Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Marzec 2016 :)

Zgłoś nadużycie #4851 19 września 2015, 11:40

Mamaporaztrzeci Gotowa na wszystko
[QUOTE=meg86;2892631]Ja wszystko rozumie tylko czasem takie bóle nie zwiastuja niczego dobrego i właśnie żeby znać i wiedzieć gdzie jest granica ze ok tak boli bo macica się rozciaga a tak boli bo już coś złego się dzieje :-( zresztą uważam że jak ktoś zachodzi w ciążę po latach starań to chucha i dmucha na nią bardziej niż ktoś inny bo niestety dłużej się o nią starał ;-) i żeby było jasne nie mówię że jeśli ktoś zachodzi w ciążę w 1 cyklu to o nią nie dba czy się nie martwi ale taka ciąża po takim czasie starań jak u mnie jest ciąża wysokiego ryzyka Tym bardziej że 12 mają miałam operacje na macicy[/QU
Kochana tak jak dziewczyny pisza... po operacji pewnie tym bardziej dotkliwiej czujesz rozciaganie macicy. Jesli tylko czujesz sie zaniepokojona to lepiej skonsultowac to z lekarzem. Fachowa i rzeczowa odpowiedz lekarza z pewnoscia bardziej cie uspokoi. A przeciez twoje dobre samopoczucie jest najwazniejsze.

Zgłoś nadużycie #4852 19 września 2015, 11:52

Dziewczyny czy to juz 16 tydz sie u mnie zaczyna ?? ? Ja pitole... przeciez dopiero co lezalam jak zgon i modlilam sie o 12 tydz !!! 😁 a tu nim sie obejrzymy a połowa ciazy bedzie za nami. Szok szok szok. Stanelo u mnie na ogorkowej ( motylku wiem ze jezyk ci do tylka ucieka hahaha) . Drugie pranie robie. Masa czekoladowa na sernik juz stygnie, zupa na piecu... w tym drugim trym naprawde mam wiecej energi. Ale zauwazylam ze straszny zadzior sie ze mnie zrobil. Nie potrafie ugryzc sie w jezyk tylko wywalam kawe na lawe, no tak mnie ludziska momentami irytuja! Wczoraj na fb zrobilam jazde lasce ktora wziela od mojej siostry pieska. Wyobrazcie sobie ze jej dziecko wrzucilo go do wrzatku !!!!! A ona bezczelna chciala kolejnego pieska dla dzieci !!! I jeszcze powiedziała mi ze przesadzam bo to przeciez tylko dziecko... nic nie rozumie.. no tak mnie tym rozsierdzila ze napisalam na jej profilu ze powinni ja wrzucic do wrzatku bo przeciez to tylko dzieci!!! Dodalam ze to zwyrodnialcy, i gdzie ona byla ze dzieciaki mialy dostep do goracej wody i same tez mogly sie poparzyc. No brak slow.

Zgłoś nadużycie #4853 19 września 2015, 12:12

jogi Gotowa na wszystko
witam sie sobotnie,
dziewczyny,ale mialam niefajny sen :( snilo mi sie ze wypadaja mi zeby...wyciagam po kolei jeden po drugim... :( ponoc wypadajace zeby nie wroza nic dobrego :( ja tam nie jestem przesadna,nie wierze w zabobony,przesady itp ale czuje jakis taki niepokoj :( mam nadzieje ze nic zlego sie nie stanie.

a i moj synek przeziebiony :( moze to byl sen wlasnie na chorobe... kaszle i tak ciezej mu sie oddycha... :( teraz spi co do nie podobne do niego.oby jak najszybciej wrocil do pelni zdrowia.

Zgłoś nadużycie #4854 19 września 2015, 12:21

anjaaa Gotowa na wszystko
Sen o zębach nie zawsze oznacza cos złego. Te zepsute i z krwią to śmierć lub choroba w rodzinie 😊 tak pisze w senniku babilońskim.

Mamaporaztrzeci narobiłaś mi apetytu na ten sernik 😊

Zgłoś nadużycie #4855 19 września 2015, 12:40

meg86 Gotowa na wszystko
Wzięłam nospe i przeszło,oby już nie powróciło :-(

Zgłoś nadużycie #4856 19 września 2015, 13:04

motylek1909 Supermama

Mamaporaztrzeci napisał(a)

Dziewczyny czy to juz 16 tydz sie u mnie zaczyna ?? ? Ja pitole... przeciez dopiero co lezalam jak zgon i modlilam sie o 12 tydz !!! 😁 a tu nim sie obejrzymy a połowa ciazy bedzie za nami. Szok szok szok. Stanelo u mnie na ogorkowej ( motylku wiem ze jezyk ci do tylka ucieka hahaha) . Drugie pranie robie. Masa czekoladowa na sernik juz stygnie, zupa na piecu... w tym drugim trym naprawde mam wiecej energi. Ale zauwazylam ze straszny zadzior sie ze mnie zrobil. Nie potrafie ugryzc sie w jezyk tylko wywalam kawe na lawe, no tak mnie ludziska momentami irytuja! Wczoraj na fb zrobilam jazde lasce ktora wziela od mojej siostry pieska. Wyobrazcie sobie ze jej dziecko wrzucilo go do wrzatku !!!!! A ona bezczelna chciala kolejnego pieska dla dzieci !!! I jeszcze powiedziała mi ze przesadzam bo to przeciez tylko dziecko... nic nie rozumie.. no tak mnie tym rozsierdzila ze napisalam na jej profilu ze powinni ja wrzucic do wrzatku bo przeciez to tylko dzieci!!! Dodalam ze to zwyrodnialcy, i gdzie ona byla ze dzieciaki mialy dostep do goracej wody i same tez mogly sie poparzyc. No brak slow.

oooooo no to wpraszam się :P ja dopiero sniadanie wsuwam i zaraz robimy kolejną porcję gy7rosa na dziś :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4857 19 września 2015, 13:08

Gumsior Gotowa na wszystko

Ja bym to babsko nawet bez ciazy zlinczowała i wsadziła do wrzątku zeby zobaczyła jak to jest!!! I sama chce zeby moje dziecko wychowywało sie z psem i rozumiem ze taki szkrab czasami pacnie czy szarpnie i nie czai ze złe robi, ale wystarczy cierpliwość i uwaga uwaga uwaga a nie matka rzuca dzieciom pieska a sama sobie paznokcie robi. Wtedy dochodzi do takich chorych sytuacji. Ech aż sie zagotowalam

Zgłoś nadużycie #4858 19 września 2015, 13:09

Gumsior Gotowa na wszystko

motylek1909 napisał(a)

oooooo no to wpraszam się :P ja dopiero sniadanie wsuwam i zaraz robimy kolejną porcję gy7rosa na dziś :D

Zazdroszczę. Ja juz wracam ze Szczecina do domu i marze o mcdonaldzie i śnie i o tym zeby sie porządnie wysikac

Zgłoś nadużycie #4859 19 września 2015, 13:30

motylek1909 Supermama

Gumsior napisał(a)

Zazdroszczę. Ja juz wracam ze Szczecina do domu i marze o mcdonaldzie i śnie i o tym zeby sie porządnie wysikac

haha sikanie ostatnio to tez moja zmora :/ wstaje z fochem z lozka w nocy i ide szczac :D

ooooo mcdonalda tez bym wsunela :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #4860 19 września 2015, 13:51

motylek1909 napisał(a)

Tego gyrosa to bym wmlocila... hmm... moze zrobie dzis jak wrocimy od znajomych.

Zgłoś nadużycie #4861 19 września 2015, 13:52

Gumsior napisał(a)

Ja bym to babsko nawet bez ciazy zlinczowała i wsadziła do wrzątku zeby zobaczyła jak to jest!!! I sama chce zeby moje dziecko wychowywało sie z psem i rozumiem ze taki szkrab czasami pacnie czy szarpnie i nie czai ze złe robi, ale wystarczy cierpliwość i uwaga uwaga uwaga a nie matka rzuca dzieciom pieska a sama sobie paznokcie robi. Wtedy dochodzi do takich chorych sytuacji. Ech aż sie zagotowalam

Jeszcze mi odwalila wiadomosc i zablokowala... tak ze nawet nic nie moge odpisac. Ale chyba jej dowalilam do pieca skoro az blokuje 😊

Zgłoś nadużycie #4862 19 września 2015, 14:15

motylek1909 Supermama

Jeszcze mi odwalila wiadomosc i zablokowala... tak ze nawet nic nie moge odpisac. Ale chyba jej dowalilam do pieca skoro az blokuje 😊

prawidłowo! nie rozumiem takiej znieczulicy i nigdy nie zrozumiem!!! :/

Zgłoś nadużycie #4863 19 września 2015, 14:48

Czestujcie sie dziewczynki. Porcja witaminek dla dzidziusiow 😊

Zgłoś nadużycie #4864 19 września 2015, 14:50

szczesliwamamusia Fajna mama

ROKIKOKI napisał(a)

Chociaż idę na jakiś film wojenny Karbala więc jak sobie popierdze w trakcie jakiejś strzelaniny to nawet nie usłyszą. A zapach zwalę na swojego. :D

Powiedz mi fajny ten film? Bo mam zamiar sie wybrac :)

Zgłoś nadużycie #4865 19 września 2015, 15:25

asienka90 Gotowa na wszystko
Motylek a ty farbowalaswlosy? Jak to jest z tym farbowaniem?ja tez w pon ide farbowac a wszyscy mnie strasza ze w moim stanie nie powinnam ryzykowac

Zgłoś nadużycie #4866 19 września 2015, 15:29

motylek1909 Supermama

asienka90 napisał(a)

Motylek a ty farbowalaswlosy? Jak to jest z tym farbowaniem?ja tez w pon ide farbowac a wszyscy mnie strasza ze w moim stanie nie powinnam ryzykowac

no ja miałam 3 razy rozjaśniane teraz i na koniec touchowane :D (taczowane). i nic mi nie jest, bo fryzjerka moja użyła wód bezamoniakowych :) to nie ma wpływu na ciążę!!!

Zgłoś nadużycie #4867 19 września 2015, 15:35

Pedrova Zaprawiona w bojach
Jak już mówimy o włosach, to ja nie pamiętam kiedy ostatnio miałam takie długie jak teraz. Półtora roku temu pokłóciłam się z mamą, poszłam do fryzjera i ścięłam się tak do brody. Wróciłam do domu, spojrzałam w lustro i się poryczałam. Brakowało przecież tylko pół roku do ślubu, a to co miałam na głowie to była masakra. Na szczęście moje włosy szybko rosną. Zaczęłam też wtedy testować różne domowe, naturalne odżywki i maski na włosy. Na ślub miałam włosy do ramion :D I tak jakoś bałam się z nimi cokolwiek robić drastycznego, chodziłam tylko na podcinanie końcówek i teraz moje włosy całkowicie zasłaniają mi biust :P i choć uwielbiam je takie, to zamierzam je skrócić jakieś 10cm, żeby na zimę lżej na głowie było, ale nie farbuję. Nigdy nie farbowałam. No i przed porodem też zamierzam je podciąć, ale na pewno nie do brody :P
Prowadzę bloga Mama w XXI w. Zapraszam do czytania.

Zgłoś nadużycie #4868 19 września 2015, 15:35

ja tez farbuje wlosy we wtorek Syoss (chyba tak sie pisze) tyle ze bez amoniaku to jest :) i tez jasniutki blond :)

Zgłoś nadużycie #4869 19 września 2015, 15:40

motylek1909 Supermama

szczesliwamamusia napisał(a)

ja tez farbuje wlosy we wtorek Syoss (chyba tak sie pisze) tyle ze bez amoniaku to jest :) i tez jasniutki blond :)

ja blondy zawsze u fryzjera bo mam ciężkie włosy do rozjaśniania :)

Zgłoś nadużycie #4870 19 września 2015, 15:54

to moje wlosy. nie da sie ich w ogole ukladac.
to dla tych ktore zawsze chcialy miec krecone wlosy :)