Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #5071 22 września 2015, 13:03

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Ja HIV robiłam od razu z całym pakietem ciężarnym i wynik był po dwóch dniach.
A ft4 może trzeba powtórzyć?

Mama mi takie robi

ft4 to wina poewnie dawki euthyroxu :( no nic, jutro mam endo to się dowiem co i jak...

a taka karuzelka śliczna! zazdroszczę talentu mamie :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #5072 22 września 2015, 14:00

kinste Gotowa na wszystko
dziewczyny ucichłam bo z żyrardowa jechałam 44 km do krusu zawieźć zwolnienie, kupiłam parę ciuszków i oglądałam wózki i chyba wybiorę bebetto bo ma w miarę głęboką i dużą gondolke i na 3 w 1 wyjdzie mnie 1400 zł :)

jeśli chodzi o Stasia czy Anie .. :)

to jest nadal Stasiania :D
z jednej strony było widać siuska a jak było z innej perspektywy to gdzies znikał :)

Zgłoś nadużycie #5073 22 września 2015, 14:03

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

dziewczyny ucichłam bo z żyrardowa jechałam 44 km do krusu zawieźć zwolnienie, kupiłam parę ciuszków i oglądałam wózki i chyba wybiorę bebetto bo ma w miarę głęboką i dużą gondolke i na 3 w 1 wyjdzie mnie 1400 zł :)

z jednej strony było widać siuska a jak było z innej perspektywy to gdzies znikał :)

ooooooooo :) czyli dalej nie wiadomo ;D

kiedy masz kolejną wizytę?

bebetto ma ładne wózki... mi się w zeszłym roku podobał bebetto luca lub bebetto fabio :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #5074 22 września 2015, 14:07

no i według USG termin mam na 11 marca i jest 15t5d :)

czyli ciąża troszkę starsza ;p

kolejną wizytę mam 20.10 o godz. 10.30

i jednak czułam ruchy :) na zdjęciu gdzie jest główka widać piękne dwie półkule mózgowe ;p

Zgłoś nadużycie #5075 22 września 2015, 14:10

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
No to dziewczynki ja juz po wizycie u polskiego lekarza. Mocz mam w porzadku. Obejrzal wyniki i mowi ze wszystko ok. Zrobil USG i co mnie zaskoczylo ? Zapytal czy na poczatku ciazy mialam problemy z krwawieniami. Powiedzialam zgodnie z prawda ze nie. Na co on pokazal mi obraz szyjki i łożyska i powiedzial ze cos sie tam dzialo, ale widzi ze łożysko sie podnosi i wszystko normuje. O co chodzi ? Wykryl tez ze mam polipa (nikt wczesniej nawet o tym nie wspomnial !) A on mi go normalnie w obrazie pokazal. Nastepnie przeszedl do ogladania dziecka i powiedzial ze na chwile obecna ciąża wyglada zdrowo. Dziecko tradycyjnie spalo . A co najlepsze! Wyobrazcie sobie ze mialam termin na amniopunkcje na 13pazdziernika... slowem o tym nie wspomnialam ... a on sam tam zadzwonil i jade juz za tydzien we wtorek ! Bede miec wczesniej robione USG u najlepszego specjalisty ktory jest w Niemczech najwiekszym autorytetem. Takze powiedzial ze juz samo Usg da ogromny obraz stanu zdrowia dziecka. Zapytalam o amniopunkcje... jak duze niesie ze soba ryzyko. Powiedzial ze male i mam sie nie martwic. Wybadana jestem wzdluz i wszerz. A przede wszystkim spokojna i szczesliwa ze w koncu rzeczowo sama porozmawialam bez tlumacza. I wiem na czym stoje. Lekarz w ogole byl w szoku ze w karcie nie mialam wpisanego mojego pierwszego martwego porodu. Oraz ze zalecil mi zadnych witamin dla ciezarnych . Bo do tej pory przyjmowalam sam kwas foliowy. Dal mi 2 opakowania witamin. Kolejna wizyta 1 pazdziernika. Decyzja podjeta. Zostaje przy nim! A oto zdjecie naszego bobasa. 😊

Zgłoś nadużycie #5076 22 września 2015, 14:14

mamaporaztrzeci to trafiłaś na złotego człowieka :) cieszę się ze wszystko dobrze z dzidziusiem ale dziwi mnie ta obojętność wcześniejszego lekarza ..

Zgłoś nadużycie #5077 22 września 2015, 14:14

meg86 Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

a propos badań... czy wynik na HIV który musimy zrobić w 2 trym on jest na 2-gi dzień? czy kilka dni się czeka? jak to jest?

Ja na hiv czekałam tydzień to chyba zależy od laboratorium

Zgłoś nadużycie #5078 22 września 2015, 14:15

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

No to dziewczynki ja juz po wizycie u polskiego lekarza. Mocz mam w porzadku. Obejrzal wyniki i mowi ze wszystko ok. Zrobil USG i co mnie zaskoczylo ? Zapytal czy na poczatku ciazy mialam problemy z krwawieniami. Powiedzialam zgodnie z prawda ze nie. Na co on pokazal mi obraz szyjki i łożyska i powiedzial ze cos sie tam dzialo, ale widzi ze łożysko sie podnosi i wszystko normuje. O co chodzi ? Wykryl tez ze mam polipa (nikt wczesniej nawet o tym nie wspomnial !) A on mi go normalnie w obrazie pokazal. Nastepnie przeszedl do ogladania dziecka i powiedzial ze na chwile obecna ciąża wyglada zdrowo. Dziecko tradycyjnie spalo . A co najlepsze! Wyobrazcie sobie ze mialam termin na amniopunkcje na 13pazdziernika... slowem o tym nie wspomnialam ... a on sam tam zadzwonil i jade juz za tydzien we wtorek ! Bede miec wczesniej robione USG u najlepszego specjalisty ktory jest w Niemczech najwiekszym autorytetem. Takze powiedzial ze juz samo Usg da ogromny obraz stanu zdrowia dziecka. Zapytalam o amniopunkcje... jak duze niesie ze soba ryzyko. Powiedzial ze male i mam sie nie martwic. Wybadana jestem wzdluz i wszerz. A przede wszystkim spokojna i szczesliwa ze w koncu rzeczowo sama porozmawialam bez tlumacza. I wiem na czym stoje. Lekarz w ogole byl w szoku ze w karcie nie mialam wpisanego mojego pierwszego martwego porodu. Oraz ze zalecil mi zadnych witamin dla ciezarnych . Bo do tej pory przyjmowalam sam kwas foliowy. Dal mi 2 opakowania witamin. Kolejna wizyta 1 pazdziernika. Decyzja podjeta. Zostaje przy nim! A oto zdjecie naszego bobasa. 😊

nareszcie dobre wieści!!! bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z tego lekarza:* to teraz trzymamy kciuki za pomyślną konsultację i szybszą amniopunkcję :) coś o płci wspomniał? :D

Zgłoś nadużycie #5079 22 września 2015, 14:16

motylek1909 Supermama

meg86 napisał(a)

Ja na hiv czekałam tydzień to chyba zależy od laboratorium

o rety to już sama nie wiem kiedy zrobić te badanie.. .:/

Zgłoś nadużycie #5080 22 września 2015, 14:17

Kinste super bobas ! 😊 a ile twoj ma cm ?

Zgłoś nadużycie #5081 22 września 2015, 14:17

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

a propos badań... czy wynik na HIV który musimy zrobić w 2 trym on jest na 2-gi dzień? czy kilka dni się czeka? jak to jest?

na drugi dzien :)

kochana duzo za wysokie to ft4 ?? ??

no zjem cukierka :D paczke moge opitolić byleby dupke bylo widac :D
ja grupy na fb znalezc nie moge ..tez nie istnieje :D chyba ukryte macie wyszukiwanie...

wiec dupablada chyba ze link tu zapodacie :D

Zgłoś nadużycie #5082 22 września 2015, 14:18

ROKIKOKI Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

o rety to już sama nie wiem kiedy zrobić te badanie.. .:/

Ja na HIV czekałam 1 dzień. Robiłam prywatnie. :P

Zgłoś nadużycie #5083 22 września 2015, 14:19

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

na drugi dzien :)

kochana duzo za wysokie to ft4 ?? ??

no zjem cukierka :D paczke moge opitolić byleby dupke bylo widac :D
ja grupy na fb znalezc nie moge ...a tez nie istnieje :D chyba ukryte macie wyszukiwanie...

wiec dupablada chyba ze link tu zapodacie :D

norma na drugi tryestr do 1,3 a ja mam 1,5 :(

jedz jedz :D a zapytam w tym labie ile się czeka ;)

Zgłoś nadużycie #5084 22 września 2015, 14:19

Wpisz 'Marzec 2016' w wyszukiwaniu. No musi być :P

Zgłoś nadużycie #5085 22 września 2015, 14:20

meg86 Gotowa na wszystko

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Mama ja jestem po usunięciu polipa w maju miałam usowany,dosyć duży bo aż 4 cm miał we 3 fragmentach mi go wycinali i zaraz w czerwcu zaszlam w ciążę,zdziwiło mnie ze masz polipa bo mi dr powiedział że polip działa jak wkładka antykoncepcyjna i jak się go ma nie da rady zajść w ciążę...no chyba że ci on urósł jak już byłaś w ciąży ale na tym się nie znam...
A mam pytanie miałaś plamienia między okresami? Bo ja miałam i to był w sumie jedyny objaw u mnie ze coś jest Nie tak

Zgłoś nadużycie #5086 22 września 2015, 14:22

motylek1909 napisał(a)

nareszcie dobre wieści!!! bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z tego lekarza:* to teraz trzymamy kciuki za pomyślną konsultację i szybszą amniopunkcję :) coś o płci wspomniał? :D

Nic nie wspomnial 😊 a ja nawet nie dopytywalam bo za tydz w Düsseldorfie na genetycznych sie dowiem. Z plynu to będzie 100% potwierdzony kariotyp. A i pewnie na usg wyjdzie jak to taki specjalista 😉

Zgłoś nadużycie #5087 22 września 2015, 14:22

jogi Gotowa na wszystko
turboslimak- pisalam Ci na priv i prosilam 2 razy abys nie uzywala publicznie mojego imienia i nazwiska. skasuj prosze.to forum publiczne. w dwoch postach uzylas. czekam az to poprawisz.

Zgłoś nadużycie #5088 22 września 2015, 14:22

kinste napisał(a)

Ważne, że zdrowe :P Chociaż ja już też nie mogę wytrzymać w tej nieświadomosci.. :P Już postanowiłam, że w poniedziałek idę na to USG3D i mam nadzieję, że siusiaka tam nie znajdą. :D A co do wózków to jestem totalnie zielona. Nie wiem co z czym się je -.-

Zgłoś nadużycie #5089 22 września 2015, 14:24

jogi Gotowa na wszystko

jogi napisał(a)

turboslimak- pisalam Ci na priv i prosilam 2 razy abys nie uzywala publicznie mojego imienia i nazwiska. skasuj prosze.to forum publiczne. w dwoch postach uzylas. czekam az to poprawisz.

x

Zgłoś nadużycie #5090 22 września 2015, 14:26

meg86 napisał(a)

Mama ja jestem po usunięciu polipa w maju miałam usowany,dosyć duży bo aż 4 cm miał we 3 fragmentach mi go wycinali i zaraz w czerwcu zaszlam w ciążę,zdziwiło mnie ze masz polipa bo mi dr powiedział że polip działa jak wkładka antykoncepcyjna i jak się go ma nie da rady zajść w ciążę...no chyba że ci on urósł jak już byłaś w ciąży ale na tym się nie znam...
A mam pytanie miałaś plamienia między okresami? Bo ja miałam i to był w sumie jedyny objaw u mnie ze coś jest Nie tak

Ja tez sie zaskoczylam bo przeciez przed wyjazdem do Niemiec mialam robionymonitoring cyklu i usg mialam czesto robione i nic nie wspomnial. Wiec moze faktycznie w ciazy urosl ? Nie wiem... jest podobno bardzo malutki i mam sobie teraz nawet nim glowy nie zawracac. Plamien zadnych tez nie mialam ..ja nawet miesiączki bez wywolania nie miałam. ..