Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6691 9 października 2015, 20:39

asienka90 Gotowa na wszystko
bylam na wizycie,. bedzie chlopak :) Franek :) kurcze powiedzial ze mam nisko łożysko blisko ujscia, mówi ze powinno sie podnieść, nie zalecil leżenia czy czegos takiego( tylko brak seksu) ale to od poczatku mi tak zaleca wiec to nie ma problemu, ale powiedzial ze za 3 tyg wizyta a ja pytam a co jesli sie nie podniesie to mówil ze wtedy bedzie sie pani martwic :) i sama nie wiem, niby na prentaalnych bylo łozysko wysoko i na przedniej scianie , ale mówi ze połozenie sie zmienia dziecka i blisko ujscia jest

Zgłoś nadużycie #6692 9 października 2015, 20:53

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

asienka90 napisał(a)

bylam na wizycie,. bedzie chlopak :) Franek :) kurcze powiedzial ze mam nisko łożysko blisko ujscia, mówi ze powinno sie podnieść, nie zalecil leżenia czy czegos takiego( tylko brak seksu) ale to od poczatku mi tak zaleca wiec to nie ma problemu, ale powiedzial ze za 3 tyg wizyta a ja pytam a co jesli sie nie podniesie to mówil ze wtedy bedzie sie pani martwic :) i sama nie wiem, niby na prentaalnych bylo łozysko wysoko i na przedniej scianie , ale mówi ze połozenie sie zmienia dziecka i blisko ujscia jest

super wiadomość ! Chłopak :) :) mi mój powiedział lekarz ze mała siedzi w dole i dlatego tak unicka ale może to to samo...

Zgłoś nadużycie #6693 9 października 2015, 20:59

asienka90 Gotowa na wszystko
może, mi mówił o łożysku ze nisko ale nie mylic z przodującym bo mam na przedniej scianie, ale gadal ze powinno sie podniecsc, tez mi uciska na jajniki i wogole boli czasami lekko ale jest ok

Zgłoś nadużycie #6694 9 października 2015, 21:06

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

Jutro mam rozpoczęcie roku. Troszkę się stresuję, bo nie wiem jak to będzie, jaka grupa no i jak wykładowcy będą patrzeć na ciężarną..

Dasz radę! Ja co prawda nie studia ale daje radę ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6695 9 października 2015, 21:12

motylek1909 Supermama

asienka90 napisał(a)

Gratuluje chlopaka :) moj chrzesniak to Franek :) powoli sie wyrównuje nasza tabela :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6696 9 października 2015, 21:22

turboslimak Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

Turbo to może mu w oko wpadłaś? :D Chyba nie każdy lekarz przegląda fb swoich pacjentek :D  
A jak przyniosłam wyniki moczu to lekarka nawet nic nie powiedziała na temat pH, a też wydaje mi się, że jest za wysokie.. Teraz jak na to patrzę to coraz więcej błędów mogę jej wytykać.. Mam nadzieję, że przystojniaczek okaże się świetnym lekarzem i w końcu przestanę się stresować tą sytuacją. :)

nieeeeee nooooooo nie gadajcie :D
nie sadze żonaty dzieciaty :D
.i mysle ze on mnie polubił bo mamy bardzo luzny kontakt :-)
bede trzymac kciuki zeby okazal sie twoj lekarz fantastyczny

Zgłoś nadużycie #6697 9 października 2015, 21:28

turboslimak Fajna mama

asienka90 napisał(a)

gratuluje Franeczka!!!!
asia musisz byc dobrej mysli...nie dzwigaj duzo odpoczywaj...jest nadzieja ze wszystko sie poprawi :)

Zgłoś nadużycie #6698 9 października 2015, 22:03

motylek1909 Supermama
u mnie po 3 dawkach syropu i tabletkach na gardło jest lekka poprawa, bez gorączki. Zobaczymy jak to jutro będzie wyglądać.

A moi rodzice zrobili nam suprajsa, i przyjechali- sami odmalowali mi kuchnię bo było to w planach, ogarnęli chatę i właśnie odjechali... ech, fajnie, że tak pomagają... jeszcze zostanie nam korytarz i salon do odświeżenia :D a teraz z powrotem kładę się pod kołdrę, włączam sobie swoje seriale i leniuchuję! o!

Zgłoś nadużycie #6699 9 października 2015, 22:04

motylek1909 Supermama
asienka - kiedy masz kolejną wizytę?

Zgłoś nadużycie #6700 10 października 2015, 0:19

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Dzielę się przepisem 😊 robiłam od niechcenia na dużą blachę bo tata smęcił ze dawno ciasta nie bylo i jest mniam 😄

Dzieki Kochana . Latwe. A mozna to wszystko ucierac robotem ?

Zgłoś nadużycie #6701 10 października 2015, 0:23

asienka90 napisał(a)

bylam na wizycie,. bedzie chlopak :) Franek :) kurcze powiedzial ze mam nisko łożysko blisko ujscia, mówi ze powinno sie podnieść, nie zalecil leżenia czy czegos takiego( tylko brak seksu) ale to od poczatku mi tak zaleca wiec to nie ma problemu, ale powiedzial ze za 3 tyg wizyta a ja pytam a co jesli sie nie podniesie to mówil ze wtedy bedzie sie piani martwic :) i sama nie wiem, niby na prentaalnych bylo łozysko wysoko i na przedniej scianie , ale mówi ze połozenie sie zmienia dziecka i blisko ujscia jest

Ja o takim zjawisku dowiedzialam sie po fakcie. Lekarz zapytal czy mialam na pocz ciazy krwawienia. I pokazal ze łożysko bylo za nisko, i ze zaczyna dopiero sie unosic. Takze u mnie to przeszlo bezobjawowo, i moze szczescie w nieszczesciu ze poprzednia ginka olewala wszystko, nic nie wspomniala bo pewnie bym panikowala i się stresowala a sama na moim przykladzie widzisz ze nie ma czym 😉 u ciebie pewnie bedzie tak samo.

Zgłoś nadużycie #6702 10 października 2015, 0:28

motylek1909 napisał(a)

u mnie po 3 dawkach syropu i tabletkach na gardło jest lekka poprawa, bez gorączki. Zobaczymy jak to jutro będzie wyglądać.

A moi rodzice zrobili nam suprajsa, i przyjechali- sami odmalowali mi kuchnię bo było to w planach, ogarnęli chatę i właśnie odjechali... ech, fajnie, że tak pomagają... jeszcze zostanie nam korytarz i salon do odświeżenia :D a teraz z powrotem kładę się pod kołdrę, włączam sobie swoje seriale i leniuchuję! o!

Swietnie ze wracasz do zdrowka😊 i tak sobie mysle ze nawet dobrze sie stalo ze w tym tyg nie masz zajec stacjonarnych bo takie wyjscie na zajecia mogloby tylko pogorszyc sytuacje. Super masz z rodzicami ze tak ci pomagaja. Od razu przypomnial mi sie moj tata.... juz nigdy w niczym mi nie pomoze, nie powie dobrego slowa...za szybko odszedł. ... w mamie juz nie mam wsparcia odkad na nowo sie zakochała. Dobrze ze mam duzo rodzenstwa😉 5 siostr i 1 brata 😉

Zgłoś nadużycie #6703 10 października 2015, 6:23

meg86 Gotowa na wszystko
No i mnie rozlozylo :-(

Zgłoś nadużycie #6704 10 października 2015, 6:32

meg86 Gotowa na wszystko
Motylku zazdroszczę rodziców,ja teściów mam daleko ale rodziców blisko ok 5 km ale na ich pomoc wsparcie nie mogę liczyć,nawet jak potrzebuje coś załatwić i muszę mikiego gdzieś zostawić to z wielką łaską mi zostaną na ta godzinę czy dwie :-/ dlatego tacy rodzice którzy pomagają tak bezinteresownie to skarb

Zgłoś nadużycie #6705 10 października 2015, 7:27

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny .
A ja właśnie się zbieram na uczelnie. Nienawidzę takiej pogody, wszystkich wtedy rozkłada.. :/ Kinste byłaś u lekarza? Coś Ci poradził czego my jeszcze nie wiemy? Ja jeszcze polecam sok z malin, ale taki 100 %, kupowałam w superpharmie i dolewałam sobie do herbatki. Fajnie rozgrzewało. :) Meg a Ty już spać nie możesz? :/

Zgłoś nadużycie #6706 10 października 2015, 7:31

kinste Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Dzieki Kochana . Latwe. A mozna to wszystko ucierac robotem ?

Wszystko ucierałam mikserem :)

Zgłoś nadużycie #6707 10 października 2015, 7:32

ROKIKOKI napisał(a)

Hej dziewczyny .
A ja właśnie się zbieram na uczelnie. Nienawidzę takiej pogody, wszystkich wtedy rozkłada.. :/ Kinste byłaś u lekarza? Coś Ci poradził czego my jeszcze nie wiemy? Ja jeszcze polecam sok z malin, ale taki 100 %, kupowałam w superpharmie i dolewałam sobie do herbatki. Fajnie rozgrzewało. :) Meg a Ty już spać nie możesz? :/

Tak na prawdę to wiemy wszystko. . Nic się ciekawego nie dowiedziałam. .

Zgłoś nadużycie #6708 10 października 2015, 7:33

meg86 napisał(a)

No i mnie rozlozylo :-(

Meg wracaj do zdrowia :*

Zgłoś nadużycie #6709 10 października 2015, 7:34

meg86 Gotowa na wszystko

ROKIKOKI napisał(a)

Hej dziewczyny .

Ja padam ok 20-21 bo tak mały zasypia a wtedy ok 6 już wstaje bo i miki tak się budzi...

Zgłoś nadużycie #6710 10 października 2015, 7:36

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Meg wracaj do zdrowia :*

Dzięki :*

Piję już herbatę,te gardło mnie parę dni głównie nocą bolało no i mnie rozlozylo :-/