Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6071 2 października 2015, 12:29

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

Dzień dobry! Co tu taka cisza?! :P

pouciekaly :P

gratuluję 16 go tygodnia :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6072 2 października 2015, 12:31

motylek1909 Supermama
Filemonka ma dziś wizytę :) daj nam znać co u was :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6073 2 października 2015, 13:03

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

pouciekaly :P

gratuluję 16 go tygodnia :)

Z Tobą widzę zawsze pogadam. :) )

Jak ten czas zasuwa.. :) Teraz czekam na pierwsze ruchy ! W ogóle wczoraj jak leżałam to przy pępku zauważyłam uwypuklenie. Nic nie bolało więc się tym nie przejęłam, ale ciekawe co to było. :P

Zgłoś nadużycie #6074 2 października 2015, 13:06

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

Z Tobą widzę zawsze pogadam. :) )

Jak ten czas zasuwa.. :) Teraz czekam na pierwsze ruchy ! W ogóle wczoraj jak leżałam to przy pępku zauważyłam uwypuklenie. Nic nie bolało więc się tym nie przejęłam, ale ciekawe co to było. :P

mnie się wydaje, że od środy wieczorami czuję takie mini kopniaczki i wypychanie :) ale nie na 100% jestem pewna więc jeszcze poczekam :) mam nadzieję, że za max miesiąc też się będę cieszyć z kopniaków :)

Zgłoś nadużycie #6075 2 października 2015, 13:21

motylek1909 napisał(a)

mnie się wydaje, że od środy wieczorami czuję takie mini kopniaczki i wypychanie :) ale nie na 100% jestem pewna więc jeszcze poczekam :) mam nadzieję, że za max miesiąc też się będę cieszyć z kopniaków :)

Niby to tak szybko zasuwa, a na ruchy czekam w nieskończoność :D
Masz już końcówkę 16 tyg. więc powoli coś tak możesz czuć. :) Kurde miałam jutro na grzyby jechać, ale już chyba 4 tydzień u nas nie pada i nawet nie ma co się wybierać. :/

Zgłoś nadużycie #6076 2 października 2015, 13:28

motylek1909 Supermama
Dziewczyny! kolejne darmowe warsztaty w całej Polsce :)

http://bezpiecznymaluch.com.pl/warsztaty

Zgłoś nadużycie #6077 2 października 2015, 13:42

meg86 Gotowa na wszystko

ROKIKOKI napisał(a)

Niby to tak szybko zasuwa, a na ruchy czekam w nieskończoność :D
Masz już końcówkę 16 tyg. więc powoli coś tak możesz czuć. :) Kurde miałam jutro na grzyby jechać, ale już chyba 4 tydzień u nas nie pada i nawet nie ma co się wybierać. :/

gdzie ten deszcz :( u mnie co dzien wstaje to te przeklete slonce swieci juz nie pamietam kiedy byla brzydka pogoda i padalo, a chcialabym zeby popadalo to moze i u nas bylby wysyp grzybkow

Zgłoś nadużycie #6078 2 października 2015, 13:45

motylek1909 Supermama
meg gratuluję 19-go tygodnia :)

Zgłoś nadużycie #6079 2 października 2015, 14:22

kinste Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Już się zapisałam :) tym razem do Radomia 16.11 :) 13.10 mam warsztaty w Warszawie z "mamo to ja'' a gdybym teraz wybrała Warszawę to byłyby 12.10, a jest pełnia rwania jabłek więc dwa dni pod rząd niezbyt pasuje .. na jeden dzień możemy się wyrwać :)

Zgłoś nadużycie #6080 2 października 2015, 14:25

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Już się zapisałam :) tym razem do Radomia 16.11 :) 13.10 mam warsztaty w Warszawie z "mamo to ja'' a gdybym teraz wybrała Warszawę to byłyby 12.10, a jest pełnia rwania jabłek więc dwa dni pod rząd niezbyt pasuje .. na jeden dzień możemy się wyrwać :)

"mamo to ja były super" :) ciekawe jak na tych będzie :)

Zgłoś nadużycie #6081 2 października 2015, 14:26

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

meg gratuluję 19-go tygodnia :)

Dziękuję :*
Oglądam wózki :-D co prawda mam już kupiony jeden ale ma kolor niebieski a ja bym chciała jakiś kolor z fioletem albo rozem jak ma być córcia ;-) szkoda mi tego co mam bo jest praktycznie nowy Ale chcę trochę zaszaleć żeby było wiadomo że to księżniczki karoca ;-)

Zgłoś nadużycie #6082 2 października 2015, 14:28

motylek1909 napisał(a)

"mamo to ja były super" :) ciekawe jak na tych będzie :)

To z tych warsztatów tyle przynioslas rzeczy? :D o Kurde :)

Ja chce się najwięcej dowiedzieć przede wszystkim o pierwszej pomocy i karmieniu :)

Zgłoś nadużycie #6083 2 października 2015, 14:32

meg86 napisał(a)

Dziękuję :*
Oglądam wózki :-D co prawda mam już kupiony jeden ale ma kolor niebieski a ja bym chciała jakiś kolor z fioletem albo rozem jak ma być córcia ;-) szkoda mi tego co mam bo jest praktycznie nowy Ale chcę trochę zaszaleć żeby było wiadomo że to księżniczki karoca ;-)

No te różowe są słodkie :)
W ogóle dla dziewczynek jest mnóstwo pięknych ubranek :)
Ja jeszcze muszę poczekać :) mam nadzieję że już niedługo się dowiem kto tam mnie kopie :)

Zgłoś nadużycie #6084 2 października 2015, 14:37

motylek1909 napisał(a)

Poszłabym u mnie we Wrocku, ale Mój akurat wtedy ma drugą zmianę, a samej to tak głupio. :(

Zgłoś nadużycie #6085 2 października 2015, 14:48

ROKIKOKI napisał(a)

Poszłabym u mnie we Wrocku, ale Mój akurat wtedy ma drugą zmianę, a samej to tak głupio. :(

Weź koleżankę :) moim zdaniem warto skorzystać :)

Zgłoś nadużycie #6086 2 października 2015, 15:05

Gumsior Gotowa na wszystko

ROKIKOKI napisał(a)

Ja byłam sama na świadomej mamie. Idz może kogoś poznasz!!!

Oczywiscie kolejne warsztaty i nie u mnie w mieście. Gdyby były we wtorek to bym przyszła w Szczecinie ale nie dam rady być 3 dni z rzędu. Na mamo to ja chciałam sie zapisać ale juz nie było miejsc jak wiedziałam zs mogę być w Szczecinie :(

Zgłoś nadużycie #6087 2 października 2015, 15:08

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny 😆 u mnie dzis fajnie slonecznie.. pozalatwialismy na miescie od rana sporo spraw. Znalazlam polska lekarke rodzinna. Chce sie przeniesc, bo terazniejszy lekarz jakis niemrawy, siedzi wpatrzony w monitor i nawet nie udziela podstawowycg informacji co do wyników. Ostatnio jak badalam tsh to tylko powiedzial ze spadło, a do ilu juz nie wiem. Zapytalam czy jest prawidlowo jesli chodzi o ciaze. Powiedzial ze tak. A u ginekologa nawet nie bylam w stanie podac ile tego tsh mam. Z polka sobie pogadam, i bede miała wieksza smialosc pytac o wszystko. Gin powiedzial ze tsh mam trzymac w granicy od 1 do 2 . Zjadlam niedawno obiad , dzis ryba, ziemniaki i surowka z kiszonej kapusty, marchewki i natki pietruszki- samo zdrowie. Wyszly mi leukocyty w moczu. . Mam zalecenie wiecej pic. Takze nagotowalam gar kompotu i sie dopajam 😉 jutro w De swieto takze musimy zrobic zakupy na caly weekend.. i przy okazji moze wyciagne meza w dzial dzieciecy😉 mam dzis w planach upiec ciacho - karmelowca.. pod warunkiem ze dostane mleko skondensowane słodkie w puszce.

Zgłoś nadużycie #6088 2 października 2015, 15:28

Ehh szkoda, że tam daleko od siebie mieszkamy. Wtedy grupowo byśmy się wybrały. :P a może mame wyciągnę. W końcu musi sobie przypomnieć co nieco o maluszku. :)

Zgłoś nadużycie #6089 2 października 2015, 15:41

Gumsior Gotowa na wszystko
Wymyśliłam ze sterroryzuje P. i obie babcie i pojedziemy do Szczecina grupowo. W końcu wsYscy Tosia bedziemy sie zajmować.

Mamaporaztrzeci wpadłabym na ciasto!!! Ja wracam właśnie z kolejnego zdanego egzaminu i jadę do mamy na rybkę z ziemniaczkami i kiszona a dla mnie ekstra mizeria.

W ogole wczoraj moja ponad 90 letnia babcia trafiła na oddział do szpitala a dzisiaj oddział zamknęli i jest zakaz wstępu. Okazało sie ze to jakaś bakteria i mozna sie nią zakazić bo wiele starszych ludzi trafiło do szpitalu z tego samego powodu. Co najdziwniejsze babcia w ogole nie wychodzi z domu wiec nie wiadomo skąd u niej to cholerstwo ale lekarze wstępnie mówią ze przez jakieś antybiotyki. Babcia ostatnio brała je bo miała zapalenie oskrzeli. Wstępnie minimum 10 dni w szpitalu a jak sie okaże ze to groźniejsze to izolatka. Boimy sie z mama ze może nie dac rady bo ona juz bardzo schorowana. Nie zdziwię sie jak jakaś epidemia bedzie jeśli to faktycznie przez antybiotyki!!

Zgłoś nadużycie #6090 2 października 2015, 15:59

asienka90 Gotowa na wszystko
hejka a ja kupilam ten dopler serca :) z firmy angeltalk i megaaa :) wiem ze wszystko jest ok :) piekne bicie serca