Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #5031 22 września 2015, 10:30

Filemonka Zadomowiona
A właśnie, Turboślimak dziękuję Ci za polecenie rogala od tego sprzedawcy. Zamówiłam go sobie i właśnie przyszedł, usadowiłam się na nim i póki co jest mi błogo :) Ogromny jest, za te pieniądze uważam że bardzo dobry zakup, przez ciaze mi posluzy a pozniej mojemu dziecku :)

Zgłoś nadużycie #5032 22 września 2015, 10:35

grZANKA Gotowa na wszystko
Filemonka, wczoraj miałam 4D i też tłumaczyl względem tej kreseczki ;) i też córeczkę będziemy mieć, z tym, że jeszcze się tym nie sugeruje, bo bratową męża też miała pozioma i teraz ich synus ma już prawie 3 latka ;)

Zgłoś nadużycie #5033 22 września 2015, 10:39

Nasz prawie 7 cm. Wstydnis ;)

Zgłoś nadużycie #5034 22 września 2015, 10:59

Lenka87 Fajna mama
Ja na usg widziałam psichę od dołu i nawet ja rozpoznałam, więc lekarz tylko potwierdził moje przypuszczenia :-)
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #5035 22 września 2015, 11:03

My jeszcze mamy nie wykształcone narządy płciowe ;)

Zgłoś nadużycie #5036 22 września 2015, 11:08

motylek1909 Supermama

Lenka87 napisał(a)

Ja na usg widziałam psichę od dołu i nawet ja rozpoznałam, więc lekarz tylko potwierdził moje przypuszczenia :-)

u mnie od dołu widoczny ptaszon :D wg lekarza oczywiście :D a ja go słucham, chociaż mi też to od początku na chłopca wyglądało :P
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #5037 22 września 2015, 11:09

Motylku, mamy tak samo na nazwisko; p

Zgłoś nadużycie #5038 22 września 2015, 11:16

Filemonka Zadomowiona
Grzanka nawet nie strasz, już pierwsze różowe ciuszki kupione hihi :)
A tak serio to jakos tak bardzo zaufałam tej babce co robiła mi to USG w pt :) Ona podobno wymiata jak chodzi o wykonywanie tego badania juz bardzo wiele osob mi polecało tą placówke zeby sobie zrobic tam badanie. Oni sie w sumie zajmuja tylko robieniem tych badanian i ew konsultowaniem nieprawidłowosci i szkoleniem innych lekarzy z usg. I tez poiwem szczerze ze widzialam roznice jak bylam u niej w piatek jak sobie zgrabnie przykladala ta glowice i szybciutko sobie wszystko od razu oceniala i uzyskiwala idealny obraz a wczoraj tez bylam na takim USG ale w ramach mojego pakietu w Lux medzie - juz dawno bylam zapisana i stwierdzilam ze skorzystam - kompletnie rozny miałam odbior badania, lekarz tez wydawal sie byc profesjonalista, ale straszny służbista :) Mnie osobiscie nikt nie musi sie rzucac na szyje i rozkładać przede mna czerwonego dywanu jesli jest profesjonalny w tym co robi, wiec tego aspektu nie biore pod uwage. Zdecydowanie gorszy mial sprzet do badania (ale nie znowu jakiś relikt - bo np w piątek na USG to nawet żel do usg był podgrzewany a 2 monior od usg miałam nad głową powieszony zeby sie nie obracać probując cos zrobaczyc tylko normalnie wygodnie sobie lezalam i wszytsko widzialam) oprocz tego ze sprzet slabszy to tez dluzej muzajmowalo znalezienie poszczegolnych rzeczy i wymierzenie. Opowiadal co widzi po kolei ale tak beznamietnie jakby normalnie instrukcje pędzenia bimbru czytał. I o płci nic nie powiedział, bo też plec nie jest standardowo oceniana w tym tygodniu ciazy tylko inne rzeczy wiec chyba uznal ze nie bedzie sie wyhylal przed szereg, ja tez nie dopytywałam. Jedo jest pewne, byłabym chyba nieco zawiedziona gdybym po prostu z marszu przyszła sobie do Lux medu na takie badanie i zaplacila za nie nie wiem, ze 150-200zł, tyle podejrzewam, że może kosztować.

Zgłoś nadużycie #5039 22 września 2015, 11:25

motylek1909 Supermama

grZANKA napisał(a)

coooooooo? ;p
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #5040 22 września 2015, 11:28

motylek1909 Supermama

Filemonka napisał(a)

A tak serio to jakos tak bardzo zaufałam tej babce co robiła mi to USG w pt :) Ona podobno wymiata jak chodzi o wykonywanie tego badania juz bardzo wiele osob mi polecało tą placówke zeby sobie zrobic tam badanie. Oni sie w sumie zajmuja tylko robieniem tych badanian i ew konsultowaniem nieprawidłowosci i szkoleniem innych lekarzy z usg. I tez poiwem szczerze ze widzialam roznice jak bylam u niej w piatek jak sobie zgrabnie przykladala ta glowice i szybciutko sobie wszystko od razu oceniala i uzyskiwala idealny obraz a wczoraj tez bylam na takim USG ale w ramach mojego pakietu w Lux medzie - juz dawno bylam zapisana i stwierdzilam ze skorzystam - kompletnie rozny miałam odbior badania, lekarz tez wydawal sie byc profesjonalista, ale straszny służbista :) Mnie osobiscie nikt nie musi sie rzucac na szyje i rozkładać przede mna czerwonego dywanu jesli jest profesjonalny w tym co robi, wiec tego aspektu nie biore pod uwage. Zdecydowanie gorszy mial sprzet do badania (ale nie znowu jakiś relikt - bo np w piątek na USG to nawet żel do usg był podgrzewany a 2 monior od usg miałam nad głową powieszony zeby sie nie obracać probując cos zrobaczyc tylko normalnie wygodnie sobie lezalam i wszytsko widzialam) oprocz tego ze sprzet slabszy to tez dluzej muzajmowalo znalezienie poszczegolnych rzeczy i wymierzenie. Opowiadal co widzi po kolei ale tak beznamietnie jakby normalnie instrukcje pędzenia bimbru czytał. I o płci nic nie powiedział, bo też plec nie jest standardowo oceniana w tym tygodniu ciazy tylko inne rzeczy wiec chyba uznal ze nie bedzie sie wyhylal przed szereg, ja tez nie dopytywałam. Jedo jest pewne, byłabym chyba nieco zawiedziona gdybym po prostu z marszu przyszła sobie do Lux medu na takie badanie i zaplacila za nie nie wiem, ze 150-200zł, tyle podejrzewam, że może kosztować.

Filemonka, a ile masz lat i skąd jesteś? dopisałam Cię do naszej tabelki marcówek :) i kiedy kolejna wizyta? :)

co do Twoich wyjazdów służbowych - to masz prawo nie jeździć :)

Zgłoś nadużycie #5041 22 września 2015, 11:31

motylek1909 Supermama

grZANKA napisał(a)

hahahahha ale jajca :D skąd jesteśśśś ?? ? :D

Zgłoś nadużycie #5042 22 września 2015, 11:36

Filemonka napisał(a)

U Nas też sprzęt był świetny, lekarz co prawda dość młody, można powiedzieć bardzo młody ale również sprawnie operował głowica, pokazał Nam nawet obie stopki, no wszystko!! Tak ciepło o wszystkim Nam opowiadał, szybko przeszedł do rzeczy aby Nas niepotrzebnie nie stresowac ;) ;) o tej rureczce na płasko właśnie od szwagierki slyszalam ale tak jak pisalam u nich się zmieniło, więc ani sprzęt ani praktyka lekarza mnie nie przekona póki nie będą rozwinięte narządy, bo gdy zobaczyłam ta rureczke po myslalam, matko święta ale ten synus chojnie obdarzony haha;D

Zgłoś nadużycie #5043 22 września 2015, 11:39

Pedrova Zaprawiona w bojach

jogi napisał(a)

Pedrova- Ty tez piekna kobietka :)

A dziękuję :P przynajmniej mąż tak mówi, to już dobrze :D

Dziewczyny, każda z nas jest piękna, szczególnie w ciąży, gdy promieniujemy radością :D
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #5044 22 września 2015, 11:39

Nazwisko po mężu mam i średnio mi się podoba, bo takie twarde ;p

Zgłoś nadużycie #5045 22 września 2015, 11:43

motylek1909 Supermama

grZANKA napisał(a)

Nazwisko po mężu mam i średnio mi się podoba, bo takie twarde ;p

hahahah ja wolałam po mężu niż swoje :D

Zgłoś nadużycie #5046 22 września 2015, 11:43

motylek1909 Supermama
Wszystkie dziewczyny jesteście piękne! no laski jak stąd do.... :D

Zgłoś nadużycie #5047 22 września 2015, 11:47

Pedrova Zaprawiona w bojach
Kinste, czekamy na wieści
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #5048 22 września 2015, 11:48

motylek1909 Supermama
turbo - za 3 dni wizyta, będziesz miała usg ?? ? :D

Zgłoś nadużycie #5049 22 września 2015, 11:52

turboslimak Fajna mama

Filemonka napisał(a)

A właśnie, Turboślimak dziękuję Ci za polecenie rogala od tego sprzedawcy. Zamówiłam go sobie i właśnie przyszedł, usadowiłam się na nim i póki co jest mi błogo :) Ogromny jest, za te pieniądze uważam że bardzo dobry zakup, przez ciaze mi posluzy a pozniej mojemu dziecku :)

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!
:D :D :D :D
on troszeczke sie ubije i zrobi sie jeszcze wygodniejszy :-)
teraz dla mnie jest idealny jak troszczke sie ubił...juz sobie nie wyobrazam spania bez niego...
kregoslup i plecy wypoczywaja

dziewczyny ja spie ciagle na lewym boku....kuzynka mi nagadala nie spij na prawym bo dziecko sie nie dotlenia bo uciskasz zyle wrotna...jakos w glowie mi to siedzi

JAK WY SYPIACIE? :)

Zgłoś nadużycie #5050 22 września 2015, 11:53

turboslimak Fajna mama

grZANKA napisał(a)

Nasz prawie 7 cm. Wstydnis ;)

OBŁĘDNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!