Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6291 6 października 2015, 14:05

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

jogi napisał(a)

mniam mniam wygladaja smakowiecie :) kochana, a wiesz ja w niedziele tez robilam faszerowana papryke .uwielbiam :)

Mnie wczoraj tak naszlo, ze nie odpuscilam 😉 ale wyszly pyszne

Zgłoś nadużycie #6292 6 października 2015, 14:06

jogi Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

O to muszę wypróbować bo ja robię tylko z mąki i wody ale ile głów tyle przepisów :)

Ja dzisiaj zrobiłam kopytka i sosik z poledwiczki wieprzowej :)

Trzymam kciuki dziewczyny za Wasze wizyty :)
Ja czekam do tego 20.10 ..

ja tez dawniej praktycznie robilam tylko z maki i wody ale odkad sprobowalam z jajkiem sa dla mnie duzo lepsze

Zgłoś nadużycie #6293 6 października 2015, 14:09

jogi Gotowa na wszystko
wrocilismy z przedszkola przemoknieci :( leje jak z cebra :(

Zgłoś nadużycie #6294 6 października 2015, 14:11

jogi Gotowa na wszystko
mamaporaztrzeci- jak synkowie reaguja na wiesc ze zostana starszymi braciszkami ? i to ze siostrzyczka bedzie? macie juz wybrane imie dla malej?

Zgłoś nadużycie #6295 6 października 2015, 14:29

kinste Gotowa na wszystko

jogi napisał(a)

wrocilismy z przedszkola przemoknieci :( leje jak z cebra :(

O a u mnie piękne słoneczko :)

Mam do Was pytanie. .
Bo nasze brzuszki są już widoczne i ja osobiście nie lubię jak ktoś dotyka mojego brzucha bez wczesniejszego zapytania (oprócz domowników ). .
I jak delikatnie powiedzieć komuś żeby tego nie robił? Jest to dla mnie niezręczna sytuacja. .
Ja zawsze gdy chciałam dotknąć brzuszka jakiejś ciężarnej po prostu pytałam czy mogę i zrozumiałam gdy odmówiła. .
Denerwuje mnie obmacywanie.. to tak jakby złapać chłopa za jaja i powiedzieć dobra robota. .
Teraz jak ktoś zrobi to bez pytania to chyba zacznę macac ta osobę po twarzy albo cyckach. . Sory za szczerość. .

Zgłoś nadużycie #6296 6 października 2015, 14:39

asienka90 Gotowa na wszystko
kobietki a wy macie takie uczucie ciezkosci na dole? nad spojeniem ? ja tam własnie wyczuwam tetno wiec dzidzius tam siedzi nisko, tylko tak mi ciezko jak chodze dziwnie jakbym mialazaraz popuscic, martwie si ebo wizyta za tydzien, macie tak?
a na obiad robie soczyste udka w worku :D

Zgłoś nadużycie #6297 6 października 2015, 15:09

jogi napisał(a)

mamaporaztrzeci- jak synkowie reaguja na wiesc ze zostana starszymi braciszkami ? i to ze siostrzyczka bedzie? macie juz wybrane imie dla malej?

Oj na poczatku byl placz i lament... zwlaszcza starszy 😉 ale szybko przelamali się, każde zdjecie usg oglądają, jeszcze jak nie znalismy płci to mowili ze chcieliby aby to byla dziewczynka, a jak juz okazalo się ze bedzie siostra to wymyslaja imie😉 poki co nie mozemy znaleźć kompromisu. Mi sie podoba Anielka, a oni ze wiesniackie 😀 oni chca Jagode... ech.. dobrze ze mamy jeszcze troche czasu 😉

Zgłoś nadużycie #6298 6 października 2015, 15:12

To bedzie taki maly rodzynek w rodzinie. Duza roznica wieku bedzie. Mala w marcu sie urodzi, Michał w czerwcu skonczy 11lat, a Maciek w maju 9.

Zgłoś nadużycie #6299 6 października 2015, 15:17

Kinste z tymi jajami sie usmialismy z moim hahahaha....dobre!!! Mnie nikt nie dotyka, i oby tak zostalo 😉

Zgłoś nadużycie #6300 6 października 2015, 15:19

Asienka... mnie z kolei kluje w jajnikach , zwlaszcza jak sue w lozku przewracam z jednegi boku na drugi, albo jak kicham. Ale takich dolegliwosci jak ty, nie mam.

Zgłoś nadużycie #6301 6 października 2015, 15:20

Mam chec na jakies ciasto domowej roboty.....

Zgłoś nadużycie #6302 6 października 2015, 15:20

motylek1909 Supermama
wyszlo mi 72 pierogi :D nieźle jak na pierwszy raz ale za długo stałam :/

zaraz będziemy próbować :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6303 6 października 2015, 15:47

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

asienka90 napisał(a)

kobietki a wy macie takie uczucie ciezkosci na dole? nad spojeniem ? ja tam własnie wyczuwam tetno wiec dzidzius tam siedzi nisko, tylko tak mi ciezko jak chodze dziwnie jakbym mialazaraz popuscic, martwie si ebo wizyta za tydzien, macie tak?

Mam to samo!! Od wczoraj! Poza tym dziś rano jak poszłam siusiu i wróciłam do łóżka to zobaczyłam jak odstaje kula taka jak pieść wystraszyłam się ale po paru min jakby się wgłębila a tak to tez czuje jakby ta macica była za nisko:/

Zgłoś nadużycie #6304 6 października 2015, 16:35

Jasmin_9 napisał(a)

Mam to samo!! Od wczoraj! Poza tym dziś rano jak poszłam siusiu i wróciłam do łóżka to zobaczyłam jak odstaje kula taka jak pieść wystraszyłam się ale po paru min jakby się wgłębila a tak to tez czuje jakby ta macica była za nisko:/

Też miałam takie jajo na brzuchu tylko u mnie to było od gazów :p

Co do uczucia ciężkości to mi się wydaje ze to właśnie przez tą macice powiekszajaca się. . W końcu jest coraz ciezsza. . Jak pisze głupoty to mnie poprawcie ale przecież tam siedzi nie tylko dzidziuś ale i wody .. nie mam pojęcia. .

Zgłoś nadużycie #6305 6 października 2015, 16:46

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

kinste napisał(a)

Też miałam takie jajo na brzuchu tylko u mnie to było od gazów :p

Co do uczucia ciężkości to mi się wydaje ze to właśnie przez tą macice powiekszajaca się. . W końcu jest coraz ciezsza. . Jak pisze głupoty to mnie poprawcie ale przecież tam siedzi nie tylko dzidziuś ale i wody .. nie mam pojęcia. .

Ta kula to się nie przejmuje bo minęło ale prawie brzucha nie mam a nic nie czuje w dodatku mała jest większa o tydz i co co myśle? :) Kinste juz czuje a tez chudzinka hehe

Zgłoś nadużycie #6306 6 października 2015, 17:13

Jasmin_9 napisał(a)

Ta kula to się nie przejmuje bo minęło ale prawie brzucha nie mam a nic nie czuje w dodatku mała jest większa o tydz i co co myśle? :) Kinste juz czuje a tez chudzinka hehe

No Maluszka czuje już od 16 tygodnia :)
I coraz bardziej go czuje :) można oszalec z miłości :)

Zgłoś nadużycie #6307 6 października 2015, 17:59

jogi Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

O a u mnie piękne słoneczko :)

Mam do Was pytanie. .
Bo nasze brzuszki są już widoczne i ja osobiście nie lubię jak ktoś dotyka mojego brzucha bez wczesniejszego zapytania (oprócz domowników ). .
I jak delikatnie powiedzieć komuś żeby tego nie robił? Jest to dla mnie niezręczna sytuacja. .
Ja zawsze gdy chciałam dotknąć brzuszka jakiejś ciężarnej po prostu pytałam czy mogę i zrozumiałam gdy odmówiła. .
Denerwuje mnie obmacywanie.. to tak jakby złapać chłopa za jaja i powiedzieć dobra robota. .
Teraz jak ktoś zrobi to bez pytania to chyba zacznę macac ta osobę po twarzy albo cyckach. . Sory za szczerość. .

oj kinste ja tez tego nie lubie..moje kolezanki tez tak niestety robia i powiem szczerze niezbyt mi sie to podoba.czasem jest tak ze jedna pyta czy moze i glaska jednoczesnie.wiec po co pyta w ogole? a i czesto chca bym podniosla koszulke i tak im brzuszkiem paradowala i pozwalala sie dotykac.aaaaj nie czuje sie z tym dobrze czasami...ale mysle to zakonczyc i po prostu powiedziec nastepnym razem ze nie chce,nie lubie takiego dotykania. co innego najblizsza rodzina czy najblizsza kolezanka ale reszta...

Zgłoś nadużycie #6308 6 października 2015, 18:00

jogi Gotowa na wszystko

asienka90 napisał(a)

czasem mam takie uczucie ciezkosci ale na szczescie nie zdarza sie to czesto i nie jest to jakos bardzo uciazliwe

Zgłoś nadużycie #6309 6 października 2015, 18:01

jogi Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Oj na poczatku byl placz i lament... zwlaszcza starszy 😉 ale szybko przelamali się, każde zdjecie usg oglądają, jeszcze jak nie znalismy płci to mowili ze chcieliby aby to byla dziewczynka, a jak juz okazalo się ze bedzie siostra to wymyslaja imie😉 poki co nie mozemy znaleźć kompromisu. Mi sie podoba Anielka, a oni ze wiesniackie 😀 oni chca Jagode... ech.. dobrze ze mamy jeszcze troche czasu 😉

hehe :) bedzie kruszynka rozpieszczana wokol :) :)

Zgłoś nadużycie #6310 6 października 2015, 18:03

jogi Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Mam chec na jakies ciasto domowej roboty.....

ja planuje jutro zrobic takie proste drozdzowe ze sliwkami i kruszonka