Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6411 7 października 2015, 19:56

grZANKA Gotowa na wszystko
Motylku zakupy extra!!
Ją mam ciuszki. Po corci, no chyba, że synus bedxie to będę musiała wszystko kupować ;)
Dla corci też pewnie będę chciała coś kupić, bo to taka przyjemnosc :D

Zgłoś nadużycie #6412 7 października 2015, 20:00

Ale od kilku dni też mam pietra przed porodem; p

Zgłoś nadużycie #6413 7 października 2015, 20:31

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Czy któraś chce takie nowe smoczki dlacorki? Bo dostalismyw paczce a dla chlopaka niezbyt kolory :) moge wysłać je poczta ;)

Ja wczoraj kupilam też z lovi ;-) dwa jeden różowy drugi fioletowy ;-)

Zgłoś nadużycie #6414 7 października 2015, 20:33

meg86 Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Tak wiem... kinste szczuplutka to szybko wyczula, u mnie zanim przez to sadlo sie przebije to troche czasu minie 😉

Mama ja też do szczupłych nie należę ;-) myślę że u ciebie to nie kwestia tłuszczu tylko ułożenia malutkiej

Zgłoś nadużycie #6415 7 października 2015, 20:36

meg86 Gotowa na wszystko

grZANKA napisał(a)

Widzialam u Was temat porodów, ją rodzilam i będę rodziła bez swojego lekarza, bo on jest di niczego nie potrzebny ;) przychodzi tylko do szycia i ew. Na brzuch przycisnąć...
Turbo, nic się nie martw będzie dobrze :) :) samego rozcięcia nawet nie poczujesz.
Ważne, żeby nie pokazywać fochow i słuchać co radzi położona.
A poród można porównać do tego jakbys wypiła olejek recynowy i tylek by Ci zakneblowali ;p

Grzanka na koniec dnia się uśmiałam z tego porównania ;-) hehe no ja mam inne wspomnienia ;-) bo te twoje są bardzo optymistyczne ;-) ale nie będę nikogo straszyć bo każdy poród jest inny ;-)

Zgłoś nadużycie #6416 7 października 2015, 20:42

motylek1909 Supermama
Ja panicznie boję się porodu... ale tyle kobiet przede mną dało radę, więc i ja dam :d a co! a pociesza mnie myśl, że na mojej piersi będzie leżał największy cud mojego życia :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6417 7 października 2015, 20:42

meg86 Gotowa na wszystko
A ja dopiero zaległam w łóżku,w dzień jednak zamiast prania to pojechałam do moich rodziców bo tata po mnie przyjechał potem do rodziców przyjechał mój m i pojechaliśmy na zakupy,potem obiad kapanie małego i już leżę
Jutro jak będzie ładna pogoda to się biorę za to pranie bo nie wiem kiedy ja zdarze je dwa razy wyprać

Poza tym dziś kupiłam z allegro kombinezon dla małej,kupiłam używany z cubusa taki fioletowy także jak przyjdzie to pokaże ;-)

Jejku a tak poza tym dziewczyny męczy was zgaga? Mnie nie codziennie ale np teraz mam taką zgage że czuje jak mi przelyk wypala :-(

Zgłoś nadużycie #6418 7 października 2015, 20:46

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Ja panicznie boję się porodu... ale tyle kobiet przede mną dało radę, więc i ja dam :d a co! a pociesza mnie myśl, że na mojej piersi będzie leżał największy cud mojego życia :)

Motylek i to jest dobre podejście,dobre dla Ciebie dziecka bo nie fundujesz mu sobie dodatkowego stresu.ja w pierwszej ciąży też miałam takie podejście uważałam że muszę to przejść że na to się nie umiera i już,szkoda tylko ze rzeczywistośc trochę mnie sprowadziła na ziemię :-( ale pocieszam się tym że mówią że drugi poród jest lżejszy i tego się trzymam ;-) w każdym razie dziewczyny rodzące pierwszy raz dacie radę,inaczej być nie może :-)

Zgłoś nadużycie #6419 7 października 2015, 21:52

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

A ja dopiero zaległam w łóżku,w dzień jednak zamiast prania to pojechałam do moich rodziców bo tata po mnie przyjechał potem do rodziców przyjechał mój m i pojechaliśmy na zakupy,potem obiad kapanie małego i już leżę
Jutro jak będzie ładna pogoda to się biorę za to pranie bo nie wiem kiedy ja zdarze je dwa razy wyprać

Poza tym dziś kupiłam z allegro kombinezon dla małej,kupiłam używany z cubusa taki fioletowy także jak przyjdzie to pokaże ;-)

Jejku a tak poza tym dziewczyny męczy was zgaga? Mnie nie codziennie ale np teraz mam taką zgage że czuje jak mi przelyk wypala :-(

ja wieczorami od kilku dni mam zgagę :(

czy rzeczywiście ciuszki trzeba wyprać 2 razy? nie wystarczy raz?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6420 7 października 2015, 21:53

meg86 napisał(a)

Grzanka na koniec dnia się uśmiałam z tego porównania ;-) hehe no ja mam inne wspomnienia ;-) bo te twoje są bardzo optymistyczne ;-) ale nie będę nikogo straszyć bo każdy poród jest inny ;-)

Trzeba wesprzeć pierworodki dobrym słowem ;)

Zgłoś nadużycie #6421 7 października 2015, 21:54

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Motylek i to jest dobre podejście,dobre dla Ciebie dziecka bo nie fundujesz mu sobie dodatkowego stresu.ja w pierwszej ciąży też miałam takie podejście uważałam że muszę to przejść że na to się nie umiera i już,szkoda tylko ze rzeczywistośc trochę mnie sprowadziła na ziemię :-( ale pocieszam się tym że mówią że drugi poród jest lżejszy i tego się trzymam ;-) w każdym razie dziewczyny rodzące pierwszy raz dacie radę,inaczej być nie może :-)

oczywiście, że damy ;) a ngroda jet wysoka! więc warto spiąć poślady...

mój mąż mówi,że nie chce być przy porodzie sn... nie czuje się na siłach po prostu. I na początku mnie irytowało, ale z czasem... rozumiem! więc jeśli naprawdę on nie będzie chciał, to wezmę mamę na porodówkę. Ona to przechodziła, więc myślę, że mi pomoże i da parę wskazówek :)

Zgłoś nadużycie #6422 7 października 2015, 21:57

motylek1909 napisał(a)

ja wieczorami od kilku dni mam zgagę :(

czy rzeczywiście ciuszki trzeba wyprać 2 razy? nie wystarczy raz?

Ja pralam raz ale z każdej strony prasowalam...
Matkooo znów tyle prasowania będzie... Olaboga :(
Dokładnie motylku, optymistyczne podejście do porodu to połowa sukcesu :)
Każdej życzę porodu jak poród laski obok mnie ;) mi już 5h leciała a ona weszła i wyszła, a wszyszla z mezem na zakupy... Mnie miał szlag jasny trafić ale mega mnie zmotywowala

Zgłoś nadużycie #6423 7 października 2015, 22:00

motylek1909 napisał(a)

mój mąż mówi,że nie chce być przy porodzie sn... nie czuje się na siłach po prostu. I na początku mnie irytowało, ale z czasem... rozumiem! więc jeśli naprawdę on nie będzie chciał, to wezmę mamę na porodówkę. Ona to przechodziła, więc myślę, że mi pomoże i da parę wskazówek :)

U Nas było.odwrotnie, mąż chciał, ja nie ale na szczęście zeszlam na ziemie i się zgodzilam, dzięki niemu dalam radę... A najbardziej rozwalilo mnie po wszystkim jak powiedział
Boże jaki ja zmęczony jestem
Haha a ja mogłam wstac i isv przebieg jeszcze parę kilometrów, tak mnie adrenalina trzymala

Zgłoś nadużycie #6424 7 października 2015, 22:38

turboslimak Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

Turboślimak a gdzie zdjęcie dla mnie z Kasprowego ?? :P

Moj nawet kolejka nie pozwolił mi wjechać powiedział ze urodzę :D bo miałam skurcze jakieś dziwne ale ostatniego dnia jsk mi przeszło Wlazlam na nosal zamiast iść godzinę jak pisali szlam dwie :D
Ale dam ci z nosalu :-) )))

Zgłoś nadużycie #6425 7 października 2015, 22:59

motylek1909 Supermama
Zmykam spać ;) do jutra :D

Zgłoś nadużycie #6426 7 października 2015, 23:00

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Oj wtedy to poślady trzeba bedzie rozluznic hdhehe 😂 dobrze ze ktos przy tobie bedzie. Wsparcie jest bardzo potrzebne.

Zgłoś nadużycie #6427 7 października 2015, 23:05

turboslimak Fajna mama

grZANKA napisał(a)

Widzialam u Was temat porodów, ją rodzilam i będę rodziła bez swojego lekarza, bo on jest di niczego nie potrzebny ;) przychodzi tylko do szycia i ew. Na brzuch przycisnąć...
Turbo, nic się nie martw będzie dobrze :) :) samego rozcięcia nawet nie poczujesz.
Ważne, żeby nie pokazywać fochow i słuchać co radzi położona.
A poród można porównać do tego jakbys wypiła olejek recynowy i tylek by Ci zakneblowali ;p

Grzanka jestes the best :D chyba wole wypić ten olejek rycynowy hahaaaa

Zgłoś nadużycie #6428 7 października 2015, 23:07

grZANKA napisał(a)

U Nas było.odwrotnie, mąż chciał, ja nie ale na szczęście zeszlam na ziemie i się zgodzilam, dzięki niemu dalam radę... A najbardziej rozwalilo mnie po wszystkim jak powiedział
Boże jaki ja zmęczony jestem
Haha a ja mogłam wstac i isv przebieg jeszcze parę kilometrów, tak mnie adrenalina trzymala

Taaaa... faceci sa bezbledni.. moj np rozwalil mnie gdy lezalam cala w bolach, jeczalam ...a ten podniosl zaspana glowe i do mnie:
On - ciiiiii
Ja - ja ci kur.. dam ciiii
On- no co, z pracy wrocilem ( mial druga zmiane)
Wrocil po 22... o 23odeszly mi wody o polnocy mnie zawiozl, o 1 zaczelam odczuwac pierwsze skurcze a o 6 urodzilam. 😊

Zgłoś nadużycie #6429 7 października 2015, 23:08

motylek1909 Supermama
Jeszcze chciałam wam powiedziec ze moj brzuch zaczyna wyglądać jak taki prawdziwy ciążowy :p i na piersiach pojawiło sie duzo widocznych, niebieskich żył :)

Zgłoś nadużycie #6430 7 października 2015, 23:10

A z drugim blyskawicznie. O 15 odeszly mi wody, po 17 pojechalam do szpitala. A 19:50 bylo po wszystkim 😊