Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6591 8 października 2015, 23:37

turboslimak Fajna mama
Mojej znajomej syn sie nie ruszał tak twierdziła pojechalysmy do szpitala ona spanikowała a okazało sie ze mały jest tak maloruchliwy ze dlatego nie czuje i duzo przesypial

Zgłoś nadużycie #6592 8 października 2015, 23:40

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

Mojej znajomej syn sie nie ruszał tak twierdziła pojechalysmy do szpitala ona spanikowała a okazało sie ze mały jest tak maloruchliwy ze dlatego nie czuje i duzo przesypial

ja tam czekam na te ruchy do 21 tyg :D mały ma jeszcze miesiąc żeby się uaktywnić :D inaczej zacznę panikować :)

zmykam z książką do łóżka... z książką i katarem :/ chyba znów coś mnie bierze...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6593 8 października 2015, 23:42

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

ja tam czekam na te ruchy do 21 tyg :D mały ma jeszcze miesiąc żeby się uaktywnić :D inaczej zacznę panikować :)

zmykam z książką do łóżka... z książką i katarem :/ chyba znów coś mnie bierze...

Co czytasz kochana ?? ? Kurde wygrzej sie porządnie!!!!!

Zgłoś nadużycie #6594 9 października 2015, 0:21

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Wiesz co, no sama juz nie wiem... staram sie cierpliwie czekac ale to jest trudne gdy slysze hak kolejne dziewczyny pisza o ruchach a u mnie nadal cisza...

Zgłoś nadużycie #6595 9 października 2015, 2:37

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Poczulam ja!!!!!!!! Poczulam !!!!! Jestem pewna na milion procent ze to Ona !!! Po 2 kawach i kilku herbatach cos usnac nie moge. Ale polozylam się, cieplutko owinelam i juz mi sie fajnie zaczelo robic gdy nagle pukniecie... bardzo nisko, tuz nad spojeniem...raz....drugi.....trzeci...😊 obudzilam męża na tę okoliczność, teraz jestem spokojna. Wiem ze malutka tam jest, zyje, i zaczyna dawac znak ze wszystko gra. No nie moge uwierzyc ! Caly wieczor marudzilam ze jeszcze nic, chyba wyczula i zlitowala sie hihi. 😊 teraz mogę spokojnie iść spać. Dobranoc! !!

Zgłoś nadużycie #6596 9 października 2015, 6:56

kinste Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Poczulam ja!!!!!!!! Poczulam !!!!! Jestem pewna na milion procent ze to Ona !!! Po 2 kawach i kilku herbatach cos usnac nie moge. Ale polozylam się, cieplutko owinelam i juz mi sie fajnie zaczelo robic gdy nagle pukniecie... bardzo nisko, tuz nad spojeniem...raz....drugi.....trzeci...😊 obudzilam męża na tę okoliczność, teraz jestem spokojna. Wiem ze malutka tam jest, zyje, i zaczyna dawac znak ze wszystko gra. No nie moge uwierzyc ! Caly wieczor marudzilam ze jeszcze nic, chyba wyczula i zlitowala sie hihi. 😊 teraz mogę spokojnie iść spać. Dobranoc! !!

Tak, tak, tak!! To maleństwo :)
Mówiłam że poczujesz? O jak się cieszę :)

Zgłoś nadużycie #6597 9 października 2015, 7:07

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

Co czytasz kochana ?? ? Kurde wygrzej sie porządnie!!!!!

Grey'a... :) bo cos go dokończyć nie moge :0
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6598 9 października 2015, 7:09

motylek1909 Supermama

Gratuluje to musi byc cudowne uczucie!!!

A ja dalej nic :( len z tego mojego syna :(

Zgłoś nadużycie #6599 9 października 2015, 7:11

motylek1909 Supermama
Dzien dobry :( no i obidzilam sie chora... Katar,kaszel i ból głowy :( dobrze ze bez gorączki.. Wzięłam tabletki na tarczyce i od 8 zaczynam kuracje prenalenem... Mam nadzieje ze do konca weekendu mi przejdzie :(

Zgłoś nadużycie #6600 9 października 2015, 7:18

meg86 Gotowa na wszystko

U mnie 157 uderzen- dziewczynka

U mnie 154 dziewczynka :)

Zgłoś nadużycie #6601 9 października 2015, 7:22

meg86 Gotowa na wszystko

Super aż mi ciary przeszly :-D

A ja się witam jeszcze z łóżka ;-) z wiercaca się Liwia :-) u mnie dziś mróz :-o mój rano skrobal szyby jak do pracy miał jechać także zaczynaja się poranne przymrozki

Zgłoś nadużycie #6602 9 października 2015, 7:25

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Dzien dobry :( no i obidzilam sie chora... Katar,kaszel i ból głowy :( dobrze ze bez gorączki.. Wzięłam tabletki na tarczyce i od 8 zaczynam kuracje prenalenem... Mam nadzieje ze do konca weekendu mi przejdzie :(

Ojej zdrówka :*
Mnie parę już nocy meczy ból gardła tzn w dzień nic nie czuje ale w nocy jak się przebudze i idę siku to mnie gardło boli no i nos mam zatkany :-/ piję herbatę z cytryną parę razy dziennie i mam nadzieję że bardziej mnie nie rozlozy :-(

Zgłoś nadużycie #6603 9 października 2015, 7:29

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Gratuluje to musi byc cudowne uczucie!!!

A ja dalej nic :( len z tego mojego syna :(

Motylek jeszcze chwilę i ty poczujesz ;-) Masz detektor więc wiesz że synuś żyje ;-) gorzej Mama miała bo ona z tego co wiem bez detektora więc nawet jak sprawdzić nie miała czy ona żyje
Ja mała czuje codziennie po parę razy,najbardziej intensywnie to rano tak jak teraz czuje ją bardzo wyraźnie i wieczorem ale chyba we wtorek miałam taki dzień ze rano może z dwa razy i potem cały dzień cisza wieczorem też aż użyłam detektora sprawdzić czy serduszko puka bo naprawdę się wystraszylam więc mamę jak najbardziej rozumie ;-)

Zgłoś nadużycie #6604 9 października 2015, 7:30

meg86 Gotowa na wszystko
A i zaczęłam 20 tc czyli połowa za nami ;-)

Zgłoś nadużycie #6605 9 października 2015, 7:34

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Ojej zdrówka :*
Mnie parę już nocy meczy ból gardła tzn w dzień nic nie czuje ale w nocy jak się przebudze i idę siku to mnie gardło boli no i nos mam zatkany :-/ piję herbatę z cytryną parę razy dziennie i mam nadzieję że bardziej mnie nie rozlozy :-(

Ach daj spokój :( dla mnie i bez ciąży okres jesienno -zimowy to najgorszy czas bo ciagle jestem chora :( a w ciąży martwię sie zeby to na maluszka nie wpłynęło :(

Zgłoś nadużycie #6606 9 października 2015, 7:35

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

A i zaczęłam 20 tc czyli połowa za nami ;-)

Gratuluje 20 tyg :) ale ten czas leci :)

Zgłoś nadużycie #6607 9 października 2015, 7:45

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Gratuluje 20 tyg :) ale ten czas leci :)

Zgadza się,niedawno test dwie kreski,plamienie strach tabletki podtrzymanie a teraz leżę i czuję jak mi mała pęcherz okopuje ;-)

Zgłoś nadużycie #6608 9 października 2015, 8:54

Lenka87 Fajna mama
Dobry :-) mi już katar prawie przeszedł :-D A żeby obudzić Małą mam taki sam sposób jak z Młodym. Leżąc na wznak przebiegam palcami po brzuchu w te i spowrotem kilka razy i za chwilę jest odzew :-)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #6609 9 października 2015, 8:56

kinste Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Oo kochana wracaj do zdrowia. . Mnie we ppniedzialek wzięło, wczoraj rozłożyło a dzisiaj mam tak zapchany nos ze nawet dmuchnac nie mogę. . Masakra ..

Zgłoś nadużycie #6610 9 października 2015, 9:11

meg86 Gotowa na wszystko
Dziewczyny herbatka ciepła z cytryną miodem i wygrzac się :*