Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #5351 24 września 2015, 20:44

meg86 Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Kochana ty sie mną nie przejmuj. Mozna bylo sie tego spodziewac ze przez ten stres ostatni nerwica sie odezwie. Najwazniejsze ze skutecznie i szybko sobie z nią poradzilam. Musze sie wyciszyc. Skupic na dzidziusiu. Cieszyc kazdym dniem ciazy. Przeciez ostatni raz w niej jestem .

Tak to ważne w naszej chorobie aby pracować nad sobą, ja cierpię na to gowno już tyle lat i powiem że im dłużej z tym żyje tym bardziej umiem panować nad atakami lęku,nie mówię że ataki się nie zdarzają jednak nie wypompowuja mnie tak jak na początku,kiedyś po takich akcjach byłam nie do życia teraz jakoś sobie z tym radzę ale to lata życia z tym mnie tego nauczyły

Zgłoś nadużycie #5352 24 września 2015, 20:47

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Ja dzis tez sie z mężem pokłóciłam :/ w sumie o pierdoły ale jednak :/ i az sie popłakałam :/ za to pole nia spędziłam u chrzesniaka :) i humor lepszy ;)

To widzę że dużo z nas ma dziś dzień spiec...ja ze swoim nie rozmawiam,nie pojechaliśmy do teściów bo się pozarlismy jak mnie nie przeprosi to nie pojadę nawet jutro....

Zgłoś nadużycie #5353 24 września 2015, 20:50

meg86 Gotowa na wszystko

anjaaa napisał(a)

Piękne brzuszki 😊

A mnie glowa cały dzień boli i jeszcze mdłości miałam popołudniu. Dzień nieciekawy.

Naszło mnie dzis na dżem wiśniowy... Nie mogłam się odczepić taki dobry 😊

Wspolczuje mdłości :-( wiem jak potrafią wymęczyc :-( bo chyba mnie z nas tutaj najdłużej męczyły one :-/ blle

Zgłoś nadużycie #5354 24 września 2015, 20:51

meg86 Gotowa na wszystko

Gumsior napisał(a)

W życiu bym nie powiedziała, ze to cipka Haha No ale okej, najwidoczniej to cipka skoro lekarz tak twierdzi xd

Cipka cipka ;-) jutro poszukam zdjęcie mikiego z tej samej perspektywy i zobaczysz różnice ;-)

Zgłoś nadużycie #5355 24 września 2015, 20:56

Lenka87 Fajna mama
Tak wogóle to kupiłam sobie dzisiaj kiecke na wesele :-) I oczywiście coś dla Małej
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #5356 24 września 2015, 20:59

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach

Malina89 napisał(a)

Motylku pierwszych ruchow spodziewaj sie na wysokosci linii majtek :-) na tym zdjeciu super widac gdzie znaduje sie dno macicy w poszczegolnym tc ;-)

Ohooo to u mnie chyba sa tez ruchy tylko nie bylam pewna czy moga byc tak nisko :p bo czytam ze w ok 15 tygodniu macica jest miedzy pepkiem o spojeniem lonowym i wydawalo mi sie ze to wyzej ;) ale tak czy siak czuje takie jakby mi cos tak delikatnie bzyczalo hahaha i dokladnie tak na lini majtek&) myslalam ze to moze moje wzdecia ale chyba jednak nie bo inaczej je czuje :p takze bede obserwowac dalej ;) )

Zgłoś nadużycie #5357 24 września 2015, 21:12

MamaAnia25 Zaprawiona w bojach
A to moje zakupy ;) ) kupione za grosze w lumpku ;) mega zadowolona jestem z ogrodniczek sa w rozmiarze 62 cm ;) )) oczywiscie mam juz prawie cala szuflade zaladowana ;) haha tosa takie perlki ;)

Zgłoś nadużycie #5358 24 września 2015, 21:14

kinste Gotowa na wszystko
Dziewczyny, możliwe jest to żebym zobaczyła kopniaka :)
Leżę sobie i poczułam maleństwo i podniosłam do góry pizamke ja patrzę a tam wraz z tymi kopniakami wypychala się skóra :D i tak kilka razy pod rząd :D

Zgłoś nadużycie #5359 24 września 2015, 21:17

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Motylku ja pierwsze ruchy poczułam bardzo nisko. .. i bylo to ok 20 tyg. Przy drugim synu w 17 tyg..w tym samym miejscu. Teraz 16 tydz i jeszcze nic. Ale za kazdym razem było to takie samo uczucie. Jakby rybka przeplynela i smyrnela moj brzuch od srodka.

Zgłoś nadużycie #5360 24 września 2015, 21:26

meg86 napisał(a)

Tak to ważne w naszej chorobie aby pracować nad sobą, ja cierpię na to gowno już tyle lat i powiem że im dłużej z tym żyje tym bardziej umiem panować nad atakami lęku,nie mówię że ataki się nie zdarzają jednak nie wypompowuja mnie tak jak na początku,kiedyś po takich akcjach byłam nie do życia teraz jakoś sobie z tym radzę ale to lata życia z tym mnie tego nauczyły

Ja też na poczatku po takich atakach nie moglam do siebie dojść. Strasznie się zalamywalam i nie mialam sil dosłownie sie ogarnąć. Teraz gdy wiem czym to pachnie po prostu na sile się ratuje wszelkkmi sposobami. Boje się tych wstretnych mysli ! Dlatego uwazaj kochana na siebie jak pojedziecie do tesciowej. Takie sytuacje potrafią psychicznie zdolowac zdrowego człowieka a co dopiero takich nerwicowcow jak my.

Zgłoś nadużycie #5361 24 września 2015, 21:28

kinste napisał(a)

Dziewczyny, możliwe jest to żebym zobaczyła kopniaka :)
Leżę sobie i poczułam maleństwo i podniosłam do góry pizamke ja patrzę a tam wraz z tymi kopniakami wypychala się skóra :D i tak kilka razy pod rząd :D

Jak ja ci zazdroszcze !!! Kurde ty juz widzisz jak sie mlode wypina, a ja nawet malego ruchu jeszcze nie czuje 😢 a przeciez to ten sam tydz...

Zgłoś nadużycie #5362 24 września 2015, 21:32

MamaAnia25 napisał(a)

A to moje zakupy ;) ) kupione za grosze w lumpku ;) mega zadowolona jestem z ogrodniczek sa w rozmiarze 62 cm ;) )) oczywiscie mam juz prawie cala szuflade zaladowana ;) haha tosa takie perlki ;)

Sliczne ciuszki !! Obkupilas dzieciątko niezle 😉 ja jeszcze totalnie nic nie mam... jak we wtorek poznam plec to zamówię na allegro jakąś mega pake dla chlopaka lub dziewczyny 😉 na poczatek bedzie cieszyc oko 😊

Zgłoś nadużycie #5363 24 września 2015, 21:34

Lenka87 napisał(a)

Tak wogóle to kupiłam sobie dzisiaj kiecke na wesele :-) I oczywiście coś dla Małej

Super zakupy 😊 a ta sukienusia.... marzę o tym by kupowac takie cuda... no ale zobaczymy. Juz niebawem wszystko się wyjaśni 😊

Zgłoś nadużycie #5364 24 września 2015, 21:34

motylek1909 Supermama

Lenka87 napisał(a)

fajna ta sukienka!!! A dla malej jest taka słodka!!!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #5365 24 września 2015, 21:35

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Jak ja ci zazdroszcze !!! Kurde ty juz widzisz jak sie mlode wypina, a ja nawet malego ruchu jeszcze nie czuje 😢 a przeciez to ten sam tydz...

Poczujesz :) jeszcze troszeczkę poczekaj 😘
Jej, jakie to dziwne. .

I powiem Wam ze tak mi włosy urosły na brzuchu ze aż to brzydko wygląda i gdyby właśnie nie te ochydne włosiska to bym Wam to nagrała i wstawila na fc. .

Zgłoś nadużycie #5366 24 września 2015, 21:36

motylek1909 Supermama
Hm no to nie wiem... Na 80% wydaje mi sie ze to jednak ruchy :p ale jak poczuje koniaczki to bede bardziej pewna :) hihi :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #5367 24 września 2015, 21:37

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Jej, jakie to dziwne. .

I powiem Wam ze tak mi włosy urosły na brzuchu ze aż to brzydko wygląda i gdyby właśnie nie te ochydne włosiska to bym Wam to nagrała i wstawila na fc. .

Tobie tez tak urosly ?? ? Ponoć to od hormonów! Ale moj brzuch tez obrosl :/

Zgłoś nadużycie #5368 24 września 2015, 21:37

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Jej, jakie to dziwne. .

Zgłoś nadużycie #5369 24 września 2015, 21:38

motylek1909 napisał(a)

Wygladam jak małpa. .

Zgłoś nadużycie #5370 24 września 2015, 21:52

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny dzisiaj tez mój dzień nie należy do najlepszych mam dosyć siedzenia w domu płacze bo chce do pracy a jak się siedzi to wiadomo głupie myśli do głowy przychodzą mój juz nie może mnie słuchać i poszedł na siłownie a ja znowu sama... I pierwszy raz dostałam chcicy na coś tak wiec poszło 6 ogórków kiszonych 😄😄😄😄