Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #5191 22 września 2015, 21:52

motylek1909 Supermama
Zmykam na TV z mężem :) jutro rano jade załatwić papiery do szkoly jeszcze a na 11.20 do endokrynologa ;)

Znów zabiegany dzien :) ale po południu odsapne... :)

Dobranoc! Kolorowych snów o naszych bobasach ;D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #5192 22 września 2015, 23:56

turboslimak Fajna mama

jogi napisał(a)

oj to musisz poczekac cierpliwie do nast razu :) ja tez dopiero za miesiac poznam plec i to wtedy jesli maluszek zechce pokazac co ma pod nozkami

Zawsze strzele jakaś gafę jeszcze raz cie przepraszam nie chciałam cie wkurzyć ani urazić :-)
Chyba na priv ci napisze bo mi nie wyszukuje :-)
Ale jutro bo juz odpadam :-)

Moj ginekolog 20 minut sie nie poddawal az ja mowię : dobra juz odpuścmy bo juz tez byłam umeczona tym czekaniem ale bardzo sie zaangażował zeby poznać płeć :D coz

Mam nadzieje ze twoja papryczka pokaże co ma miedzy nóżkami :-)

Zgłoś nadużycie #5193 23 września 2015, 1:04

szczesliwamamusia Fajna mama

Gumsior napisał(a)

Kinste ja paliłam przed ciąża. Oczywiscie od razu jak sie dowiedziałam to rzuciłam i wszystkim dookoła mnie kazałam nie palić albo sie do mnie nie zbliżać. Jako, ze mój P. oraz 90 % naszych znajomych jara fajki to wszystkim działałam na nerwy. W końcu P. Powiedział, ze jak sobie zapale na "wyluzowane" to nic mi sie nie stanie ani dziecku, a bede bardziej znośna. No wiec wzięłam papierosa i bucha i tak mnie zemdliło i tak mnie zdenerwowało to, ze śmierdzi i ze w ogole fuj, ze w zasadzie efekt był odwrotny do zamierzonego. Może weź fajkę i może bedziesz miała to szczęście ze tak jak mnie to odrzuciło tak Ciebie odrzuci. Z drugiej strony moja teściowa w dwóch na trzy ciąże paliła. Nie tyle co normalnie ale kilka papierosów dziennie czasami mniej no i po chłopakach nie widać zeby było coś nie tak. Ja jednak jestem, przeciwnikiem palenia i moja silna wola na początku była istotna przy procedurze ciążowego rzucenia palenia. Teraz jak myśle sobie ze zapłaciłabym do kawy to przypominam sobie ten smród i wyobrażam sobie mojego dzidziusia w dymie. Od razu mi sie odechciewa.

Kinste:Ja tez jak tylko potwierdzilam ciaze odrazu odstawilam papierosy. A latwo nie bylo po tylu latach. Oczywiscie przeszkadza mi jak ktos pali przy mnie bo gdyby nie patrzec jestem bierna palaczka. 
malalili: Tak mi przykro :( wiem jak ciezko zaufac innemu lekarzowi. Sama bylam w podobnej sytuacji. 
mamaporaztrzeci: Ja rozmrazam pozniej klade rybe na reczniku albo scierce zeby ta woda sie ulotnila i pozniej robie panierke i smaze. Nie rozlatuja sie.  A co karty ciazy pisalas. Ja tak zrobilam ze pokazlam karte ciazy na prywatnej wizycie moj lekarz prowadzacy na NFZ (w drugiej ciazy) dojrzal ze cos ktos tam napisal to odrazu jakies pytania zadawal ze nie wiedzialam jak z tego wybrnac. :)
motylek1909: U nas na grudniowkach i pozniej wrzesniowkach wlasnie tak bylo ze na fb zalozyysmy prywatna grupe i fajnamama poszla w odstawke. O tyle fajne ze mozemy byc pewne ze nasze zdjecia gdzies do sieci nie pojda. 
kinste: Gratuluje ruchow !! :)
Filemonka: Gratuluje coreczki !! Ja jedna mam i po cichu licze na synka drugiego. 
Witaminy: Biore pregne plus. Kosztuja troche ale warte swoich pieniedzy. Wyniki mam bardzo dobre. :)
600 gramow szczescia: Konradka urodzilam z waga 650 g i 32cm. Uwielbiam ten program. Dziaciaczki takie silne sa jak Nasz Konradek. (*)
WIZYTA: Dzisiaj wizyta na 17 :)  
Ruchy: Czuje od 15 tc jakos intensywniej. A teraz to i moj K wyczuwa gdzie dzidziol jest :)

Zgłoś nadużycie #5194 23 września 2015, 1:38

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
Szczesliwamamusia... mi tez rybka nigdy sie nie rozwala. Pokazalam bez obaw karte ciazy poniewaz juz nie wroce do tamtej lekarki. Pozostane przy tym lekarzu. Na jednej wizycie zrobil więcej jak tamta przez 4 mce. 😊

Zgłoś nadużycie #5195 23 września 2015, 7:02

Lenka87 Fajna mama
Dzień dobry :-) Obudziło mnie siku i już nie mogę zasnąć.Ale w końcu śpię normalnie wczoraj 8 a dzisiaj 7,5 h :-D Do kolejnej wizyty jeszcze 3 tyg ale dzięki detektorowi jestem spokojniejsza. Wasze maluszki piękne 😍
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #5196 23 września 2015, 7:06

grZANKA Gotowa na wszystko

Jasmin_9 napisał(a)

Na co? :p dziś do mnie trzeba pisać bardzo prosto bo coś nie ogarniam 😔

Ojj od zimowych sportów ;p

Zgłoś nadużycie #5197 23 września 2015, 7:20

anjaaa Gotowa na wszystko
Witajcie 😊

Ja niestety dzis zamieniłam się w pracy o idę na rano. Strasznie się nie wyspalam. Pójdę leżakować dzis chyba z dziecmi 😊

Zgłoś nadużycie #5198 23 września 2015, 7:49

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach
Cześć :) niby dobrze śpię a budzę się nie wyspana...... A propo witamin mi lekarz powiedział ze są w warzywniaku no i wyszło na to ze co chwila gardło katar kichanie itd wiec kupiłam vita miner prenalen i spokój mam :) opryszczka tez mi wyszła bo byłam osłabiona.. Lecę na śniadanie bo nie chce się witać z kabelkiem 😄

Zgłoś nadużycie #5199 23 września 2015, 8:18

Jasmin_9 Zaprawiona w bojach

grZANKA napisał(a)

Ojj od zimowych sportów ;p

No taak narty super sprawa szkoda ze w tym roku nie będę mogła :(

Zgłoś nadużycie #5200 23 września 2015, 8:46

asienka90 Gotowa na wszystko
no własnie a co bierzesz na opryszczkę? ja często ją mialam ale w ciążu tfu tfu ani razu: :)
robię własnie śniadanko, naszło mnie na dziwny mix parowki i kanapki z serkiem i papryka :)
wczoraj dostałam całą reklamówkę ubranek :) mega są :) ale już tydzień od wizyty minął a ja juz się boje

Zgłoś nadużycie #5201 23 września 2015, 9:06

turboslimak Fajna mama
asienska90 na oprszczke mozna zovirax :D ja mialam i smarowałam w ciazy tę opryszczke na ustach .
czego sie kochana boisz?
wogole witam Was :)
wczoraj poczułam kopnięcie! jestem pewna na milion procent...stałam sobie w kuchni kroilam chleb i jak mi zasadziło 4 kopy az brzuch mi sie nagiął :D to nie byl bulgot tylko takie pulśnięcie ..ustało na chwilkę i za pol minuty jeszcze dwa razy znowu...moj reke przylozyl ale akurat przestało kopac :D
wspaniale uczucie.

Zgłoś nadużycie #5202 23 września 2015, 9:16

turboslimak Fajna mama

Jasmin_9 napisał(a)

Chciałam 3d ale słabo wyszło... Ale zapłaciłam tyle ze szkoda gadać... Motylku bo to szczęśliwa data!! ;)

piekna kruszynka :-)

Zgłoś nadużycie #5203 23 września 2015, 9:59

jogi Gotowa na wszystko

anjaaa napisał(a)

Witajcie 😊

Ja niestety dzis zamieniłam się w pracy o idę na rano. Strasznie się nie wyspalam. Pójdę leżakować dzis chyba z dziecmi 😊

to Ty jestes pani przedszkolanka ? :)

Zgłoś nadużycie #5204 23 września 2015, 10:04

jogi Gotowa na wszystko
turboslimak- ale z Ciebie niezla instruktorka fitness :) :) extra :) chyba Ci brakuje teraz ruchu i tanca?

Zgłoś nadużycie #5205 23 września 2015, 10:04

onea Zaprawiona w bojach
Czesc dziewczyny !
Dlugo mnie tu nie było. Odzywalam się na początku, ale po tym jak dwie forumowiczki napisaly ze zegnają się z grupa bo serduszko przestalo bic, bylam zalamana i postanowiłam nie czytac więcej. Mialam straszne koszmary ze mi może przydarzyć się cos podobnego. Jednak teraz kiedy już odczekałam te 3 miesiące chciałabym wrocic i z wami pisać.
Probowalam trochę nadrobić, widziałam ze chyba 2 z was tak jak ja mieszkają w Niemczech :)

Mam do was pytanie bo dla mnie obliczanie wieku ciąży to nadal zagadka, lekarz mowi co innego, książki co innego, internet tez ma swoja wersje....Nieregularne miesiączki przed ciaza tez nie ulatwiaja zadania.
Wedlug lekarza jestem dziś w 15 tygodniu. Jutro 15+1 wiec od jutra to 16 tydzień ?
Termin porodu zmienil się już po raz trzeci i aktualna wersja jest 16 marca. Wedlugo książki która czytam od 14 tygodnia ciąży to już 4 miesiąc ciąży. Racja ? Będę wam wdzięczna za male oświecenie :) .

Milego dnia

Zgłoś nadużycie #5206 23 września 2015, 10:07

motylek1909 Supermama

Lenka87 napisał(a)

Dzień dobry :-) Obudziło mnie siku i już nie mogę zasnąć.Ale w końcu śpię normalnie wczoraj 8 a dzisiaj 7,5 h :-D Do kolejnej wizyty jeszcze 3 tyg ale dzięki detektorowi jestem spokojniejsza. Wasze maluszki piękne 😍

nie stresuj się :) serduszko Julci bije jak dzwon :) i jak tylko bym miała kasę to bym jednak kupiła używkę :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #5207 23 września 2015, 10:08

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

asienska90 na oprszczke mozna zovirax :D ja mialam i smarowałam w ciazy tę opryszczke na ustach .
czego sie kochana boisz?
wogole witam Was :)
wczoraj poczułam kopnięcie! jestem pewna na milion procent...stałam sobie w kuchni kroilam chleb i jak mi zasadziło 4 kopy az brzuch mi sie nagiął :D to nie byl bulgot tylko takie pulśnięcie ..ustało na chwilkę i za pol minuty jeszcze dwa razy znowu...moj reke przylozyl ale akurat przestało kopac :D
wspaniale uczucie.

gratuluję!!! ja też chcę :D

Zgłoś nadużycie #5208 23 września 2015, 10:25

motylek1909 Supermama
Ja załatwiłam zaśw do szkoły, już zawiozłam i zaraz zmykam do endo :)

Zgłoś nadużycie #5209 23 września 2015, 10:58

motylek1909 Supermama
Ślimak! Jestes piękna! Jakbym była facetem to bym sie zakochała ;D hahahahhaa

Zgłoś nadużycie #5210 23 września 2015, 11:08

szczesliwamamusia Fajna mama
A my niedługo na wizyte :^^