Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6791 11 października 2015, 15:35

motylek1909 Supermama

onea napisał(a)

dotarłam do domu....przeziębienie mnie trzyma dalej. Jutro powinnam iść do pracy po ulopie ale sie waham czy nie lepiej iść do lekarza po zwolnienie jeszcze na 2-3 dni żeby to wyleżeć. Co prawda nie mam gorączki ale jest katar, osłabienie i w nocy ból gardła. Ja to tak mam , że jak nie idę pracować to mam wyrzuty sumienia. Ale teraz czuje, że muszę zapobiegać niż później leczyć. Piję dużo soków domowej roboty m.in z malin czy pigwy, oraz herbate z cytryna i miodem.
Mały bąbel w moim brzuchu posyrał mnie po raz pierwszy tydzień temu. Potem w kolejnych dniach też, ale już od kilku cisza....
Co do płci to ja mam przeczucie już od dłużzego czasu, że będzie to chłopak. Jak byłam w Polsce teraz to każdy z rodziny i znajomych też typuje na płeć męską wnioskując po wyglądzie, energii i tym co jem. CIekawe czy sie sprawdzi. W czwartek mam wizyte i może sie dowiem już :)

Na Twoim miejscu bym to wylezala! Ja zalegam ciagle w lozku... Trzymam kciuki za poznanie płci :) a gdzie w ch mieszkasz?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6792 11 października 2015, 15:42

kinste Gotowa na wszystko

onea napisał(a)

dotarłam do domu....przeziębienie mnie trzyma dalej. Jutro powinnam iść do pracy po ulopie ale sie waham czy nie lepiej iść do lekarza po zwolnienie jeszcze na 2-3 dni żeby to wyleżeć. Co prawda nie mam gorączki ale jest katar, osłabienie i w nocy ból gardła. Ja to tak mam , że jak nie idę pracować to mam wyrzuty sumienia. Ale teraz czuje, że muszę zapobiegać niż później leczyć. Piję dużo soków domowej roboty m.in z malin czy pigwy, oraz herbate z cytryna i miodem.
Mały bąbel w moim brzuchu posyrał mnie po raz pierwszy tydzień temu. Potem w kolejnych dniach też, ale już od kilku cisza....
Co do płci to ja mam przeczucie już od dłużzego czasu, że będzie to chłopak. Jak byłam w Polsce teraz to każdy z rodziny i znajomych też typuje na płeć męską wnioskując po wyglądzie, energii i tym co jem. CIekawe czy sie sprawdzi. W czwartek mam wizyte i może sie dowiem już :)

Bierz zwolnienie. Jesteś w ciąży należy Ci się odpoczynek w szczególności przy przeziebieniu. .
Zastanawiałam się czy pisać ze szczegółami ale napiszę. .
Wczoraj tak mnie bolało gardło, kaslalam bez odrywania do tego cały czas zatkany nos. . W nocy odwrót 180 .. jak spałam poleciała mi chyba krew z.nosa tylko nic nie pobrudzilam a miałam zaschnieta krew wokół nosa i jak się wysmarkalam to pełno krwi i doslownie zielone smarki. . Zaczęło mi się okropnie odrywać ale już nos mi się naj mocno nie zatyka. . Dosłownie czuje ze wypluwam to wszystko. .
Fuuu. .

Zgłoś nadużycie #6793 11 października 2015, 15:45

I do tego mowie szeptem bo inaczej się nie da. .

Onea bierz zwolnienie i wylez się ..

Zgłoś nadużycie #6794 11 października 2015, 16:19

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Bierz zwolnienie. Jesteś w ciąży należy Ci się odpoczynek w szczególności przy przeziebieniu. .
Zastanawiałam się czy pisać ze szczegółami ale napiszę. .
Wczoraj tak mnie bolało gardło, kaslalam bez odrywania do tego cały czas zatkany nos. . W nocy odwrót 180 .. jak spałam poleciała mi chyba krew z.nosa tylko nic nie pobrudzilam a miałam zaschnieta krew wokół nosa i jak się wysmarkalam to pełno krwi i doslownie zielone smarki. . Zaczęło mi się okropnie odrywać ale już nos mi się naj mocno nie zatyka. . Dosłownie czuje ze wypluwam to wszystko. .
Fuuu. .

Biegiem do lekarza! Prosze! Nie bagatelizuj tego!!!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6795 11 października 2015, 17:04

motylek1909 napisał(a)

Biegiem do lekarza! Prosze! Nie bagatelizuj tego!!!

Rozmawiałam z moją ciocia która jest pielegniarka żeby się podputala lekarzy bo akurat w szpitalu jest i powiedzieli że może to być osłabienie i to normalny objaw przeziebienia. . Leżeć Leżeć i leżeć. .

Zgłoś nadużycie #6796 11 października 2015, 17:09

A i ciocia mi powiedziała że prawdopodobnie wysuszylam sobie blone sluzowa kroplami i popekaly mi naczynka. .
Jeszcze jakieś 3 dni będzie mnie męczyć kaszel. .

Zgłoś nadużycie #6797 11 października 2015, 17:11

W wydzielinie tej od kaszlu nie ma nawet kropelki krwi więc jest ok. . Co innego gdyby była bo wtedy może to być gruźlica

Zgłoś nadużycie #6798 11 października 2015, 17:54

motylek1909 Supermama
Kinste oby sie to nie nasiliło :( lez duzo!

Zgłoś nadużycie #6799 11 października 2015, 18:01

asienka90 Gotowa na wszystko
witam sie i ja :) po calym dniu , bylismy w Ikea, kupilam superowe rzeczy: taka lampke nascienna dla malucha zeby dawala pół mrok w nocy w kształcie robaka nie wiem co to :) i takie tam pierdołki do domu :) jestem mega zmeczona. Biedne chorujecie mnie jeszcze tfu tfu nic nie bierze, ale od jutra mam zamiar wiecej polegiwac ze wzgledu na to łożysko co jest nisko.

Zgłoś nadużycie #6800 11 października 2015, 18:18

Pedrova Zaprawiona w bojach
Dziewczyny, pamiętam, że któraś miała fazę na pomidorową. Jak to zobaczyłam, od razu pomyślałam o was :P
https://www.youtube.com/watch?v=RleTwu7ueac

Mnie też coś osłabienie dopadło. Dziś cały dzień w łóżku. Babcia na obiad domowy rosołek i gotowanego kurczaczka przyniosła, piję herbatę z miodem z pasieki brata i mam nadzieję, że jutro już będzie lepiej. Na razie to osłabienie, ale lepiej uważać.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #6801 11 października 2015, 18:39

meg86 Gotowa na wszystko
To my w rozpoczętym 20 tc ;-)

Zgłoś nadużycie #6802 11 października 2015, 18:47

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

To my w rozpoczętym 20 tc ;-)

bardzo ładny duży brzusio ;)

Zgłoś nadużycie #6803 11 października 2015, 19:25

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

bardzo ładny duży brzusio ;)

Hehe po kolacji ;-) rano taki nie jest ;-)

Zgłoś nadużycie #6804 11 października 2015, 19:35

turboslimak Fajna mama
kinste jak maz zaragowal na twoja krew z nosa? nie bylo mu glupio bo ciagnal cie na sile do tego kina,,,,

motylek wizyte mam w ten wtorek o mojego ginekologa bo na polowkowym w czwartek byłam u jego przelozonego bo on ma jakis certyfikat czy jakos tak...ogolnie jest w tym usg wyspecjalizowany w ocenie ewentualnych nieprawidlowosci.

potem kolejna pewnie za miesac wizyta....

zycze wam dziewczyny mega zdrowka!!

meg86- brzuchatka jak ta lala :-) miło patrzec :) :) :)

Zgłoś nadużycie #6805 11 października 2015, 19:51

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

kinste jak maz zaragowal na twoja krew z nosa? nie bylo mu glupio bo ciagnal cie na sile do tego kina,,,,

motylek wizyte mam w ten wtorek o mojego ginekologa bo na polowkowym w czwartek byłam u jego przelozonego bo on ma jakis certyfikat czy jakos tak...ogolnie jest w tym usg wyspecjalizowany w ocenie ewentualnych nieprawidlowosci.

potem kolejna pewnie za miesac wizyta....

zycze wam dziewczyny mega zdrowka!!

meg86- brzuchatka jak ta lala :-) miło patrzec :) :) :)

A to jutro dopisze :) rozumiem :) a jak tam Twoj brzusio? Urósł?

Zgłoś nadużycie #6806 11 października 2015, 20:20

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

A to jutro dopisze :) rozumiem :) a jak tam Twoj brzusio? Urósł?

a mnie kurcze ciagnie ciągle i mam ucisk na pecherzu...wierci sie Zosia strasznie...
noi kregoslup mnie ciagnie rozciagam go jak mam takie nerwobóle z tyłu i z przodu miedzyzebrami....

ogladam dzis 1 odcinek 600 gram szczescia nareszscie sie zmobilizowalam :) ...bede ryczec!

a zrobie Wam fotki jutro i tez wrzuce :)

a wrzuce tez zdjecie 3d Zosśki jutro :)
wrocilam dzis z malopolski i ledwo zyje....siedzenie w aucie umeczylo mnie...

a tobie jak mija weeekend? :)

Zgłoś nadużycie #6807 11 października 2015, 20:21

turboslimak napisał(a)

Nawet nic nie powiedział na to tylko wzruszył ramionami bo wczoraj jego kolega przyjechał i pili do 5 a ja byłam potrzebna do zrobienia im śniadania. .
Niestety ale on nie przejmuje się takim czymś.. może według niego to normalne

Zgłoś nadużycie #6808 11 października 2015, 20:24

Gumsior Gotowa na wszystko
Dziewczyny jak ja miałam 16-17 tydzień to ryczałam jak bóbr. Może jakiś wysyp hormonów, albo stabilizacja czy coś.

Zgłoś nadużycie #6809 11 października 2015, 20:25

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

a mnie kurcze ciagnie ciągle i mam ucisk na pecherzu...wierci sie Zosia strasznie...
noi kregoslup mnie ciagnie rozciagam go jak mam takie nerwobóle z tyłu i z przodu miedzyzebrami....

ogladam dzis 1 odcinek 600 gram szczescia nareszscie sie zmobilizowalam :) ...bede ryczec!

a zrobie Wam fotki jutro i tez wrzuce :)

a wrzuce tez zdjecie 3d Zosśki jutro :)
wrocilam dzis z malopolski i ledwo zyje....siedzenie w aucie umeczylo mnie...

a tobie jak mija weeekend? :)

Turbo mnie też dwa dni bolał brzuch nie wiem czy to pęcherz czy więzadła Ale nie miłe uczucie

Zgłoś nadużycie #6810 11 października 2015, 20:32

turboslimak Fajna mama

kinste napisał(a)

Nawet nic nie powiedział na to tylko wzruszył ramionami bo wczoraj jego kolega przyjechał i pili do 5 a ja byłam potrzebna do zrobienia im śniadania. .
Niestety ale on nie przejmuje się takim czymś.. może według niego to normalne

kinste czemu sie z nim zdecydowalas na dziecko? :( przeciez po uridzeniu bedzie jeszcze trudniej...bedziesz jeszcze bardziej urobiona robota niz jesteś...powinien cie wspierać.
to on powienien ci wiecej pomagać.
wiesz nie znam dokladnie waszych relacji ale czytam czasem co piszesz i az przykro mi sie robi...to tak jakbys byla jaks sluzącą jego....przynies podaj pozamiataj...tak przeciez byc nie moze...

dziecko niczego nie zmieni miedzy wami oczywiscie ze zmieni wasze zycie ale relacji nie naprawi.
a dobre prawidlowe relacje to przedewszystkim wsparcie, pomoc, szacunek szczegolnie jak kogos cos boli :(