiękczył :)

Zgłoś nadużycie #6847 11 października 2015, 22:05

Ale to jest wlasnie piękne najpierw my latamy głupiutkie za facetami do 20 roku życia a pózniej całe życie oni za nami latają i as w rekawie zostaje ;) tak juz było jest i będzie

Zgłoś nadużycie #6848 11 października 2015, 22:07

Nie, ja nie skacze wokół niego jak służąca i nie daje sobą pomiatac. I nie boję się uderzyć w twarz hak wypowie za dużo przykrych słów. Wbrew pozorom jestem "ostra" i czasami zbyt oschla. . W życiu nie pozwoliłam na to żeby facet mi nie.pozwolił czegoś na siebie założyć a jeszcze robiłam na przekór, zakladalam to i z podniesiona głową chodziłam :)

Zgłoś nadużycie #6849 11 października 2015, 22:09

Po prostu staram się żeby to był związek a nie współlokator..

Zgłoś nadużycie #6850 11 października 2015, 22:09

turboslimak Fajna mama

Jasmin_9 napisał(a)

Ale to jest wlasnie piękne najpierw my latamy głupiutkie za facetami do 20 roku życia a pózniej całe życie oni za nami latają i as w rekawie zostaje ;) tak juz było jest i będzie

to prawda :) !!!!
ja swojemu zawsze mowie : jesli bede z toba nieszczesliwa to nie bede na sile z kims cale zycie i on to wie ze nie zarzekam sie slowem: na zawsze.
poki bedzie rozmowa kompromis i checi z obu stron do walki o zwiazek to zawsze jest szansa na poprawe wszelkiego kryzysu.
swojemu pierwszemu facetowi obiecywałam : ze na zawsze z nim bede i co? i kurde blaszka dupa z tego wyszla :)