Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6631 9 października 2015, 12:52

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

Próbowałam, ale on mówi, że nie ma opcji, bo nie znajdzie mi zastępstwa teraz a działu zamknąć nie mogę. Więc najszybciej pójdę we wtorek kiedy mam wolne. A co to zatkanego nosa to jak ja byłam ostatnio chora to strasznie miałam zawalone zatoki i nos zatkany, próbowałam prenalen używać, ale nic nie pomagał. A z zatkanym nosem siedząc przez 8 h to raczej ciężko nie mówiąc o spaniu więc zadzwoniłam w końcu do ginki i ona powiedziała, że lepiej użyć zwykłych kropli niż żeby matka miała się niedotleniać śpiąc. I że spokojnie można używać 2-4 dni.

tzn do nosa mam sól morską a prenalen tylko syrop i tabsy na gardło... ech, kurczę, dziwnie tak... a jakbyś nagle zasłabła to co?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6632 9 października 2015, 12:58

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

tzn do nosa mam sól morską a prenalen tylko syrop i tabsy na gardło... ech, kurczę, dziwnie tak... a jakbyś nagle zasłabła to co?

To niestety już nikogo nie interesuje. A nie chce się za bardzo wykłócać, bo w końcu to szef zmienił dla mnie umowę żeby mi się należało. Pamiętasz jak ostatnio się śmiałam, że waże 50,5 kg i chudne? Wczoraj już ważyłam 53 kg. 2,5 kg w ciągu 2 tyg. :P

Zgłoś nadużycie #6633 9 października 2015, 13:03

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

To niestety już nikogo nie interesuje. A nie chce się za bardzo wykłócać, bo w końcu to szef zmienił dla mnie umowę żeby mi się należało. Pamiętasz jak ostatnio się śmiałam, że waże 50,5 kg i chudne? Wczoraj już ważyłam 53 kg. 2,5 kg w ciągu 2 tyg. :P

ja sie wczoraj wazylam... i mam równo 2,2, kg od początku :D ale do wizyty pewnie z 1 kg przybędzie :D

a widzisz :D zaczynamy tyć i te nasze zachcianki wyjdą nam w boczkach :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6634 9 października 2015, 13:12

motylek1909 napisał(a)

ja sie wczoraj wazylam... i mam równo 2,2, kg od początku :D ale do wizyty pewnie z 1 kg przybędzie :D

a widzisz :D zaczynamy tyć i te nasze zachcianki wyjdą nam w boczkach :D

Ponoć już mi dupka urosła. Chociaż ja kompletnie nic nie widzę. :P Ale dobrze, że mamy tutaj koleżanki od zumby to jakieś treningi dostaniemy :D

Zgłoś nadużycie #6635 9 października 2015, 13:15

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

Ponoć już mi dupka urosła. Chociaż ja kompletnie nic nie widzę. :P Ale dobrze, że mamy tutaj koleżanki od zumby to jakieś treningi dostaniemy :D

ej mi ostatnio babcia mówi, że dostałam tyłka jak murzyn :D hahahahahah :D

no jak nam treningi rozpiszą, to w pół roku po porodzie będziemy jak ta lala ;)

Zgłoś nadużycie #6636 9 października 2015, 13:19

motylek1909 napisał(a)

Haha murzyńskie tyłki są spoko. :D Powiem Ci, że wcale mi nie przeszkadza to przybieranie na wadze. Do tej pory miałam taka chudziutką pupkę, że aż głupio wyglądało przy moim biuście. :P

Zgłoś nadużycie #6637 9 października 2015, 13:21

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

Haha murzyńskie tyłki są spoko. :D Powiem Ci, że wcale mi nie przeszkadza to przybieranie na wadze. Do tej pory miałam taka chudziutką pupkę, że aż głupio wyglądało przy moim biuście. :P

ja za to i tak przed ciążą miałam nadwagę :/ startowałam w ciąży z wagą 86,4 kg (175cm), teraz niby 88,6... ale max do 100 chce dojść, bo jak będzie więcej to się załamię :/

Zgłoś nadużycie #6638 9 października 2015, 13:30

motylek1909 napisał(a)

ja za to i tak przed ciążą miałam nadwagę :/ startowałam w ciąży z wagą 86,4 kg (175cm), teraz niby 88,6... ale max do 100 chce dojść, bo jak będzie więcej to się załamię :/

Faktycznie nie fajnie by było zobaczyć na wadze 100 kg. Ale jeśli nawet w ciąży tyle przytyjesz to po porodzie automatycznie troszkę schudniesz. A z nowym rokiem postanów sobie, ze po porodzie bierzesz się za siebie. :D

Zgłoś nadużycie #6639 9 października 2015, 13:32

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

Faktycznie nie fajnie by było zobaczyć na wadze 100 kg. Ale jeśli nawet w ciąży tyle przytyjesz to po porodzie automatycznie troszkę schudniesz. A z nowym rokiem postanów sobie, ze po porodzie bierzesz się za siebie. :D

oooo kochana! nie musze czekac na nowy rok, ja juz mam to postanowione :D

Zgłoś nadużycie #6640 9 października 2015, 13:50

motylek1909 napisał(a)

oooo kochana! nie musze czekac na nowy rok, ja juz mam to postanowione :D

No i prawidłowo! Ja też od razu wezmę się za siebie, bo jak to odsunę w czasie to już tak pewnie zostanę.. Zobaczysz, będziemy seksi mamami, za którymi nie jeden facet się jeszcze obróci. ;)

Zgłoś nadużycie #6641 9 października 2015, 13:58

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Jak mnie muuuuli.... no zwariowac idzie.... mdlosci w 18 tyg to nic dobrego. Dzis na obiad rybka...

Zgłoś nadużycie #6642 9 października 2015, 14:04

Pedrova Zaprawiona w bojach
mam dziś takie zawroty głowy, że szok. Co wstanę, to po max 2 minutach mroczki przed oczami... :/ Aż musiałam prosić tatę, żeby mi obiad przywiózł, bo nie jestem w stanie sama nic zrobić. Mężu za granicą.
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #6643 9 października 2015, 14:12

kinste Gotowa na wszystko
a ja zamiast się kurować w łóżku to musiałam zrobić obiad, kapusta zasmażana mi nie wyszła .. przypaliłam udka, jedynie ziemniaki i pieczeń były spoko .. jeszcze mój K. sobie zażyczył pierogi z jabłkami..

do tego brata musiałam odebrać o 11,30 ze szkoły bo biegunki dostał i przy okazji sprawdziłam jego oceny (V kl S.Podst.) .. mało nie dostałam zawału i wstydziłam się jak niewiadomo kto.. nie dość że gadałam z moją byłą nauczycielką to jeszcze on ma tyle pał że jak nie wiem jak to nadrobi .. i zebym jeszcze z nim nie siedziała ale kontroluję, gonie do nauki a on nic! .. wiem ze nie jestem jego mamą ale moja teraz nie ma czasu zeby się nim zająć bo jest sezon .. żyć nie umierać ..

Zgłoś nadużycie #6644 9 października 2015, 14:33

motylek1909 Supermama

Pedrova napisał(a)

mam dziś takie zawroty głowy, że szok. Co wstanę, to po max 2 minutach mroczki przed oczami... :/ Aż musiałam prosić tatę, żeby mi obiad przywiózł, bo nie jestem w stanie sama nic zrobić. Mężu za granicą.

Oj współczuje :( ja ledwo do lazienki chodze a co dopiero obiad robic... :(

Zgłoś nadużycie #6645 9 października 2015, 15:01

turboslimak Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

Turboślimak dziękuję za piękne zdjęcie! :) A u mnie nawet i biegunka nie przejdzie. Taki jest minus samodzielnego stanowiska. Nie mogę zamknąć i wyjść. Ewentualnie szef mi załatwia zastępstwo, ale to muszę kilka dni wcześniej go o tym informować..

a proszę :* robiąc je patrzyłam na kasprowy ;p :D
to prawie jak z kasprowego ;p ;p ;p
jeju to straszne....boże w zyciu nie chcialabym byc takim pracodawca ...

ROKIKOKI napisał(a)

duże dupki są seksi....ja mam płaską jak szuflada...ale moze po ciazy mi troche urosnie :D chcialabym miec krągła pupę!

motylek1909 napisał(a)

a rozpiszą rozpisza i zagonią do roboty :)
moze razem zaczniemy trenowac po porodach :-)

wogóle to humor mi sie poproawił bo:

wyniki krwi idealne, mocz ph 7 dobrze by bylo jakby było 5 ale jest w normie :D po tylu miesiacach walki...
toxoplazmoza ujemna co miesiac musze robic ;p

tylko bakteri 456 norma do 130 ale nie zalamuje mnie to :D kuzwa miesaic temu mialam 6 i pol tysiaca :D D :D

wiec widac poprawę :)

kinste jaka ty jestes kuchareczka :)

Zgłoś nadużycie #6646 9 października 2015, 15:18

kinste Gotowa na wszystko
Turboslimak muszę być bo jak zrobię tylko zupę to jest marudzenie ze słaby obiad. . Lubię gotować ale nie do przesady. Jutro robię tylko barszcz czerwony i mam w dupie wszystko. Chce iść spać i wreszcie wyzdrowiec. .

Zgłoś nadużycie #6647 9 października 2015, 15:30

turboslimak napisał(a)

a proszę :* robiąc je patrzyłam na kasprowy ;p :D
to prawie jak z kasprowego ;p ;p ;p
jeju to straszne....boże w zyciu nie chcialabym byc takim pracodawca ...

duże dupki są seksi....ja mam płaską jak szuflada...ale moze po ciazy mi troche urosnie :D chcialabym miec krągła pupę!

a rozpiszą rozpisza i zagonią do roboty :)
moze razem zaczniemy trenowac po porodach :-)

wogóle to humor mi sie poproawił bo:

wyniki krwi idealne, mocz ph 7 dobrze by bylo jakby było 5 ale jest w normie :D po tylu miesiacach walki...
toxoplazmoza ujemna co miesiac musze robic ;p

tylko bakteri 456 norma do 130 ale nie zalamuje mnie to :D kuzwa miesaic temu mialam 6 i pol tysiaca :D D :D

wiec widac poprawę :)

kinste jaka ty jestes kuchareczka :)

Moje pH moczu miesiąc temu to 8..

Zgłoś nadużycie #6648 9 października 2015, 15:31

annaka Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Motylku jakim cudem startowałaś w ciąży z wagą 86,4, jak 29 czerwca ważyłaś 81,5?

motylek1909 napisał(a)

dzisiaj się ważyłam i na wadze równo - 4 kg. Czyli zesżłam do 81,5 kg ;) pięknie! jestem z siebie dumna ;)

To chyba trochę więcej niż 2 kg Ci przybyło :)

Zgłoś nadużycie #6649 9 października 2015, 15:31

kinste napisał(a)

Turboslimak muszę być bo jak zrobię tylko zupę to jest marudzenie ze słaby obiad. . Lubię gotować ale nie do przesady. Jutro robię tylko barszcz czerwony i mam w dupie wszystko. Chce iść spać i wreszcie wyzdrowiec. .

To może zrób już dzisiaj wieczorkiem żebyś jutro miała cały dzień wolny. :)

Zgłoś nadużycie #6650 9 października 2015, 15:33

Ja prawdopodobnie w poniedziałek idę do nowego ginekologa. :) Tylko z tego co mi mama mówiła i z tego co ja widziałam jest on MEGA przystojny. Nie wiem czy się przy takim rozluźnie. :D