Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6351 7 października 2015, 10:08

meg86 Gotowa na wszystko
Ja właśnie ogarnelam w domu wstawię zaraz pranie dla małej ładna pogoda to może wyschnie i biorę się za mycie lodówki

Zgłoś nadużycie #6352 7 października 2015, 10:08

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Lenka ja tez do Pl planuje jechac dopiero na Swieta... to bedzie ponad 7 mcy jak sie z rodzina nie widzialam 😯 beda mieli okazje zobaczyc mnie jeszcze w wersji podwojnej 😉 bo potem juz dopiero z malutka pojedziemy.

Zgłoś nadużycie #6353 7 października 2015, 10:18

asienka90 Gotowa na wszystko
ja kupilam taki
http://www.krolestwodziecka.com/x-lander-xa-antarctica-3w1-p-1598.html
używany kupilam

Zgłoś nadużycie #6354 7 października 2015, 10:41

Lenka87 Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

E no to szybko zleci :)

Powiem ci ze ja ubranek mam cała szafę ale boje sie juz teraz je prac i prasować. W grudniu lub styczniu zacznę :)

Ja się nie boję, bo jak ma być dobrze to będzie, bez względu na to kiedy skompletuje wyprawkę. Później już nie będzie mi się chciało. Z resztą z Młodym też szykowałam wszystko od 20 tc i później miałam wszystko gotowe jak wyskoczył w 35 tc
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #6355 7 października 2015, 10:47

jogi Gotowa na wszystko

onea napisał(a)

nowy etap życia - nowa fryzura

slicznie :)

Zgłoś nadużycie #6356 7 października 2015, 10:52

jogi Gotowa na wszystko
dzien dobry,
a u nas od rana sloneczko :) jak milo :) po 2 dniach deszczu. wybieram sie zaraz na sklepy.moze uda mi sie cos fajnego znalezc.

milego dnia

Zgłoś nadużycie #6357 7 października 2015, 10:54

Lenka87 Fajna mama
Dubel

Zgłoś nadużycie #6358 7 października 2015, 10:55

turboslimak Fajna mama
onea piekny kolor włosów a co to za odcien ?? :)
wogole piekna dzieeewucha z ciebie :) ach.

nosz dziewczyny kiedy zleciało....teraz wydaje mi sie ze szybko ;p

lenka bodziaczki fajowe- ja mam taka sterte ciuchów ze dziecko nie przechodzi...

motylek spokojnie mozesz zovirax- myj tylko rece zeby sobie nie przeniec tam na doł....noi nie caluj sie z mezem w usta hihi musi wytrzymac te pare dni :D

co do ruchów- jezu ja nie nazwę takiej cegły ociężałej ruchami...czekam na pozadne kopnięcie - serio ;-)
bo takie uczucie ciezkosci i przewalania sie jest dla mnie dziwne :D :D :D :D bo sobie gadam do siebie ze to jelita choc to nie jelita....'

asienka 90- mogla mała/maly zrobic ci fikołka i zejsc nizej...ale teraz raczej dzieciaczki mamy pod pepkami :D

Zgłoś nadużycie #6359 7 października 2015, 10:57

Lenka87 Fajna mama
Turboslimak uwierz mi że na początku jest potrzebne od cholery bodziaków, śpiochów i kaftaników.

Zgłoś nadużycie #6360 7 października 2015, 11:09

turboslimak Fajna mama

Lenka87 napisał(a)

Turboslimak uwierz mi że na początku jest potrzebne od cholery bodziaków, śpiochów i kaftaników.

no to dobrze....bo jeszcze jak dojdzie mi walizka od kuzynki (jade teraz w sobote do babci po wyprawke od niej)
to kurde bede do porodu prasowac :D :D

powiem Wam dziewczyny coś szczerze......jak pomyslę czasem o porodzie (wiem ze duzo czasu) ale jak pomysle...to na wskutek stresu dostaję biegunki....
ja wiem ze kazda to przezyla i ja tez przezyje ale mimo wszystko moj organizm na samą mysl tak reaguje...

staram sie nie mysleć...ale sa momenty ze jest to silniejsze ode mnie :D

Zgłoś nadużycie #6361 7 października 2015, 11:11

turboslimak napisał(a)

onea piekny kolor włosów a co to za odcien ?? :)
wogole piekna dzieeewucha z ciebie :) ach.

nosz dziewczyny kiedy zleciało....teraz wydaje mi sie ze szybko ;p

lenka bodziaczki fajowe- ja mam taka sterte ciuchów ze dziecko nie przechodzi...

motylek spokojnie mozesz zovirax- myj tylko rece zeby sobie nie przeniec tam na doł....noi nie caluj sie z mezem w usta hihi musi wytrzymac te pare dni :D

co do ruchów- jezu ja nie nazwę takiej cegły ociężałej ruchami...czekam na pozadne kopnięcie - serio ;-)
bo takie uczucie ciezkosci i przewalania sie jest dla mnie dziwne :D :D :D :D bo sobie gadam do siebie ze to jelita choc to nie jelita....'

asienka 90- mogla mała/maly zrobic ci fikołka i zejsc nizej...ale teraz raczej dzieciaczki mamy pod pepkami :D

Ja bym chciala chociaz takie przelewanie poczuc.. a tu zaraz koniec 18 tyg a u mnie nic a nic...

Zgłoś nadużycie #6362 7 października 2015, 11:11

turboslimak Fajna mama

ekstra ten wózek....a juz ci przyszedł? i jak go oceniasz na zywo?

w nastepnym tygodniu jade do swiata dziecka pod okęcie tampodobno taki wybor wozkow
jade poogladac zakochac sie w jakis modelach i zdac relacje bratu niech sposrod tego co mi sie spodoba cos wybierze :)
namawiam go tez zeby uzywany kupił...ale on oczywiscie swoje wie ;-)

Zgłoś nadużycie #6363 7 października 2015, 11:15

turboslimak napisał(a)

no to dobrze....bo jeszcze jak dojdzie mi walizka od kuzynki (jade teraz w sobote do babci po wyprawke od niej)
to kurde bede do porodu prasowac :D :D

powiem Wam dziewczyny coś szczerze......jak pomyslę czasem o porodzie (wiem ze duzo czasu) ale jak pomysle...to na wskutek stresu dostaję biegunki....
ja wiem ze kazda to przezyla i ja tez przezyje ale mimo wszystko moj organizm na samą mysl tak reaguje...

staram sie nie mysleć...ale sa momenty ze jest to silniejsze ode mnie :D

Dla mnie to nie bedzie pierwszy porod a uwierz ze czuje skurcz zoladka na sama myśl 😊

Zgłoś nadużycie #6364 7 października 2015, 11:15

turboslimak Fajna mama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Ja bym chciala chociaz takie przelewanie poczuc.. a tu zaraz koniec 18 tyg a u mnie nic a nic...

kochana a to już 3 twoja ciąża to zaraz poczujesz! :)

ja widze co usypia moje dziecko....jak sie wykapie w cieplej wannie (kontroluje termometrem wode) to nie ma opcji zeby sie wiercila wieczorem....
ale jak sie klade i cos zjem albo sie poruszam albo cos przeżywam to daje czadu....

ja nie powiem ze to uczucie jest az takie fantastyczne....to jest po prostu mega dziwne.... :-) ale kazdy ma inne odczucia.
ale jak mi brzuchol zafaluje i dostane kopa w zebra to bedzie dla mnie cos pieknego.... :)

moze twoja dziewczyneczka jest kruszynką i tuli sie mocno do łożyska i spi sobie spokojnie dlatego tak jest :)

Zgłoś nadużycie #6365 7 października 2015, 11:17

turboslimak Fajna mama

Dla mnie to nie bedzie pierwszy porod a uwierz ze czuje skurcz zoladka na sama myśl 😊

oj to nie jestem widzę sama ;-) wiem ze jakas droga to dzieciatko musi sie wydostać...ale jak mysle ze mnie rozerwie albo mnie potna albo jeszcze coś...ło jezuuuu
połowa ciaży a ja sie potrafie zdenerwowac na sama mysl...

Zgłoś nadużycie #6366 7 października 2015, 11:24

turboslimak napisał(a)

kochana a to już 3 twoja ciąża to zaraz poczujesz! :)

ja widze co usypia moje dziecko....jak sie wykapie w cieplej wannie (kontroluje termometrem wode) to nie ma opcji zeby sie wiercila wieczorem....
ale jak sie klade i cos zjem albo sie poruszam albo cos przeżywam to daje czadu....

ja nie powiem ze to uczucie jest az takie fantastyczne....to jest po prostu mega dziwne.... :-) ale kazdy ma inne odczucia.
ale jak mi brzuchol zafaluje i dostane kopa w zebra to bedzie dla mnie cos pieknego.... :)

moze twoja dziewczyneczka jest kruszynką i tuli sie mocno do łożyska i spi sobie spokojnie dlatego tak jest :)

No zobaczymy 😊 musze cierpliwie czekac. Ale lozysko mam na tylnej ścianie to powinnam kurde czuć.

Zgłoś nadużycie #6367 7 października 2015, 11:28

turboslimak napisał(a)

oj to nie jestem widzę sama ;-) wiem ze jakas droga to dzieciatko musi sie wydostać...ale jak mysle ze mnie rozerwie albo mnie potna albo jeszcze coś...ło jezuuuu

Wchodzi łatwiej. .. gorzej z wyjsciem hihi. Ale ja sobie tlumacze ze co ma byc to bedzie. Moze bedzie mozna skorzystac ze znieczulenia gdyby porod sie przedluzal ? Musimy myslec o nagrodzie jaka dostaniemy na koniec 😊 a uwierz ze uczucie gdy klada ci dziecko na brzuchu jest nie do opisania !

Zgłoś nadużycie #6368 7 października 2015, 11:29

kinste Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Mnie brzuch ściska na myśl ze miałabym mieć cesarke. . Panicznie się jej boję. .

Powiedzcie, kiedy mniej więcej lekarz mówi czy jest wskazanie do cesarki?

Zgłoś nadużycie #6369 7 października 2015, 11:41

asienka90 Gotowa na wszystko
chodzi o to ze wyczuwam detektorem tetno nisko własnie bardzo

Zgłoś nadużycie #6370 7 października 2015, 11:41

turboslimak Fajna mama

Wchodzi łatwiej. .. gorzej z wyjsciem hihi. Ale ja sobie tlumacze ze co ma byc to bedzie. Moze bedzie mozna skorzystac ze znieczulenia gdyby porod sie przedluzal ? Musimy myslec o nagrodzie jaka dostaniemy na koniec 😊 a uwierz ze uczucie gdy klada ci dziecko na brzuchu jest nie do opisania !

powinnas czuc juz powolutku to fakt ale kwestia moze dwoch trzech dni :)
nie skorzystam ze znieczulenia bo mialam powazny wypadek kregoslupa kiedyś...i nie dadzą mi....
wiec na zywca bede rodzic :D
moze dlatego mnie to tak stresuje...

kinste wydaje mi sie ze w 3 trymestrze....moja znajoma pod koniec ciazy dostala wskazanie na cesarke...gdzie wiadome bylo ze z przepuklina bedzie ja miec ale dał jej papier jakos pod koniec...