Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6671 9 października 2015, 16:43

kinste Gotowa na wszystko

meg86 napisał(a)

Sklep z chlebem przyjeżdża?

Tak :D co drugi dzień jeździ sklep obwozny :D i można tam dostać chlebek jakieś pasztety, słodkie bułki, cukier itd. :) tylko nie ma mięsa :)

Zgłoś nadużycie #6672 9 października 2015, 16:45

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Tak :D co drugi dzień jeździ sklep obwozny :D i można tam dostać chlebek jakieś pasztety, słodkie bułki, cukier itd. :) tylko nie ma mięsa :)

ale czad :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6673 9 października 2015, 16:48

motylek1909 napisał(a)

ale czad :D

No po wsiach taki jeździ :D

Zgłoś nadużycie #6674 9 października 2015, 16:53

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

A normalnego sklepu nie macie? Nie wiem jakiś spożywczy? Np zabka fresch?

Zgłoś nadużycie #6675 9 października 2015, 17:00

meg86 napisał(a)

A normalnego sklepu nie macie? Nie wiem jakiś spożywczy? Np zabka fresch?

Na wsi sklepu nie mamy :) najbliższy spożywczy jest 3 km od domu :) niby nie jest daleko ale inaczej idzie się przez miasto :) zawsze trzeba wsiąść w samochód i jechać do sklepu :) Porobie parę zdjęć któregoś dnia i pokaże Wam na fb w jakiej okolicy mieszkam :)

Zgłoś nadużycie #6676 9 października 2015, 17:14

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Widziałam widziałam taki. :D Tylko, że w Lubuskim nad jeziorem taki przyjeżdżał. I wbrew pozorom miał na prawdę pyszne pieczywo. :D

Zgłoś nadużycie #6677 9 października 2015, 17:15

Jutro mam rozpoczęcie roku. Troszkę się stresuję, bo nie wiem jak to będzie, jaka grupa no i jak wykładowcy będą patrzeć na ciężarną..

Zgłoś nadużycie #6678 9 października 2015, 17:22

ROKIKOKI napisał(a)

Jutro mam rozpoczęcie roku. Troszkę się stresuję, bo nie wiem jak to będzie, jaka grupa no i jak wykładowcy będą patrzeć na ciężarną..

nie stresuj się :) i nie patrz na ludzi :) dzisiaj rozmawiałam z woźną z gimnazjum do którego chodziłam to powiedziała zebym nigdy nie patrzyła na opinie innych ludzi bo najważniejsze jest to że ten dzidziuś jest w brzuszku :) pod naszym serduszkiem :)

zawsze ją szanowałam bo ona jest bardzo mądrą osobą :)

porobiłam zdjęcia z okien zeby pokazać Wam ze u mnie galerii handlowych i supermarketów "na pęczki" :D
wstawiam na fb ;p

Zgłoś nadużycie #6679 9 października 2015, 17:37

jogi Gotowa na wszystko
wlasnie zerknelam na nasza tabelke i poki co mamy w naszej grupie w brzuszkach 9 dziewczynek i 3 chlopcow :) nie bedzie wojny jak to dawniej mowili :D :D

Zgłoś nadużycie #6680 9 października 2015, 17:45

jogi Gotowa na wszystko
a my dopiero co po obiadku.dzisiaj barszczyk czerwony z uszkami a mezowi zrobie jeszcze jajko sadzone z frytkami i mizeria.pieknie sloneczko swieci od samego ranka :) po przedszkolu poszlismy z kolezankami i dzieciaczkami na dlugi spacerek.pozmywalam ,synek oglada bolka i lolka a ja mam zamiar odpoczac.a wieczorem czeka mnie wyjscie do kina :)

Zgłoś nadużycie #6681 9 października 2015, 18:32

turboslimak Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

Moje pH moczu miesiąc temu to 8..

to niedobrze ja walczyłam z pecherzem majac ph 8 to sprzyja infekcjom musisz zakwasić mocz...
sok pilam z zurawiny z apteki 100% do tego witamina C w kropelkach.....
żurawit....
udało sie spadło do 7....

ROKIKOKI napisał(a)

Ja prawdopodobnie w poniedziałek idę do nowego ginekologa. :) Tylko z tego co mi mama mówiła i z tego co ja widziałam jest on MEGA przystojny. Nie wiem czy się przy takim rozluźnie. :D

no masz ;p mmoze jakos cie rozluźni zabójczym usmiechem? :D

mój tez jest przystojny ale nie jakos zabójczo ale chwilami mnie krepuje :D
jest swietny ale chwilami tak sie czuje ;p
jeszcze rzucil mi ostatanio: ooo wyjela Pani kolczyk z nad ust....a kto Pani takie ladne zdjecia robil na faceboooku?
wiec obczaił moj profil :D

motylek1909 napisał(a)

tak tak... to było przy odchudzaniu :D ale mówię kurde od pierwszego wpisu w karcie ciąży w 6 tyg :P a ogólnie od tego ze schudlam do 81,5 to nawet nie chce mysleć :( bo tylko sie do konca zalamie ze jestem grubasem :(

przestań! :) pozniej bedziesz chudnac :) martwic sie :) teraz jedz i sie nie przejmuj ...znajoma przed ciaza cwiczyla nie mogla schudnac a dzis jest chudsza po urodzeniu jak karmi niz przed ciaza :D
dzis była u mnie kolezanka z 1,8 miesiaca coreczka ktora w ciazy przytyła 18 kilo a teraz jest chudym badylem.. :D

ROKIKOKI napisał(a)

ja bym podziwiała ciezarna na wykladach ze jest w ciazy i chce sie uczyc i daje rade!dla mnie to pozytywne :)

Zgłoś nadużycie #6682 9 października 2015, 18:43

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

motylek1909 napisał(a)

gdzie się zapisalaś na połówkowe? bo ja albo diagen albo medicus

Motylku do vitro live tam gdzie lekarz mój siedzi z tym ze on tego nie robi tylko ten specjalista wegrzynowski. No ale teraz tak myśle czy mnie znowu nie nabiorą.. Bo tam mówią ze trzeba robić to tamto a pózniej 400 zl

Zgłoś nadużycie #6683 9 października 2015, 19:02

Turbo to może mu w oko wpadłaś? :D Chyba nie każdy lekarz przegląda fb swoich pacjentek :D  
A jak przyniosłam wyniki moczu to lekarka nawet nic nie powiedziała na temat pH, a też wydaje mi się, że jest za wysokie.. Teraz jak na to patrzę to coraz więcej błędów mogę jej wytykać.. Mam nadzieję, że przystojniaczek okaże się świetnym lekarzem i w końcu przestanę się stresować tą sytuacją. :)

Zgłoś nadużycie #6684 9 października 2015, 19:04

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

kinste napisał(a)

Na wsi sklepu nie mamy :) najbliższy spożywczy jest 3 km od domu :) niby nie jest daleko ale inaczej idzie się przez miasto :) zawsze trzeba wsiąść w samochód i jechać do sklepu :) Porobie parę zdjęć któregoś dnia i pokaże Wam na fb w jakiej okolicy mieszkam :)

Kinste tak czytam co ty piszesz i zaczęłam się zastanawiać czy ci współczuje czy zazdroszczę i wiesz co? Jesteś szczęściara bo ciebie nigdy nie dopadnie depresją nerwica itd dlatego ze u ciebie jest spokój i pewnie nie ma wyścigu ona ma to to ja muszę mieć to i lepsze :/ a u nas w tym zasranym mieście nie żyje się łatwo bo co z tego ze jest 5 sklepów obok siebie jak takie bezrobocie i pośpiech ze ludzie coraz więcej kasy wydają na leki i lekarzy :) twoje dziecko pewnie pozna wielki świat ale oby się nie zepsuło tym głupim życiem... Teraz może i bym nie mogła zamieszkać na wsi ale jak ktoś mieszka od początku to ma wielkie szczęście...

Zgłoś nadużycie #6685 9 października 2015, 19:28

Pedrova Zaprawiona w bojach

kinste napisał(a)

No po wsiach taki jeździ :D

Na Mazurach takie jeżdżą z pieczywem, przetworzonym nabiałem, słodyczami. A jak ktoś chce coś konkretnego, to też można zamówić i przywiozą. A po moim mieście jeszcze jeździ taki Pan ze wsi. Dzwoni do wszystkich mieszkań domofonem i mówi "kartofle, marchew, cebula i jaja, a cena jak ta lala" :) Kto chce kupić, schodzi na dół.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #6686 9 października 2015, 19:44

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Turbo... ten doktorek ewidentnie daje ci sygnal ze jest toba zainteresowany !! 😊

Zgłoś nadużycie #6687 9 października 2015, 19:50

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Ja dzis znowu czulam małą ☺ fajnie tak. Zaczynam naprawde czuc sie w ciazy☺ kinste... wspominalas cos o placku ucieranym ze sliwkami.... powiesz cos wiecej o nim ? 😊

Zgłoś nadużycie #6688 9 października 2015, 20:27

Jasmin_9 napisał(a)

Kinste tak czytam co ty piszesz i zaczęłam się zastanawiać czy ci współczuje czy zazdroszczę i wiesz co? Jesteś szczęściara bo ciebie nigdy nie dopadnie depresją nerwica itd dlatego ze u ciebie jest spokój i pewnie nie ma wyścigu ona ma to to ja muszę mieć to i lepsze :/ a u nas w tym zasranym mieście nie żyje się łatwo bo co z tego ze jest 5 sklepów obok siebie jak takie bezrobocie i pośpiech ze ludzie coraz więcej kasy wydają na leki i lekarzy :) twoje dziecko pewnie pozna wielki świat ale oby się nie zepsuło tym głupim życiem... Teraz może i bym nie mogła zamieszkać na wsi ale jak ktoś mieszka od początku to ma wielkie szczęście...

Uwierz ze jest jeszcze gorzej :D
Ale żeby to zobaczyć to trzeba tu być :)

Zgłoś nadużycie #6689 9 października 2015, 20:28

Pedrova napisał(a)

Na Mazurach takie jeżdżą z pieczywem, przetworzonym nabiałem, słodyczami. A jak ktoś chce coś konkretnego, to też można zamówić i przywiozą. A po moim mieście jeszcze jeździ taki Pan ze wsi. Dzwoni do wszystkich mieszkań domofonem i mówi "kartofle, marchew, cebula i jaja, a cena jak ta lala" :) Kto chce kupić, schodzi na dół.

Mój dziadek czasami tak jeździ z jabłkami na tzw kilówke :D

Zgłoś nadużycie #6690 9 października 2015, 20:33

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Ja dzis znowu czulam małą ☺ fajnie tak. Zaczynam naprawde czuc sie w ciazy☺ kinste... wspominalas cos o placku ucieranym ze sliwkami.... powiesz cos wiecej o nim ? 😊

Dzielę się przepisem 😊 robiłam od niechcenia na dużą blachę bo tata smęcił ze dawno ciasta nie bylo i jest mniam 😄