Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6711 10 października 2015, 7:42

kinste Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Dzięki :*

Piję już herbatę,te gardło mnie parę dni głównie nocą bolało no i mnie rozlozylo :-/

Spróbuj wypić herbatę z cytryną i sokiem malinowym i miodem dosłodź dobie jak uznasz :) jest ochydna ale trochę pomaga. .

Ja miałam jechać po te zakupy ale jeszcze leżę w łóżku bo był straszny ziab i nie chciałam tam wychodzić :D

Zgłoś nadużycie #6712 10 października 2015, 7:44

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Spróbuj wypić herbatę z cytryną i sokiem malinowym i miodem dosłodź dobie jak uznasz :) jest ochydna ale trochę pomaga. .

Ja miałam jechać po te zakupy ale jeszcze leżę w łóżku bo był straszny ziab i nie chciałam tam wychodzić :D

U nas 4 stopnie na dworze O.o

Zgłoś nadużycie #6713 10 października 2015, 7:56

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

U mnie samochody białe trawa biała a na dworzu -2 :-o

Zgłoś nadużycie #6714 10 października 2015, 7:59

U mnie o 6 też wszędzie biało a jabłka nadal na drzewach. .

Zgłoś nadużycie #6715 10 października 2015, 8:18

Lenka87 Fajna mama
Hej :-) Asienka gratuluję synka. Łożyskiem się na razie nie martw, ono nawet do 32 tc może tak wędrować. Dopiero później jak jest nisko to trzeba się zastanowić co dalej. Ja na ostatniej wizycie też miałam dość nisko, ale nie zachodziło na szyjke. Powiedział że jeśli się nie podniesie do 32 tc to będziemy planować cc. Ale seksu nam nie zabronił, na szczęście ;-)
U mnie 10 stopni i pochmurno
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #6716 10 października 2015, 9:24

anjaaa Gotowa na wszystko
Hej 😊
U mnie tez zimno. Biało na samochodach i 1 stopień dopiero.

Nie wyspalam się za bardzo. Nie mogłam się ułożyć. Na plecach niewygodnie i pęcherz przyciśnięty a na prawym bolała mnie torbiel. Cala noc na lewym i kręgosłup do wymiany

Zgłoś nadużycie #6717 10 października 2015, 9:30

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Dzien dobry. Mnie od rana maz zdenerwowal. Zadzwonil z pracy ze mielismy wlamanie do piwnicy. Ukradli skrzynke z narzedziami. To juz drugi raz 😯 takze moge zapomnieć o zostawianiu na dole wozka. ... przez ta akcje juz caly dzien mam do dupy. Nie potrzebnie mi mowil o tym. Brzuch mnie z nerwow rozbolal.

Zgłoś nadużycie #6718 10 października 2015, 9:40

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Dzien dobry. Mnie od rana maz zdenerwowal. Zadzwonil z pracy ze mielismy wlamanie do piwnicy. Ukradli skrzynke z narzedziami. To juz drugi raz 😯 takze moge zapomnieć o zostawianiu na dole wozka. ... przez ta akcje juz caly dzien mam do dupy. Nie potrzebnie mi mowil o tym. Brzuch mnie z nerwow rozbolal.

Kochana nam kiedyś samochod ukradli :D i dużo innych rzeczy :)

Ale faktycznie teraz wozek nosić to niezbyt wygodnie. .

Zgłoś nadużycie #6719 10 października 2015, 10:00

asienka90 Gotowa na wszystko
dzieki dziewczyny za wsparcie :) no lekarz tez mowił ze to sie rożnie układa to łozysko, jeszcze na prenatalnych bylo wysoko a tu juz niby nisko, ale to pewnie dlatego czuje go tak dziwnie ze na jajniki uciska ?? tak mysle ale nie wiem,,, a wiecie jak poinformowal mnie o tym ze to chlopak ?? powiedzial ooo ma fujarę( niby smieszne ale dziwne) heheh
w niedziele jade do ikei na zakupki ciesze sie, mam nadzieje ze nie poszkodzi mi podroz 2 h samochodem i spacer po ikei, lekarz nie kazal lezec, no ale w domu jak jestem to odpoczywam , ale wiecie jak sie patrzy w domu to to by sie zrobilo tamto itd.... ale dzis maz sprzata i gotuje, ja tylko ogarnelam zgrubsza a on reszte :)

Zgłoś nadużycie #6720 10 października 2015, 11:23

jogi Gotowa na wszystko
asienka90- gratuluje synusia :) :)

Zgłoś nadużycie #6721 10 października 2015, 11:30

jogi Gotowa na wszystko
dzien dobry,
a u nas 12 stopni i sloneczko wiec zapowiada sie piekny dzionek :)

wczoraj wieczorem bylam w kinie na "The Walk",kupilysmy sobie tam z kolezanka po duzej paczce popcornu i to moze bylo za duzo jak dla mnie bo pozniej bolal mnie brzuch :( jak kladlam sie spac tez bolal,jak sie przebudzilam w nocy tez.na szczescie jak juz wstalam rano to jest ok.

wlasnie gotuje pomidorowa z makaronem.pozniej w trojeczke pojedziemy gdzies pospacerowac po plazy.a wieczorem znajoma poprosila mnie o opieke nad jej synem,18-22,wybieraja sie z mezem na randke :D

milej soboty :*

Zgłoś nadużycie #6722 10 października 2015, 12:23

jogi napisał(a)

dzien dobry,
a u nas 12 stopni i sloneczko wiec zapowiada sie piekny dzionek :)

wczoraj wieczorem bylam w kinie na "The Walk",kupilysmy sobie tam z kolezanka po duzej paczce popcornu i to moze bylo za duzo jak dla mnie bo pozniej bolal mnie brzuch :( jak kladlam sie spac tez bolal,jak sie przebudzilam w nocy tez.na szczescie jak juz wstalam rano to jest ok.

wlasnie gotuje pomidorowa z makaronem.pozniej w trojeczke pojedziemy gdzies pospacerowac po plazy.a wieczorem znajoma poprosila mnie o opieke nad jej synem,18-22,wybieraja sie z mezem na randke :D

milej soboty :*

ja miałam dzisiaj do kina jechać z K., jego bratrm i dziewczyna brata ale zrobił mi się straszny kaszel i na 100 % nigdzie nie pojedziemy .. jeszcze do tego jest 6 stopni

od popcornu? o kurde ..

wpadam do Ciebie na obiad! :D

Zgłoś nadużycie #6723 10 października 2015, 12:27

Jogi dalas mi pomysl na obiad 😉 skoczylam do sklepu, kupilam wszystko co potrzeba , i juz sie gotuje pomidorowka .Dostalam fajny smalec ... jaka szkoda ze nie mam ogorkow kiszonych, pyszny jest 😊 mniam mniam.... Nie dostalam sliwek wiec dzis chyba sernik upieke. Jakiś dzien do dupy wiec trzeba sie czyms zajac zeby o glupotach nie myslec....

Zgłoś nadużycie #6724 10 października 2015, 12:31

motylek1909 Supermama
A ja witam w 18 tygodniu :) fotki jeszcze nie zrobiłam. Dzis troche lepiej, nie kaszle ale katar straszny :( przynajmniej głowa mnie nie boli... Wstałam o 10 a babcia wróciła z wakacji u cioci za granica i musiałam ja dowiedzic. U nas tak zimno ze zimowa kurtkę założyłam. I jestem samochodem. A wroce do domu i z powrotem do łóżka! Mam lenia jakiegoś...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6725 10 października 2015, 12:32

Tak was slucham...a raczej czytam i tfu tfu... odpukac, ale poza opryszczka na wardze to jakos trzymam sie, i przeziebienie mnie omija. Kinste kuruj sie kobito, zeby ten kaszel nie poszedl na oskrzela. Ja pamietam ze starszym jak bylam w ciazy to z przedszkola non stop przynosilam chorobska. Doszlo nawet do tego ze banki mi stawiali i antybiotyk bralam. Wtedy juz sie konkretnie wkurzylam i juz zostalam na L4do konca.

Zgłoś nadużycie #6726 10 października 2015, 12:39

motylek1909 napisał(a)

A ja witam w 18 tygodniu :) fotki jeszcze nie zrobiłam. Dzis troche lepiej, nie kaszle ale katar straszny :( przynajmniej głowa mnie nie boli... Wstałam o 10 a babcia wróciła z wakacji u cioci za granica i musiałam ja dowiedzic. U nas tak zimno ze zimowa kurtkę założyłam. I jestem samochodem. A wroce do domu i z powrotem do łóżka! Mam lenia jakiegoś...

Ty tez bidulo uwazaj na siebie. U mnie pogoda super, tzn slonca brak ale cieplo. W samej bluzce do sklepu wybylam. W ogole to powiem wam ze w ciazy jest mi caly czas cieplo. Chodze bez skarpetek i w ogole nie marzne. Maz ostatnio siedzial , rece i nogi lody, i jak zobaczyl moje gole stopy to pyta czy mi nie zimno. Jak mnie dotknal to w szoku ze takie cieplutkie.

Zgłoś nadużycie #6727 10 października 2015, 12:45

Motylek gratuluje 18 tyg ☺ to u nas rowniutko tydz roznicy.

Zgłoś nadużycie #6728 10 października 2015, 13:03

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Motylek gratuluje 18 tyg ☺ to u nas rowniutko tydz roznicy.

A widzisz! Gratuluje 19 tygodnia! :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6729 10 października 2015, 13:21

Pedrova Zaprawiona w bojach
Mnie na szczęście na razie też choróbska omijają. Trochę mi się usta wysuszyły, ale to normalne w okresie grzewczym, suche powietrze w mieszkaniu.
Tu na Mazurach w nocy było -5. Szok!

Nie wiem czy ktoś pamięta, ale jakiś czas temu wrzucałam fotkę takiej szydełkowanej w kwadraty poduszki. Pisałam wtedy, że zrobię taki kocyk. Tak więc kocyk jest na wykończeniu :D Zostały mi ostatnie dwa okrążenia dekoracyjne :P
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #6730 10 października 2015, 13:35

meg86 Gotowa na wszystko
Motylek gratuluję 18 tygodnia ;-)

A ja witam z kuchni :-) robię krokiety z pieczarkami i serem :-P ale będzie wyzerka :-)