Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #5711 29 września 2015, 10:18

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Ja już coraz mniej używam detektora bo czuje kruszyne ;-)

fajnie! pewnie przy ruchach to już inna kwestia :) ja póki nie będę regularnie czuć to będę sobie słuchać :) sama przyjemność!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #5712 29 września 2015, 10:22

motylek1909 Supermama

Lenka87 napisał(a)

Ja wózek dostałam od koleżanki :-) już chyba wrzucałam foto

ooo fajny :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #5713 29 września 2015, 10:50

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Hej..
Ja od 10 w pracy. Rozłożyło mnie okropnie.. Niby miałam 3 dni na podleczenie, ale mam wrażenie,że z dnia na dzień coraz gorzej. Piłam jakąś wodę z cytryną i miodem, wzięłam paracetamol i w sumie to tyle co bym mogła wziąć. Najgorsze jest to, że rzuciło mi się na zatoki i z tego powodu mam strasznie zatkany nos i muszę używać kropli żeby oddychać. A ponoć ich się nie powinno brać. I sama nie wiem czy dobrze robię..

Wczoraj byłam na USG 3D. Wszystko pięknie idealnie. Małe prawdopodobieństwo zespołu downa. Serduszko bije 154 razy. I ma chyba wrodzone ADHD, bo kolejne USG i znowu ruszał się jak szatan nie dając dobrze niż zmierzyć. :D Póki co ma 8,5 cm. Taka to jeszcze kruszynka ;) No i ten.. Lekarz mówił, że mu coś dynda między nogami i że prawdopodobnie chłopczyk. Mój to myślałam, że pęknie z dumy, teściu ucieszony, bo co tydzień chodził do kościoła i wymodlił chłopaka. :D A tak o dziewczynce myślałam..

Zgłoś nadużycie #5714 29 września 2015, 10:55

turboslimak Fajna mama

kinste napisał(a)

Kurde .. powiem Wam ze tego tate komandosa to i my mozemy przeczytać :D

ekstra ten niezbędnik :)

Zgłoś nadużycie #5715 29 września 2015, 10:59

Lenka87 Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

Hej..
Ja od 10 w pracy. Rozłożyło mnie okropnie.. Niby miałam 3 dni na podleczenie, ale mam wrażenie,że z dnia na dzień coraz gorzej. Piłam jakąś wodę z cytryną i miodem, wzięłam paracetamol i w sumie to tyle co bym mogła wziąć. Najgorsze jest to, że rzuciło mi się na zatoki i z tego powodu mam strasznie zatkany nos i muszę używać kropli żeby oddychać. A ponoć ich się nie powinno brać. I sama nie wiem czy dobrze robię..

Wczoraj byłam na USG 3D. Wszystko pięknie idealnie. Małe prawdopodobieństwo zespołu downa. Serduszko bije 154 razy. I ma chyba wrodzone ADHD, bo kolejne USG i znowu ruszał się jak szatan nie dając dobrze niż zmierzyć. :D Póki co ma 8,5 cm. Taka to jeszcze kruszynka ;) No i ten.. Lekarz mówił, że mu coś dynda między nogami i że prawdopodobnie chłopczyk. Mój to myślałam, że pęknie z dumy, teściu ucieszony, bo co tydzień chodził do kościoła i wymodlił chłopaka. :D A tak o dziewczynce myślałam..

Kup sobie spray Prenalen katar. Mi bardzo pomógł
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #5716 29 września 2015, 11:02

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

Hej..

na przeziębienie koniecznie do nosa sól morska - pomaga! a ogólnie syrop prenalen :) szybko postawi Cię na nogi!

no to gratuluję synka :) cieszę się, że wszystko w porządku!

Zgłoś nadużycie #5717 29 września 2015, 11:06

turboslimak Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

Hej..

rokikoki czy cale badanie to było 3d?

hihih faceci zawsze chca chlopczyka pierwszego moj sie cieszy z dziewuchy ale wiem ze w sercu chcial pierwszego chlopaka :D
pocieszylam go mowiac ze bedzeimy dotad robic dopki chlopak nie wyjdzie :D :D

Zgłoś nadużycie #5718 29 września 2015, 11:15

motylek1909 napisał(a)

na przeziębienie koniecznie do nosa sól morska - pomaga! a ogólnie syrop prenalen :) szybko postawi Cię na nogi!

no to gratuluję synka :) cieszę się, że wszystko w porządku!

Chciałam kupic ten syrop, ale w składzie ma sok malinowy, czosnek , cynk i chyba wit c. Więc wszystko co sama przyjmuję.

Zgłoś nadużycie #5719 29 września 2015, 11:17

Lenka87 napisał(a)

Kup sobie spray Prenalen katar. Mi bardzo pomógł

A to na bazie soli morskiej? Boje się, że coś takiego nie pomoże przy moich zatokach. Teraz biorę xylogel. Ale staram się go brać tylko 2 razy dziennie czyli rano i przed snem.

Zgłoś nadużycie #5720 29 września 2015, 11:19

turboslimak napisał(a)

rokikoki czy cale badanie to było 3d?
hihih faceci zawsze chca chlopczyka pierwszego moj sie cieszy z dziewuchy ale wiem ze w sercu chcial pierwszego chlopaka :D
pocieszylam go mowiac ze bedzeimy dotad robic dopki chlopak nie wyjdzie :D :D

No właśnie nie. Tak jak u Ciebie, 3D było tylko na końcu gdzie pokazał twarz dzieciorka. Ale i tak samo badanie trwało z 20 min. Obejrzał go z każdej strony, wszystko wytłumaczył więc i tak jestem zadowolona. :) I chyba wybiorę się do niego też na połówkowe USG i będę miała dwóch lekarzy na wszelki. :P
I też zapłaciłam 250 zł.
No mój wniebowzięty. Już planuje jak to w piłkę będziemy z nim grali i jak to z kolegą, który też spodziewa się dziecka będą na spacerki chodzić. :D

Zgłoś nadużycie #5721 29 września 2015, 11:28

Lenka87 Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

A to na bazie soli morskiej? Boje się, że coś takiego nie pomoże przy moich zatokach. Teraz biorę xylogel. Ale staram się go brać tylko 2 razy dziennie czyli rano i przed snem.

Tak jest mentol i eukaliptus. Ja też miałam katar od zatok. A to przynajmniej możesz bezpiecznie stosować
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #5722 29 września 2015, 11:28

Beata.82 Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Beata a gdzie mieszkasz w De?

Hej!

Ja mieszkam w Nadrenii Północnej Westfalii,czyżbyś też mieszkała w De? :D

Zgłoś nadużycie #5723 29 września 2015, 11:28

motylek1909 Supermama

ROKIKOKI napisał(a)

No właśnie nie. Tak jak u Ciebie, 3D było tylko na końcu gdzie pokazał twarz dzieciorka. Ale i tak samo badanie trwało z 20 min. Obejrzał go z każdej strony, wszystko wytłumaczył więc i tak jestem zadowolona. :) I chyba wybiorę się do niego też na połówkowe USG i będę miała dwóch lekarzy na wszelki. :P
I też zapłaciłam 250 zł.
No mój wniebowzięty. Już planuje jak to w piłkę będziemy z nim grali i jak to z kolegą, który też spodziewa się dziecka będą na spacerki chodzić. :D

hihi słodkie to :) my od początu chcieliśmy chłopca... później jak moja mama zaczęła mi wmawiać, że będzie dziewczynka, to sobie wbiłam fazę do głowy i chciałam dziewczynkę :D a teraz jestem wniebowzięta małym mężczyzną :D

Zgłoś nadużycie #5724 29 września 2015, 11:29

meg86 Gotowa na wszystko
Kurczę dziewczyny mam pytanie bolą was plecy?

Ja dziś trochę pochodziłam posprzatalam i już usiadłam bo mnie plecy bola :-( nie wiem od czego bo na plusie od początku ciąży mam 1 kg :-/

A zapomniałam wam wczoraj napisać że mam łożysko przodujace :-( tzn zachodzi na szyjke w malej część aczkolwiek jeśli się nie podniesie będę mieć cesarke :-( jutro na tym polowkowym usg powiem o tym lozysku niech je odrazu sprawdzi

Zgłoś nadużycie #5725 29 września 2015, 11:29

jogi Gotowa na wszystko
ROKIKOKI- super ze wszystko ok i gratuluje synusia :) :) :) moj maz tez chodzil dumny jak paw jak sie dowiedzial o synu w pierwszej ciazy :)

Zgłoś nadużycie #5726 29 września 2015, 11:32

jogi Gotowa na wszystko
Jasmin i Mamaporaztrzeci- trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty!!

Zgłoś nadużycie #5727 29 września 2015, 11:33

motylek1909 napisał(a)

hihi słodkie to :) my od początu chcieliśmy chłopca... później jak moja mama zaczęła mi wmawiać, że będzie dziewczynka, to sobie wbiłam fazę do głowy i chciałam dziewczynkę :D a teraz jestem wniebowzięta małym mężczyzną :D

Ja od samego początku chciałam dziewczynkę, ale każdy mówił, że na bank chłopak i wygadali. :P No, ale nic. Teraz tylko szukać imienia dla chłopczyka, bo jakoś wcześniej się nie zastanawiałam :P

Zgłoś nadużycie #5728 29 września 2015, 11:33

motylek1909 napisał(a)

Ja od samego początku chciałam dziewczynkę, ale każdy mówił, że na bank chłopak i wygadali. :P No, ale nic. Teraz tylko szukać imienia dla chłopczyka, bo jakoś wcześniej się nie zastanawiałam :P

Zgłoś nadużycie #5729 29 września 2015, 11:36

motylek1909 Supermama
BREWA
MONIKA1234
MAMCIAA
PEDROVA
MALALILI
MAMAANIA25
ASIENKA90
TYMAMA
ANJAAA

napiszcie mi kiedy są wasze wizyty, żebym wpisała :)

Zgłoś nadużycie #5730 29 września 2015, 11:37

Beata.82 Gotowa na wszystko

onea napisał(a)

Motylek wyslalam ci wiadomosc na prv.
Beata ja tez mieszkam w DE. :) jakie miasto?

Jak miło :D ja mieszkam w okolicy Bonn,a Ty?