Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #5011 22 września 2015, 7:52

anjaaa Gotowa na wszystko
Dzień dobry 😊
Co za noc.. Najpierw zasnąć nie mogłam a potem się budziłam bez sensu.

Ja badania mam dopiero o 18.30,wiec jeszcze cały dzień w pracy trzeba przeczekać 😊 ale juz zobaczę dzidziocha jeszcze bez płci niestety.

Zgłoś nadużycie #5012 22 września 2015, 7:57

meg86 Gotowa na wszystko
Witam się ;-)
Widzę że temat ruchów na tapecie ;-) no ja mojego okruszka czuje już wyraźnie i parę razy na dzień :-) ale ja dosyć szybko zaczęłam czuć ruchy
Co do grupy na fb jestem za Ale pisać wolałabym tu...
Nie mogę otworzyć linku więc podam na prv swoje dane ;-)

Zgłoś nadużycie #5013 22 września 2015, 8:17

kinste Gotowa na wszystko
Ja robię szybką pomidorowke i idę się umyć :)
Jejku jejku jejku :)

Zgłoś nadużycie #5014 22 września 2015, 8:51

Filemonka Zadomowiona
Matko, czy ja kiedyś odpocznę? Chyba po śmierci bo cały czas żyje na wysokich obrotach. Denerwuje mnie ze nawet nie mam czasu sie na Mamuskowym forum udzielać (ale staram sie czytać na bieżąco) :)

Tak w ogóle to witajcie znowu,
ta praca mnie wykończy, ale juz wstępnie rozmawiałam z szefem i do końca października max połowa listopada i idę odpocząć do domu. Moja praca do najcięższych moze nie należy ale niesie ze sobą szereg zagrożeń np przebywanie w miejscach gdzie sa chorzy ludzie bakterie i te sprawy, obciążenie kręgosłupa (a propos kręgosłupa wlasnie jestem na kilkudniowym zwolnieniu z powodu ogromnych boli kręgosłupa... Koszmar...), ryzyko wypadku komunikacyjnego, delegacje, stres itp... Wiec pomimo ze bardzo lubię swoją prace to zdecydowałam ze bede musiała odpuścić, musze dać znac w miarę wcześnie zeby zdążyli zrobic rekrutacje i kogoś na moje zastępstwo znaleść.

No ale nie o tym :) w pt byłam z mężem na usg genetycznym i trafiliśmy do super lekarki ktora dysponowała bardzo fajnym sprzętem gdzie nawet taki laik jak moj maz wszystko mógł idealnie zobaczyc-oczka nerki czy nawet paluszki u rączek :) wszystkie pomiary wzorowe ryzyko na wszystkie markery bardzo niskie (poniżej 1:20000? Nie pamietam teraz a nie mam przed sobą wyniku) wiec baaaardzo bardzo sie ciesze ze wszystko jest w porządku. Kolejne usg w 18 tygodniu, znowu w tym samym miejscu :)
A no i najważniejsze-dowiedzieliśmy sie ze bedziemy mieli córeczkę! :) nie do wiary ze na tak wczesnym etapie ciazy sa w stanie juz to stwierdzić- ale dr dała nam 90% pewności twierdząc ze 100% moze byc dopiero jak juz sie urodzi :) ciesze sie przeogromnie i musze sie przyznać ze od razu po usg pojechaliśmy świętować ta wspaniała wiadomosc ze wszystko z dzidzia dobrze oraz nasza 4 rocznice ślubu i WRESZCIE kupiliśmy kilka ślicznych ciuszków dla Małej :) do tej pory jeszcze nic a nic nie miałam a zakochiwalam sie w ciuszkach ktore Wy pokazywalyscie :)

Motylku chyba gdzies czytałam ze chciałabyś zobaczyc jak na usg wygladała dziewczynka? Ja mam takie zdjecie ale wcale nie zrobione z perspektywy od krocza tylko jakby z boku, chcesz zobaczyc?

Kinste super ze dzisiaj sie dowiesz :) wytrzymaj jeszcze chwilke :)

Turboslimak ciesze sie ze to nie wyrostek, szkoda ze w ogóle cos Ci sie przyplątało, mam nadzieje ze jeszcze przejdzie i ból nie bedzie Ci juz towarzyszył do końca ciazy ale jesli tak bedzie musiało byc to z tego co zdążyłam Cie "poznać"(obserwując Teoje posty) to jestes silna babka i nie dasz za wygrana :)

Zgłoś nadużycie #5015 22 września 2015, 8:56

Filemonka Zadomowiona
Zastanawiam sie tez nad takim detektorem, ale mam podobne obawy co Motylek, poza tym przez brzuch biegnie aorta brzuszna i nie wiem czy na etapie jeszcze niskiej ciazy nawet jesli "złapie" tętno czy bede miała pewność ze to tętno dziecka. Wiem ze teraz serduszko dziecka szybko bardzo bije ale ja tez mam problemy z tachykardia i moje serce tez sobie moze bić 160/minutę. Bije sie z myślami czy sie zaopatrzyć czy nie. A możecie jakis konkretny model polecić?

Zgłoś nadużycie #5016 22 września 2015, 9:27

Lenka87 Fajna mama
Filemonka gratuluję córeczki :-) Co do detektora to ja mam Babysound A, taki najprostszy ale mi wystarcza
17 tc Aniołek-31.01.2015 :(
Na zawsze w naszych sercach

Zgłoś nadużycie #5017 22 września 2015, 9:59

motylek1909 Supermama

kinste napisał(a)

Dziewczyny, jutro o 10 wizyta :) może będzie wiadomo czy będzie Staś czy Ania :)
Uciekam spać :) dobranoc :)

zaciskam kciuki moooooocno ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #5018 22 września 2015, 10:00

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

żyję, spedzilam dzien w szpitalu wynki sie ledwo poprawily ale poprawily :) ph spadlo z 8 do 7...nadal baketri i leukocytow w moczu i nadal nerka mnie tli...ale z takim bolem to przezyje do konca ciazy
lekarz mowi ze ta infekcja nie wplynie na dziecko zatem bede zyc z bolem :D

ciesze sie ze nie wyrostek

super! wszystko lepsze od operacji ;*
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #5019 22 września 2015, 10:00

Filemonka napisał(a)

Zastanawiam sie tez nad takim detektorem, ale mam podobne obawy co Motylek, poza tym przez brzuch biegnie aorta brzuszna i nie wiem czy na etapie jeszcze niskiej ciazy nawet jesli "złapie" tętno czy bede miała pewność ze to tętno dziecka. Wiem ze teraz serduszko dziecka szybko bardzo bije ale ja tez mam problemy z tachykardia i moje serce tez sobie moze bić 160/minutę. Bije sie z myślami czy sie zaopatrzyć czy nie. A możecie jakis konkretny model polecić?

Kochana twoje tętno jest o wiele wolniejsze :) a maluszka to takie galopowanie :) i ja słucham codziennie :) zawsze znajduje :)

Właśnie mnie mały/a kopie :D

Zgłoś nadużycie #5020 22 września 2015, 10:02

motylek1909 Supermama

anjaaa napisał(a)

Dzień dobry 😊
Co za noc.. Najpierw zasnąć nie mogłam a potem się budziłam bez sensu.

Ja badania mam dopiero o 18.30,wiec jeszcze cały dzień w pracy trzeba przeczekać 😊 ale juz zobaczę dzidziocha jeszcze bez płci niestety.

a kto wie? mi w 11 tc powiedzieli wstępnie, że chłopak, a w 13 tc na 3d potwierdzone :) trzymam kciuki za wizytę i daj nam koniecznie znać po :)

Zgłoś nadużycie #5021 22 września 2015, 10:02

Czekam jeszcze bo wypuściłam przed siebie dziewczynę bo miała jakieś bóle a zostało jej 2,5 miesiąca do porodu :) a brzuszka prawie wcale nie ma :)

Zgłoś nadużycie #5022 22 września 2015, 10:04

jogi Gotowa na wszystko
turboslimak- super ze to nie wyrostek :)

Filemonka- gratuluje coreczki :)

kinste- trzymam kciuki!

Zgłoś nadużycie #5023 22 września 2015, 10:04

motylek1909 Supermama

Filemonka napisał(a)

Matko, czy ja kiedyś odpocznę? Chyba po śmierci bo cały czas żyje na wysokich obrotach. Denerwuje mnie ze nawet nie mam czasu sie na Mamuskowym forum udzielać (ale staram sie czytać na bieżąco) :)

Tak w ogóle to witajcie znowu,
ta praca mnie wykończy, ale juz wstępnie rozmawiałam z szefem i do końca października max połowa listopada i idę odpocząć do domu. Moja praca do najcięższych moze nie należy ale niesie ze sobą szereg zagrożeń np przebywanie w miejscach gdzie sa chorzy ludzie bakterie i te sprawy, obciążenie kręgosłupa (a propos kręgosłupa wlasnie jestem na kilkudniowym zwolnieniu z powodu ogromnych boli kręgosłupa... Koszmar...), ryzyko wypadku komunikacyjnego, delegacje, stres itp... Wiec pomimo ze bardzo lubię swoją prace to zdecydowałam ze bede musiała odpuścić, musze dać znac w miarę wcześnie zeby zdążyli zrobic rekrutacje i kogoś na moje zastępstwo znaleść.

No ale nie o tym :) w pt byłam z mężem na usg genetycznym i trafiliśmy do super lekarki ktora dysponowała bardzo fajnym sprzętem gdzie nawet taki laik jak moj maz wszystko mógł idealnie zobaczyc-oczka nerki czy nawet paluszki u rączek :) wszystkie pomiary wzorowe ryzyko na wszystkie markery bardzo niskie (poniżej 1:20000? Nie pamietam teraz a nie mam przed sobą wyniku) wiec baaaardzo bardzo sie ciesze ze wszystko jest w porządku. Kolejne usg w 18 tygodniu, znowu w tym samym miejscu :)
A no i najważniejsze-dowiedzieliśmy sie ze bedziemy mieli córeczkę! :) nie do wiary ze na tak wczesnym etapie ciazy sa w stanie juz to stwierdzić- ale dr dała nam 90% pewności twierdząc ze 100% moze byc dopiero jak juz sie urodzi :) ciesze sie przeogromnie i musze sie przyznać ze od razu po usg pojechaliśmy świętować ta wspaniała wiadomosc ze wszystko z dzidzia dobrze oraz nasza 4 rocznice ślubu i WRESZCIE kupiliśmy kilka ślicznych ciuszków dla Małej :) do tej pory jeszcze nic a nic nie miałam a zakochiwalam sie w ciuszkach ktore Wy pokazywalyscie :)

Motylku chyba gdzies czytałam ze chciałabyś zobaczyc jak na usg wygladała dziewczynka? Ja mam takie zdjecie ale wcale nie zrobione z perspektywy od krocza tylko jakby z boku, chcesz zobaczyc?

Kinste super ze dzisiaj sie dowiesz :) wytrzymaj jeszcze chwilke :)

Turboslimak ciesze sie ze to nie wyrostek, szkoda ze w ogóle cos Ci sie przyplątało, mam nadzieje ze jeszcze przejdzie i ból nie bedzie Ci juz towarzyszył do końca ciazy ale jesli tak bedzie musiało byc to z tego co zdążyłam Cie "poznać"(obserwując Teoje posty) to jestes silna babka i nie dasz za wygrana :)

no pewno! gratuluję księżniczki i dawaj zdjęcie :D

Zgłoś nadużycie #5024 22 września 2015, 10:05

jogi Gotowa na wszystko
anjaaa tez trzymam kciuki za wizyte! daj znac jak juz bedziesz po

Zgłoś nadużycie #5025 22 września 2015, 10:06

Filemonka Zadomowiona
Lenka widze ze Ty rownież bedziesz miała córeczkę :) zaraz obczaje ten detektor :)

Kinste szalona kobitka lada chwila ma wizyte a na forum odpisuje:* to dawaj od razu znac czy Stas czy Ania :) ja obstawiam...... Anie :)

A wlasnie jak to tutaj na forum wyglada, wiecej córeczek czy synków w drodze? :)

Zgłoś nadużycie #5026 22 września 2015, 10:09

motylek1909 Supermama

Filemonka napisał(a)

Lenka widze ze Ty rownież bedziesz miała córeczkę :) zaraz obczaje ten detektor :)

Kinste szalona kobitka lada chwila ma wizyte a na forum odpisuje:* to dawaj od razu znac czy Stas czy Ania :) ja obstawiam...... Anie :)

A wlasnie jak to tutaj na forum wyglada, wiecej córeczek czy synków w drodze? :)

póki co 5 dziewczynek, 2 chłopców :D nasi księciunia będą mieli duuuuży wybór w pannach :D

Zgłoś nadużycie #5027 22 września 2015, 10:19

jogi Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

póki co 5 dziewczynek, 2 chłopców :D nasi księciunia będą mieli duuuuży wybór w pannach :D

hehe :D dobrze bede miec :) duzy wybor :) cos mi sie wydaje ze ten nast rok to beda panny krolowac :) w 2012 jak rodzilam synka to pamietam ze wiecej chlopcow ponoc sie rodzilo :)

Zgłoś nadużycie #5028 22 września 2015, 10:21

jogi Gotowa na wszystko
dzien dobry,
synus w przedszkolu a ja wcinam sniadanko. zimno takie z rana az czuc juz nawet nie jesien ale zime...brrr

Zgłoś nadużycie #5029 22 września 2015, 10:21

jogi Gotowa na wszystko
turboslimak- napisalam Ci na priv

Zgłoś nadużycie #5030 22 września 2015, 10:25

Filemonka Zadomowiona
A to moja córeczka - pierwsze zdjęcie na którym dr rozpoznała płeć (zaznaczylam czerwonym kółkiem, ta jasna kreseczka jest w poziomie wzgledem osi ciala dziecka gdyby byla bardziej w pionie to byłby chłopiec). A na drugim dzidzia z profilu.