Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6191 5 października 2015, 10:07

motylek1909 Supermama
Ja dziś idę do lumpka połowić trochę ciuszków znowu :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6192 5 października 2015, 10:07

jogi Gotowa na wszystko
dzien dobry,
i juz po weekendzie... mam nadzieje ze wszystkim minal milo i sympatycznie
u nas ok.w sobote bylismy u znajomych na urodzinach i powiem Wam ze spotkalam sie tam z dziwna reakcja...hmm ,jak wiadomo na takich imprezkach byl alkohol.i tu dziwna reakcja bo czestujac mnie winem,oczywiscie odmawiam a kilka osob w tym dziewczyny,matki tez do mnie z jakby takim zdziwieniem ze bez przesady,lampeczka winka nie zaszkodzi,nie wpadajmy w paranoje,napij sie troszke,zrelaksujesz sie..........!! wiecie jakie to bylo niefajne.spowodowaly u mnie takie dziwne uczucie,musialam sie tlumaczyc,ze ja nie uznaje alkoholu w ciazy,mi on nie potrzebny itp..... a czesc i tak dziwnie na mnie spogladala...jakbym byla przewrazliwiona i jakas nienormalna chyba...jak dla mnie nie bylo to fajne.to raczej ja jestem zdziwiona taka reakcja innych.co ciekawe faceci w tyn nie uczesniczyli tylko 3 czy 4 kobiety

Zgłoś nadużycie #6193 5 października 2015, 10:10

jogi Gotowa na wszystko
to sie podzielilam z Wami sobotnia historia...

synus w przedszkolu.ja dzisiaj mam do opieki roczniaczke.w tym tyg tylko dzisiaj.popoludniu o 16.15 mam spotkanie z konsultantem w sprawie cesarki.trzymajcie prosze bo to dla mnie wazne kciuki by rozmowy zakonczyly sie pomyslnie.

Zgłoś nadużycie #6194 5 października 2015, 10:36

motylek1909 Supermama

jogi napisał(a)

dzien dobry,
u nas ok.w sobote bylismy u znajomych na urodzinach i powiem Wam ze spotkalam sie tam z dziwna reakcja...hmm ,jak wiadomo na takich imprezkach byl alkohol.i tu dziwna reakcja bo czestujac mnie winem,oczywiscie odmawiam a kilka osob w tym dziewczyny,matki tez do mnie z jakby takim zdziwieniem ze bez przesady,lampeczka winka nie zaszkodzi,nie wpadajmy w paranoje,napij sie troszke,zrelaksujesz sie..........!! wiecie jakie to bylo niefajne.spowodowaly u mnie takie dziwne uczucie,musialam sie tlumaczyc,ze ja nie uznaje alkoholu w ciazy,mi on nie potrzebny itp..... a czesc i tak dziwnie na mnie spogladala...jakbym byla przewrazliwiona i jakas nienormalna chyba...jak dla mnie nie bylo to fajne.to raczej ja jestem zdziwiona taka reakcja innych.co ciekawe faceci w tyn nie uczesniczyli tylko 3 czy 4 kobiety

o kurcze, dziwna sprawa... ja wcale alko nie uznaje w ciazy! kurcze to jest powazne zagrozenie dla dziecka... ale wiesz, sa ludzie i ludzie, kazdy ma inna opinie itd. Ale to nie znaczy ze maja Cie do czegos namawiać...

trzymam kciuki za to spotkanie i daj nam znać po co tam udało się ustalić :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6195 5 października 2015, 10:58

asienka90 Gotowa na wszystko
dziewczyny które maja detektor co ile słuchacie bicia serca? codziennie? co pare dni? czy jak?

Zgłoś nadużycie #6196 5 października 2015, 11:24

kinste Gotowa na wszystko

asienka90 napisał(a)

dziewczyny które maja detektor co ile słuchacie bicia serca? codziennie? co pare dni? czy jak?

Ja słucham co parę dni :) teraz jak czuje Maleństwo to się tak nie denerwuje jak wcześniej :)

Zgłoś nadużycie #6197 5 października 2015, 11:29

jogi napisał(a)

dzien dobry,

To samo miałam na weselu. .
-Ale dlaczego się nie napijesz?
-Bo jestem w ciąży i kieruje
-Oj tam.. parę kieliszków nie zaszkodzi dziecku, a zanim będziesz kierowac to wyparuje. .

I tłumacz jak krowie na granicy ze parę kieliszków może zaszkodzić i do tego mogę stracić prawko. . Nie rozumiem jak ludzie zachęcają ciężarne do picia alkoholu ..

Zgłoś nadużycie #6198 5 października 2015, 11:33

motylek1909 Supermama

asienka90 napisał(a)

ja różnie... czasem codziennie, a czasem co 2-3 dni ;) dzisiaj rano słuchaliśmy z mężem :)

Zgłoś nadużycie #6199 5 października 2015, 11:34

motylek1909 Supermama
wróciłam z lumpka ze stertą ciuszków :D mniejszych i większych :D i zapłaciłam 25 zł ;) nieźle! wieczorem powrzucam wam fotki zaległych zakupow i dzisiejszych ;)

Zgłoś nadużycie #6200 5 października 2015, 12:02

meg86 Gotowa na wszystko

asienka90 napisał(a)

Ja juz praktycznie nie słucham bo czuje małą a tak jak nie czułam to słuchałam rano i wieczorem przeważnie

Zgłoś nadużycie #6201 5 października 2015, 12:37

szczesliwamamusia Fajna mama
Witamy po weekendzie.
Wiec w sobote babcia mojego K robila imieniny i na nieszczescie jej maz zmarl w szpitalu. W czwartek szykuje Nam sie pogrzeb. ;(
Do tego znajomych ojciec zmarl we wlasnym lozku nie wiadomo dlaczego mial zaledwie 50 lat. Wiec i we wtorek pogrzeb sie jeszcze szykuje.
A z tych przyjemniejszych informacji rowny 20 tydzien dzis!!!!!!! :)
Gratuluje dziewczynom pelnych kolejnych tygodni. :*

Zgłoś nadużycie #6202 5 października 2015, 13:35

motylek1909 Supermama

szczesliwamamusia napisał(a)

Witamy po weekendzie.
Wiec w sobote babcia mojego K robila imieniny i na nieszczescie jej maz zmarl w szpitalu. W czwartek szykuje Nam sie pogrzeb. ;(
Do tego znajomych ojciec zmarl we wlasnym lozku nie wiadomo dlaczego mial zaledwie 50 lat. Wiec i we wtorek pogrzeb sie jeszcze szykuje.

przykro mi z powodu śmierci bliskich :( ale za to gratuluję :) połowa już za wami!

Zgłoś nadużycie #6203 5 października 2015, 13:47

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Maleństwo się tak rusza ze aż taki przyjemny dreszczyk mnie przechodzi :)

Jak ja ci zazdroszcze!!! Zastanawiam sie ile jeszcze razy to napisze zanim poczuje moja małą. ...

Zgłoś nadużycie #6204 5 października 2015, 13:53

jogi napisał(a)

dzien dobry,

Jak mnie denerwuje takie gadanie! Moze jeszcze do tego papieroska... no przeciez tez nie zaszkodzi. Ja jestem wielkim przeciwnikiem alkoholu i papierosow w ciazy. Nie wiem czy zdolalabym sie powstrzymac przed jakimś kasliwym komentarzem w strone tych wyluzowanych mamusiek 😉

Zgłoś nadużycie #6205 5 października 2015, 13:54

motylek1909 napisał(a)

wróciłam z lumpka ze stertą ciuszków :D mniejszych i większych :D i zapłaciłam 25 zł ;) nieźle! wieczorem powrzucam wam fotki zaległych zakupow i dzisiejszych ;)

Ty to zawsze cos wyhaczysz fajnego w tych lumpkach 😉 u mnie niestety nie ma sh z takimi mikro rzeczami ...a szkoda...

Zgłoś nadużycie #6206 5 października 2015, 13:55

szczesliwamamusia napisał(a)

Witamy po weekendzie.

Oj wspolczuje zlych wiadomosci. I gratuluje polowy ciazy 😊

Zgłoś nadużycie #6207 5 października 2015, 13:59

Tak w ogole to dzien dobry . Ja dzis sie z lozka zwloklam o 11 😊 chlopcy maja teraz 2 tyg wolnego od szkoly wiec nie musze sie rano zrywac. Ale takie dlugie spanie tez mi nie sluzy bo leb mnie rozbolal i wstalam jakas taka jakby nie dorobiona. Nic mi sie nie chce.. brak pomyslu na obiad. Chyba na szybko nalesniki trzasne.

Zgłoś nadużycie #6208 5 października 2015, 15:17

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Tak w ogole to dzien dobry . Ja dzis sie z lozka zwloklam o 11 😊 chlopcy maja teraz 2 tyg wolnego od szkoly wiec nie musze sie rano zrywac. Ale takie dlugie spanie tez mi nie sluzy bo leb mnie rozbolal i wstalam jakas taka jakby nie dorobiona. Nic mi sie nie chce.. brak pomyslu na obiad. Chyba na szybko nalesniki trzasne.

my z braku pomysłu na obiad poszliśmy do baru i maz sobie wzial jakis zestaw a ja zurek i pomidorowa :P

Zgłoś nadużycie #6209 5 października 2015, 15:21

motylek1909 Supermama
Dziewczyny, chętna któraś na wymiankę? :) bo mi się różowe nie przydadzą :P

Zgłoś nadużycie #6210 5 października 2015, 16:03

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Jak mnie denerwuje takie gadanie! Moze jeszcze do tego papieroska... no przeciez tez nie zaszkodzi. Ja jestem wielkim przeciwnikiem alkoholu i papierosow w ciazy. Nie wiem czy zdolalabym sie powstrzymac przed jakimś kasliwym komentarzem w strone tych wyluzowanych mamusiek 😉

Bo według wszystkich tych których to nie dotyczy, nic się nie stanie, a jak by już jakaś matka (broń Boże, oczywiscie) uległa i przez to by coś się dzidziusiowi stało to ci co namawiali to by wcale.nie.mieli wyrzutów sumienia a jeszcze mówili wszędzie "jak głupia była, piła i palila, to teraz ma za swoje " ..

Czasami myślę że ludzie mają siano we łbach. .