Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4911 21 września 2015, 8:00

Gumsior Gotowa na wszystko
Nikogo jeszcze nie ma? Dzień dobry :)

Zgłoś nadużycie #4912 21 września 2015, 8:10

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

Wypraszam sie na truskawki ;D

Dobranoc!!!

Motylku dla Ciebie 🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓 😊

Zgłoś nadużycie #4913 21 września 2015, 8:13

Ja jestem 😊 dzien dobry !! Czekam pol h az tabletka sie wchlonie i myślę co by tu zjesc na śniadanie. Głód mnie męczy. Dzisiejsza noc byla tragiczna. Rzucalam się, budzilam co chwile. Jakieś durne sny.

Zgłoś nadużycie #4914 21 września 2015, 9:11

turboslimak Fajna mama
Cześć wam cudem nadrobilam
Motylek na staraczkach masz tam ode mnie pochwały ;-)

Co do bólu z prawej strony lekarz mowi ze to moze bolec więzadło obłe macicy i jesli nospa pomaga to ten ból to wlasnie to. A jak nie pomaga to tez moze byc pecherz /nerka
O ile tez tył pleców boli
Powiedział ze maksymalnie 1 dnia mozna wziąć 6 nosp

Zaczelam 19 tydzień niedługo 3d
Wesele brata super ledwo żyje :D

Na 10 jade do szpitala robic badania i zapadnie decyzja czy mnie kroją czy nie

Ciesze sie ze u was wszystko dobrze

Gratuluje panieńskiego udanego :-) ))

Zgłoś nadużycie #4915 21 września 2015, 11:12

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

Cześć wam cudem nadrobilam
Motylek na staraczkach masz tam ode mnie pochwały ;-)

Co do bólu z prawej strony lekarz mowi ze to moze bolec więzadło obłe macicy i jesli nospa pomaga to ten ból to wlasnie to. A jak nie pomaga to tez moze byc pecherz /nerka
O ile tez tył pleców boli
Powiedział ze maksymalnie 1 dnia mozna wziąć 6 nosp

Zaczelam 19 tydzień niedługo 3d
Wesele brata super ledwo żyje :D

Na 10 jade do szpitala robic badania i zapadnie decyzja czy mnie kroją czy nie

Ciesze sie ze u was wszystko dobrze

Gratuluje panieńskiego udanego :-) ))

A kiedy masz usg zeby potwierdzić płeć ?? ?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4916 21 września 2015, 11:15

motylek1909 Supermama
Hej ja wstałam jakies 15 min temu ;p wiem szaleństwo ale mężu na ten tydzien na popołudnie i tak siedzieliśmy do pozna wczoraj :)

Jutro jade zrobic badania dla Endo a w środę mam wizyte. Zobaczymy jak to wyglada przy takiej dawce... Mam nadzieje ze jest ok :)

Pogoda jesienna,wieje i pada co chwila wiec dzis siedze w domu...

Z zusem jest postęp! Rozliczyli mi L4 za 19.08-27.08 i dostane pieniadze 23.09... A co z następnym L4 to nie wiem bo nie ma go jeszcze w systemie :/ ech... Znów dostane jakies ochłapy ze ledwo na raty starczy a za co zyc ?? ? Masakra! Irytuje mnie juz ta sytuacja!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4917 21 września 2015, 11:30

turboslimak Fajna mama

motylek1909 napisał(a)

Hej ja wstałam jakies 15 min temu ;p wiem szaleństwo ale mężu na ten tydzien na popołudnie i tak siedzieliśmy do pozna wczoraj :)

Jutro jade zrobic badania dla Endo a w środę mam wizyte. Zobaczymy jak to wyglada przy takiej dawce... Mam nadzieje ze jest ok :)

Pogoda jesienna,wieje i pada co chwila wiec dzis siedze w domu...

Z zusem jest postęp! Rozliczyli mi L4 za 19.08-27.08 i dostane pieniadze 23.09... A co z następnym L4 to nie wiem bo nie ma go jeszcze w systemie :/ ech... Znów dostane jakies ochłapy ze ledwo na raty starczy a za co zyc ?? ? Masakra! Irytuje mnie juz ta sytuacja!

Masakra jakaś :-( ((
Ten ZUS mnie juz tak irytuje ze hej

Kochana musze sie umówić na chyba 3d pojde na dniach bo chyba juz w 18 tyg to juz bedzie widac jak u ciebie było chwilke wczesniej :-)

Zgłoś nadużycie #4918 21 września 2015, 11:32

motylek1909 Supermama

turboslimak napisał(a)

Masakra jakaś :-( ((
Ten ZUS mnie juz tak irytuje ze hej

Kochana musze sie umówić na chyba 3d pojde na dniach bo chyba juz w 18 tyg to juz bedzie widac jak u ciebie było chwilke wczesniej :-)

U mnie było widac wstępnie w 11tc a na 3d potwierdzone w 13tc ;Dto idz prędko bo sie nie mogedoczekaczeby mała księżniczkę zobaczyc :)

Zgłoś nadużycie #4919 21 września 2015, 12:37

jogi Gotowa na wszystko
dzien dobry,
u nas tak sobie.siedzimy w domku bo synus chory :( na szczescie widac delikatna poprawe i mam nadzieje ze szybko dojdzie do pelni zdrowia.
a ja zaszalalam sobie troszke :D a co tam :D

Zgłoś nadużycie #4920 21 września 2015, 12:39

motylek1909 Supermama

jogi napisał(a)

dzien dobry,
u nas tak sobie.siedzimy w domku bo synus chory :( na szczescie widac delikatna poprawe i mam nadzieje ze szybko dojdzie do pelni zdrowia.
a ja zaszalalam sobie troszke :D a co tam :D

nonono, przywołujesz lato? ja ostatnio hybrydą sobie frencha machnęłam, bo miałam tragiczny odrost :P

Zgłoś nadużycie #4921 21 września 2015, 12:43

jogi Gotowa na wszystko
dziewczyny co o tym myslicie by zaprosic siebie wzajemnie na facebook ?? nie za wczesnie na takie znajomosci? :)
mozemy tam tez swoja prywatna grupe  utworzyc

Zgłoś nadużycie #4922 21 września 2015, 13:44

grZANKA Gotowa na wszystko
Hihi co do pazurkow, ją dziś mam 3/4D i postawiłam na czerwień - a co :) muszę sobie odwagi dodac 💅💅

Zgłoś nadużycie #4923 21 września 2015, 13:53

jogi napisał(a)

dziewczyny co o tym myslicie by zaprosic siebie wzajemnie na facebook ?? nie za wczesnie na takie znajomosci? :)
mozemy tam tez swoja prywatna grupe  utworzyc

Na fejsie to zawsze łatwiej :)

Postanowiłam, ze zrobię karuzele do lozeczka własnoręcznie. W Piątek pójdę po materiały i zacznę robotę. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Zgłoś nadużycie #4924 21 września 2015, 13:59

Pedrova Zaprawiona w bojach
Dziewczyny, ale ja dziś drażliwa jestem. Brat do mnie zadzwonił, że mechanika dziś nie ma, więc samochód nadal uziemiony i się poryczałam. Potem mężu napisał, że wciąż ma problem z zarejestrowaniem naszego małżeństwa w Portugalii (długa historia...) to na niego nakrzyczałam, chociaż to nie jego wina. Teraz też jakaś taka podirytowana jestem... Wkurzają mnie te hormony!
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #4925 21 września 2015, 14:14

Ale ladne pazurki jogi.. ja takich dlugich nie moge miec.. czuje sie jak paralityk i nic nie moge zrobic. Hihihi. U mnie dzis super pogoda. Pozalatwialismy z mezem troche spraw na miescie. Pranie robie, obiadek sie gotuje. Dzis rybka, ziemniaczki i surowka z kiszonej kapusty. No i oczywiscie kompocik z jabluszek wiejskich od mojej mamy. Siorka ostatnio mi cala skrzynke przywiozla😉

Zgłoś nadużycie #4926 21 września 2015, 14:15

Pedrova napisał(a)

Dziewczyny, ale ja dziś drażliwa jestem. Brat do mnie zadzwonił, że mechanika dziś nie ma, więc samochód nadal uziemiony i się poryczałam. Potem mężu napisał, że wciąż ma problem z zarejestrowaniem naszego małżeństwa w Portugalii (długa historia...) to na niego nakrzyczałam, chociaż to nie jego wina. Teraz też jakaś taka podirytowana jestem... Wkurzają mnie te hormony!

Ech... Znam to. Ostatnio wstałam taka wściekła, ze miałam ochotę kogoś zabić. Na swoje nieszczęście P. był jeszcze w domu i prawie mu sie oberwało, ale w porę sie zreflektowalam i powiedziałam, zeby nic do mnie nie mówił bo zacznę sie na niego drzeć bo mam zły dzień, a on biedak oprócz kawy nic nie zrobil(w sensie kawa to buła dobra rzecz i dopiero co wstaliśmy). Coś w tedy trzymałam w rękach i tak dla rozładowania emocjonalnego napięcia rzuciłam tym w stół. To chyba był iPad i chyba coś mi sie nie chciało włączyć. Takie życie. W drugim trymestrze powinno sie unormować. I mi sie wydaje ze dlatego na początku drugiego trymestru mnie ponosi bo wszystko sie normuje i sa spadki hormonów i w ogole. Juz nawet moja bogu ducha winna mama ma mnie dość i nie przyjmuje tłumaczenia, ze bez ciazy nie toleruje debilizmu i głupoty, a w ciazy to juz w ogole jestem na to wyczulona xd

Zgłoś nadużycie #4927 21 września 2015, 14:16

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Ale ladne pazurki jogi.. ja takich dlugich nie moge miec.. czuje sie jak paralityk i nic nie moge zrobic. Hihihi. U mnie dzis super pogoda. Pozalatwialismy z mezem troche spraw na miescie. Pranie robie, obiadek sie gotuje. Dzis rybka, ziemniaczki i surowka z kiszonej kapusty. No i oczywiscie kompocik z jabluszek wiejskich od mojej mamy. Siorka ostatnio mi cala skrzynke przywiozla😉

JADE. Ryba w panierce czy bez? Haha zjadłabym. Ja musiałam sie zadowolić bezpłciowych makaronem z pizzeri bo nie miał mi kto podrzucić do pracy ciepłego obiadku :(

Zgłoś nadużycie #4928 21 września 2015, 14:20

Pedrova ... nie martw sie, pociesze cie ze nie tylko u ciebie hormony szaleja. Maz do mnie mowi ze to nasze dziecko wyjdzie ze skwaszona mina i wsciekle jak osa 😂 no ja caly czas czuje potworna irytacje.. denerwuje sie czasami zupelnie bez powodu. Ale to silniejsze. Nie do opanowania. Chcialabym sie uspokoic bo wiem ze dziecko zbiera wszystkie emocje...a tych negatywnych u mnie zdecydowanie wiecej.

Zgłoś nadużycie #4929 21 września 2015, 14:26

Gumsior napisał(a)

JADE. Ryba w panierce czy bez? Haha zjadłabym. Ja musiałam sie zadowolić bezpłciowych makaronem z pizzeri bo nie miał mi kto podrzucić do pracy ciepłego obiadku :(

W panierce. Zdejmiesz sobie najwyzej 😉hihi. Biedaku musisz o samym makaronie siedziec. To wysylam porcje dla ciebie 😊

Zgłoś nadużycie #4930 21 września 2015, 14:27

Co do fb.. to ja nie mam nic przeciwko . Oczywiscie niech reszta dziewczyn jeszcze sie wypowie i zadecyduje.