Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #5571 28 września 2015, 8:21

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Hej wam, ja męża odwiozlam juz do pracy ale kładę sie dalej w kime bo wizyta dopiero na 10.30 :)

Czekamy na wieści ;-)
Ja dziś na 18 mam zobaczę moją kruszynke po miesiącu ciekawe ile urosła i czy dalej jest siusiak ;-)

Zgłoś nadużycie #5572 28 września 2015, 8:24

meg86 Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Możliwe ale dziwnie tak bo w pierwszym trymestrze mdlosci męczyły mnie miedzy 6 a 10 tygodniem i tyle, a teraz jest gorzej niż wtedy. Jakbym miała mega kaca życia.

Oj tak wiem o czym mówisz coś okropnego z tym samopoczuciem :-( i wiem że też już mi minęło niby już dobrze a potem z dnia na dzień się zrobiło tragicznie miałam nawet myśli ze jak niektóre kobiety to wszystko będzie mnie do końca ciąży męczyć ale dopuścilo od ponad tygodnia jest ok

Zgłoś nadużycie #5573 28 września 2015, 8:29

meg86 Gotowa na wszystko
Witam się
My w domu od wczorajszego wieczora
Wczoraj się już nie odzyskała bo padnieta byłam po podróży ale i emocje chyba mnie wypruly
Poza tym dziś wizyta a ja czuję że gardło mnie boli i jakas taka rozbita zaraz herbatkę z cytryną sobie zrobię to może uda się powstrzymać przeziębienie,no małemu powoli mija to mnie rozkłada :-/

Zgłoś nadużycie #5574 28 września 2015, 9:31

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Witam się
My w domu od wczorajszego wieczora
Wczoraj się już nie odzyskała bo padnieta byłam po podróży ale i emocje chyba mnie wypruly
Poza tym dziś wizyta a ja czuję że gardło mnie boli i jakas taka rozbita zaraz herbatkę z cytryną sobie zrobię to może uda się powstrzymać przeziębienie,no małemu powoli mija to mnie rozkłada :-/

meg trzymam kciuki za wizytkę :) i mam nadzieję, że potwierdzi się płeć u Ciebie :)

ja już gotowa, za 15 min wychodzę! trzymajcie kciuki bo jakiegoś stresa załapałam...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #5575 28 września 2015, 9:41

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

meg trzymam kciuki za wizytkę :) i mam nadzieję, że potwierdzi się płeć u Ciebie :)

ja już gotowa, za 15 min wychodzę! trzymajcie kciuki bo jakiegoś stresa załapałam...

Będzie dobrze :* spokojnie ;-)

Zgłoś nadużycie #5576 28 września 2015, 9:57

jogi Gotowa na wszystko
Motylku,Meg- trzymam mocno kciuki!!

Zgłoś nadużycie #5577 28 września 2015, 10:02

jogi Gotowa na wszystko
Dzien dobry,
u nas piekny sloneczny poranek :) i tak ma byc caly dzien :) synek w przedszkolu a ja siedze i opiekuje sie roczniaczka.obiadek mam z wczoraj ,posprzatane wiec dzis mam taki luzniejszy dzien.jedynie pranie nastawilam i prasowanie mnie czeka ale to juz nie dzisiaj bo przy rocznym dziecku nie da rady.

Zgłoś nadużycie #5578 28 września 2015, 10:57

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
Witam ;) )

O jezuuu... Na sniadanie dzisiaj sledzia w smietanie przegryzlam parowka do tego sandwich z serem a na drugie sniadanie belriso waniliowe :p hahaha skad mi sie to wzieło :p za dlugo w łóżku poleżałam chyba i taki głód mnie dopadl ze zjadlabym konia z kopytami haha :p poranek bez mdłości < brawo> ;)

Zgłoś nadużycie #5579 28 września 2015, 11:07

motylek1909 Supermama
U mnie spora kolejka... Wiec pewnie po 12 wejdę ;)

Co do glodu... Mnie wlasnie dopada :p hihi :) a po lekarzu musze do pracy jechac zawieźć l4...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #5580 28 września 2015, 13:11

Gumsior Gotowa na wszystko
Dzień dobry
Ja dzisia mam leniwy dzień. Wstałam sobie po 11 z wyrka i na dobry początek dnia dowiedziałam sie ze egzamin z największej kobyły roku zdałam :) w nagrodę wiec zjadłam 3 świeżusie bułeczki z szynka i serkiem i pojechałam do teściowej na tartę z gruszkami :) zaraz do mamy na obiad na pizzę a pózniej P. Obiecał mi lody kokosowe :) oby mnie mdlosci nie dopadły bo dobry dzień mam. Jeszcze tylko musze do gina zadzwonić zeby na ten tydzień na wizytę sie umówić i zobaczyć czy siusiak czy cipeczka hha

Zgłoś nadużycie #5581 28 września 2015, 13:31

szczesliwamamusia Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

miałaś przodujące, czy na przedniej ścianie?
Ja mam na przedniej ścianie, ale nic mi nie mówił, że to coś groźnego i że musi zmienić miejsce...
Ruchów wam wszystkim zazdroszczę!!!

Na przedniej ścianie miałam.  Chodzi po prostu o to ze bardziej uważać trzeba bo jak ktoś uderzy w brzuszek to wcześniej urodzić można bo łożysko jest z przodu. Zresztą w internecie tez czytałam na ten temat i dużo na forum ginekologiczny o tym piszą. Ķ

Zgłoś nadużycie #5582 28 września 2015, 14:16

szczesliwamamusia Fajna mama
My po weselu. :)
Do 1:30 byliśmy z czego jedna piosenkę i to wolna zatanczylam. :)
Poprawiny Wiki była z Nami i wytrzymała do 22 usunęła jak wracaliśmy i spala prawie do 12 bo tatuś ja tak wymieczyl tańcem :)
Zaczynamy 20 tydzień !!! :) Wiki do zdjęcia też się wcisnela :)

Zgłoś nadużycie #5583 28 września 2015, 14:21

meg86 Gotowa na wszystko
Motylku jak po wizycie?

Zgłoś nadużycie #5584 28 września 2015, 15:11

motylek1909 Supermama
Na wizycie ok, fotki nie mam, ale dzidzia rośnie, rusza się i serduszko ładnie bije :) szyjka OK, śluz OK. L4 dostałam... następna wizyta 26.10 (zamiast 15 bo po co tak często) i muszę na tą wizytę zrobić: morfologia, mocz, HIV, antyHCV i zanieść cytologię z poprzedniej przychodni ;) tak to wszystko super :) a no i 18.11 idę do okulisty, bo noszę okulary i muszę przejść taki wywiad, czy przypadkiem cesarki nie będę mieć...

Zgłoś nadużycie #5585 28 września 2015, 15:32

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Na wizycie ok, fotki nie mam, ale dzidzia rośnie, rusza się i serduszko ładnie bije :) szyjka OK, śluz OK. L4 dostałam... następna wizyta 26.10 (zamiast 15 bo po co tak często) i muszę na tą wizytę zrobić: morfologia, mocz, HIV, antyHCV i zanieść cytologię z poprzedniej przychodni ;) tak to wszystko super :) a no i 18.11 idę do okulisty, bo noszę okulary i muszę przejść taki wywiad, czy przypadkiem cesarki nie będę mieć...

To dobrze że wszystko ok :-)

No a ja się ostatnio tu chwalilam że mdłości mi minęły to właśnie teraz mnie męczą :-( chyba się już nie będę chwalić bo co zdarze o tym tu napisać to za chwilę mnie muli :-/

A tu jeszcze na 18 muszę jechać na wizytę obym gdzieś pawika nie zaliczyła

Zgłoś nadużycie #5586 28 września 2015, 15:46

turboslimak Fajna mama
Szczęśliwa mamusia ale brzuszek fajny ale mistrz drugiego czy tam pierwszego planu lepszy i jakie ma fajne włoski :-)

Motylek wspaniale ze wszystko ok :-)
Bedzie fajny chłopak!!!
Przyznam szczerze ze sytuacja z lavia tez mnie zestresowala i śniło mi sie ze krwawie i mam syna w sobie ...

Dzisiaj tak sie poklocilismy z moim ze az mnie głowa z emocji boli
Poszło o pierdoły a skończyło sie na wszystkim
Wyszedł z domu wrócił z trzema różami zabrał na lody
Ale takiego dola mam po tej kłótni ze ciagle wyje

Mam miec wizyte 9.10 zwykle polowkowe usg ale nie wytrzymałam i zapisałam sie dzis na 3d
Moj niemaz fundnie -niestety jestem w gorącej wodzie kapana ale tez nie było innego terminu
Bo wyjeżdżamy do Zakopanego i dzis było jedyne wolne okienko
Ale dzis poznam płeć!!!!
Jedyny powód dla ktorego dzis mnie cos cieszy.

Przepraszam za smuty!

Zgłoś nadużycie #5587 28 września 2015, 15:51

turboslimak Fajna mama

meg86 napisał(a)

To dobrze że wszystko ok :-)

No a ja się ostatnio tu chwalilam że mdłości mi minęły to właśnie teraz mnie męczą :-( chyba się już nie będę chwalić bo co zdarze o tym tu napisać to za chwilę mnie muli :-/

A tu jeszcze na 18 muszę jechać na wizytę obym gdzieś pawika nie zaliczyła

Meg bidulko :-( bylebys tylko pawia na stół w gabinecie nie puściła :-)
Co mi by sie zdarzyło :p

Juz sie jaralam ze zapachy mnie nie drażnią a szła baba i fajura paliła przede mną ło jezu ledwo ustalam na nogach jak dym poczułam

Zgłoś nadużycie #5588 28 września 2015, 15:53

turboslimak Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Dzień dobry
Ja dzisia mam leniwy dzień. Wstałam sobie po 11 z wyrka i na dobry początek dnia dowiedziałam sie ze egzamin z największej kobyły roku zdałam :) w nagrodę wiec zjadłam 3 świeżusie bułeczki z szynka i serkiem i pojechałam do teściowej na tartę z gruszkami :) zaraz do mamy na obiad na pizzę a pózniej P. Obiecał mi lody kokosowe :) oby mnie mdlosci nie dopadły bo dobry dzień mam. Jeszcze tylko musze do gina zadzwonić zeby na ten tydzień na wizytę sie umówić i zobaczyć czy siusiak czy cipeczka hha

Oj to masz super dzien :-) taki leniwy lekki i szybko minie :-)
Gratuluje egzaminu!!! :-)

Zgłoś nadużycie #5589 28 września 2015, 16:18

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Dzien dobry dziewczyny. Ja dzis od rana latalam po miescie jak szogun. Szukalismy ze szwagrem jakiejs czesci do auta. Potem kawa u nich i pyszne tureckie ciastko ! No miod w gębie! ! Teraz obiadek zjadlam (ziemniaczki, kurczak pieczony, i surowka z kapustki) 😊 i leżę. Za chwile bede musiala przygotowac całą dokumentacje z pierwszej ciąży. ..juz myslami jestem przy jutrzejszej amniopunkcji.

Zgłoś nadużycie #5590 28 września 2015, 16:21

grZANKA Gotowa na wszystko
Turbo o której masz wizytę ??
Trzymam za Wasze wizyty kciukasy :)
Motylku dobrze, że wizyta przebiegła pomyślnie ;) ;)

Co do mojego brzuszka, to parę dni temu tak mnie wybilo, że wyglądam na 6 miesiąc chyba hihi...i już 1,5 kg na plusie ;)