Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6311 6 października 2015, 18:03

jogi Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

wyszlo mi 72 pierogi :D nieźle jak na pierwszy raz ale za długo stałam :/

zaraz będziemy próbować :)

super :) smacznego :)

Zgłoś nadużycie #6312 6 października 2015, 18:09

jogi Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Ta kula to się nie przejmuje bo minęło ale prawie brzucha nie mam a nic nie czuje w dodatku mała jest większa o tydz i co co myśle? :) Kinste juz czuje a tez chudzinka hehe

kochana,ja tez raczej do szczuplych naleze a zwlaszcza w pierwszej ciazy a wlasciwie przed.brzuszka nie bylo mi widac w ogole z tego co pamietam do konca 4 miesiaca a pierwsze ruchy poczulam dopiero na przelomie 19/20 tygodnia.nie stresuj sie. wszystko przed Toba :)

Zgłoś nadużycie #6313 6 października 2015, 18:24

jogi Gotowa na wszystko
widze ze w wiekszosci ja siedze dzisiaj na forum ale to dlatego ze pogoda pod psem.mozna zwariowac,nie da sie nigdzie wyjsc :(

Zgłoś nadużycie #6314 6 października 2015, 18:26

Gumsior Gotowa na wszystko
Hejka
Przepraszam, że nie wrzuciłam zdjęć kurtki wcześniej, ale miałam takie wykończenie fizyczne, że padałam. Muszę się przestawić na tryb "12h na nogach" w połączeniu z "wstaję o 6".

kinste napisał(a)

O a u mnie piękne słoneczko :)

Mam do Was pytanie. .
Bo nasze brzuszki są już widoczne i ja osobiście nie lubię jak ktoś dotyka mojego brzucha bez wczesniejszego zapytania (oprócz domowników ). .
I jak delikatnie powiedzieć komuś żeby tego nie robił? Jest to dla mnie niezręczna sytuacja. .
Ja zawsze gdy chciałam dotknąć brzuszka jakiejś ciężarnej po prostu pytałam czy mogę i zrozumiałam gdy odmówiła. .
Denerwuje mnie obmacywanie.. to tak jakby złapać chłopa za jaja i powiedzieć dobra robota. .
Teraz jak ktoś zrobi to bez pytania to chyba zacznę macac ta osobę po twarzy albo cyckach. . Sory za szczerość. .

Kinste ja od razu walę z grubej rury, że dla jego/jej dobra ma tego więcej nie robić i że jak chce mnie złapać za brzuch to najpierw P. za jaja i ma mu pogratulować. Niektórzy się bulwersują, ale ja mam to gdzieś. Tylko P. może mnie macać hahah
Zdjęcia wrzucam w wersji 5 miesiąc i w wersji bliźniaki w 8 mc(tak, w sklepie też tak wypychałam brzuch :) )

Zgłoś nadużycie #6315 6 października 2015, 18:36

kinste Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Hejka
Przepraszam, że nie wrzuciłam zdjęć kurtki wcześniej, ale miałam takie wykończenie fizyczne, że padałam. Muszę się przestawić na tryb "12h na nogach" w połączeniu z "wstaję o 6".

Kinste ja od razu walę z grubej rury, że dla jego/jej dobra ma tego więcej nie robić i że jak chce mnie złapać za brzuch to najpierw P. za jaja i ma mu pogratulować. Niektórzy się bulwersują, ale ja mam to gdzieś. Tylko P. może mnie macać hahah
Zdjęcia wrzucam w wersji 5 miesiąc i w wersji bliźniaki w 8 mc(tak, w sklepie też tak wypychałam brzuch :) )

I chyba zacznę tak robić bo to jest bardzo denerwujące. .

Co do kurtki to też chciałam ją kupić ale taka mocno różowa ale stwierdziłam że w tą starą się spokojnie zamieszczę :)

Zgłoś nadużycie #6316 6 października 2015, 18:38

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

wyszlo mi 72 pierogi :D nieźle jak na pierwszy raz ale za długo stałam :/

zaraz będziemy próbować :)

Pojadlabym... 😊 pokaz jakie wyszly 😊

Zgłoś nadużycie #6317 6 października 2015, 18:39

jogi napisał(a)

ja planuje jutro zrobic takie proste drozdzowe ze sliwkami i kruszonka

Ja zrobilam szarlotke 😊

Zgłoś nadużycie #6318 6 października 2015, 18:43

meg86 Gotowa na wszystko
Witam ;-)
Ja dopiero wróciłam z zakupów... Mój m wcześniej wrócił z pracy to wykorzystalam sytuacje i pojechaliśmy najpierw do sklepu dziecięcego potem na taki kryty plac zabaw żeby miki się wyszalal...
W sklepie zostawiłam 250 zł Ale już mam butelki dla małej (ta większa i mniejsza) smoczki te opakowanie termiczne maść na sutki podkłady poporodowe termometr do wody obcinaczke do paznokci fryde do noska patyczki do ucha z ogranicznikiem majtki siateczkowe czyli z grubsza mam chyba wszystko

Idę poczytać co pisaliscie

Zgłoś nadużycie #6319 6 października 2015, 19:51

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Ja zrobilam szarlotke 😊

Wlasnie mowię do męża nie wiem co jest nie tak ze mną bo wy tak dziewczyny gotujecie a ja ... Owszem zrobię obiadek ale raczej gdzieś wychodzimy... A patrzę na takie ciasto i aż zazdroszczę ;/

Zgłoś nadużycie #6320 6 października 2015, 20:01

Jasmin_9 napisał(a)

Wlasnie mowię do męża nie wiem co jest nie tak ze mną bo wy tak dziewczyny gotujecie a ja ... Owszem zrobię obiadek ale raczej gdzieś wychodzimy... A patrzę na takie ciasto i aż zazdroszczę ;/

Wiesz, ja zauważyłam ze gotuje i piekę z nudow. Dzieci teraz dwa tyg w domu siedza wiec im staram sie dogadzac... i sobie przy okazji 😉

Zgłoś nadużycie #6321 6 października 2015, 20:13

Gumsior Gotowa na wszystko
Oto moja wieczorna zachcianka!

Zgłoś nadużycie #6322 6 października 2015, 20:18

asienka90 Gotowa na wszystko
ale smakołyki :) mniam mniam :) mi cos znowu dolega na ledzwiach jakby ucisk... gdyby nie ciaza mozna rzecz stara babka ze mnie hehe

Zgłoś nadużycie #6323 6 października 2015, 20:19

Mniam mniam mniam :)  
Tyle mogę napisać :)
Moj K. trochę zaczął o mnie myśleć :) i dostałam to:

Zgłoś nadużycie #6324 6 października 2015, 20:23

Na litość dziewczyny !! Moglybyscie te smakołyki chociaż rano wstawiać? :D ;D

Zgłoś nadużycie #6325 6 października 2015, 20:25

Mam do was pytanie.. Od 2 tyg jak zakładam buty i się schylam to taak mnie swędzi dziwnie brzuch ze momentalnie wstaje i czasami nogi ale to raczej bo suche a ten brzuch czemu tak swędzi szczypiąco wręcz

Zgłoś nadużycie #6326 6 października 2015, 20:45

Jasmin_9 napisał(a)

Mam do was pytanie.. Od 2 tyg jak zakładam buty i się schylam to taak mnie swędzi dziwnie brzuch ze momentalnie wstaje i czasami nogi ale to raczej bo suche a ten brzuch czemu tak swędzi szczypiąco wręcz

Mnie strasznie swedzi brzuch i uda.. smaruj brzuszek, piersi i uda tlustymi kremami ale dla ciezarnych..

Zgłoś nadużycie #6327 6 października 2015, 20:48

A ja mam pytanie .. bo brzuch mi twardnieje na minute i później jest już ok i nie wiem o co z tym chodzi. .

Zgłoś nadużycie #6328 6 października 2015, 20:56

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Hejka

fajna! widziałam takie różne kolory na Turzynie właśnie :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6329 6 października 2015, 20:57

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Pojadlabym... 😊 pokaz jakie wyszly 😊

za późno :P wciągnęli wszystko :P następnym razem pokażę bo jeszcze z mięskiem będę robić :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6330 6 października 2015, 20:57

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Witam ;-)
Ja dopiero wróciłam z zakupów... Mój m wcześniej wrócił z pracy to wykorzystalam sytuacje i pojechaliśmy najpierw do sklepu dziecięcego potem na taki kryty plac zabaw żeby miki się wyszalal...
W sklepie zostawiłam 250 zł Ale już mam butelki dla małej (ta większa i mniejsza) smoczki te opakowanie termiczne maść na sutki podkłady poporodowe termometr do wody obcinaczke do paznokci fryde do noska patyczki do ucha z ogranicznikiem majtki siateczkowe czyli z grubsza mam chyba wszystko

Idę poczytać co pisaliscie

pokazuj zakupy :D