Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6811 11 października 2015, 20:34

turboslimak Fajna mama

meg86 napisał(a)

Turbo mnie też dwa dni bolał brzuch nie wiem czy to pęcherz czy więzadła Ale nie miłe uczucie

no to widze ze nie ejstem sama... :D tak wcale nie jest to miłe potwierdzam ....zośka mi tak daje czadu od 22 do 6 rano ze naprawde malo sypiam... :) chyba nalezy sie przyzwyczajac :)

Zgłoś nadużycie #6812 11 października 2015, 20:35

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

a mnie kurcze ciagnie ciągle i mam ucisk na pecherzu...wierci sie Zosia strasznie...
noi kregoslup mnie ciagnie rozciagam go jak mam takie nerwobóle z tyłu i z przodu miedzyzebrami....

ogladam dzis 1 odcinek 600 gram szczescia nareszscie sie zmobilizowalam :) ...bede ryczec!

a zrobie Wam fotki jutro i tez wrzuce :)

a wrzuce tez zdjecie 3d Zosśki jutro :)
wrocilam dzis z malopolski i ledwo zyje....siedzenie w aucie umeczylo mnie...

a tobie jak mija weeekend? :)

a w porząsiu :D leżymy przed TV, czekamy na mecz i zamówiliśmy pizzę :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6813 11 października 2015, 20:36

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

no to widze ze nie ejstem sama... :D tak wcale nie jest to miłe potwierdzam ....zośka mi tak daje czadu od 22 do 6 rano ze naprawde malo sypiam... :) chyba nalezy sie przyzwyczajac :)

slimak gratuluje Ci 22-go tygodnia! ale ten czas leci!!!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6814 11 października 2015, 20:43

kinste Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

kinste czemu sie z nim zdecydowalas na dziecko? :( przeciez po uridzeniu bedzie jeszcze trudniej...bedziesz jeszcze bardziej urobiona robota niz jesteś...powinien cie wspierać.
to on powienien ci wiecej pomagać.
wiesz nie znam dokladnie waszych relacji ale czytam czasem co piszesz i az przykro mi sie robi...to tak jakbys byla jaks sluzącą jego....przynies podaj pozamiataj...tak przeciez byc nie moze...

dziecko niczego nie zmieni miedzy wami oczywiscie ze zmieni wasze zycie ale relacji nie naprawi.
a dobre prawidlowe relacje to przedewszystkim wsparcie, pomoc, szacunek szczegolnie jak kogos cos boli :(

Wiesz, u nas jest niestety tak że jak jesteś z kimś w ciąży to musisz za tą osobę wyjść. Cieszę się ze jestem w ciąży i raczej jestem nastawiona na to ze będę sama z dzieckiem w domu. Mówiłam rodzicom ze nie chce za niego wychodzić . Niepotrzebnie wydadzą pieniądze Ale tak musi być bo to wstyd. Ok nie ma problemu.
Mieszkamy u mnie, pracujemy u mnie więc przynajmniej nie jestem jakoś uzalezniona od obcych ludzi tylko mam przy sobie rodzinę. .
Jak go to przerosnie i ucieknie to trudno. A nóż po rozwiązaniu się zmieni. . Jak nie to się z nim pozegnam.

Zgłoś nadużycie #6815 11 października 2015, 20:47

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

No moja jest najbardziej aktywna rano tak do ok 8 i teraz pod wieczór wygibasy robi aż cały brzuch się rusza :-)

Zgłoś nadużycie #6816 11 października 2015, 21:01

turboslimak Fajna mama

kinste napisał(a)

Wiesz, u nas jest niestety tak że jak jesteś z kimś w ciąży to musisz za tą osobę wyjść. Cieszę się ze jestem w ciąży i raczej jestem nastawiona na to ze będę sama z dzieckiem w domu. Mówiłam rodzicom ze nie chce za niego wychodzić . Niepotrzebnie wydadzą pieniądze Ale tak musi być bo to wstyd. Ok nie ma problemu.
Mieszkamy u mnie, pracujemy u mnie więc przynajmniej nie jestem jakoś uzalezniona od obcych ludzi tylko mam przy sobie rodzinę. .
Jak go to przerosnie i ucieknie to trudno. A nóż po rozwiązaniu się zmieni. . Jak nie to się z nim pozegnam.

'
rozumiem...moja kuzynka tak wyszla za maz....i teraz ich corcia ma 7 lat...oni sie 7 lat non stopklocili i kloca nadal...moja kuzynka juz przestala dawno kochac meza...ostatanio jadac na slub mojego brata ta mala mowi do mamy i taty: mamo wiesz wujek (miala na mysli mojego brata) tak bardzo kocha ciocie a wy to chya sie nawet nie lubicie.....
takze dziecko wszystko czuje....mała jest nerowowa,,,
ale wiem tez ze to trudna sytuacja tam u ciebie...
pamietaj jednak ze nie musisz zmuszac sie do robienia dla kogos czegos na siłę...
motylek....ja ogladam mecz 1:1 :( :( :( ale na sciszonym bo ja za bardzo sie denerwuje ;p
a drugim okiem te 600 gram szczescia :)
pizza mniam zjadlabym!!

Zgłoś nadużycie #6817 11 października 2015, 21:09

Najwyżej uciekne sprzed ołtarza :D

Zgłoś nadużycie #6818 11 października 2015, 21:10

turboslimak Fajna mama
motylek dziekuje:*:*:* leci ten czas choc ja juz bym chciala luty/marzec ;-)

Zgłoś nadużycie #6819 11 października 2015, 21:10

anjaaa Gotowa na wszystko
Kinste współczuję sytuacji... Nie wyobrażam sobie takiego przymusu do małżeństwa. Ale miejmy nadzieje ze ojciec zobaczy bobaska i pojdzie po rozum do głowy.
Krew z nosa w ciąży to calkowicie normalna sytuacja. Mamy zwiększona objętość krwi w organizmie a do tego organizm osłabiony.

Ja dzis miałam przypływ energii i posprzątałam. Mężu Pomagał bo sily mi w końcu zabrakło. 😊

Zgłoś nadużycie #6820 11 października 2015, 21:12

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

kinste napisał(a)

Kindze kochana coś ci napisze... Mojego Pawła wujek czyli brat jego mamy poznał dziewczynę rodzice nauczyciele itd wszystko na poziomie on niby tez ale oboje 17 lat i ciąża... Bliźniaki a ze to wieś duża wieś to skandal wielki! I tak oto im się nie układało żarli się jak dwa psy kłótnie no masakra!!! Teściowa opowiadała Ze to była pomyłka... Pare lat... I wiesz co? Dziś dzieci maja 30 lat a od na pewno 20 nie ma lepszego małżeństwa! No nie ma jak ja na nich patrzę a byli u nas na ślubie to ściskam mojego za rękę ze wzruszenia jak oni się rozumieją kochają i wspierają poza tym! Ja jestem z moim 9 rok i uwierz mi ze moge uznać ten związek za związek od 3 lat a odkąd jestem w ciąży tzn trochę przed nosi mnie na rękach i z każdym dniem kochamy się coraz bardziej.. Podstawa to rozmowa szacunek wysłuchanie drugiej osoby i tłumaczenie jak krowie na rowie u nas to zdało egzamin takze trzymam za Was kciuki i wierze ze i wam się ułoży ;)

Zgłoś nadużycie #6821 11 października 2015, 21:16

kinste napisał(a)

Najwyżej uciekne sprzed ołtarza :D

Nie prawda nie myśl tak bo tak będzie. Bądź dla niego kochana i wyrozumiała może bóg chciał żebyście mieli maleństwo może jemu wlasnie trzeba takiego kubła zimnej wody poza tym nie wymagaj od niego zbyt wiele kochaj go i szanuj on na pewno to doceni i z czasem nauczy się prawdziwie kochać :)

Zgłoś nadużycie #6822 11 października 2015, 21:16

turboslimak Fajna mama

Jasmin_9 napisał(a)

Kindze kochana coś ci napisze... Mojego Pawła wujek czyli brat jego mamy poznał dziewczynę rodzice nauczyciele itd wszystko na poziomie on niby tez ale oboje 17 lat i ciąża... Bliźniaki a ze to wieś duża wieś to skandal wielki! I tak oto im się nie układało żarli się jak dwa psy kłótnie no masakra!!! Teściowa opowiadała Ze to była pomyłka... Pare lat... I wiesz co? Dziś dzieci maja 30 lat a od na pewno 20 nie ma lepszego małżeństwa! No nie ma jak ja na nich patrzę a byli u nas na ślubie to ściskam mojego za rękę ze wzruszenia jak oni się rozumieją kochają i wspierają poza tym! Ja jestem z moim 9 rok i uwierz mi ze moge uznać ten związek za związek od 3 lat a odkąd jestem w ciąży tzn trochę przed nosi mnie na rękach i z każdym dniem kochamy się coraz bardziej.. Podstawa to rozmowa szacunek wysłuchanie drugiej osoby i tłumaczenie jak krowie na rowie u nas to zdało egzamin takze trzymam za Was kciuki i wierze ze i wam się ułoży ;)

racja i w tą stronę tez sie uklada :)
i ja Wam tego zycze. mam nadzieje ze twój facet dojrzeje i jak zoabczy dziecko to się zmieni :)

Zgłoś nadużycie #6823 11 października 2015, 21:17

turboslimak Fajna mama

Jasmin_9 napisał(a)

Nie prawda nie myśl tak bo tak będzie. Bądź dla niego kochana i wyrozumiała może bóg chciał żebyście mieli maleństwo może jemu wlasnie trzeba takiego kubła zimnej wody poza tym nie wymagaj od niego zbyt wiele kochaj go i szanuj on na pewno to doceni i z czasem nauczy się prawdziwie kochać :)

jaśmin zgadzam sie ale nie za wszelka cenę....obie strony musza dawać po rowno a ta strona co jest obdarowywana powinna doceniać a nie tylko wymagac :)

Zgłoś nadużycie #6824 11 października 2015, 21:18

Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie :*
Ja ze swojej strony robię wszystko. . Czekam na jakiś jego ruch. On nawet nie czuje potrzeby żeby jechać ze mną do lekarza.. trudno :) ja go zmuszać nie mam zamiaru.. jest za młody do roli ojca. .

Zgłoś nadużycie #6825 11 października 2015, 21:24

turboslimak Fajna mama

kinste napisał(a)

Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie :*
Ja ze swojej strony robię wszystko. . Czekam na jakiś jego ruch. On nawet nie czuje potrzeby żeby jechać ze mną do lekarza.. trudno :) ja go zmuszać nie mam zamiaru.. jest za młody do roli ojca. .

a moze za bardzo sie starasz i pokazujesz ze za bardzo ci zalezy ?? sa tacy faceci którzy jak to widzą to maja wszystko gdzieś.. nie znam twojego faceta ale kiedys moj pierwszy zwiazek taki był ja stawałam na rzesach :) wiec i tacy są a moze po prostu on potrzebuje czasu zeby dojrzeć i to wszystko jest dla niego nowe i sie pogubil chłopina :) :)

Zgłoś nadużycie #6826 11 października 2015, 21:26

anjaaa Gotowa na wszystko
Oj to nie od wieku zależy. Czasem młodszy okazuje się lepszym ojcem niż ten starszy.

Zgłoś nadużycie #6827 11 października 2015, 21:28

meg86 Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

O Nie nie ze mną by to nie przeszło,szacunek i zaangażowanie muszą być takie same z obydwoch stron co to ma znaczyć ze ona ma się starać kochać a on co? Nie można starać się i kochać za dwójkę.Myślę że poprostu jeśli ma się zmienić to się zmieni a nie za przeproszeniem robić księcia z niego bo w końcu w piórka za bardzo obrosnie

Zgłoś nadużycie #6828 11 października 2015, 21:31

turboslimak napisał(a)

a moze za bardzo sie starasz i pokazujesz ze za bardzo ci zalezy ?? sa tacy faceci którzy jak to widzą to maja wszystko gdzieś.. nie znam twojego faceta ale kiedys moj pierwszy zwiazek taki był ja stawałam na rzesach :) wiec i tacy są a moze po prostu on potrzebuje czasu zeby dojrzeć i to wszystko jest dla niego nowe i sie pogubil chłopina :) :)

Nie jest przesadnie :) jeszcze przed ciążą było tak że oboje się wypelnialismy.. teraz jest tak jakby nie chciał żebym w tej ciąży była. .
On nie lubi jak ktoś nim kieruje i lubi rządzić.

Zgłoś nadużycie #6829 11 października 2015, 21:31

turboslimak napisał(a)

No wlasnie :) pewnie trochę minie i sam dojrzy do tego ze zrobił złe a jeśli nie to jesteś mądra ładna i zaradna niczego ci nie brakuje wiec ... Niech on się martwi żeby ciebie nie przejął dojrzały odpowiedzialny mezczyzna.. Z tymi facetami to cyrki są całe życie ;)

Zgłoś nadużycie #6830 11 października 2015, 21:32

kinste napisał(a)

Nie jest przesadnie :) jeszcze przed ciążą było tak że oboje się wypelnialismy.. teraz jest tak jakby nie chciał żebym w tej ciąży była. .
On nie lubi jak ktoś nim kieruje i lubi rządzić.

Kinste a on jest w twoim wieku czy starszy?