Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6211 5 października 2015, 16:05

kinste Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Dziewczyny, chętna któraś na wymiankę? :) bo mi się różowe nie przydadzą :P

Motylku ja na razie nie wiem co będzie a liczę na chłopca więc chyba ja nie :)

W ogóle dzisiaj taka cisza na forum. .

Zgłoś nadużycie #6212 5 października 2015, 16:20

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Motylku ja na razie nie wiem co będzie a liczę na chłopca więc chyba ja nie :)

W ogóle dzisiaj taka cisza na forum. .

cisza cisza... aż dziwne... cały weekend cisza i dziś :P gdzie się podziewają marcowe mamuśki? :P
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6213 5 października 2015, 16:26

Poobrazaly się na nas :p

Już się nie mogę tych warsztatów z mamo to ja doczekać :)
Motylku powiedz mi, tam były jakieś konkursy, pytania itd. ? :)

Zgłoś nadużycie #6214 5 października 2015, 16:31

anjaaa Gotowa na wszystko
Szkoda ze te warsztaty nie są w weekendy. Są w godzinach mojej pracy i niestety nie pójdę.

Wrócę jeszcze do picia i proponowania nam alkoholu przez inne. Wiecie niektórzy lekarze nawet twierdza ze lampka wina nie zaszkodzi. Ale to nie oni będą potem mieli dzieci z FAS albo gorzej tylko my. I trzeba olać panie i trzymać się zasad 😊 nasze bobasy maja mądre mamy.

Zgłoś nadużycie #6215 5 października 2015, 16:32

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Poobrazaly się na nas :p

Już się nie mogę tych warsztatów z mamo to ja doczekać :)
Motylku powiedz mi, tam były jakieś konkursy, pytania itd. ? :)

konklurs był 1, miałaś napisać na karteczce co dla Ciebie znaczy "mamo to ja" :) i wtedy losowali kocyki, zestawy pieluch, buteklki itd :) a resztę giftów dostajesz od firm które robią pokazy ;)

pytania były na pierwszej pomocy ale takie ogólne :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6216 5 października 2015, 16:32

motylek1909 Supermama

anjaaa napisał(a)

Szkoda ze te warsztaty nie są w weekendy. Są w godzinach mojej pracy i niestety nie pójdę.

Wrócę jeszcze do picia i proponowania nam alkoholu przez inne. Wiecie niektórzy lekarze nawet twierdza ze lampka wina nie zaszkodzi. Ale to nie oni będą potem mieli dzieci z FAS albo gorzej tylko my. I trzeba olać panie i trzymać się zasad 😊 nasze bobasy maja mądre mamy.

anjaaa gratuluję 16-go tygodnia :)

Zgłoś nadużycie #6217 5 października 2015, 16:35

anjaaa Gotowa na wszystko
Dziękuję 😊

Zgłoś nadużycie #6218 5 października 2015, 16:44

motylek1909 napisał(a)

konklurs był 1, miałaś napisać na karteczce co dla Ciebie znaczy "mamo to ja" :) i wtedy losowali kocyki, zestawy pieluch, buteklki itd :) a resztę giftów dostajesz od firm które robią pokazy ;)

pytania były na pierwszej pomocy ale takie ogólne :)

Teraz już wiem bo wreszcie zajrzałam na maila a tam miałam wiadomość żeby napisać z czym kojarzy mi się nazwa "mamo, to ja" :) Ale dziękuję :)

Też trochę się oderwe od codzienności i może K. Będzie wtedy cały dzień dla mnie to go na zakupy przed południem wyciagne :) ale pewnie znajdzie czas tylko na te warsztaty. .

Zgłoś nadużycie #6219 5 października 2015, 16:46

Kurde, wy mowilyscie o komarach a u mnie są muchy i to takie upierdliwe że żyć nie dają. .

Zgłoś nadużycie #6220 5 października 2015, 16:49

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Teraz już wiem bo wreszcie zajrzałam na maila a tam miałam wiadomość żeby napisać z czym kojarzy mi się nazwa "mamo, to ja" :) Ale dziękuję :)

Też trochę się oderwe od codzienności i może K. Będzie wtedy cały dzień dla mnie to go na zakupy przed południem wyciagne :) ale pewnie znajdzie czas tylko na te warsztaty. .

ja w środę idę z mamą na kolejne warsztaty ;) bo mój A. w pracy będzie :) warsztaty "bezpieczny maluch" :)

Zgłoś nadużycie #6221 5 października 2015, 17:21

motylek1909 napisał(a)

ja w środę idę z mamą na kolejne warsztaty ;) bo mój A. w pracy będzie :) warsztaty "bezpieczny maluch" :)

To powiesz mi jak było bo ja idę na nie ale 16 listopada :)

Zgłoś nadużycie #6222 5 października 2015, 17:42

meg86 Gotowa na wszystko
Jestem żyje
Ale jakoś tak nie mam humoru więc nie smece nie odzywam się :-(
Z moim mam kryzys w domu rodzinnym brak wsparcia rozmowy i jakoś tak za dużo jak na jedną głowę :-(
Poza tym mała jakoś mniej aktywna dzisiaj bo chyba wyczuwa mój nastrój :-(

Zgłoś nadużycie #6223 5 października 2015, 17:45

meg86 Gotowa na wszystko
Ja 14 zaczynam szkołę rodzenia i już nie mogę się doczekać zajęć wyjdę trochę z domu bo dzień w dzień z moim nadpobudliwym 3 latkiem już mi siada na głowę :-(

Zgłoś nadużycie #6224 5 października 2015, 18:00

tymama Fajna mama
Cześć, ja po wizycie :)
Z maleństwem wszystko ok, z pomiarów o tydzień większy niż z OM :) CHŁOPCZYK :)
Ja dostałam Magnez 3xdziennie i luteinę 2xdziennie dopochwowo bo brzuch się mocno stawia.
Maluch waży 137g.

Zgłoś nadużycie #6225 5 października 2015, 18:15

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Hej. Ja się nie udzielam, bo jakaś zblazowana jestem. -.-
Mojemu się jakieś turbo chrapanie włączyło i ni cholery nie dało się zasnąć normalnie. Zasnęłam koło 5, a o 8 do pracy. Jak dzisiaj coś takiego odwali to oddeleguje go do salonu do odwołania. :P
A może znacie jakieś sposoby żeby ulżyć memu cierpieniu?

Zgłoś nadużycie #6226 5 października 2015, 18:17

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

tymama napisał(a)

Cześć, ja po wizycie :)
Z maleństwem wszystko ok, z pomiarów o tydzień większy niż z OM :) CHŁOPCZYK :)
Ja dostałam Magnez 3xdziennie i luteinę 2xdziennie dopochwowo bo brzuch się mocno stawia.
Maluch waży 137g.

Kolejny chłopczyk, gratuluję!!! :) Jakie imię ?? Ciekawi mnie jakie teraz są w modzie..

Zgłoś nadużycie #6227 5 października 2015, 18:22

tymama Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

Kolejny chłopczyk, gratuluję!!! :) Jakie imię ?? Ciekawi mnie jakie teraz są w modzie..

Imię...hmm dobre pytanie :) nie mam pojęcia, nawet o tym nie myśleliśmy jeszcze z mężem :)
Jedno jest pewne- modne nie będzie bo umówiliśmy się, że nie wybieramy spośrod 10 najpopularniejszych :)

Zgłoś nadużycie #6228 5 października 2015, 18:58

grZANKA Gotowa na wszystko

jogi napisał(a)

dzien dobry,
i juz po weekendzie... mam nadzieje ze wszystkim minal milo i sympatycznie
u nas ok.w sobote bylismy u znajomych na urodzinach i powiem Wam ze spotkalam sie tam z dziwna reakcja...hmm ,jak wiadomo na takich imprezkach byl alkohol.i tu dziwna reakcja bo czestujac mnie winem,oczywiscie odmawiam a kilka osob w tym dziewczyny,matki tez do mnie z jakby takim zdziwieniem ze bez przesady,lampeczka winka nie zaszkodzi,nie wpadajmy w paranoje,napij sie troszke,zrelaksujesz sie..........!! wiecie jakie to bylo niefajne.spowodowaly u mnie takie dziwne uczucie,musialam sie tlumaczyc,ze ja nie uznaje alkoholu w ciazy,mi on nie potrzebny itp..... a czesc i tak dziwnie na mnie spogladala...jakbym byla przewrazliwiona i jakas nienormalna chyba...jak dla mnie nie bylo to fajne.to raczej ja jestem zdziwiona taka reakcja innych.co ciekawe faceci w tyn nie uczesniczyli tylko 3 czy 4 kobiety

Masakra... Byłam kiedyś na weselu TK babka brzuszkiem już pokaźnym wódkę pila przy toastach... Wiecie gdy siedzieliśmy to nie widzialam brzucha... A jak wstała to myslalam, że z krzesła spadne!!

Zgłoś nadużycie #6229 5 października 2015, 20:00

asienka90 Gotowa na wszystko
kochane a ja mam doła :( nie wiem co zrobic, bo nadarzyła się okazaja kupna wózka obok nas 3w1 x lander xa kolor antarctica, za 950 zł , ogladalam wogole nie zniszczony dodam ze nówka 2000 tys. sama nie wiem bo sie napalilismy a wszyscy naokoło ze to za wczesnie ( ze sie moze jeszcze cos wydarzyc: i mi sie smutno zrobilo :( :( :( bardzo dobry ten wózek i warto , ale inni znowu mówią" używany" ?? ? lepiej nówka, ale 1000 zł zostaje i tak za chwilke trzeba bedzie kupic nowy wiekszy fotelik itp... a co wy myslicie? za szybko na takie rzeczy? wy to najbardziej mnie zrozumiecie

Zgłoś nadużycie #6230 5 października 2015, 20:17

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Jestem żyje
Ale jakoś tak nie mam humoru więc nie smece nie odzywam się :-(
Z moim mam kryzys w domu rodzinnym brak wsparcia rozmowy i jakoś tak za dużo jak na jedną głowę :-(
Poza tym mała jakoś mniej aktywna dzisiaj bo chyba wyczuwa mój nastrój :-(

no i właśnie dlatego nie powinnaś się tak denerwować :( zrób sobie ciepłą herbatę i wskakuj pod koc z dobrą książka :*