Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #5551 27 września 2015, 18:40

anjaaa Gotowa na wszystko
Dziewczyny zapisalam się do szkoły rodzenia. Od 7 listopada. Będę dopiero w 19 tygodniu. Myślicie ze to nie za wcześnie ?? ?

Te terminy to na oko i tak masz dwa tygodnie w tą albo w tamtą. 😊

Zgłoś nadużycie #5552 27 września 2015, 18:56

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

Motylek :*:*
Odliczam do 9 października wtedy poznam płeć :-)

Dziewczyny kochane którym terminem pirodu sie sugerujecie?
Z usg ktorego? :-)

wszyscy mówią, że ten z połówkowego jest najbardziej wiarygodny ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #5553 27 września 2015, 18:57

motylek1909 Supermama

anjaaa napisał(a)

Dziewczyny zapisalam się do szkoły rodzenia. Od 7 listopada. Będę dopiero w 19 tygodniu. Myślicie ze to nie za wcześnie ?? ?

Te terminy to na oko i tak masz dwa tygodnie w tą albo w tamtą. 😊

ja idę 12.11 d 21 tyg ;) powinno się zacząć po 20 tc
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #5554 27 września 2015, 19:05

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Dziewczyny macie klucia pod zebrami ? Mi czasami dokucza raz z lewej strony, innym razem z prawej. Taki bol calego boku az promieniuje na jajniki. Nie wiem czy to trzustka, czy watroba.. czy po prostu flaki macica wypycha...

Ja tak mam ale to chyba wynik wzdec ;) wiec mozliwe ze flaki sie wypychaja :p

Zgłoś nadużycie #5555 27 września 2015, 19:12

Gumsior Gotowa na wszystko
Mamaporaztrzeci takich jak Ty kloc nie mam ale mM inne, które mnie paraliżują z bólu. Całe ze ta aż do łopatki mnie bolą, ale to od trawienia bo zazwyczaj jak, ze tak powiem, puszczę sowitego bąka to mi przechodzi. Tak czy siak ból nie do zniesienia i łzy w oczach. Jeżeli cos robię w tym momencie to odkładam nie patrząc czy spali mi sie patelnia czy dom xd

Co do terminu porodu to mój P. Jest z 1.04 i bede sie śmiała jak dzidzia tez sie tak wstrzeli :)

Ja dzisiaj cały dzień przespałam. Musze sie wziąć w garść. Wczorajsze złe samopoczucie dało mi w kość. Nie wiem czemu, ale czuje sie jakbym cofnęła sie do początku pierwszego trymestru. Nie mówiąc juz o tym, ze ciagle chce mi sie płakać. Żenada.

Zgłoś nadużycie #5556 27 września 2015, 19:20

kinste Gotowa na wszystko
a ja dziewczyny dzisiaj przeleżałam prawie cały dzień i obejrzałam teorię wszystkiego :)

zdecydowałam ze chyba sprzedam swoją corsę i kupię astrę w kombi w nowej budzie ..
ma o wiele większy bagażnik a to jest dla mnie teraz ważne :)

Zgłoś nadużycie #5557 27 września 2015, 19:30

kinste napisał(a)

a ja dziewczyny dzisiaj przeleżałam prawie cały dzień i obejrzałam teorię wszystkiego :)

zdecydowałam ze chyba sprzedam swoją corsę i kupię astrę w kombi w nowej budzie ..
ma o wiele większy bagażnik a to jest dla mnie teraz ważne :)

Po tym filmie miałam obsesje na punkcie filmów o mądrych ludziach. Ale poczytałam o hawkigsie i on wcale ni był taki dobry jak w filmie bo z hukiem zostawił ta swoją zonę, która mu całe życie dupę podpierała. Tak pomyśle ze to musi być mega strasznie miec tak wielki umysł a tak ograniczone zdolności. Gdyby on był przeciętnym kowalskim to umarłby po tych dwóch latach. Miał szczęście, ze obracał sie w towarzystwie naukowców.

Ja ugotowałam zupę pomidorowa na przecierze ze świeżych po pomidorów i teraz ruszam dupsko na spacer.

Kinste jak wesele?

Zgłoś nadużycie #5558 27 września 2015, 19:32

po weslelu :D hmm .. o 23 spałam w samochodzie :D takie weselicho :D

Zgłoś nadużycie #5559 27 września 2015, 19:38

kinste napisał(a)

po weslelu :D hmm .. o 23 spałam w samochodzie :D takie weselicho :D

Hahah No to faktycznie sie wybawiałas xd

Zgłoś nadużycie #5560 27 września 2015, 20:54

meg86 Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

Mamaporaztrzeci takich jak Ty kloc nie mam ale mM inne, które mnie paraliżują z bólu. Całe ze ta aż do łopatki mnie bolą, ale to od trawienia bo zazwyczaj jak, ze tak powiem, puszczę sowitego bąka to mi przechodzi. Tak czy siak ból nie do zniesienia i łzy w oczach. Jeżeli cos robię w tym momencie to odkładam nie patrząc czy spali mi sie patelnia czy dom xd

Co do terminu porodu to mój P. Jest z 1.04 i bede sie śmiała jak dzidzia tez sie tak wstrzeli :)

Ja dzisiaj cały dzień przespałam. Musze sie wziąć w garść. Wczorajsze złe samopoczucie dało mi w kość. Nie wiem czemu, ale czuje sie jakbym cofnęła sie do początku pierwszego trymestru. Nie mówiąc juz o tym, ze ciagle chce mi sie płakać. Żenada.

Gumisior miałam tak samo właśnie w okolicach tego tygodnia w którym ty jesteś pisałam nawet że mdłości wróciły jakby początek ciąży który tak źle wspominam

Zgłoś nadużycie #5561 27 września 2015, 21:49

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

MamaAnia25 napisał(a)

Ja tak mam ale to chyba wynik wzdec ;) wiec mozliwe ze flaki sie wypychaja :p

No to moze faktycznie to jakies wzdecia..tym bardziej ze nie czuje tego przez caly czas.

Zgłoś nadużycie #5562 27 września 2015, 22:01

Gumsior napisał(a)

No powiem ci ze w zyciu bym nie pomyslala ze od gazow az takie akcje moga byc ..ja jeszcze myślę czy to aby nie nerwobole. Bo zaczelo się po akcji z kuzynka, i czasami wystarczy ze o niej pomysle albo o badaniach i czuje jak zaczyna mnie zoladek sciskac...mnie tez mecza mdłości codziennie. Dzis glowe umylam i doslownie sama ze soba wytrzymac nie moglam. Co glowa ruszylam to czulam zapach szamponu. Masakra jakas. Nie wiem kiedy mi to przejdzie. Choc i tak nie mam co narzekac bo w porównaniu do poczatkowych wymiotow to i tak pikus.

Zgłoś nadużycie #5563 27 września 2015, 22:18

meg86 Gotowa na wszystko

No powiem ci ze w zyciu bym nie pomyslala ze od gazow az takie akcje moga byc ..ja jeszcze myślę czy to aby nie nerwobole. Bo zaczelo się po akcji z kuzynka, i czasami wystarczy ze o niej pomysle albo o badaniach i czuje jak zaczyna mnie zoladek sciskac...mnie tez mecza mdłości codziennie. Dzis glowe umylam i doslownie sama ze soba wytrzymac nie moglam. Co glowa ruszylam to czulam zapach szamponu. Masakra jakas. Nie wiem kiedy mi to przejdzie. Choc i tak nie mam co narzekac bo w porównaniu do poczatkowych wymiotow to i tak pikus.

Dziewczyny jeszcze chwilę i całkiem odpuści,mi jakieś 2 tygodnie temu jeszcze mdłości dokuczaly a teraz już jest ok

Zgłoś nadużycie #5564 27 września 2015, 22:26

onea Zaprawiona w bojach
gZanka na facebooku na pierwszym zdjeciu nic a nic po tobie nie widac, ale na drugim jak siedzisz ukazuje sie brzuszek :)

Ja od jutra ide na odwyk, zjadlam dzis chyba pol blachy sernika i mezowi ciastka do pracy, zreszta ostatnio to ja codziennie wcinam slodycze :(

Zgłoś nadużycie #5565 27 września 2015, 22:31

meg86 napisał(a)

Dziewczyny jeszcze chwilę i całkiem odpuści,mi jakieś 2 tygodnie temu jeszcze mdłości dokuczaly a teraz już jest ok

Meg a który ty jestes tydzien ?

Zgłoś nadużycie #5566 27 września 2015, 22:36

onea napisał(a)

gZanka na facebooku na pierwszym zdjeciu nic a nic po tobie nie widac, ale na drugim jak siedzisz ukazuje sie brzuszek :)

Ja od jutra ide na odwyk, zjadlam dzis chyba pol blachy sernika i mezowi ciastka do pracy, zreszta ostatnio to ja codziennie wcinam slodycze :(

Oj, ja chcialam piec sernik ale margaryny nie mialam . A w niedziele wszystko pozamykane 😢 musialam obejsc sie smakiem. Ale nie podaruje i w tyg upieke😉

Zgłoś nadużycie #5567 27 września 2015, 22:55

meg86 napisał(a)

Gumisior miałam tak samo właśnie w okolicach tego tygodnia w którym ty jesteś pisałam nawet że mdłości wróciły jakby początek ciąży który tak źle wspominam

Możliwe ale dziwnie tak bo w pierwszym trymestrze mdlosci męczyły mnie miedzy 6 a 10 tygodniem i tyle, a teraz jest gorzej niż wtedy. Jakbym miała mega kaca życia.

Zgłoś nadużycie #5568 28 września 2015, 6:12

motylek1909 Supermama
Hej wam, ja męża odwiozlam juz do pracy ale kładę sie dalej w kime bo wizyta dopiero na 10.30 :)

Zgłoś nadużycie #5569 28 września 2015, 6:59

Dzień dobry :)
Motulku tylko nie zaspij :)

Ja wstaje brata do szkoły zawieźć :)

Zgłoś nadużycie #5570 28 września 2015, 8:19

meg86 Gotowa na wszystko

Meg a który ty jestes tydzien ?

18 leci