Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #6051 1 października 2015, 19:34

turboslimak Fajna mama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Ja juz po wizycie. Doktor potwierdzil ze dziecko zdrowe. Juuuupi . Zrobil kontrolne Usg by sprawdzic czy po amniopunkcji nie zrobil sie zaden krwiak i kondycje dziecka. Potwierdził cipuche 😉 pokazał w mega przyblizeniu. Tak slodko sie wiercila i przeciagala, raczki nad glowka... za kazdym razem robi na mnie mega wrazenie ! Moja słodka kruszyna ❤❤❤ z tej radości zajechalam do sklepu i kupilismy jej 2 pary bodziakow, cienki kocyk i mąż uparl sie na buciki😉

Wspaniale wiesci :-) fajnie miec takiego upartego męża ;-) najsłodsze buciki!!!!

Pozazdroscilam wam brzuszków to i prosze moje zdjęcie prosto z pensjonatu
Kończymy powoli z zosia 20 tydzien :D

Dziewczyny zjadlam wlasnie 300 gram kapusty kwaszonej i do tego tabliczkę czekolady!!!
Aaaa co sie dzieje :p

Motylek mam takie same spodnie! Jestem zadowolona :-) tzn kolorystycznie te same i z tym pasem : p

Wrzucam widok z okna juz ciemno sie zrobiło :-)

Zgłoś nadużycie #6052 1 października 2015, 19:43

jogi Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Wspaniale wiesci :-) fajnie miec takiego upartego męża ;-) najsłodsze buciki!!!!

Dziewczyny zjadlam wlasnie 300 gram kapusty kwaszonej i do tego tabliczkę czekolady!!!

Motylek mam takie same spodnie! Jestem zadowolona :-) tzn kolorystycznie te same i z tym pasem : p

super widoczek :) a brzusia mamy bardzo podobne :) juz takie prawdziwie ciazowe :)

Zgłoś nadużycie #6053 1 października 2015, 19:43

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Widoki super ;-)
My niedługo się też wybieramy ;-) uwielbiam klimat gór :-)

Zgłoś nadużycie #6054 1 października 2015, 20:08

turboslimak Fajna mama
Jogi tak już nie jelita jupiiii

Meg my kupiliśmy przez groupona 3 noce ze sniadaniami za 300 zł za dwie osoby
Górski.palacyk.pl powiem wam ze wychodzi 50 zł za noc ze śniadaniem -opłaciło sie
Ale to dzieki groupon i pokój ładny czysty tv lodówka łazienkę macie w tle na zdjęciach :)
Polecam!!! :-)
Fakt ze to koscielisko ale busik 3zl od osoby z zakopca
Cieplutko w drewnianym pokoju przytulanie aaa i łóżko mega wygodne!

Zgłoś nadużycie #6055 1 października 2015, 20:09

turboslimak Fajna mama
Bo jak patrzyłam na ceny w Zakopanem i wogole na ceny to wychodziło bez śniadania drogo

Zgłoś nadużycie #6056 1 października 2015, 20:17

meg86 Gotowa na wszystko

turboslimak napisał(a)

Jogi tak już nie jelita jupiiii

Meg my kupiliśmy przez groupona 3 noce ze sniadaniami za 300 zł za dwie osoby
Górski.palacyk.pl powiem wam ze wychodzi 50 zł za noc ze śniadaniem -opłaciło sie
Ale to dzieki groupon i pokój ładny czysty tv lodówka łazienkę macie w tle na zdjęciach :)
Polecam!!! :-)
Fakt ze to koscielisko ale busik 3zl od osoby z zakopca
Cieplutko w drewnianym pokoju przytulanie aaa i łóżko mega wygodne!

My w tamtym roku byliśmy w białym Dunajcu w willa toscana z grupona i teraz też jedziemy z grupona ;-)

Zgłoś nadużycie #6057 1 października 2015, 21:10

turboslimak Fajna mama

meg86 napisał(a)

My w tamtym roku byliśmy w białym Dunajcu w willa toscana z grupona i teraz też jedziemy z grupona ;-)

Obyczaje sobie bo chce jeszcze w góry wyjechać :-)

My czesto jeździmy z groupona w rożne miejsca :-)

Zgłoś nadużycie #6058 1 października 2015, 21:25

onea Zaprawiona w bojach
ja ostatnio na poprawe humoru postanowilam sporzadzic liste moich ciazowych zachcianek - wiekszosc udalo mi sie juz spelnic :D
-owoce, szczegolnie jablka, cytrusy, jezyny
-kapusta i ogorki kiszone
-parowki !(jestem wegetarianka)
-kisiel
-drozdzowka domowa ciepla- do tego mleko
-sok Kubus (smak z dziecinstwa)
-zelki (ktorych dotad unikalam)
-serek fantazja (od kilku lat jadam tylko jogurty nat.)
-zurek z jajkiem
- pomidorowa (ktoras z was mnie tym zarazila :P )
-chleb taki swiezy z maslem (bieda haha)
-kluski parowe mojej mamy z koktajlem owocowym
-chalka
-serek topiony (tez wieki nie jadlam)
-platki cornflacks i nesquik
-swiateczny piernik z marmolada
a no i kanie o ktorych juz wam wspominalam :)

Zgłoś nadużycie #6059 1 października 2015, 21:54

Gumsior Gotowa na wszystko

onea napisał(a)

ja ostatnio na poprawe humoru postanowilam sporzadzic liste moich ciazowych zachcianek - wiekszosc udalo mi sie juz spelnic :D
-owoce, szczegolnie jablka, cytrusy, jezyny
-kapusta i ogorki kiszone
-parowki !(jestem wegetarianka)
-kisiel
-drozdzowka domowa ciepla- do tego mleko
-sok Kubus (smak z dziecinstwa)
-zelki (ktorych dotad unikalam)
-serek fantazja (od kilku lat jadam tylko jogurty nat.)
-zurek z jajkiem
- pomidorowa (ktoras z was mnie tym zarazila :P )
-chleb taki swiezy z maslem (bieda haha)
-kluski parowe mojej mamy z koktajlem owocowym
-chalka
-serek topiony (tez wieki nie jadlam)
-platki cornflacks i nesquik
-swiateczny piernik z marmolada
a no i kanie o ktorych juz wam wspominalam :)

Wiesz, tak na prawde w parowkach(w większości) nie ma prawie mięsa xd wiec nie bedzie tak złe. No ale żelki to juz przesada!! Wegetarianie nie jedzą żelek ha. A nie tak serio to słyszałam ze wiele kobiet w ciazy je mięso mimo ze wcześniej były wegetariankami.

Zgłoś nadużycie #6060 1 października 2015, 22:10

anjaaa Gotowa na wszystko
Organizm domaga się mięsa 😊 ja tez w ciąży zajadam się mięsem mimo ze przed ciąża jadłam może dwa razy w miesiącu.
Jesli juz mowa o zachciankach to u mnie króluje twaróg i mleko. Potem są kabanosy i oranżada helena(przed ciąża piłam tylko wode).
Do słodyczy mnie nie ciągnie co mnie cieszy.

Zgłoś nadużycie #6061 1 października 2015, 22:41

kinste Gotowa na wszystko

anjaaa napisał(a)

Organizm domaga się mięsa 😊 ja tez w ciąży zajadam się mięsem mimo ze przed ciąża jadłam może dwa razy w miesiącu.
Jesli juz mowa o zachciankach to u mnie króluje twaróg i mleko. Potem są kabanosy i oranżada helena(przed ciąża piłam tylko wode).
Do słodyczy mnie nie ciągnie co mnie cieszy.

U mnie obiad bez mięsa nie przejdzie bo faceci w domu ciężko pracują :p

Tak jak Ty twaróg, mleko, oranzada helena (biala) :) do tego szynka, bardzo dużo szynki, płatki czekoladowe do mleka, herbata zurawinowa gdzie jak miałam coś takiego przed ciążą wypić to mnie odrzucalo, ogórki konserwowe pomidorówka z ryżem i żurek :) co do słodyczy to od czasu do czasu rodzynki w czekoladzie i kawałek ciasta :)

Zgłoś nadużycie #6062 1 października 2015, 22:59

motylek1909 Supermama
No i my po targach :) było super!!! Mówili o: rytuale dnia mamy i dziecka, o karmieniu, o fotelikach, o kapaniu, przewijaniu, ubieraniu, kosmetykach do ciała w ciąży i po ciąży i była tez pierwsza pomoc :) dostaliśmy prezenty: butelkę 150ml tommee tippee, butelkę 250ml nuby, pieluchę flanelowe, wkładki laktacyjne, pampersy dada, i emulsje do kąpieli 3w1 johnsons :) ogolnie polecam! Wyszliśmy zadowoleni, tylko tyłek boli od siedzenia i głowa teraz wiec zmykam spac :) do jutra!!!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6063 2 października 2015, 7:29

meg86 Gotowa na wszystko
Ja wam powiem że u mnie faktycznie chyba córcia będzie bo z mikim np słodkie bym mogła jeść na okrągło a w tej ciąży odrzucilo mnie od slodkiego po pierwsze nie mam na Nie ochoty a po drugie jak już zjadłam coś słodkiego to zaraz mnie mdlilo

Zgłoś nadużycie #6064 2 października 2015, 7:59

Lenka87 Fajna mama
Dzień dobry :-) Przed nami bardzo intensywny dzień. Musimy dzisiaj wszystko pozałatwiać, bo jutro wesele, w niedzielę poprawiny a w poniedziałek wyjeżdżamy :-( Gdybym mogła to bym tu została
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #6065 2 października 2015, 8:04

Lenka87 Fajna mama
Co do zachcianek to jedynie na bigos mnie 2 tygodnie temu naszło, a to bardzo dziwne bo go nie lubię :-P Ogólnie jakiś dziwnych smaków nie mam, na szczęście
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #6066 2 października 2015, 9:34

jogi Gotowa na wszystko
dzien dobry,
witam sie w 18 juz tygodniu :) :)

synek w przedzkolu,ja jem sniadanko a pozniej planuje troszke ogarnac mieszkanie i pomyslec o obiedzie.dzis bedzie domowa pizza.

Zgłoś nadużycie #6067 2 października 2015, 9:41

jogi Gotowa na wszystko
u mnie odnosnie zachcianek to jest ich sporo choc raczej takie bardziej normalne,nic wymyslnego i mieszanego np.sledzie z czekolada :D przykladowo piszecie cos o jedzeniu i cos mi tam podpasuje to pozniej to za mna chodzi az musze zrobic.ciezko natomiast stwierdzic czy wole bardziej kwasne czy slodkie.i takie i takie,zalezy od dnia.

Zgłoś nadużycie #6068 2 października 2015, 10:10

motylek1909 Supermama

Lenka87 napisał(a)

Dzień dobry :-) Przed nami bardzo intensywny dzień. Musimy dzisiaj wszystko pozałatwiać, bo jutro wesele, w niedzielę poprawiny a w poniedziałek wyjeżdżamy :-( Gdybym mogła to bym tu została

baw się dobrze na weselu i nie przemęczaj się :* czas w PL baaaaardzo szybko leci... a kiedy następnym razem tu będziesz?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #6069 2 października 2015, 10:13

motylek1909 Supermama
jogi gratuluję 18-go tygodnia :)

ja już wstałam, na szczęście bez bólu głowy :) okazało się, że szkoła rodzenia zacznie się jednak tydzień później czyli 19.11 ;)

wzięłam tabletki i za 40 min zrobię sobie na śniadanie tosty z serem, szynką i pieczarkami i do tego ketchup i gorąca herbata :D obiad na dziś mam (gulaszowa), a jak mąż wróci to razem ogarniemy mieszkanie, ja tylko wstawię pranie :) a jutro na obiad mam zamiar usmażyć dziś naleśniki (zjem z serem na słodko wieczorem :D ), a jutro na obiad taki szybki naleśniki z serem żółtym i pieczarkami ;) jutro na szybko bo ja do szkoly, maz do pracy, pozniej do hurtowni dzieciecej, a pozniej na te urodziny znajomego ;)

Zgłoś nadużycie #6070 2 października 2015, 12:28

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Dzień dobry! Co tu taka cisza?! :P