Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6131 3 października 2015, 9:52

motylek1909 Supermama
mamaporaztrzeci gratuluję 18-go tygodnia :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6132 3 października 2015, 9:55

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Wrzuć pozniej fotkę :)

A ja przyszłam do szkoly i zonk bo nauczyciel sie rozchorowal i mamy zajęcia na 11.30 :/ dzieki Bogu ze mam tak blisko :p

Cos z ta szkola caly czas pod gorke masz. Nie stresujesz sie? Widzialas juz swoja grupe ?

Zgłoś nadużycie #6133 3 października 2015, 9:58

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

mamaporaztrzeci gratuluję 18-go tygodnia :)

Ja naprawde nie wiem kiedy to zlecialo 😉 za szybko leci ten czas! Nie zdaze nacieszyc sie ciąża a tu juz wsadza mi w rece rozowe zawiniatko 😁 z jednej strony nie moge sie doczekac, a z drugiej boje sie...

Zgłoś nadużycie #6134 3 października 2015, 10:14

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Cos z ta szkola caly czas pod gorke masz. Nie stresujesz sie? Widzialas juz swoja grupe ?

lekki stresik jest :) grupy nie widziałam, bo wtedy od razu mnie do sekretariatu poprosili :( także zobaczymy, za 20 min wychodzę na autobus :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6135 3 października 2015, 10:42

anjaaa Gotowa na wszystko
Witajcie 😊
Zostałam obudzona przez pana z wiertarka a tak dobrze mi się spało. No cóż urok mieszkania w bloku.

Kinste życzę udanego wesela. Sama bym poszła gdzies potańczyć ale moi znajomi nie chcą się pobierać 😊

Piękne ciasto ale jak na nie popatrzyłam to mnie zemdliło od tej słodkości 😊 chyba moje bobo słodyczy nie chce jeść 😊 strasznie wybredny lokator

Zgłoś nadużycie #6136 3 października 2015, 10:43

Beata.82 Gotowa na wszystko
Hej! ☺

Usg połówkowe za nami ☺ wszystko jest dobrze z maleństwem i wiemy już że to chłopczyk 😀 drugi synuś będzie 😊 czekam aż m wstanie bo jest po nocce i idziemy z młodym karmić zwierzątka. Mamy niedaleko takie mini zoo z
kozami,owcami,kurami,kaczkami,indykami itp itd które można dokarmiać co jest frajdą dla maluchów 😉

Miłego dnia 😊

Zgłoś nadużycie #6137 3 października 2015, 11:08

motylek1909 Supermama

Beata.82 napisał(a)

Hej! ☺

Usg połówkowe za nami ☺ wszystko jest dobrze z maleństwem i wiemy już że to chłopczyk 😀 drugi synuś będzie 😊 czekam aż m wstanie bo jest po nocce i idziemy z młodym karmić zwierzątka. Mamy niedaleko takie mini zoo z
kozami,owcami,kurami,kaczkami,indykami itp itd które można dokarmiać co jest frajdą dla maluchów 😉

Miłego dnia 😊

Cieszę sie ze wszystko w porzadku i gratuluje synka ;)

Zgłoś nadużycie #6138 3 października 2015, 13:50

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

Beata.82 napisał(a)

Hej! ☺

Miłego dnia 😊

Gratuluję! To już 3 chłopczyk w grupie. :) Zastanawiałaś się już nad imieniem ??

Zgłoś nadużycie #6139 3 października 2015, 13:51

motylek1909 napisał(a)

lekki stresik jest :) grupy nie widziałam, bo wtedy od razu mnie do sekretariatu poprosili :( także zobaczymy, za 20 min wychodzę na autobus :)

Obyś trafiła na fajną grupę. Wtedy czas szybciej leci a i o pomoc możesz poprosić. :) Ciekawe jak u mnie na studiach będzie. Czy będą mnie inaczej traktować ze względu na ciążę ??

Zgłoś nadużycie #6140 3 października 2015, 13:53

asienka90 napisał(a)

chodzicie do dentysty w ciąży? ja kurcze mialam iśc przed ciążą na kontrolę i nie zdązyłam, a wy chodzicie?

Ja niestety muszę i to do chirurga. Ale od 2 trymestru można już chodzić spokojnie a i znieczulenie dostaniesz, które nie zaszkodzi dziecku. :)

Zgłoś nadużycie #6141 3 października 2015, 13:55

A ja dzisiaj sobie pospałam do 11.. W końcu :) A teraz gram w grę taką za pomocą internetu. Takie moje zboczenie, że lubię sobie czasem pograć i pozabijać innych. :D

Zgłoś nadużycie #6142 3 października 2015, 14:34

Gumsior Gotowa na wszystko
Dzien dobry

Ja dzisiaj jestem nieszczesliwa bo zalalam ipada ktorego dopiero splacilam :( Na szczescie wiedzialam, ze taka sytuacja moze nastapic wiec go ubezpieczylam xd

Ja dzisiaj leze i pachne przed telewizorem :)

Meg o ile dobrze przeczytalam to robisz 3 bita. Z jakiego przepisu?

Zgłoś nadużycie #6143 3 października 2015, 14:44

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

Obyś trafiła na fajną grupę. Wtedy czas szybciej leci a i o pomoc możesz poprosić. :) Ciekawe jak u mnie na studiach będzie. Czy będą mnie inaczej traktować ze względu na ciążę ??

Mam przerwę. Jest niezłe :) grupa z 17 osob, 2 facetów reszta dziewczyny ;) ale te treści to moj raj!!! :)

Zgłoś nadużycie #6144 3 października 2015, 14:46

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Dzien dobry

Ja dzisiaj jestem nieszczesliwa bo zalalam ipada ktorego dopiero splacilam :( Na szczescie wiedzialam, ze taka sytuacja moze nastapic wiec go ubezpieczylam xd

Tez w sumie bym polezala ale cieszę sie ze po 3 mc l4 wyszłam do ludzi ;)

Zgłoś nadużycie #6145 3 października 2015, 16:25

motylek1909 napisał(a)

Tez w sumie bym polezala ale cieszę sie ze po 3 mc l4 wyszłam do ludzi ;)

No ja wczoraj jak od 5.30 bylam na nogach to jak wrocilam do domu o 17.30 tak padlam. Bylam tak zmeczona, ze nis moglam z tego wszystkiego zasnąć. 2h lezalam w łóżku bez ruchu.

Zgłoś nadużycie #6146 3 października 2015, 19:27

Beata.82 Gotowa na wszystko
Rokikoki synuś będzie miał Lukas na imię 😊 Bartuś bardzo chciał mieć brata Łukasza to będzie miał 😉

Ja też się do dentysty wybieram i wybrać się nie mogę 😉 w tym tygodniu muszę się wreszcie do diabetologa i rodzinnego zapisać.

Moje dziecko ma dziś gorszy dzień i tak daje się we znaki że marzę o chwili kiedy zaśnie w swoim łóżeczku 😉

Gumisior ja wczoraj od 6 na nogach i od godziny 15 zasypiałam na stojąco. Jak na złość jak udało mi się oko przymknąć to teść zadzwonił... padłam dopiero o 22,dwa razy na siusiu przerwa a o 7.45 mój Bartuś wskoczył do naszego łóżka z radosnym "Już się wyspałe mamusiu. Ty też już nie śpij bo kakao mogłabyś mi zrobić "😉 tyle w temacie ☺

Zgłoś nadużycie #6147 3 października 2015, 20:05

motylek1909 Supermama
Bo ja wróciłam do domu na sekundę. Szkoła super, bardzo duzo materiału, duzo zadań domowych... I to na jutro! Od razu po pojechaliśmy do tej hurtowni, kupiliśmy kocyk, nożyczki i czako do paznokci, termometr do wanienki, szczotkę i grzebień do włosów i 2 butelki lovi 150 ml, smoczki 2 na 3-6 mc i to wszystko :) pozniej od razu biegiem do moich rodzicow na kiełbasę bo grilla mieli, do domu na godz (odrobilam tylko polowe zadań) a teraz jedziemy do znajomego na urodziny. I w nocy musze dokończyć te zadania bo jutro na 8 musze miec zrobione ;p dzien świra normalnie ;p ale szkola mega, nareszcie jakies treści ktore mnie interesują. Az nauczyciel pytał czy pracuje w rachunkowości bo tak ładnie zadania rozwiązuje ;D

Zgłoś nadużycie #6148 3 października 2015, 20:57

motylek1909 napisał(a)

Bo ja wróciłam do domu na sekundę. Szkoła super, bardzo duzo materiału, duzo zadań domowych... I to na jutro! Od razu po pojechaliśmy do tej hurtowni, kupiliśmy kocyk, nożyczki i czako do paznokci, termometr do wanienki, szczotkę i grzebień do włosów i 2 butelki lovi 150 ml, smoczki 2 na 3-6 mc i to wszystko :) pozniej od razu biegiem do moich rodzicow na kiełbasę bo grilla mieli, do domu na godz (odrobilam tylko polowe zadań) a teraz jedziemy do znajomego na urodziny. I w nocy musze dokończyć te zadania bo jutro na 8 musze miec zrobione ;p dzien świra normalnie ;p ale szkola mega, nareszcie jakies treści ktore mnie interesują. Az nauczyciel pytał czy pracuje w rachunkowości bo tak ładnie zadania rozwiązuje ;D

Faktycznie urwanie głowy. :P To mamy podobnie, też mnie kręcą takie klimaty dlatego idę na kierunek Finanse i rachunkowość spółek a później magisterka z podatków. :D I już się nie mogę zajęć doczekać. :)
Tylko nie zapominaj o odpoczynku dla bobaska!!

Zgłoś nadużycie #6149 3 października 2015, 21:06

meg86 Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Dzien dobry

Tak zrobiłam 3bita ;-) z jakiego przepisu,kiedyś w necie znalazłam i taki robię ;-)
W skrócie tak herbatniki na to masa kajmakowa na to herbatniki jeszcze raz masa herbatniki na to masa budyniowa herbatniki bita śmietana obsypana czekolada ;-)

Zgłoś nadużycie #6150 3 października 2015, 21:17

meg86 napisał(a)

Tak zrobiłam 3bita ;-) z jakiego przepisu,kiedyś w necie znalazłam i taki robię ;-)
W skrócie tak herbatniki na to masa kajmakowa na to herbatniki jeszcze raz masa herbatniki na to masa budyniowa herbatniki bita śmietana obsypana czekolada ;-)

Ma to sens. Kupujesz taką masę zwykłą w puszcze czy gotujesz mleko? I jak robisz masę budyniową?

Kupiłam sobie kurtkę!!! Jeeej kazałam w sklepie, żeby dali mi największą bluzę, którą zwinęłam w kulkę i zrobiłam z niej prowizoryczny brzuch, żeby sprawdzić czy się zapnę w 9 mc i czy wyglądam tylko trochę jak czołg czy pół na pół jak czołg xd Jutro Wam wrzucę zdjęcia. W końcu z czegoś zadowolona jestem.