Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #5371 24 września 2015, 21:54

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach
Ah te hormony albo płaczemy, krzyczymy albo brzydko wyglądamy... A podobno 2 trymestr to taaki piękny czas!! :D powiem wam chce juz poznać moja mała ale chce tez wyjsć do ludzi............

Zgłoś nadużycie #5372 24 września 2015, 21:56

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

meg86 napisał(a)

Tak to ważne w naszej chorobie aby pracować nad sobą, ja cierpię na to gowno już tyle lat i powiem że im dłużej z tym żyje tym bardziej umiem panować nad atakami lęku,nie mówię że ataki się nie zdarzają jednak nie wypompowuja mnie tak jak na początku,kiedyś po takich akcjach byłam nie do życia teraz jakoś sobie z tym radzę ale to lata życia z tym mnie tego nauczyły

Dziewczyny jestem z wami!! :) - a meg powiedz jak mały się urodził to jak sobie radziłaś? Wogole pojawiały się ataki paniki nawet jak byłaś zajęta małym? :)

Zgłoś nadużycie #5373 24 września 2015, 22:20

meg86 Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Dziewczyny jestem z wami!! :) - a meg powiedz jak mały się urodził to jak sobie radziłaś? Wogole pojawiały się ataki paniki nawet jak byłaś zajęta małym? :)

Hm powiem tak że ataków paniki nie miałam( szczerze to już dawno nie miałam takich mocnych atakow i oby już nie wróciły) za to miałam depresję poporodowa i to z typowymi objawami np że miki to nie moje dziecko,potrafiłam iść do łazienki jego malutkiego zostawić na łóżku (on miał wtedy dwa-trzy tygodnie) i myślałam przecież to nie moje dziecko itd ale na szczęście po konsultacjach i rozmowach z moją panią dr wyszłam na prostą poza tym dużo mi pomogło to ze zostawiłam mikiego z mężem i tak dwa razy w tygodniu wychodziłam do koleżanki czy na basen to mi pomogło

Zgłoś nadużycie #5374 24 września 2015, 23:12

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Ja wlasnie tego sje boje.. ze po porodzie nie bede potrafila sie ogarnac i znowu mnie to cholerstwo dopadnie. Dobrze ze wy tu jestescie. I mam nadzieje ze potem też bedziecie. W kupie zawsze razniej. 😉 zwlaszcza jesli ktos doskonale wie czym pachnie nerwica...

Zgłoś nadużycie #5375 24 września 2015, 23:19

kinste Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Ja wlasnie tego sje boje.. ze po porodzie nie bede potrafila sie ogarnac i znowu mnie to cholerstwo dopadnie. Dobrze ze wy tu jestescie. I mam nadzieje ze potem też bedziecie. W kupie zawsze razniej. 😉 zwlaszcza jesli ktos doskonale wie czym pachnie nerwica...

wydaje mi sie ze bedziemy :) ja Was traktuje trochę jak rodzinę :)
nie wiem nic o nerwicy ale na wsparcie zawsze mozesz liczyc :)

Zgłoś nadużycie #5376 24 września 2015, 23:25

kinste napisał(a)

wydaje mi sie ze bedziemy :) ja Was traktuje trochę jak rodzinę :)
nie wiem nic o nerwicy ale na wsparcie zawsze mozesz liczyc :)

Dzieki kochana. Ja nawet sobie nie wyobrazam ze nagle mialybysmy nie rozmawiać! !! Tez bardzo bliskie mi jestescie. W koncu zwierzamy sie ze wszystkiego. Poczawszy od naszych podlych chlopow, skonczywszy na owlosionych brzuchach 😉 hihi w pl zostawilam 5 sióstr, za to tu mam was dużo więcej ❤

Zgłoś nadużycie #5377 25 września 2015, 7:00

Fajnie jest mieć się komu wygadać 😊😘😘😘

Zgłoś nadużycie #5378 25 września 2015, 7:33

meg86 Gotowa na wszystko

kinste napisał(a)

Fajnie jest mieć się komu wygadać 😊😘😘😘

Oj tak. ;-)

Ja właśnie wrócilam z laboratorium miałam badania zrobić w poniedziałek po powrocie z Mazur Ale że nie pojechalismy to pojechałam zrobić dzisiaj i mam je z głowy,w poniedziałek na 18 mam wizytę i zobaczę mojego okruszka < 3

Zgłoś nadużycie #5379 25 września 2015, 7:54

Lenka87 Fajna mama
Dzień dobry :-) Ja piję kawę i powoli muszę się ogarniać bo na 9 jestem umówiona z kotem do weta. Ciekawe czy długo będzie dochodził do siebie po zabiegu.
A jutro panieński mojej siostry :-)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #5380 25 września 2015, 9:06

Ja chyba dzisiaj też chyba się kawusi napije bo o 12 to będę spać a na 15 mam do ortodonty. .

Zgłoś nadużycie #5381 25 września 2015, 9:07

anjaaa Gotowa na wszystko
A jaki kot ma zabieg? 😊 mój kot po kazdej wizycie u lekarza jest na mnie obrażony bo nie lubi tam chodzić 😊

Zgłoś nadużycie #5382 25 września 2015, 9:30

Dzien dobry brzuchatki ! 😆 wlasnie sie obudzilam i mysle co by tu dzisiaj na obiad zrobic. Lubie miec plan od rana bo inaczej bede lazic i ostatecznie nie zrobie nic. Takze sypcie mi pomyslami 😊 chodzi za mna bigos, ale to tyle roboty....

Zgłoś nadużycie #5383 25 września 2015, 10:17

grZANKA Gotowa na wszystko
Dzień doberek ;) ;) ja dziś tortille robię na obiadek a jutro zupę jarzynowa ;)
U Nas dziś straszna pogoda, ulewa ;(;(

Jeejcc dziewczyny, masakra z takimi atakami paniki :( :( dobrze, że jakoś sobie z tym poradzilyscie i nauczylyscie się w miarę nad tym panowac, bo to trochę niebezpieczne przy dziecku.

Zgłoś nadużycie #5384 25 września 2015, 10:33

ROKIKOKI Gotowa na wszystko
Hej !
Jeju dziewczyny przed chwilą u mnie w pracy na schodach ruchomych przewróciła się jakaś starsza pani. Leży z rozbitą głową i czeka na karetkę. Ale tak się zestresowałam, że brzuch mnie zaczął boleć.. :/

Zgłoś nadużycie #5385 25 września 2015, 10:40

grZANKA Gotowa na wszystko
Matko... Nienawidzę takich sytuacji :( :( też zawsze jestem całą w nereach

Zgłoś nadużycie #5386 25 września 2015, 10:58

asienka90 Gotowa na wszystko
o kurcze to niezle :(
która z Was też ma taką przerwe w wizycie 4 tygodnie? :) maskra :) jeszcze mi około 3 zostało :) nie wiem jak ja to wytrzymam :)
coraz częęściej myśle o tym detektorze tętna ale sie boje

Zgłoś nadużycie #5387 25 września 2015, 10:59

onea Zaprawiona w bojach
wiecie co, tu gdzie mieszkam jest praktykowane wśród kobitek spotykanie się na wspólne sniadanie i kawke no i dluguuugie pogaduchy...szkoda, ze nie mieszkamy w jednym miejscu fajnie bylo by zrobić takie 'forum' na zywo, pogadać i swoich obawach czy posmiac się ze wzdęć i wlosow na brzuchu.... :)

Tez trochę z niedowierzaniem czekam na te wszystkie superlatywy które wypisują w książkach na temat drugiego trymestru - mianowicie energii za dwóch (ja mam wręcz przeciwnie większego lenia), zwiększonej ochoty na seks (przydaloby sie) itd.

Co do obiadu to u mnie dziś lazanki.

Zgłoś nadużycie #5388 25 września 2015, 10:59

Gumsior Gotowa na wszystko
Dzień dobry :)

Ja zaspałam dzisiaj do lekarza alergologa ale na całe szczęście mnie jeszcze przyjmie wiec siedzę w poczekalni czekając na spirometrie.

Szukam ogólnie inspiracji na obiad i mimo, ze mówiłam ze nie bede jesc pierogów ruskich przez sto lat to chyba mnie nasza ochota. Na pewno nie mam chęci na żadna zupę.

Co do leków. Ja raz i to przy okazji pierwszy miałam tak, ze w nocy obudziłam sie z bólem klatki, ze zaczęłam panikować ze mam zawał. Miałam wtedy 19 lat i byłam na pierwszym roku studiów. Ręce mi zaczęło wykręcać jakbym miała parkinsona. Język mi spuchł, ze nie mogłam mowić. Moi współlokatorzy wezwali wtedy karetkę. Goście przyjechali i zapytali sie czy mamy plastikowa torebkę bo mam atak paniki. Zero jakiegoś wyjaśnienia, nic na uspokojenie. A ja byłam taka przerażona. Na szczęście wiem z czego to wynikało i szybko sobie z tym poradziłam, ale do tej pory mam stany nerwicowe. Ja miał to szczęście, ze miałam konkretna przyczynę swoich problemów, ale niestety nie każdy tak ma.

Zgłoś nadużycie #5389 25 września 2015, 11:02

Lenka87 Fajna mama

anjaaa napisał(a)

A jaki kot ma zabieg? 😊 mój kot po kazdej wizycie u lekarza jest na mnie obrażony bo nie lubi tam chodzić 😊

Pojechał pozbyć się jajek :P
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #5390 25 września 2015, 11:06

Gumsior Gotowa na wszystko

asienka90 napisał(a)

o kurcze to niezle :(
która z Was też ma taką przerwe w wizycie 4 tygodnie? :) maskra :) jeszcze mi około 3 zostało :) nie wiem jak ja to wytrzymam :)
coraz częęściej myśle o tym detektorze tętna ale sie boje

Ja mam taka przerwę. Właśnie ostatni tydzień leci. JEST MEGA CIEŻKO. Zwłaszcza, ze Franolina jest małe i nie czuje nic. Nie wiem co sie dzieje w brzuchu. Nie polecam.